Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

Koniec teatru iluzji z Watykanem na czele.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wypowiadam posłuszeństwo niewolniczej, korporacyjnej, niejawnej Trój-władzy z Watykanem na czele !Jestem człowiekiem żyjącym, nie zaginęłam na dalekich morzach ! Domagam się odszkodowania i równego udziału w dostępie do wszelkich dóbr Matki Ziemi !

 Łowicz, 30.08.2015r.

 

Oświadczenie indywidualne

na okoliczność upadku niewolniczego, prywatnego, światowego systemu, opartego na prawie morskim.

Oświadczam, że moje nazwisko, nie jest moją kreacją ale wytworem uosobnionym nie przeze mnie lecz przez moich rodziców, nieświadomych oszustwa, bo nie wiedzieli, że są własnością korporacyjnej władzy Potrójnej Korony składającej się z: “WATYKANU w Rzymie, Kwadratowej mili w Centrum Londynu, tzw. ‘CITY OF LONDON CROWN CORPORATION’, oraz Waszyngtonu- Washington D.C (District of Columbia). Są one NIEświętą trójcą trzech w jednym jak i jednego w trzech jak ilustruje to papieska korona: Religia do kontrolowania wierzeniami, umysłami i duchowością ludzkości, Sądy i Banki aby kontrolować pieniądze/obligacje oraz ogólnoświatowa Policja/Wojsko aby tłumić przejawy buntu i działać jako podwykonawcy w akcji usuwania dusz na linii frontowej.”https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/babilon-upadc582-polish-babylonisfallen.pdf

Na podstawie mojego papierowego aktu urodzenia Korporacja przyjęła mniejszą wartość obligacyjną, ponieważ moi rodzice nie zaliczali się do ludzi zamożnych. Na tej podstawie wydrukowano odpowiednią ilość pieniędzy, mniejszą niż od metryk dzieci zamożnych rodziców.

Potraktowanie mnie jako niewolnika wg prawa morskiego, z określeniem mojej wartości w wymiarze pieniężnym było tajnym kontraktem, handlem i jednocześnie zamachem na moją wolność. Odbyło się to wbrew mojej wiedzy, woli mojej duszy i rozumu, wbrew  prawu Boskiemu !

Jestem cząstką  Boga-Stwórcy a moje ciało i dusza nie są niczyją własnością !

Jestem świadoma, że od momentu wpisania mojego nazwiska dokonywano natrętnego, stopniowego:

 • ujarzmiania mojej wolnej, niezależnej duszy poprzez narzucanie mi wiary katolickiej, opartej na zniewalaniu dusz pod przewodnictwem papieża, cyt.:

“Stanowisko „papieża” głównodowodzącego na papierze w krzyżackiej okupacji Ziemi i wszystkich ludów ją zamieszkujących nazwano zgodnie z prawdą „papierz” i przerobiono według jezuickiej ortografii na „papież”, żeby Słowianie nie załapali, że chodzi w tym wszystkim o „papierowego tygrysa”, który swoją „siłę” opierał wyłącznie na ślepej wierze niewolników w kawałki zabazgrane bredniami mitomanów i kleptomanów, z manią „wielkości” i z poczuciem bezkarności w ich „misji” dziejowej w „nawracaniu” świata do jedynie słusznej „religii” i mających za jedyne usprawiedliwienie swoich zbrodni „wolę boską” ! “(koniec cytatu z komentarza lekarki, demaskatorki “papierowego tygrysa”)

Z całą wyrazistością widzę, że religia została użyta aby odsunąć mnie od źródła

poprzez wmówienie mi, że „Bóg” jest czymś zewnętrznym.

 • ujarzmiania mojego rozumu poprzez :

 1. zakłamania w systemie edukacji narzuconej przez Korporację Potrójnej Korony a wdrażane przez podległe tej Korporacji organy władzy w Polsce, stanowiące prywatne firmy, zarejestrowane w Waszyngtonie i odprowadzające haracz  z wypracowanych przez mnie i moich Rodaków dóbr materialnych.Link: “Szkoła to więzienie-Napisy PL”-  https://www.youtube.com/watch?v=GOhStvAJC7A  

 2. narzucanie przepisów prawnych łamiących moje prawa i moich Rodaków

 • ujarzmiania mojego ciała poprzez:

1) doprowadzenie do życia w niedostatku, pomimo, że jako mieszkaniec Ziemi mam  prawo do równego udziału w podziale wszelkich dóbr.

