Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

Moje komentarze

 • Prosimy o odblokowanie dostępu do LOWPORO !
  Łowicz,17.04.2016r.

  Szanowni Państwo !

  Z przykrością zawiadamiamy, że dostęp do naszego bloga na Neon 24 został dla Teresy z domu Znyk bezpodstawnie zablokowany !
  Nie otrzymałyśmy żadnego ostrzeżenia ani żadnej informacji na jakiej podstawie prawnej i z jakiego powodu pozbawiono ją dostępu do współredagowania naszego bloga na Neon 24.
  Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk
  POLSKI RUCH OPORU
  SKOŃCZYĆ Z KULTEM ŻYDA !!!
 • @LOWPORO 21:45:30
  Dzisiaj, po 16.00, gdy wchodziłam z innego komputera licznik ogólny wskazywał 159.200 i nagle na moci oczach zmienił się na 157.200 ?
  Szkoda, że nie zdażyłam tego zapisać, ale nie spodziewałam sie że tak nagle licznik pójdzie w dół i to aż o 2000.
  SKOŃCZYĆ Z KULTEM ŻYDA !!!
 • @Husky 21:00:55
  Jak tę maszynkę naprawić i zakonserwować aby się nie zacinała ?
  Chętnie pomożemy ! Czy długopis zdrowia wystarczy? Chętnie przyślemy Panu Oparze, Astrze a może jeszcze komuś ? Prosimy o zgłoszenia.
  SKOŃCZYĆ Z KULTEM ŻYDA !!!
 • komentarz Nieustraszonej lekarki demaskatorki upadłego systemu.
  Jak chcecie skończyć z "kultem żyda" skoro jeszcze powalająca większość Polaków wierzy, że żydowski aktor geszefciarz Wojtyła wycieczkowym "patriotą" był i Polakiem ?

  Jak chcecie skończyć z kultem żyda, skoro własne dzieci polscy rodzice sprzedają prywatnym żydowskim partiom za 500 złotych ?

  Jak chcecie skończyć z kultem żyda, skoro większość pędzi na różne promocje trującego badziewia w żydowskich geszeftach, a resztę groszy wydaje na żydowskie gry liczbowe czy loterię "państwową" ?
  SKOŃCZYĆ Z KULTEM ŻYDA !!!
 • komentarz Nieustraszonej lekarki demaskatorki upadłego systemu.
  A co myślicie, że przed 1945 rokiem w Polsce żydzi nie narozrabiali wciągając "politycznie" do wojny przeciwko Rzeszy Niemieckiej ? Przecież to żydowski "rząd polski" sprowokował wojnę i po zbiórce kosztowności na "obronę kraju" zwiał !

  Trzeba najpierw pozbyć się "powojennej" propagandy hist(e)orycznej oraz bardzo wiele doczytać z neutralnych źródeł o tym, kto i po co uwikłał Polskę w wojnę, żeby z kolei wymordować zaślepionych polskich patriotów w Katyniu po ich zmyleniu, co do rzeczywistego wroga całego świata i białej rasy w szczególności !

  Uprzedzam, że w tym temacie jestem niezależna, bo jakby nie było z wieloletnim wyprzedzeniem i nie trzymam się ani "niemieckiej" powojennej ani też "polskiej" powojennej wersji wydarzeń zmanipulowanych przez czerwonych kłamców, co do przyczyn II wojny światowej. Oczywiście znam też dokładnie fakty i o I wojnie, która to właściwie jeszcze się "prawnie" nie skończyła.
  SKOŃCZYĆ Z KULTEM ŻYDA !!!
 • Pytania retoryczne
  Czy ten licznik jest aż tak ważny, że ciągle jest blokowany ?
  Kto zarabia na blokowaniu ?

