Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

Przestańmy służyć upadłemu systemowi z Watykanem na czele !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych, będące prywatnymi żydowskimi geszeftami, zarejestrowanymi w Waszyngtonie, działającymi na naszą szkodę i szkodę całej ludzkości !

 

ZOSTALIŚMY UWOLNIENI !

Przestańmy służyć upadłemu niewolniczemu systemowi z Watykanem na czele !

Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych, będące prywatnymi żydowskimi geszeftami, zarejestrowanymi  w Waszyngtonie, działającymi na naszą szkodę i szkodę całej ludzkości !

Zgodnie z Dekretem Suwerena wzywamy do oddolnego organizowania się w 3-5 osobowych  konspiracyjnych oddziałach obrony koniecznej, celem obrony przed podstępnym holokaustem Polaków, dokonywanym na zlecenie Watykanu i światowych elit żydowskich !

 

 

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Łowicz, 19.09.2015r.

www.wojdabejda.wordpress.com

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/124836,alarm-obrona-konieczna-przed-holokaustem-polakow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele 

APEL DO POLAKÓW WSZELKICH SŁUŻB O DZIAŁANIA W OBRONIE NARODU POLSKIEGO.

Do wszystkich Polaków,
Sędziów, Prokuratorów, Adwokatów,
Dowódców wojskowych, komendantów policji, szefów wszelkich innych służb,
wszystkich żołnierzy, policjantów, strażaków, służb medycznych, ratowniczych i innych
oraz urzędników, dla których Polska nie jest pustym słowem lecz domem ojczystym.

Nie pozwólcie by Wami wysługiwały się żydowskie okupacyjne władze, które Waszymi rękoma dokonują ludobójstwa na Narodzie Polskim, zamachu na Polskość, na suwerenność Naszej Ojczyzny !

Nie pozwólcie, by rugowano Polaków z Ojczystej Ziemi ! Nie pozwólcie by w miejsce Polaków sprowadzano Zydów i uchodźców z całego świata! 

Nie pozwólcie na unicestwienie Narodu Polskiego w ramach światowego spisku NWO realizowanego przez kartele: farmaceutyczny, polityczny, religijny oraz obecnie trwającą inwazję obcokrajowców !

Przerwijcie wreszcie ludobójcze działania  żydowskich, okupacyjnych władz wszelkich szczebli w Polsce w imię ratowania własnego życia i życia Waszych rodzin !
Stańcie po stronie udręczonego, zmanipulowanego, okradanego Narodu  Polskiego !

Stańcie w obronie Narodu Polskiego, jego praw i własności !
To Wasza powinność wobec Waszych żon, Waszych mężów, Waszych dzieci, matek, ojców, braci, sióstr i całego Narodu Polskiego !

Jesteście służbami opłacanymi przez Naród Polski i jemu powinniście służyć i tylko Narodu Polskiego bronić!

Macie bezwzględne prawo odmowy stosowania jurysdykcji talmudycznej i  odmowy udziału w działaniach wojennych na polecenie okupanta !

Maria Bejda, Teresa Wojda
Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Łowicz, 20.09.2015r.

https://piotrbein.wordpress.com/2014/07/05/apel-do-polakow-wszelkich-sluzb-o-dzialania-w-obronie-narodu-polskiego/

Szanowni Państwo !

 
Poniższe zdjęcia powinny dotrzeć z poczty t.wojda@o2.pl, ale okazały się być kontrolerom internetu potrzebne i zniknęły jak kamfora, stąd pusty email od T.Wojda pt. "Plakaty na słupach ogłoszeniowych w Łowiczu"
Z poważaniem i pozdrowieniami
Maria Bejda 
(pisane z komputera w Niemczech)
 
Plakaty PORO na słupach ogłoszeniowych w Łowiczu.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zdjecia-plakatow-na-slupach-ogloszeniowych-lowicza


Poniżej komentarz nieustraszonej lekarki:

Cytat:
"Jestem zachwycona i pełna podziwu ! 

Sprawdza się chińskie przysłowie, że z kamieni rzucanych pod nogi buduje się nowy dom !

Przesłałam te zdjęcia do pięćdziesieciu znajomych ! Ciekawa jestem, czy jutro ten słup będzie jeszcze stał, bo może się zawalić pod naporem przechodniów.
 
Wiwat i do przodu ! Wygraliśmy ! "
 
 
 

 
 
 
 

  

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • ----------- TAK NALEŻY POSTĄPIĆ !!!
  --UWAŻAM ,że w NAJBLIŻSZYCH WYBORACH trzeba PRZEJĄĆ !! WŁADZĘ !!