2)  służbę “zdrowia”, która faktycznie jest służbą śmierci, bo  dokonała okaleczenia mojego ciała poprzez szczepionki, toksyczne leki, fluoryzację zębów w szkole, bez uprzedzenia o faktycznych skutkach takich praktyk.   

3) toksyczne dodatki do:

 • wody (lit,chlor, fluor,arsen),

 • żywności

 • kosmetyków i środków czystości

4) niszczenie  środowiska naturalnego poprzez:

 • rozsiewanie toksycznych chmur

 • gęstą sieć przekaźników telefonii bezprzewodowej powodującą grożny dla zdrowia istot żywych smog elekromagnetyczny

 • rabunkową i niszczycielską eksploatację bogactw Ziemi

W pełni świadoma mojej decyzji, wypowiadam posłuszeństwo niewolniczej, korporacyjnej, niejawnej Trój-władzy z Watykanem na czele !

Z mocy prawa Boskiego, jako Suweren, oświadczam, że jestem człowiekiem żyjącym, nie zaginęłam na dalekich morzach ! Domagam się odszkodowania i równego udziału w dostępie do wszelkich dóbr Matki Ziemi !  

 

Maria Bejda, Teresa Wojda

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Łowicz, 29.08.2015r.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Siłą wiedzy pokonamy papierowych fałszerzy i kryminalnych błaznów !

„Apokalipsa” jest pojęciem zaczerpniętym z antycznego teatru greckiego, gdzie na końcu każdego przedstawienia teatralnego aktorzy ściągali swe teatralne maski przed publicznością. Współcześni aktorzy sceny religijno-politycznej i lichwiarze ich zatrudniający dobrowolnie tego nie chcą uczynić, więc my jako „publiczność”, która chce i ma prawo wiedzieć, kto doprowadził świat na skraj obłędu religijnego oraz katastrofy ekologicznej , musi zerwać im te maski siłą wiedzy o ich papierowych fałszerstwach i masowej hipnozie strachu podbitych ludów przez kryminalnych błaznów !”

Tofragment komentarza nieustraszonej lekarki, demaskującej upadły, światowy, prywatny, niewolniczy system, całość w linku:https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/19/odwagi-nie-bojmy-sie-papierowego-tygrysa/#comments https://www.facebook.com/photo.php?fbid=534383063384646&set=p.534383063384646&type=1&theater

 

Wszyscy:

sejm, senat, prezydent, ministerstwa, trybunały, państwowa komisja wyborcza, urzędy: gmin, miast, powiatowe, wojewódzkie, urzędy skarbowe, izby skarbowe, sądy rejonowe, okręgowe, apelacyjne, administracyjne, pracy, sąd najwyższy, komornicy sądowi, prokuratury rejonowe, okręgowe, prokuratura generalna, komendy policji: miejskie, powiatowe, wojewódzkie, komenda główna policji, jednostki wojskowe, sztab generalny, parafie, kurie diecezjalne, Caritas, episkopat, papież, zakłady ubezpieczeń społecznych, kasy rolniczego ubezpieczenia, banki, radio i telewizja oraz  inne firmy- korporacje zarejestrowane jako prywatne geszefty w Waszyngtonie.

Oświadczenie Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu  na okoliczność upadku niewolniczego, prywatnego, światowego systemu, opartego na prawie morskim.

My rodowici Polacy, uwolnieni dzięki One Peoples Public Trust (OPPT ),  która wykluczyła w zgodzie z prawem, 25.12.2012r. z naszego świata korporacje, banki i rządy działające na rzecz niewolnictwa i prywatnych systemów pieniężnych i jednocześnie jako  Suwereni w naszej Ojczyźnie, sprawujący w Polsce bezpośrednią władzę zwierzchnią od 02.11.2014r.oświadczamy, że z Waszymi nielegalnymi, prywatnymi firmami nie mamy żadnej wiążącej umowy.