  Szanowni Państwo,
  proszę nie myśleć, że LOWPORO otrzymał jakiekolwiek pieniądze od neon 24 za aktywność i oglądalność.
  SKOŃCZYĆ Z KULTEM ŻYDA !!!
 • @goodness 10:25:29
  To że licznik stoi to oznacza, że ten artykuł komuś się nie spodobał. Czy ktoś zgadnie komu ?
  A może ten komu się nie podoba uzasadni merytorycznie?
  Fałszywi obrońcy krążą po Polsce i w internecie !
 • Policja prywatna firma handlowa żydowskiego okupanta z ukraińcami do brutalnych działań wobec Polaków !
  Łowicz,12.03.2016r.


  International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

  ITCCS Central Office (Brussels):itccsoffice@gmail.com

  Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli


  Zbigniew Ziobro
  “Minister Sprawiedliwości”
  Marcin Grzelak
  “Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu”


  Małgorzata Szubert-Fijałkowska
  “Sędzia Sądu Rejonowego w Łowiczu”

  Oświadczenie
  Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu z dnia 12.03.2016r. na okoliczność bezprawnych działań szefów i pomocników prywatnych firm handlowych “Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu “, “Sąd Rejonowy w Łowiczu” jako uzupełnienie do oświadczenia z 09.03.2016r., zawartego w linku:http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce


  Polski Obywatelski Ruch Oporu oświadcza, że O9.03.2016r. , w Łowiczu na os. Kostka, na wskutek brutalnego bezprawnego bezpodstawnego skucia kajdankami i siłowego wepchnięcia do radiowozu, prezes Teresa z domu Znyk (Wojda) doznała złamania dwóch żeber, uszkodzenia kręgów szyjnych i innych obrażeń spowodowanych szarpaniem, popychaniem, dociskaniem przez dwóch napastników, (jednym z nich był Kamil, Ukrainiec- Banderowiec chwalący się “wujkiem” w polskim ministerstwie) którymi byli pracownicy prywatnej firmy handlowej, “Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu”, zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr.437109123.  UPIK® Datensatz - L
  L
  Eingetragener Firmenname
  KOMENDA POWIATOWA POLICJI W LOWICZU

  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

  L
  D-U-N-S® Nummer
  437109123
  L
  Geschäftssitz
  Ul. Bonifraterska 8
  L
  Postleitzahl
  99-400
  L
  Postalische Stadt
  Lowicz

  Land
  Poland

  Länder-Code
  616

  Postfachnummer


  Postfach Stadt


  Telefon Nummer


  Fax Nummer


  Name Hauptverantwortlicher  Ta brutalna akcja napastników na usługach żydowskiego okupanta spowodowała, że prezes jest cała obolała. Ma zaczerwienione, opuchnięte od kajdanek oba nadgarstki.
  Było to dla prezes bardzo przykre, upokarzające i traumatyczne przeżycie, tym bardziej, że to nie ona ale służby opłacane przez Naród Polski powinny bronić przed zagrożeniami dla życia i zdrowia, dla istnienia Narodu Polskiego w Polsce.

  Prezes Teresa z domu Znyk jest zszokowana postawą również innych policjantów, którzy zbiegli się do pokoju w którym Ukrainiec-Banderowiec, wypełniał formularze, zapewne z nadzieją na awans, na nagrodę za skrzywdzenie Teresy z domu Znyk. Inni policjanci z szyderstwem dogadywali m.in, że teraz, cyt.: ”nie będzie się Pani bała chodzić po ulicach w obawie przed zatrzymaniem policji”.

  Prezes odpowiedziała, że się nie bała, bo nic złego nie robi, a broni też policjantów i ich rodziny. Spełnia prośbę innych policjantów Polaków, którzy dwa lata temu błagali ją o nieustawanie w obronie Narodu Polskiego i Polski, bo oni sami nic nie mogą zrobić.

