Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

Nie oddawajmy swojego zdrowia w ręce lekarzy okupanta !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przeciwstawmy się narzuconej nam Polakom szatańskiej modzie na konanie Polaków w szponach podstępnych ludobójców tworzących cywilizację śmierci z udziałem kościoła katolickiego !

 Nie oddawajmy swojego zdrowia w ręce lekarzy okupanta !

 

“...gdyby lekarze usuwali przyczyny chorób, to nie byłoby chorób i stracili by źródło dochodów.”(Prof. K.Piotrowicz)

 

 

 Łowicz, 12.06.2015r.


Drodzy Rodacy !
Polski Obywatelski Ruch Oporu w  stanie wyjątkowym, najwyższego zagrożenia Polski w okolicznościachobowiązywania dekretu przywódcy Narodu Polskiego Tadeusza Cichockiego z dnia 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa i obronie koniecznej przed żydowskim okupantemapeluje o rozwagę i ostrożność w korzystaniu z usług systemowej służby zdrowia żydowskiego okupanta w Polsce.

“Służba zdrowia" - to mordercza machineria "pracująca" na zlecenie żydowskiego geszeftu ludobójstwa zwanego z szyderczą ironią  Ministerstwem Zdrowia ! “ - to opinia lekarki, która demaskuje upadły światowy, prywatny, niewolniczy system  i podaje dowód  z rejestru Departamentu Of Labor USA w Waszyngtonie)

UPIK® Datensatz - L

L

Eingetragener Firmenname

MINISTERSTWO ZDROWIA

 

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

 

L

D-U-N-S® Nummer

367462863

L

Geschäftssitz

Ul. Miodowa 15

L

Postleitzahl

00 246

L

Postalische Stadt

Warszawa

 

Land

Poland

W

Länder-Code

616

 

Postfachnummer

 
 

Postfach Stadt

 

L

Telefon Nummer

226349440

W

Fax Nummer

226352487

W

Name Hauptverantwortlicher

Arlukowicz Bartosz

W

Tätigkeit (SIC)

9431

Cały system służby zdrowia w Polsce nie wiele ma wspólnego z ochroną zdrowia !Jest nastawiony głównie na zysk z leczenia a nie na wyzdrowienie pacjenta !

Oto poniżej opinia prof. Kazimierza Piotrowicza, którą w pełni podzielamy :

“Pamiętajcie - leki nas nie leczą! Organizm posiada wszystkie niezbędne mechanizmy potrzebne do samo-uzdrawiania i prawidłowego funkcjonowania. (...)Pamiętajcie, że skuteczność leczenia zależy przede wszystkim od pacjenta, a w szczególności od zdolności jego układu immunologicznego (odpornościowego); jeżeli on jest osłabiony to efekty leczenia będą takie same. Często z przerażeniem widzę starszych ludzi, którzy za swoje niewielkie emerytury z entuzjazmem wykupują "wiadra" tabletek.

 

Człowiek za swoje pieniądze z "radością" otrzymuje trucizny, od których oprócz uzależnienia i jeszcze poważniejszych chorób, niż te, które chce leczyć, często nie otrzymuje nic. Co roku z powodu niewłaściwej terapii od farmaceutyków umiera ok. 250 tys. ludzi.

Pacjent może nie wiedzieć o szkodliwości terapii, jednak lekarz wiedzieć o tym powinien... Tak naprawdę każdy preparat chemiczny jest potencjalnie niebezpieczny dla nerek, wątroby, a to oznacza, że dla całego organizmu. Dlatego proszę wszystkich lekarzy i ich pacjentów o dokładne rozważenie wszystkich plusów i minusów terapii. “

link: “Nie oddajcie zdrowia medycynie doświadczalnej!”, http://www.kazimierzpiotrowicz.pl/?p=1149

 

Drodzy Rodacy !

Systemowa “służba zdrowia” stała się narzędziem tortur na bezbronnych, nieświadomych podstępu Polakach a zmierza do fizycznej eliminacji Narodu Polskiego celem przejęcia terytorium Polski przez obce nacje, z Żydami z Izraela i Ukrainy  na czele !