Wasze jednostki są zarejestrowane w Waszyngtonie jako prywatne geszefty, Firmy-Korporacje, działające na rzecz wąskiej światowej  grupy interesów upadłego niewolniczego światowego systemu a na szkodę i krzywdę Polski, Narodu Polskiego, który jest beneficjentem powiernictwa, na zasadzie prawa równości znanego jako “Jedność Istnienia Ludzkiego: ustanowionego przez Stwórcę”.https://www.upik.de/upik_suche.cgi  

Jakiekolwiek Wasze żądania, zakazy, nakazy, rygory, sankcje, restrykcje wobec przedstawicieli Narodu Polskiego są bezprawne, NIELEGALNE ! Podlegają rygorom Dekretu Suwerena z dnia 02.04.2015r.o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce oraz rygorom One Peoples Public Trust. Wasze firmy-korporacje  uznane  zostały  przez  One Peoples Public Trust, za Dłużników winnych, że :„w sposób świadomy, dobrowolnie i umyślnie dopuścił się zdrady” przez „zagarnięcie, eksploatację, wspieranie oraz podżeganie do przestępstwa, którego przedmiotem był system prywatnych pieniędzy” oraz dopuścił się „prowadzenia Systemu Niewolnictwa używanego przeciwko … obywatelom bez ich wiedzy, wbrew ich woli oraz nie uwzględniając ich przyzwolenia”.  https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi  trust/   http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Łowicz, 29.08.2015r.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Poniżej przykładowy wypis z rejestru w Waszyngtonie :
U.S. Department of Labor  |  Occupational Safety & Health Administration  |  200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210, Telephone: 800-321-OSHA (6742)  |  TTY,www.OSHA.gov, UPIK® Datensatz - L
L Eingetragener Firmenname URZAD SKARBOWY W LOWICZU
Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
L D-U-N-S® Nummer 424095561
L Geschäftssitz Ul. Jozefa Chelmonskiego 2
L Postleitzahl 99 400
L Postalische Stadt Lowicz
Land Poland
W Länder-Code 616
Postfachnummer
Postfach Stadt
L Telefon Nummer 468376505
W Fax Nummer 468379766
Name Hauptverantwortlicher:  brak nazwiska szefa !!!
W Tätigkeit (SIC) 9111
https://www.upik.de/upik_suche.cgi
Z kolei i ta "firma" zarejestrowana jest w Waszyngtonie DC jako egzekutywa "rządowa" : US Dept of Labor, President's office, SIC Search Division Structure Major Group Structure, Freedom of Information Act  | Privacy & Security Statement  |   Disclaimers  |   Important Web Site Notices  |   International  |   Contact Us U.S. Department of Labor  |  Occupational Safety & Health Administration  |  200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210, Telephone: 800-321-OSHA (6742)  |  TTYwww.OSHA.gov. Strona źródłowa :https://www.osha.gov/pls/imis/sic_manual.display?id=289&tab=description

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Drodzy Rodacy !

W okolicznościach upadku z dniem 25.12.2012r. światowego, prywatnego  niewolniczego systemu stoi przed nami pilne i ważne zadanie zrozumienia tego faktu i uświadomienia sobie konieczności niezwłocznych działań w celu tworzenia nowego systemu, opartego na równym dostępie dla każdego do wszelkich dóbr Ziemi.

Stało się to możliwe dzięki ogłoszeniu przez OPPT (One People Public Trust) upadku Rządów-Korporacji  i zabezpieczeniu aktywów upadłych Korporacji do równego podziału dóbr dla każdego mieszkańca Ziemi.

W upadłym systemie, nadal jednak istniejącym, za każdym z nas kryją się Korporacje, które bez naszej wiedzy i zgody, nielegalnie, sprawują powiernictwo naszymi, niezbywalnymi, dobrami materialnymi i duchowymi.

Nasze świadectwa urodzenia - metryka używane są przez Rząd-Korporacje do powiernictwa w naszym imieniu. To powiernictwo służy do zabezpieczenia konta utworzonego i finansowanego w imieniu każdego z nas.

Każdy z nas jest beneficjentem tego funduszu powierniczego, co jest utrzymywane w tajemnicy przed nami ! Na mocy papierowego prawa administracyjnego Rząd-Korporacja uznaje każdego z nas, po osiągnięciu wieku 7 lat jako umarłego, zaginionego na dalekim morzu, wg prawa  morskiego a  Rząd-Korporacja przejmuje całkowitą kontrolę nad należnymi nam wszelkimi dobrami i faktyczniepozbawia nas wszelkich praw.