  Prezes podkreśla, że Ukrainiec zachowywał się jak bestia, tak jakby był pod wpływem środków odurzających. Jego pomocnik Polak wykonywał bezmyślnie jego polecenia i w milczeniu przyjmował obelgi, zniewagi pod adresem Polaków.
  Pozostawienie prezes w Zgierzu na pastwę losu, bez upewnienia się czy ma pieniądze na powrót, czy ma siłę wrócić do domu do Łowicza jest nie tylko niehumanitarne ale daje podstawę do podejrzenia, że spodziewano się zamknięcia prezes na oddziale psychiatrycznym. Stało się jednak inaczej, bo po 10-minutowej rozmowie lekarz uprzejmie podziękował i życzył powodzenia w prowadzonej działalności.

  Pozbawiono prezes prawa do skorzystania z toalety, prawa do wody pitnej, prawa do adwokata, prawa do jednego telefonu, prawa wglądu do legitymacji służbowych “policjantów” aby upewnić się czy są one wydane w imieniu Narodu Polskiego.
  Polski Obywatelski Ruch Oporu obawia się, że prezes Stowarzyszenia będzie siłą doprowadzona na rozprawę do prywatnej firmy handlowej symulującej “Sąd Rejonowy w Łowiczu”, który rozstrzyga wg prawa talmudycznego na niekorzyść Polaków, zwanych przez Żydów gojami, a w interesie żydowskiego okupanta.

  Przy okazji wypełniania formularzy w komendzie prywatnej policji w Łowiczu, policjantka próbowała wymusić na prezes Teresie z domu Znyk przyjęcie listu poleconego z prywatnego sądu, żydowskiego geszeftu zarejestrowanego w UPIK w Waszyngtonie pod nr. 424285439. To wskazuje, że w najblizszym czasie będzie rozprawa w postępowaniu o wykroczenie z kodeksu wykroczeń, w spreparowanej sprawie rzekomego zakłócenia porządku publicznego na Starym Rynku w Łowiczu w dniu 25.08.2014r.

  W zemście za działalność od 2011r. w obronie miejsca do życia mieszkańców Łowicza i okolic jak też Narodu Polskiego i Polski grupa przestępcza z Łowicza, z prezes prywatnego sądu M.Piwowarczyk na czele, prowadzi zmasowaną akcję bezprawnych działań wobec Suwerena, osoby wolnej, Teresy z domu Znyk, prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze ‘Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu.

  Teresa z domu Znyk bojkotuje od 2014r., zgodnie z rezolucją ONZ A/RES/56/83 z dnia 28 stycznia 2002r./ Artykuł 9,wszelkie przesyłki pocztowe firm żydowskiego okupanta, w tym z prywatnej firmy handlowej “Sąd Rejonowy w Łowiczu”.

  Polski Obywatelski Ruch Oporu oświadcza, że szefowie i pomocnicy prywatnej firmy handlowej “Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu” oraz prywatnej firmy handlowej”Sąd Rejonowy w Łowiczu” są winni przestępstw przeciwko Teresie z domu Znyk, Marii z domu Znyk, przeciwko Narodowi Polskiemu, przeciwko Polsce i przeciwko Ludzkości.

  Nakazem chwili jest wyegzekwowanie wobec wszystkich winnych w tym m.in. M. Szubert - Fijałkowskiej, M. Piwowarczyk i innych wymienionych w wystąpieniach do Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli kary natychmiastowego wydalenia z Polski wraz z rodzinami, pozbawienia na zawsze praw publicznych i obywatelskich w Polsce oraz konfiskatę mienia celem wypłaty odszkodowań dla pokrzywdzonych Polaków, dla skrzywdzonych: Teresy z domu Znyk, Marii z domu Znyk.