Nie oddawajmy swojego zdrowia i życia w ręce lekarzy, którzy działają wg procedur nastawionych wyłącznie na jak najdłuższe leczenie objawowe zamiast leczenia przyczynowego !

Sprowadzono ich do roli handlarzy procedur i toksycznych środków farmakologicznych, zawierających

 w swoim składzie nawet  broń chemiczną jak defoliant o nazwie czynnik pomarańczowy (Agent Orange) stosowany przez Amerykanów podczas wojny w Wietnamie. Takimi truciznami “leczy się” powszechnie osoby w wieku starszym u których masowo stwierdza się “problemy” z układem krążenia, głównie nadciśnienie, nawet w przypadkach gdy ktoś ma niskie ciśnienie - fałszywe diagnozy !http://pl.wikipedia.org/wiki/Agent_Orange

Długotrwałe stosowanie trutek zawartych w m.in. w preparacie “Vivace”,  zalecanym przy diagnozach powoduje stopniowe pogarszanie się stanu zdrowia pacjenta prowadzące do zejścia w wielkich cierpieniach. Symptomem jest zaróżowienie policzków, zesztywnienie i bolesność wszystkich mięśni oraz stawów, zakłócenie pracy organów wewnętrznych a także mózgu: utrata orientacji, lęki a na koniec śmierć głodowa, w wielkim cierpieniu na wskutek blokady wszystkich mięśni w tym twarzy i przełyku.http://bazalekow.mp.pl/leki/item.html?item_id=62120#info

Takim sposobem stopniowo uśmiercany był nasz tatuś, pomimo naszych nalegań o odstawienie toksycznych medykamentów. Zamiast pozwolić odejść konającemu, wezwano dwie ekipy pogotowania ratunkowego, które znęcały się nad cierpiącym, poprzez stosowanie reanimacji. Nasz tatuś zmarł po dwóch dniach pobytu w szpitalu, trzymany pod respiratorem, w wielkim cierpieniu i samotności.  Ku naszemu zaskoczeniu lekarze w łowickim szpitalu zdążyli jeszcze w dodatku zdiagnozować raka-oponiaka. Uczciwi lekarze w Polsce z żalem przyznają, w prywatnych rozmowach z zaufanymi pacjentami, że “ministerstwo zdrowia” wywiera nawet presje na lekarzach aby jak najczęściej diagnozowali raka, co jest rzeczą wyjątkowo skandaliczną !  Za każdą taką diagnozę otrzymują podobno  premię w wysokości 450 zł.

Drodzy Rodacy !

Niech alternatywą dla wszystkich Polaków będą sprawdzone przez nas, na podstawie m.in. zaleceń Jerzego Zięby sposoby poprawy zdrowia i samopoczucia:

1. unikanie produktów i surowców  z toksycznymi dodatkami takimi jak: fluor, lit, chlor, aspartan, syrop fruktozowo-glukozowy, dwutlenek tytanu, konserwanty i barwniki a  także unikanie glutenu.

2. stosowanie witaminy D3+K2, witaminy C , w dużych dawkach, wielokrotnie wyższych niż zalecane drogą do wyzdrowienia i wyzwolenia się z okowów kartelu famaceutycznego

3. dbanie o zakwaszenie żołądka podstawą powrotu do zdrowia : ( ¼ szklanki wody + 2 łyżki octu jabłkowego+ ½ łyżeczki sól himalajska, 10 minut przed posiłkiem)

4. kuracja odtruwająca np. za pomocą mikstury aloesowej, lub przefermantowanego  soku z buraka czerwonego itp.

5. stosowanie oleju kokosowego do smażenia potraw zamiast dotychczas zalecanych margaryn, olejów roślinnych a przy tym spożywanie tłuszczów zwierzęcych jak masło, smalec, golonka (źródło kolagenu)

6. jedzenie bez ograniczeń jaj kurzych (najlepiej gotowanych na miękko) jako  najdoskonalszego źródła białka, minerałów, witamin i innych składników  niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu

7. pogłębianie wiedzy na temat naturalnych sposobów dbania o zdrowie i leczenia chorób, zwłaszcza tych uznanych powszechnie za nieuleczalne.