Link: “Prawo(morskie)nie dotyczy żywych wolnych istot ludzkich tylko otępiałych niewolników.”https://www.youtube.com/watch?v=0e6oA4ZHCq8

Drodzy Rodacy !

Każdy rodowity Polak jako Suweren,  sprawujący od 02.11.2014r. władzę zwierzchnią w Polsce na mocy prawa naturalnego, na mocy Proklamacji z 02.11.2014r.  i Dekretu z 02.04.2015r., napisanych przez Tadeusza Cichockiego  w imieniu i interesie Narodu Polskiego, przestał być niewolnikiem w upadłym prywatnym światowym systemie, przestał być własnością korporacyjnej władzy Potrójnej Korony, która narzuciła Polsce jarzmo żydowskiego okupanta.

Upadły system nadal funkcjonuje, chociaż jest iluzją. Od naszej woli i zadziałania zależy jak długo jeszcze ta iluzja będzie trwała. Od powszechności zadziałania zależy czy staniemy się wolni, czy pozostaniemy niewolnikami, pomimo upadku niewolniczego systemu, opartego na prawie morskim.

W związku z ogłoszeniem 25.12.2012r. upadku ery  NIEDOSTATKU, opartej na prywatnym niewolniczym światowym systemie i koniecznością budowy od podstaw nowych systemów, w nowej erze, erze DOSTATKU, z prawem równego udziału w podziale wszelkich dóbr dla każdego mieszkańca Ziemi, Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do:

 • obrony  przed restrykcjami, sankcjami, wyrokami, aresztowaniami, karami, zajęciami komorniczymi, przymusem szczepionkowym, przymusem leczenia psychiatrycznego poprzezwykorzystywanie faktu rejestracji w Waszyngtonie wszystkich instytucji, organów władzy, w tym w też instytucji  kościelnych jako prywatnych biznesów. Wszystkie instytucje państwowe i kościelne są prywatnymi firmami na usługach Korporacyjnej władzy Potrójnej Korony składającej się z:WATYKANU w Rzymie, Kwadratowej mili w Centrum Londynu, tzw. ‘CITY OF LONDON CROWN CORPORATION’, oraz Waszyngtonu- Washington D.C (District of Columbia). Są one NIEświętą trójcą trzech w jednym jak i jednego w trzech jak ilustruje to papieska korona: Religia do kontrolowania wierzeniami, umysłami i duchowością ludzkości, Sądy i Banki aby kontrolować pieniądze/obligacje oraz ogólnoświatowa Policja/Wojsko aby tłumić przejawy buntu i działać jako podwykonawcy w akcji usuwania dusz na linii frontowej.”https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/babilon-upadc582-polish-babylonisfallen.pdf

 • relizacji zapisów Dekretu Tadeusza Cichockiego z 02. 04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy

 • nie wpuszczania do domów i posesji służb okupanta według zasady; “ Mój Dom moją twierdzą ! W przypadku wtargnięcia służb okupanta nie podawania swojego nazwiska. Oto poniżej wskazówki na ewentualnośc zjawienia sie komornika zaczerpnięte z art. “Kto nie dochodzi swoich praw nie ma ich wcale”

https://astromaria.wordpress.com/kto-nie-dochodzi-swoich-praw-nie-ma-ich-wcale/comment-page-4/#comment-61397