  Szefowie i pomocnicy prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe w Polsce, odpowiadacie prywatnie do trzeciego pokolenia włącznie, za szkody i krzywdy wyrządzone osobie wolnej, prezes Stowarzyszenia Teresie z domu Znyk według Międzynarodowej Taryfy Odszkodowawczej za Łamanie Praw Ludzkich !  Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
  Eksterminacja w POLSCE nie-żydów, pod żydowską okupacją.
 • ???
  11 ....
  Komu służą liczydła, skoro nie liczą?
  Fałszywi obrońcy krążą po Polsce i w internecie !
 • zamieniajmy talmudyczne sądy w w Sądy Prawa Zwyczajowego !
  Oto poniżej uniwersalny tekst dla każdego Suwerena- Polaka, do wykorzystania, w celu przedłożenia lub przesłania do wszystkich firm handlowych symulujących instytucje państwowe w całej Polsce.
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130832,zacznijmy-wypedzanie-od-sedziow-i-psychiatrow


  Jako osoba uwolniona 25.12.2012r. z prywatnego niewolniczego światowego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, jako Suweren sprawujący bezpośrednią władzę zwierzchnią od 02.11.2014r. na mocy Proklamacji oraz na mocy Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce, uznaję Was, szefów nielegalnych, prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe wraz z Waszymi pomocnikami za wrogów Narodu Polskiego i Polski !


  Nie posiadacie legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego !
  Wasze działania są nielegalne, bezskuteczne, bezprawne !
  Działacie na szkodę i krzywdę Suwerena-Narodu Polskiego i Polski !
  Zajmujecie nielegalnie obiekty będące niezbywalną własnością Suwerena-Narodu Polskiego !


  Żądam niezwłocznego opuszczenia bezprawnie zajmowanych obiektów, niezbywalnej własności Suwerena-Narodu Polskiego, na mocy Dekretu z 02.04.2015r. „Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa” - najwyższej rangi aktu prawnego wydanego w zgodzie z polską racją stanu w celu usunięcia z organów/urzędów osób pełniących funkcje w sposób nieuprawniony i niewłaściwie udokumentowany.

  Odpowiadacie prywatnie swoim majątkiem za szkody i krzywdy wyrządzone każdemu Polakowi, za szkody wyrządzone Suwerenowi-Narodowi Polskiemu i Polsce ! Suweren-Naród Polski pozbawia Was praw obywatelskich !Wasze majątki, Wasze konta bankowe, przechodzą na własność Suwerena- Narodu Polskiego. Macie prawo zabrać jedną walizkę i wraz z rodzinami opuścić na zawsze terytorium Suwerena- Narodu Polskiego ! Suweren wydaje Wam i Waszym dzieciom na zawsze zakaz wjazdu na terytytorium Polski !

  Aktem łaski Suwerena-Narodu Polskiego jest danie Wam ostatniej szansy uniknięcia kar poprzez oddanie się do dyspozycji Szeryfa i Oficerów Pokoju, rezprezentujących Polski Sąd Prawa Zwyczajowego.

  https://wojdabejda.wordpress.com/2016/04/03/oficerowie-pokoju-udaremnia-dokonywanie-zbrodni-psychiatrycznych/ http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129917,zwyciestwo-prawdy-o-wojskowej-psychiatrii http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129944,glosiciele-prawdy-oficerami-pokoju-w-tworzeniu-ery-dostatku http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130339,polscy-oficerowie-pokoju-przejmuja-stery-w-polsce http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130691,szykany-polki-w-niemczech-a-wspieranie-terrorystow-z-isis http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130767,aktem-laski-pokojowe-nawolywanie-do-opuszczania-polski http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130805,oficerowie-pokoju-udaremnia-zbrodnie-psychiatryczne https://wojdabejda.wordpress.com/2016/04/03/oficerowie-pokoju-udaremnia-dokonywanie-zbrodni-psychiatrycznych/