8. powszechna odmowa jakichkolwiek szczepień rzekomo ochronnych, które nie chronią przed chorobami a  zawierają toksyczne związki i nowe szczepy mikrobów a nawet mogą zawierać chipy w celu przejęcia  całkowitej kontroli nad ludzkością.

http://ukryteterapie.pl/strona/uterapie

https://kefir2010.wordpress.com/2014/10/07/miliardy-dolarow-dochodu-ze-szczepionek-i-klamstwa-farmaceutycznych-trolli/

https://kefir2010.wordpress.com/2015/04/11/szczepienia-to-szalenstwo-wspolczesnej-medycyny-oparte-o-propagande-korupcje-i-nagminne-falszerstwa/

Uwaga !

Ręce każdego człowieka mają cudowną moc, powodują samouzdrawianie jak też nawet ratują życie innym !

Szczególnie polecamy stosowanie metody BSM, polegającej na przykładaniu rąk do własnej głowy lub innej osoby celem uzdrowienia przepływu energii wg wskazań P. Lewandowskiego zawartych w książce pt.: “Samoleczenie metodą BSM”.

Przypadek udzielenia pierwszej pomocy nieprzytomnemu człowiekowi z przyłożeniem rąk do głowy i uratowaniem przed niechybnym przeznaczeniem żywej ofiary wypadku na organy dla transplanatologii

opisane zostały w art. pt.: “Szok żywe ofiary wypadków w Polin idą na handel organami “ oraz “ Skarga do prokuratora MTK. Dawcy organów oskarżają zza grobu “

http://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/szok-zywe-zdrowe-ofiary-wypadkow-w-polin-ida-na-handel-organami/

http://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/

 

Apelujemy do serc i sumień Polaków o zadbanie nie tylko o swoje zdrowie i życie ale także o godne odchodzenie z tego świata swoich  najbliższych, w poszanowaniu dla ciała i duszy.

Przeciwstawmy się narzuconej nam Polakom szatańskiej modzie na konanie Polaków w szponach podstępnych ludobójców tworzących cywilizację śmierci z udziałem kościoła katolickiego !

Nie składajmy rąk ale otwórzmy ręce i pozwólmy aby ENERGIA STWÓRCY wpłynęła do każdego z nas ! Do naszych serc i umysłów ! Pozwólmy na działanie BOSKIEJ ENERGII bezgranicznej miłości, która jest w stanie pokonać zło, które zagnieździło się w Naszej Ojczyźnie !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123139,nie-pozwolmy-aby-okupant-wprowadzil-podatek-katastralny

Serdecznie pozdrawiamy

 Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

https://wojdabejda.wordpress.com

http://polskiruchoporu.neon24.pl/

 

KOMENTARZE

 • @
  Mimo osiągnięć medycyny i poświecenia personelu medycznego - niekiedy wola życia pacjentów zwycięża.
 • KUPIEŃI
  ,,Kupieni,, to tytul filmu który powinien znac kazdy polak,dopuki jeszcze jest w internecie osiagalny.dostepny jest na chomikój .pl.. Jako ze w postawach mas nie widac generalnie zmian polece po raz ktorys film ,, Smiertelny zastrzyk prawdziwa historia szczepien,,W temacie polece jeszcze art pt,,Przerazajaca inkwizycja medyczna,,Mysle ze te filmy sa warte by prezentowac je na wszystkie mozliwe sposoby innym...............Bo w pewnym momencie sama wola zycia zacznie byc niewystarczajaca. z czym pan Kszysztof J Wojtas na pewno sie zgodzi.....
 • @ autor
  Czy znasz lekarza lub prawnika nie-żyda?
  Jeśli tak, to zróbmy ich listę.
 • @Zdzich 03:03:39
  Tylko Żydzi mają taką wiedzę, bo przecież mają dostęp do danych osobowych każdego obywatela Polski w Polsce a także do rejestrów Polaków w Tel Avivie i Waszyngtonie !
  Tak nas okupant osaczył, że odebrał nam, rodowitym Polakom możliwość sprawdzenia narodowości, pochodzenia osób zajmujących eksponowane stanowiska, w tym m.in. lekarzy czy prawników ze względu na ochronę danych osobowych.
  Nawet pod polskimi nazwiskami ukrywają się lekarze prosto z Izraela, których tak głośno i nerwowo Bartoszewski zapraszał do Polski. Podobno 11 tysięcy lekarzy z Izraela przybyło do Polski a może nawet więcej bo przecież prawda przed Narodem Polskim jest ukrywana !
 • Oto komentarz "nieustraszonej" lekarki
  Mam takie ogólne podsumowanie faktów, że ludzkość dała się głupio wpuścić w maliny poprzez niewielką sitwę handlarzy śmierci i wszelakich bubli ze swych faszystowskich korporacji, mających czelność przedstawiania samych siebie "panami świata" przy pomocy aktorskiej charakteryzacji w przebraniu różnych kostiumów, którzy w rzeczywistości nienawidzą normalnych ludzi, bo sami są zdegenerowanymi kalekami na duszy i ciele wskutek lekceważenia praw Natury już poprzez ich zwyczajowe kazirodztwo mające na celu koncentrację ich złodziejskich łupów z zamordowanych na wiele metod ludzi wraz z opętańczym syndromem uzyskania totalitarnej władzy na całym światem !