“Jeśli zawita w twoje gościnne progi komornik,nie wpuszczaj go do domu i nigdy, przenigdy nie podawaj mu na żądanie swojego imienia i nazwiska. Wiedz, że jeśli podasz mu swoje imię i nazwisko lub dowód osobisty sam wyrzekasz się swoich praw! W tym momencie wyrażasz zgodę na egzekucję! Nie odpowiadaj na pytanie o nazwisko, on nie ma prawa cię o to pytać, bo nie jest przedstawicielem żadnej rządowej instytucji. Poproś, żeby okazał legitymację, ale nie służbową, lecz wydaną przez instytucję rządową (masz prawo to zrobić). Niech udowodni, że jest pracownikiem rządu. W rzeczywistości jest to facet pracujący dla prywatnej korporacji. Nie podpisywałeś umowy z tą korporacją, więc jeśli ona wysuwa wobec ciebie jakieś żądania zażądaj od niej kopii umowy, jaka was łączy, a przede wszystkim niech ci komornik przedłoży prawomocny wyrok sądu, ale ważna uwaga: PODPISANY IMIENNIE PRZEZ SĘDZIEGO, KTÓRY GO WYDAŁ. Nie ma to być nieczytelny kulfon anonimowego sekretarza sądu (zauważ, że na rzekomym wyroku nie ma nawet nazwiska tego sekretarza), który poświadcza zgodność podpisów na wyroku. Ma to być oryginał wyroku, z podpisem sędziego! I pamiętaj! To jeszcze nie koniec. Bo komornik jest cwany. Nie spuszczaj pary z kotła, wierząc, że skoro parch odchodzi jak niepyszny, to znaczy, że został pokonany. Ta menda, stojąc już w otwartych drzwiach, zada ci podstępne pytanie: „czy pan/i nazywa się (wpisz tu swoje imię i nazwisko)?” Jeśli z radości wykrzykniesz „tak” to już po tobie! Przegrałeś i musisz się przygotować, że rzuci cię na glebę, a mieszkanie splądruje lub zdemoluje."

Maria Bejda, Teresa Wojda

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Łowicz, 29.08.2015r.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

 

 

Na wieży remontowanego kościoła w Lubece znak "oko" szatana. Foto: M.Bejda 

Wszyscy patrzą a tylko nieliczni widzą ...

 

 

KOMENTARZE

 • Komentarz nieustraszonej lekarki demaskującej upadły niewolniczy system.
  Ciężko dotrzeć do ludzkiego rozumu ! U "Astromarii" w temacie "Babilonu" odpisałam tak : "Przecież "anarchista" nomen omen "Wolny" zablokował eksmisję właśnie tym, że podarł "broń" papierową, "własność państwa", ha, ha !

  Jak długo jeszcze "podmioty" ludzkie dadzą się terroryzować iluzją papierowego prawa w tym handlowym teatrze "polityki" i jej "sądów" - firm ?

  " Najzabawniejsze"... z tej całej propagandy między zachodnim młotem, a wschodnim kowadłem spod znaku tej samej czerwonej bolszewickiej "gwiazdki" jest jednak to jedno zdanie w 14 minucie, które powinno się co najmniej tysiąc razy wysłuchać, żeby zrozumieć w końcu, że "bydło robocze" zawsze pozostanie "bydłem", jeśli nie zrozumie prawdy o tym, że jest tylko "towarem" przynoszącym dochody militarnym "reżyserom" na iluzorycznej scenie "państwowości", z jej papierowym kabaretem okupacyjnego "prawa morskiego", którym głupie ludzkie "bydło" napiętnowane NAZWISKIEM babilońskiej "bestii" dawało i daje się nadal zastraszyć !

  "Handlarze bydłem z amerykańskich prerii przyjeżdżają do Europy po mięso armatnie" !!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=jifa5YCdg_Q "
 • Pani Basia pisze:
  "Wyszkolono" nas tak, żebyśmy przestali używać własnego rozumu i słuchać głosu serca i intuicji : https://www.youtube.com/watch?v=GOhStvAJC7A
 • Nieustraszona lekarka Barbara komentuje:
  Ein Blitzableiter auf einem Kirchturm ist das denkbar stärkste Mißtrauensvotum gegen den lieben Gott.
  — Karl Kraus – Schriftsteller – 1874 – 1936 "Piorunochron na wieży kościelnej jest najmocniejszym do pomyślenia votum braku zaufania wobec kochanego boga."
 • Zmieniajmy świat na lepszy !
  https://www.facebook.com/709943432359718/photos/a.725230227497705.1073741847.709943432359718/1009029085784483/?type=1&theater