  Suweren, osoba wolna,

  ( imię) …….....z domu (nazwisko) ………..
  Eksterminacja w POLSCE nie-żydów, pod żydowską okupacją.
 • Prosto z Łowicza: Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !
  http://www.infoekspres.pl
  Prosto z Łowicza: Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !
  PIĄTEK 8 KWIECIEŃ 2016 12:56
  W ważnym publicznym interesie – w ramach: Stanu Najwyższej Konieczności Źródło informacji: POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI –...
  Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !
 • O tym jak to PiS z polskiej państwowej ziemi zrobił prezent Żydom
  https://jozefbizon.files.wordpress.com/2016/04/075_o-tym-jak-to-pis-z-polskiej-pac584stwowej-ziemi-zrobic582-prezent-c5bcydom1.pdf
  O tym jak to PiS z polskiej państwowej ziemi
  zrobił prezent Żydom

  W artykule „Wniesioną w ostatniej chwili przez PiS poprawką Żydzi wykupią polską ziemię!!!”
  https://jozefbizon.wordpress.com/2016/04/01/wniesiona-w-ostatniej-chwili-przez-pis-poprawka-zydzi-wykupia-polska-ziemie/
  pada pytanie:
  „Jak teraz temu zamierza przeciwdziałać O. Tadeusz Rydzyk wraz ze swymi mediami od szeregu już lat rozprowadzający PiS?”
  Póki co nic na ten temat nie wiadomo.
  ....
  Projekt tej ustawy z 04.03.2016 r. autorstwa rządu PiS-u – jako druk nr 293 – został wniesiony do Sejmu RP 07 marca 2016 r.
  Warto przeczytać uzasadnienie do tego projektu. Przywołuje się w nim m.in. orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego (czyli TK po uważaniu, gdy wygodnie) i uzasadnia, że całość projektu ustawy jest zgodna z brukselskimi przepisami (nadrzędnymi wyroczniami) i z przepisami Konstytucji RP. Wylicza się tam cały szereg konsultacji społecznych.
  Powstaje wrażenie troski o polską ziemię. Gdyby w tym rządowym projekcie ustawy znalazł się zapis wrzucony przez PiS tuż przed uchwaleniem ustawy, że ograniczenia zakupu ziemi nie dotyczą związków wyznaniowych, Kościoła Katolickiego i innych kościołów, to prysnąłby mit troski, a i nie można by było mówić o zgodności z przepisami Konstytucji RP (jedne osoby prawne mogą nabyć polską ziemię, a inne nie mogą).
  Do tego zbyt dużo czasu by było na bardziej solidne przyglądnięcie się projektowi ustawy. Zastosowano więc wybieg taktyczny.
  ...
  Ta szwindel ustawa ma obowiązywać przez okres 5 lat.
  Tyle czasu wystarczy – za panowania uświęconego A. Dudy i PiS - na sterowane rozszabrowanie polskiej ziemi.

  W opisanej powyżej sytuacji pozostaje nam Polakom – każdemu we własnym zakresie - demaskowanie uprawianego draństwa poprzez upowszechnianie tego artykułu gdzie się tylko to da.
  ...

  Boguchwała, A.D. 07 kwietnia 2016 r. – Józef Bizoń
  -----
  Opublikowano na:
  https://jozefbizon.wordpress.com/2016/04/07/o-tym-jak-to-pis-z-polskiej-panstwowej-ziemi-zrobil-prezent-zydom/
  Wersja PDF na
  https://jozefbizon.files.wordpress.com/2016/04/075_o-tym-jak-to-pis-z-polskiej-pac584stwowej-ziemi-zrobic582-prezent-c5bcydom1.pdf
  Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !
 • APEL DO POLAKÓW WSZELKICH SŁUŻB O DZIAŁANIA W OBRONIE NARODU POLSKIEGO.
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele

  APEL DO POLAKÓW WSZELKICH SŁUŻB O DZIAŁANIA W OBRONIE NARODU POLSKIEGO.

  Do wszystkich Polaków, Sędziów, Prokuratorów, Adwokatów,

  Dowódców wojskowych, komendantów policji, szefów wszelkich innych służb,

  wszystkich żołnierzy, policjantów, strażaków, służb medycznych, ratowniczych i innych

  oraz urzędników, dla których Polska nie jest pustym słowem lecz domem ojczystym.