  Polacy PATRIOCI muszą utworzyć RZĄD i w dniu wyborów PRZEJĄĆ WŁADZĘ !! NIE WOLNO CZEKAĆ ANI DNIA DŁUŻEJ !.

  POLICJO polska !! OCHRONIARZE Polacy !! WOJSKO polskie -POMÓŻCIE !!!

  RATUJCIE Polskę !! Polacy w mundurach !!! OJCZYZNA WZYWA !!!
 • @
  jeszcze gorsze jest 'robienie laski" USA.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:22:37
  Autor tego seksistowskiego wpisu, tak nachalnie promowany na Neon 24, jak widać, nie potrafi pojąć paru zdań prostego tekstu ani tym bardziej wniknąć w przedstawiane dowody w załączonych linkach.

  Takim skandalicznym wpisem poddaje w wątpliwość autorstwo publikowanych przez niego tekstów a wręcz stawia on sam siebie po stronie wrogów Narodu Polskiego i Polski !

  Sam się zdemaskowal takim szyderstwem !
  Sam dowodzi, że jest dezinformatorem, fałszywym obrońcą Narodu Polskiego i Polski !
 • @Zdzich 21:51:40
  Po kuriach watykańskich krąży pismo punktujące "wszystkie grzechy Franciszka". Wysocy rangą duchowni mają dość papieża - donosi niemiecki dziennik "Die Zeit". Co zarzucają papieżowi i jakie mogą być konsekwencje ich działania?

  http://www.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,3416,bunt-w-watykanie-franciszek-zrzucil-maske.html
 • @Zdzich 21:51:40
  http://itccs-polski.blogspot.de/

  poniżej odpis wyroku :

  "Wyrok Sądu

  Bruksela, 22 lipca 2014r.

  W sprawie oskarżenia przeciwko Jorge Bergoglio et al. (18072014/002)

  Wyrok Magistratu Sądu Zwyczajowego, włącznie ze zgodnością większości decyzji i z wyjątkiem jednej odrębnej opinii.

  WERDYKT:

  Sąd Zwyczajowy oznajmia, że oskarżył Jorge Mario Borgoglio, Adolfo Nicolas Pachon i Justin Welby są winniwszystkim zarzutom wymienionym w oskarżeniu o działania na szkodę ludzkości oraz osobistemu współudziałowi w handlu dziećmi, torturom i morderstwom dzieci.Wyrok jest prawomocny, zgodnie z Międzynarodowym Prawem Kryminalnym.

  W związku z powyższym Sąd skazuje oskarżone osoby na więzienie dożywotnie, bez możliwości pardonu i parolu. Sąd nakazuje natychmiastowe wykonania wyroku poprzez powołanie Drużyny Międzynarodowego Aresztu Obywatelskiego.

  Sąd nakazuje także zajęcie posiadłości i odebranie dóbr osobistych oskarżonym osobom, na wieczną utratę, w celu częściowego zadośćuczynienia za ich przestępstwa.

  Autorytety publiczne i policja są pouczone do niesienia pomocy w aresztowaniach, lub odstąpienia od przeszkadzania wykonania tego WYROKU.

  WYROK SĄDU obowiązuje od dzisiejszej daty na podstawie prawomocnego autorytetu Międzynarodowego Prawa Zwyczajowego, jak i “jus gentium” Prawa Narodów."
 • @LOWPORO 11:19:57
  poniedziałek, 7 lipca 2014
  PROCES PAPIEŻA FRANCISZKA - BIURO PROKURATORA


  PROCES PAPIEŻA FRANCISZKA - BIURO PROKURATORA


  Bruksela, środa, 11 czerwca 2014.


  Irlandzkie dzieci są mordowane rytualnie. Nowi naoczni świadkowie z Irlandii i Holandii opisują zabójstwa dokonywane przez ‘Dziewiąty Krąg’ – ślady wskazują udział Georga Saros, księcia Friso i Premiera Holandii.
  Specjalne Jednostki Akcji kierowane do powstrzymania rytuałów ‘Dziewiątego Kręgu’ w kościołach Montrealu i Dublinie.
  powstają kanadyjskie Sądy Zwyczajowe autoryzowane prawami powstającej Republiki.
  W katolicyzmie gwałt dzieci nie jest przestępstwem: słowa Arcybiskupa w amerykańskim sądzie.

  TUAM, IRLANDIA, BRUKSELA:

  Szczątki blisko 800 tysięcy dzieci znaleziono w cysternie katolickiego Domu Matki i Dziecka nieopodal Tuamu. „ Zawierają oznaki zabójstw rytualnych”- stwierdził świadek pochodzący z Gardy – irlandzkiej policji.