  W oryginalnym ujęciu bez kostiumów, peruk, pudrów i szminek, ale za to z protezami "klejnotów rodowych" wyglądają te wampiryczne bestie tak jak na poniższym zdjęciu :

  https://rafzen.files.wordpress.com/2015/06/bilderberg-grup.jpg?w=290
 • @LOWPORO 22:01:33
  Czy w końcu ludzie zechcą zauważyć, że "papierz" ma na łbie też jarmułkę ?

  Całkowicie żydowski jest więc ten watykański geszeft z "rządem nad duszami" i jego "papiery", które nie nadają się nawet do podcierania tyłka, no ale skoro goj jest aż tak głupi ,że uwierzy we wszystko, co jest "napisane" przez żydowskich geszefciarzy w jarmułkach, to może w końcu sam się przekona ,że wszystkie mu podległe geszefty kościelne na obszar polskojęzyczny są firmami zarejestrowanymi w Waszyngtonie DC tak samo jak i ten na przykład poniższy geszeft !!!

  UPIK® Datensatz - L
  L Eingetragener Firmenname ARCHIDIECEZJA KATOWICKA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 522991728
  L Geschäftssitz Ul. Jordana 39
  L Postleitzahl 40 043
  L Postalische Stadt Katowice
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 322511279
  W Fax Nummer 322516555
  W Name Hauptverantwortlicher Zimon Damian
  W Tätigkeit (SIC) 8661
 • Polecamy wykorzystywanie wody utlenionej i stosowanie jodu nieorganizcznego.
  Jod podstawowym pierwiastkiem gwarantującym zdrowie a zwłaszcza konieczny dla kobiet ciężarnych aby zapobiec wadom rozwojowym dzieci.

  Zakraplanie wody utlenionej do uszu i nosa w rozcieńczeniu z wodą leczy chore zatoki i poprawia słuch.
  http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_lecznicze_wlasciwosci_wody_utlenionej.html
 • @jan 23:03:47
  Polecam film pt." Wezwanie dr Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata"

  https://www.youtube.com/watch?t=27&v=D10ceLm_sXw

  oraz mój komentarz pod tym filmem:

  Dr.med. Rath we wszystkim co mówi ma rację. Niestety wymienionym przez dr. Ratha koncernom farmaceutyczno-chemicznym na całym świecie służą lekarze i farmaceuci będąc w większości nieświadomym narzędziem , a mówiąc dosadniej ich dilerem w dystrybucji ich chemicznych produktów "leczniczych" do indywidualnego odbiorcy - pacjenta.