  Nie pozwólcie by Wami wysługiwały się żydowskie okupacyjne władze, które Waszymi rękoma dokonują ludobójstwa na Narodzie Polskim, zamachu na Polskość, na suwerenność Naszej Ojczyzny !

  Nie pozwólcie, by rugowano Polaków z Ojczystej Ziemi ! Nie pozwólcie by w miejsce Polaków sprowadzano Zydów i uchodźców z całego świata!

  Nie pozwólcie na unicestwienie Narodu Polskiego w ramach światowego spisku NWO realizowanego przez kartele: farmaceutyczny, polityczny, religijny oraz obecnie trwającą inwazję obcokrajowców !

  Przerwijcie wreszcie ludobójcze działania żydowskich, okupacyjnych władz wszelkich szczebli w Polsce w imię ratowania własnego życia i życia Waszych rodzin ! Stańcie po stronie udręczonego, zmanipulowanego, okradanego Narodu Polskiego !

  Stańcie w obronie Narodu Polskiego, jego praw i własności ! To Wasza powinność wobec Waszych żon, Waszych mężów, Waszych dzieci, matek, ojców, braci, sióstr i całego Narodu Polskiego !

  Jesteście służbami opłacanymi przez Naród Polski i jemu powinniście służyć i tylko Narodu Polskiego bronić! Macie bezwzględne prawo odmowy stosowania jurysdykcji talmudycznej i odmowy udziału w działaniach wojennych na polecenie okupanta !

  Maria Bejda, Teresa Wojda

  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  Łowicz, 20.09.2015r.
  Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !
 • Kto stoi nad sędziami w Polsce??? Poznańska ośmiornica...
  Czy Krzysztof S., przedsiębiorca oskarżony w aferze Elektromisu, przy pomocy prawników wyciągał z więzień „ważnych” przestępców? Czy w swojej willi z basenem imprezował z sędziami, prokuratorem, adwokatami? Takie zeznania oraz nagrania z libacji trafiły do ABW. Jednak wielkie śledztwo zakończyło się umorzeniem oraz konfliktem ABW z prokuraturą o taki finał sprawy.

  MATERIAŁY PODOBNE Interes sądu z Onyksem. To była uczciwa transakcja? [ROZMOWA] Sąd umarza Elektromis. I zawiera dziwną transakcję Sąd kupił sąd. Od spółki związanej z oskarżonym ws. Elektromisu Wielowątkowe śledztwo Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego ruszyło jesienią 2008 roku.

  Przesłuchano kilkudziesięciu świadków. Powstało wiele tomów akt. ABW zebrała dowody także metodami operacyjnymi. Ale po prawie dwóch latach sprawa została umorzona przez prokuraturę. Funkcjonariusze ABW byli wściekli z tego powodu. Byli przekonani, że zdobyte dowody staną się podstawą dużego aktu oskarżenia. W śledztwie sprawdzano, czy biznesmen Krzysztof S. przy pomocy zaufanych osób wyprowadzał majątek ze swojego upadającego holdingu Onyks, czy działał na szkodę wierzycieli, czy powoływał się na wpływy w instytucjach publicznych. Świadkowie zeznawali o zażyłych relacjach biznesmena ze wskazanymi z nazwiska politykami, sędziami, prokuratorem, adwokatami, władzami więziennictwa.

  Pojawił się również wątek wyciągania zza krat konkretnych skazanych. Możliwości Krzysztofa S. miały być tak wielkie, że przez swojego prawnika był ponoć nazywany „szefem wszystkich szefów”. Były pracownik Krzysztofa S.: - Tak jak wielu innych byłem przesłuchiwany przez ABW. Funkcjonariusz mówił mi, że na mojego szefa mają ze 30 zarzutów. Twierdził, że dziesięć z nich może się nie potwierdzić, z dziesięciu kolejnych się jakoś wytłumaczy, ale z dziesięciu pozostałych zarzutów na pewno się nie wywinie. Dlatego ja i inni podaliśmy wiele faktów. Uwierzyliśmy, że coś w końcu się ruszy. Aż tu nagle sprawa została umorzona przez prokuraturę.