  „Naukowcy z Biura śledczego powiedzieli nam, że położenie ciał, jak i ślady okaleczeń i poodcinanych części szczątków wskazują na morderstwa rytualne. Te dzieci nie zostały tylko pocięte, ale zmasakrowane.”

  Rząd irlandzki i Kościół katolicki oświadczyły, że prowadzą swoje „domowe śledztwo”, odgrodziły miejsce grobów masowych, nie podając jednak ,iż należy do sceny przestępstwa, co jest normalne podczas prób zatajenia faktów przez różne instytucje kryminalne. Setki protestantów wyruszyło pod parlament w Dublinie, domagając się dokładnego śledztwa i ukarania winnych.

  Jednocześnie proces Papieża Franciszka o handel dziećmi i zabójstwa ofiarne, trwa w Brukseli. Nowy świadek holenderski rzuciła trochę więcej światła na satanistyczną sieć działań ‘Dziewiątego Kręgu’, odsłaniając scenę zabójstw w Anglii, Belgii i Holandii.

  Świadek, emerytowana urzędniczka publiczna wymieniła nazwiska 9 najwyższych sędziów, polityków i członków grupy Bilderberger; George Saros oraz księcia Friso – brata obecnego króla Holandii, jako biorących udział w zabójstwach dzieci, które zaobserwowała w Oudergem w Belgii, i Zwolle w Holandii, w latach 1996 – 2000.Kasetę video ze swoim przesłuchaniem oddała śledczym Sądu Zwyczajowego, w ubiegły poniedziałek.

  „W lasach znajdującym się w okolicy Oudergem widziałam, jak ścigali te nagie dzieci i zabijali strzałami z broni, a potem odcinali chłopcom penisy, jako trofea. Widziałam żołnierzy belgijskich patrolujących lasy w celu protekcji tych mężczyzn podczas polowania. Byli to książę Friso, król Albert z Belgii i premier Mark Rutte. Rozpoznałam też George Saros – bilionera, który przyjaźni się z żoną Friso – Mabel Wisse Smut.”

  Friso – młodszy brat króla holenderskiego zmarł nagle w ubiegłym roku w szpitalu podczas rehabilitacji po „wypadku narciarskim”. Jego śmierć nastąpiła tuż przed publikacją (Laurent Louis) sprawy morderstw dokonanych przez wysoko postawionych członków belgijskiego Parlamentu.

  Świadek opisała także obecność ‘katolickiego prałata’ przy oddzielnym morderstwie trojga nieletnich przestępców w pobliżu Zwolle w Holandii, w 2004 roku.

  „Syndykat kryminalny zwany ‘Octopus’ zajmuje się dostawą tych dzieci z domów zamieszkałych przez małoletnich przestępców. Tamtego dnia było ich troje: dwóch chłopców i dziewczyna. Wszyscy troje byli gwałceni i torturowani aż do utraty życia, w domu położonym w pobliżu Zwolle, który należy do tych gangsterów. Friso tam był, i jakiś katolicki prałat, którego nie rozpoznałam, gdyż mówił po angielsku. Pamiętam jednak, że Friso nazywał go ‘Irlandczykiem’ i nawiązywał do jakiejś grupy ‘Dziewięciu’.”

  Świadek była obecna przy tych zabójstwach, ponieważ należała do syndykatu ‘Octopus’, sprawującego władzę nad biznesem narkomanii w Holandii i Belgii.

  Sprawa ‘Dziewiątego Kręgu’ do zamknięcia w Montrealu i Dublinie:
  Profesjonalnie szkoleni szeryfowie przygotowują się do położenia ostatecznego końca rytuałom ofiarnym w kościołach katolickich w Montrealu i Dublinie podczas tego lata i jesieni, w celu złapania i aresztu morderców.

  Szeryfowie obecnie szkolą się w Grupach Akcji autoryzowanych przez Sąd Zwyczajowy, zarówno w Brukseli, jak i w lokalnych oddziałach.

  Oświadczenie Biura Szeryfów Sądu Zwyczajowego:
  „Kierujemy swoje siły do dwóch katedr katolickich, gdzie zabójstwa rytualne są zaplanowana na 15 sierpnia i na okres pełni Księżyca we wrześniu, czyli Pro Cathedral w Dublinie oraz Marie Reine du Monde w Montrealu. Wszyscy tam obecni zostaną zatrzymani i aresztowani pod zarzutem chęci popełnienia morderstwa na dzieciach. Użyjemy każdej siły koniecznej do uratowania tych dzieci.”