  "CI SĄ WYSTARCZAJĄCO SZALENI, BY MYŚLEĆ, ŻE SĄ W STANIE ZMIENIĆ ŚWIAT SĄ TYMI KTÓRZY GO ZMIENIAJĄ " - Steve Jobs
 • MIEJ ODWAGĘ BYĆ MĄDRYM !
  Otóż Kant w \"Berlińskim Piśmie Miesięcznym\" w grudniu 1784 r. powiedział, że detabuizacja \"Oświecenie jest wyjściem człowieka z ubezwłasnowolnienia, które sam sobie zawinił. Ubezwłasnowolnienie jest niemożnością posłużenia się własnym rozsądkiem bez kierownictwa kogoś innego. Zawinione przez siebie samego jest to ubezwłasnowolnienie wtedy, kiedy przyczyną tego ubezwłasnowolnienia nie jest brak rozsądku, lecz brak mocnego postanowienia oraz odwagi obycia się bez cudzego kierownictwa.

  Sapere aude! Odważ się być mądry - to z listów Horacego. Miej odwagę posłużyć się własnym rozsądkiem, jest zatem hasłem wyborczym oświecenia\" - mówił filozof z Królewca wywodząc swą mądrość od poety piszącego po łacinie: Sapere aude.

  Miej odwagę, narodzie mój, Narodzie Polski i nie czyń samego siebie nieszczęśliwym. Nie pozbawiaj się wolnej woli, którą masz daną od Pana Boga w darze razem z życiem. Nie wybieraj innych, bo ubezwłasnowolisz siebie, staniesz się po wyborach niewolnikiem swojej własnej decyzji. Bez względu na to, na kogo oddasz swój głos, albo czy oddasz go nieważny, dołożysz rękę do koła. Sam sobie zawinisz. Ubezwłasnowolnisz się i sam pozbawisz się rozsądku. Sapere aude!

  Bóg dał ci rękę i nogę i serce i rozum nie po to, żebyś odcinał sobie rękę i nogę, żebyś pozbawiał się sam wolnej woli i odbierał sam sobie rozum zawieszając go na worku bokserskim. Miej odwagę, jeżeli jesteś z Narodu Polskiego, do ciebie Poeta dzisiaj mówi: Sapere aude!

  Miej odwagę, być mądrym.\" - zaczerpnięte od Stefana Kosiewskiego z Frankfurtu.
 • Nieustraszona lekarka komentuje :
  "Niestety goj jest tak głupi, że uwierzy we wszystko, co jest napisane przez owe samozwańcze „autorytety” – strupieszałe mumie w myckach od białej do czarnych czy czarnych rondlach z filcu na łbach „prawosławnych”, opętane chciwą żądzą totalitarnej władzy nad całymi stadami ludzkimi i ich dziedzicznymi krainami.

  Te bezduszne kanalie, sprzedawcy dymów i handlarze śmierci ze złodziejskim sprytem i z bardzo ponurymi facjatami powołując się na atrament „świętych” pism motywują to „wolą wszechmocnego”, tylko jaki to może być „wszechmocny” twór, skoro sam nie potrafi pisać i nie ma sekretarzy, swoich kopistów czy drukarni ? "

  Czy to nie dziwne, że główną gałęzią przemysłu USsraela jest przemysł poligraficzny, a wszystkie mendia są w mackach paru „wybranych” ?
 • Totalna ignorancja tematu
  świadczy o jego doniosłości!
  (dlatego tak się ten temat blokuje)
  To ogromny niesamowity przekręt wszechczasów!!!!
  pozdrawiam, dziękuję. :)
 • "Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem Polak stracił wszystko i został żebrakiem!"
  Nieustraszona lekarka pisze:

  "Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem Polak stracił wszystko i został żebrakiem!" "Es ist nur verständlich, daß die Wölfe die Abrüstung der Schafe verlangen, denn deren Wolle setzt dem Biß einen gewissen Widerstand entgegen.”
  — Gilbert Keith Chesterton – Schriftsteller/Journalist – 1874-1936 "Jest tylko to w zrozumieniu, że wilki wymagają rozbrojenia owiec, ponieważ ich wełna stawia pewien opór przeciwko ich ukąszeniu."
 • Stalin: "Umowy są jak paszteciki: zrobione, żeby zostały złamane "
  Verträge sind wie Pasteten: gemacht, um gebrochen zu werden.
  — Stalin über den „Hitler-Stalin-Pakt“ oder „Ribbentrop-Molotow-Vertrag“ von 1939 "Umowy są jak paszteciki: zrobione, żeby je złamać - Stalin o pakcie Hitler-Stalin albo o umowie Ribbentrop-Mołotow z 1939"
 • Nieustraszona lekarka komentuje:
  Tablica chronologiczna na stronie 1643 "Pisma świętego" ( Biblii tysiąclecia) wydanej przez Pallotinum w 2000 roku przedstawia mapkę : WSCHOD STAROZYTNY - TEATR PRZEDSTAWIEN BIBLIJNYCH ! Przedmowa w tym wydaniu zawiera dedykację z ksywą aktorską JP II czyli zawodowego aktora Karola Wojtyły, który niestrudzenie w swoich objazdach aktorskich zdobywał światową sławę i podtrzymywał "wierność" temu teatrzykowi, szczególnie na obszarach podbitych od tysiąclecia przez krzyżacką zarazę morderczych krucjat, przemocą nawracających "niewiernych" ogniem i mieczem na "jedyną wiarę Hebrajczyków w boga wojny jahwe" . .
 • Obcy z papierami "warował" pod domofonem siedziby Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu.
  [14:09:35] Teresa W.: Ok.godz 13 był przed moją klatką ten sam młody przystojniaczek z białymi kartkami pobłyskującymi na czarnej podkładce.Zapewne dzwonił domofonem do mnie ! Zauwazyłam go i obserwowałam jak odjeżdzał siwym autem....
  [14:10:33] Teresa W.: To ten sam co tydzień temu sie dobijał ...
  [14:10:49] Teresa W.: oczywiscie tylko dzwonił domofonem
  [14:27:23] basia : Współczesne bandziory grasują bez masek w biały dzień, z "bronią papierową", z "umowami" na byle co, byle tylko podpisać i bulić bez końca. Już małym dzieciom się przykazuje, żeby obcym nie otwierać drzwi, więc właściwie dlaczego tylu dorosłych to jeszcze robi ? Parę razy nie otwarłam drzwi też i listonoszom, co to przynoszą "polecone" z wymogiem "podpisu" przy odbiorze jakiegoś anonimu z pogróżkami i szantażem "prawnym". Możesz sobie przykleić nalepkę przy domofonie z napisem : Zakaz dzwonienia dla domokrążców !!! oraz przy kolejnej "okazji" sfotografować natręta i jego pojazd.
  [14:28:50] Teresa W.: miałam aparat ale nie zdązyłam zrobić zdjęcia. Tak zrobię jak piszesz !
  [14:29:21] basia : Chyba działają na zasadzie - pukaj, a będzie ci otworzone !
  [14:29:36] Teresa W.: tak naiwnie licza ,że im otworzę
  [14:31:11] Teresa W.: To może być od komornika, czy inny przedstawiciel okupacyjnych słuzb
  [14:31:13] basia erdmann: Niegdyś to się jeszcze wysilałam, żeby ich zmyć przy samym progu, ale teraz i na to szkoda czasu i slów.
  [14:31:31] Teresa W.: Dokładnie ! Szkoda czasu.
  [14:36:41] basia: Ta banda szubrawców, jak sobie polata o suchym pysku po próżnicy, wywalona zostaje z roboty przez swych "panów" z powu braku "sukcesów" i dobrze im tak cholernym parchom i nierobom.
  [14:37:22] basia : Miało być z "powodu braku" ...
  [14:38:31] Teresa W.: brak sukcesów...to "pan" niezadowolony ...
  [14:39:40] basia : ... i wykopuje psa ze "służby" ,ha,ha !
 • @AQQ 10:10:10
  Dziękujemy za odwagę skomentowania tego faktycznie najważniejszego, najdonioślejszego tematu nie tylko dla Narodu Polskiego ale dla całej ludzkości.

  Prawda o przekręcie wszechczasów trudno się przedziera.
  Jednak kamień wrzucony do wody wywłuje falę, której nikt nie jest w stanie powstrzymać.

  Pozdrawiamy.:)

  Maria i Teresa
 • Tysiące gwiazd na niebie dla tych, którzy będą rozpowszechniać informacje zawarte w naszych artykułach !
  Nie ma adekwatnej skali by określić, zmierzyć ważność poruszanego tematu, a cztery czy pięć gwiadek pod artykułem to nic nie znaczą, tym bardziej, że te są 5-cio ramienne.