  Najpierw sąd kupił...

  ąd Krzysztof S. w latach 90. był znanym działaczem piłkarskim prowadzącym Sokoła Pniewy, współpracownikiem Mariusza Świtalskiego w Elektromisie, majętnym przedsiębiorcą. Miał też kłopoty z prawem. Stał się jednym z głównych oskarżonych w aferze Elektromisu dotyczącej m.in. gigantycznych oszustw podatkowych. W 2002 roku sprawa zakończyła się skandalem. Bo poznański sąd, wskutek własnych błędów proceduralnych, doprowadził do przedawnienia ważnych wątków Elektromisu. Skutkowało to koniecznością umorzenia procesu wobec kilku oskarżonych. Skorzystał na tym m.in. Krzysztof S. 1 2 3 4 5 ... 12 › »

  Czytaj więcej: http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/9314882,poznanska-osmiornica-abw-prawnicy-i-imprezy-u-szefa-wszystkich-szefow,id,t.html
  Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !
 • Licznik, gwiazdki, polubienia to zabawki, mogą się popsuć ?
  Szanowni Państwo !
  Prosimy o podpowiedź jak udowodnić moderatorom, że licznik wejść pod artykułem nie działa ?
  Z góry dziękujemy i pozdrawiamy!
  Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !
 • komentarz z fb pod linkiem do ninijszego artykułu.
  Pan Buk ....Malo kto sobie zdaje jeszcze sprawe, ze to jest wlasciwy kierunek zmian w celu odzyskania wolnosci. Suwereni i lokalne Sądy Prawa Zwyczajowego.
  W W.Brytanii suwereni proklamuja nieposluszenstwo monarchii i calemu systemowi wlsanie w taki sam sposob. Nazywa sie to Lawful Rebellion i oparte jest na Magna Carta (Wielkiej Karcie Swobód).
  Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą
  Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !
 • Oficerowie Pokoju udaremnią zbrodnie psychiatryczne!
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130805,oficerowie-pokoju-udaremnia-zbrodnie-psychiatryczne

  Polski Ruch Oporu wzywa do bojkotowania oficjalnej medycyny, mylnie nazywanej służbą zdrowia, współczesnej inkwizycji bazującej na ludobójczych, satanistycznych procedurach, doprowadzających do fizycznego wyniszczania Narodu Polskiego i narodów świata !!!

  Polski Ruch Oporu uznaje wszystkich lekarzy oficjalnej medycyny w tym psychiatów za winnych ludobójstwa na Narodzie Polskim.

  Za stosowanie talmudycznych procedur z nakazu prywatnych firm handlowych żydowskiego okupanta grozi kara konfiskaty mienia, pozbawienia praw publicznych i obywatelskich, wypędzenia z Polski na zawsze wraz z rodzinami !

  Polski Ruch Oporu ogłasza zastosowanie prawa łaski wobec osób, które natychmiast zaprzestaną stosowania ludobójczych procedur, staną w obronie krzywdzonych pacjentów, w obronie Polaków, udzielą wsparcia pokojowym działaniom Szeryfów i Oficerów Pokoju, reprezentujących Polskie Sądy Prawa Zwyczajowego, działające w imieniu Suwerena-Narodu Polskiego.
  Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !
 • @LOWPORO 07:27:42
  889.....
  Promienie słońca, moce energii kwantowej potrzebne ...by liczyły?
  Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !
 • @LOWPORO 00:51:22
  ponowne podziękowanie po 820...
  Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !
 • ????????????????
  Dziękujemy za licznik rejestracji tylko naszych wejść, tylko z dwóch IP pod tym artykułem.
  Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930