  Bez przebudowy świadomości i samoświadomości lekarzy i farmaceutów oraz pacjentów zapatrzonych w tych pierwszych jak w obraz w dużej mierze dzięki fałszywej propagandzie "zdrowia" w społeczeństwie, osiągnięcie końcowego sukcesu w tej kwestii nie będzie możliwe. Dr.med. Rath tym swoim wezwaniem dał jasny przekaz dla swoich kolegów lekarzy i farmaceutów mówiący o tym , iż współczesna medycyna prowadzona jest na smyczy koncernów , którym w ogóle nie zależy na zdrowiu ludzi, a wręcz przeciwnie w ich interesie jest , by ludzie na świecie coraz więcej chorowali, bo jedynie wtedy ich "biznes farmaceutyczny " przyniesie im oczekiwane przez nich zyski.
 • "Jeśli też "rtęć" ma być taka nieszkodliwa, to dlaczego by jej nie podać od razu najpierw WSZYSTKIM jej propagandystom,
  U Kefira pojawiło się też ostrzeżenie przed tą żydowską trucizną, którą to "autorytet" pejsatych szarlatanów próbuje "unieszkodliwić" i wobec tego poniższym dałam kontrę ku pamięci męki zwierzątek i ludzi.

  "Jeśli też "rtęć" ma być taka nieszkodliwa, to dlaczego by jej nie podać od razu najpierw WSZYSTKIM jej propagandystom, producentom, aptekarzom i personelowi "medycznemu" ???

  Oczywiście tą próbę generalną koniecznie trzeba rozszerzyć na wszystkie "preparaty" big farmy i talmudyczne metody "leczenia" stosowane wobec "niewykształconych" mas.

  Raz też może przydać się też "paragraf psychiatryczny" w siłowym ubezwłasnowolnieniu i odizolowaniu osobnika (osobników) w szalonym amoku, który swoimi czynami i zamiarami zagraża swojemu zdrowiu i życiu albo w otoczeniu !!!

  No bo skoro "nie wiedzą co czynią ", to przecież nie można takich kryminalnych czynów "przebaczać" i "tolerować" tylko niezwłocznie wszystkich prowodyrów zatrzymać i unieszkodliwić !!!

  Tak, jak normalny człowiek nie wsiądzie do samochodu z pijanym kierowcą i zabierze mu klucze oraz poinformuje właściwe służby, to tak samo czynnie powinno informować się wszystkich ludzi o ludobójczych trikach mafii farmaceutycznej zawiadujących wszystkimi "rządami" skorumpowanych i zdegenerowanych do szpiku kości bezdusznych marionetek i nieludzkiej "służby zdrowia" opartej na delirycznej "nauce" pejsatych pseudonaukowców sponsorowanych przez drukarzy z Wall Street i diasporę I.G.Farben !

  http://www.arslege.pl/przymusowe-leczenie-szpitalne-w-razie-zagrozenia-zycia-lub-zdrowia-osoby-chorej-psychicznie/k330/a29569/

  Już we wcześniejszym cesarstwie rzymskim prawo przewidziało obowiązek dla ludności donoszenia władzom o wszelkich naciągaczach, mitomanach czy kaznodziejach straszących ... diabłem i których to zamykano w więzieniach.

  W 70 roku n.e. Rzymianie zostali sprowokowani przez kolejną wojnę chorych umysłowo żydów poprzez wszczepiony im przez żądnych wszelkich bogactw i władzy rabinów obłęd jahwistyczny, do zniszczenia drugiej świątyni dla "wybrańców" , gdzie ich "bóg" Jahwe jakoby mieszkał sobie za ... zasłoną i co najśmieszniejsze w tej całej historii to fakt, że go żaden ówczesny Rzymianin przy burzeniu tej koszernej rzeźni nie widział !

  "W świątyni tej nie było już Arki Przymierza, jednak było tam Sancta sanctorum: pomieszczenie za zasłoną, w którym mieszkał Bóg i do którego – podobnie jak niegdyś do pomieszczenia z Arką – nie wolno było nikomu wchodzić. Jedynie raz w roku w Święto Przebłagania arcykapłan wchodził do środka, aby skropić to miejsce krwią z ofiary."

  http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%85tynia_Jerozolimska

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_%C5%BCydowska_%2866-73%29

  Niestety wojna "żmijowego plemienia" przeciwko całemu światu nadal trwa i też ta "niewidzialna", bo szczególnie podstępna z medycyną "wybrańca" Rockefelera i też z trucizną rtęciową na czele wprowadzoną przez "przemysł farmaceutyczny", który podlega żmijowej głowie "państwa" Izrael z naczelnym rabinem w Watykanie !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930