  Tysiące gwiazd z nieba dla tych, którzy będą rozpowszechniać informacje zawarte w naszych artykułach, aby przyjąć do wiadomości że zostaliśmy uwolnieni z jarzma niewolniczego, światowego prywatnego systemu!

  Zacznijmy przestawiać się na nowe myślenie !
  Miejmy odwagę być mądrymi bo jesteśmy częścią BOGA !
  Zacznijmy słuchać serca, rozumu i intuicji !
 • ------------ :))))
  ----- INTELIGENCJA -DETERMINACJA Kobiety - jest WSZECH............
 • Teatr ze Stonogą i Kękusiem dla nielicznych naiwnych a przy okazji dowiadujemy się o gejostwie Kaczyńskiego !
  Ma. podaje cytat komentarza ze strony Zbigniewa Stonogi na Facebook: " Chwila Prawdy Stonóg, ty kuuuuurwoooooo czerwona, ty gniiiddooooo ubecka, ty przydupasie mam nadzieje ze szybko znikniesz. Daje ci czas do 16:00 zebys oddal wszystkie pieniadze ludziom korych oszukales na swoja gazete, browar, tv i inne przekrety. Jak nie to urzadze ci takie pieklo w tym Monaco ze w zyciu juz sie publicznie nie pokazesz z ta swoja dupo-facjata!!!! "
  [13:01:04] Ma: powyżej komentarz na panu Stonodze umieszczony przed 4 minutami, ciekawe czy nie zniknie...
  [13:02:05] ba: Wewnętrzne rozgrywki ?
  [13:03:26] Ma: na to wygląda, chociaż ja mam wewnętrzne opory co do autentycznych przesłanek Stonogi. Dlaczego zwleka z ujawnieniem tego wszystkiego co wie ?
  [13:03:53] Ma: Ta jego choroba, rak nadnerczy, czy to może być prawda?
  [13:05:05] Ma: Mam obawy że to nastepny teatrzyk dla niewolników
  [13:06:07] Ma: za dużo zydowskich mediów i to od dawna o nim mówi i pisze.
  [13:07:58] Maba: to jest dla mnie wszystko bardzo podejrzane, chociaż chciałabym abym się myliła.
  [13:09:34] Maba: nie ineteresuje go fałszowanie wyborów i inne tematy, które mu podrzucałyśmy.
  [13:14:07] Ma: https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/photos/pb.1762814377278569.-2207520000.1441105134./1808515669375106/?type=1&theater
  [13:19:58] bas: Ja też wolę dmuchać na zimne z dużym dystansem i bez emocji, bo oczywiście wie i Stonoga i Kękuś, że to wszystko jest łapanką propagandową do straszenia "prawem" wraz "psychiatrią" do szybkiego poddania się "władzy" kolejnych marionetek, które chcą całkowicie wyniszczyć, ograbić i wywłaszczyć "prawnie" naród polski. Oczywiście nie wierzę w to, że ma "raka", bo to jest łapanie na współczucie i serce, którego sami nie mają.
  [13:20:52] Ma: tak właśnie należy na ten cyrk spojrzeć
  [13:40:21] ba: Biorą się wzajemnie za łby, a przy okazji wyłazi szydło z worka z dowodami na gejostwo Kalksteina . Chciałabym widzieć głupie miny moherów, hi,hi. :D
 • Szanowni Państwo...
  Watykan nie stoi na czele (mam nadzieję że wspólnie myślimy o szatanie, które tam przeniknął), za cieńcy finansowo. Oni (ci sataniści) zostali tam zainstalowani przez szatana, ale nadal, to właśnie tam jest Stolica naszego Chrystusowego Świętego Apostolskiego Kościoła Powszechnego. Mam nadzieję że także Waszego Kościoła.
  Myślę że popełniacie Państwo poważny grzech, bo możecie komuś odebrać Wiarę.
  Nasz Kościół jest z całą pewnością chory, ale to nie znaczy że mamy Go opuścić. Gdzie pójdziemy?
  Głowna siedziba szatana z całą pewnością jest gdzie indziej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930