  Biuro Szeryfów powiadomi policję Garda w Dublinie o swoich intencjach, a także odwoła się do niej o pomoc. W Montrealu policja, jako agenci jednostki kryminalnej, z wyrokiem sądowym, „Korony Anglii”, otrzymają rozkaz poddania się i nie przeszkadzania w akcji Szeryfów, lub również zostaną oskarżeni o przestępstwo i szkodę na rzecz sprawiedliwości.
  Nowa Republika w Kanadzie:

  Winnipeg:
  Zgodnie z ubiegłorocznym wyrokiem Sądu Zwyczajowego za zbrodnie przeciwko ludzkości, Elżbieta Windsor została pozbawiona tytułu głowy państwa. Obecnie Kanada nie posiada oficjalnego rządu, w związku z czym wszyscy kanadyjscy patrioci wzywani są do przybycia na Konwencję konstytucyjną, w październiku i utworzenie niezależnej republiki. Podczas Konwencji ogłoszona zostanie Proklamacja Wolności oraz zmiany w Konstytucji przez obywateli.

  Kevin Annett – doradca Komitetu Pomocy, bazującego w Winnipeg, wraz z prezydentem Komitetu, Cameronem Shields, powiedział: „Jedna kobieta z Londynu jest właścicielką całej ziemi i minerałów w naszym kraju i morduje nasze dzieci dla swojej przyjemności. Nazywa też siebie głową państwa kanadyjskiego. Nie będziemy dłużej żyć w takiej tyranii i nie pozwolimy na to naszym dzieciom. Sami musimy stworzyć nowe prawo. Wzywamy każdego Kanadyjczyka do współudziału.”

  Konwencja odbędzie się 27 – 31. 10. 2014. w Winnipeg. Zostanie tam przedstawiona delegatom propozycja Proklamacji.
  republicofkanata@gmail.com
  Ostatni komentarz: gwałty na dzieciach nie są przestępstwem!
  Katolicki Arcybiskup Robert Carlson oznajmił w tym tygodniu amerykańskim prawnikom, że” nie zdawał sobie sprawy z tego, iż gwałty na dzieciach są przestępstwem.” Carlsson jest odpowiedzialny za handel dziećmi w jego diecezji w Minneapolis, przynajmniej od roku 1980. (NBC.10.06.2014).

  Wypowiedź Carlsona nie jest tak naprawdę kłamstwem, ani prowokacją, lecz szczerym wyznaniem. Gwałt dzieci nie jest mianowicie przestępstwem według „prawa kanonicznego”’, przedstawicieli zdeprymowanej jednostki kryminalnej, jaką jest kościół katolicki.

  Carlson wychowany został w religijnej kulturze fałszu, gdzie handel dzieci jest sprawą normalną, ponieważ przynosi zyski multi-bilionowe rocznie, a więc uczy niezważania na takie „drobnostki”, jak gwałt na dzieciach.

  Jak długo przetrwałby jakikolwiek polityk po takiej horrendalnej wypowiedzi? Kościołowi z Rzymu uchodzi to jednak na sucho, a horror trwa.

  Dlaczego świat toleruje wciąż taki kościół? Morderczą korporację!
  Odpowiedz sobie, czytelniku na to pytanie, a z odpowiedzią wyjdź na ulicę i wołaj sprawiedliwości.

  Wydane prze Biuro Prokuratury Sądu Zwyczajowego. Agencja Informacji Publicznej w Brukseli.
  www.iclcj.com
 • @LOWPORO 11:23:23
  Szokujące, skandaliczne ale prawdziwe, utajniane przed katolikami :
  cytat:
  "Gwałt dzieci nie jest mianowicie przestępstwem według „prawa kanonicznego”’, przedstawicieli zdeprymowanej jednostki kryminalnej, jaką jest kościół katolicki. "

  Oto jakim straszliwym fałszem i obłudą karmi się wszystkich katolików !
 • @ LOWPORO
  Widzę, że papież to twój konik. :))
  A teraz może coś o rabinach?
 • @Zdzich 14:59:54
  No przecież papież, to też rabin z białą mycką , ha, ha !
 • W tym fimie jest jednak cała prawda o odwiecznych podżegaczach wojennych i o ich mendiach w bezpośredniej przemowie do żydów
  https://derhonigmannsagt.wordpress.com/2015/09/20/beweise-und-studienmaterial-zu-rede-an-die-juden/
 • @goodness 10:55:24
  Wszystko jest to co trzeba w obronie Narodu Polskiego i Polski by bezpieczną i prostą drogą wyjść z "tego bałaganu"
  "papierowego tygrysa" !!!
  Wystarczy tylko uważnie i ze zrozumieniem prześledzić wystąpienia i wskazania Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu tu na neon24, na www.wojdabejda.wordpress.com,
  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze !!!

  Pozdrawiamy
  Teresa Wojda, Maria Bejda
  Polski Obywatelski Ruch Oporu
 • @LOWPORO 11:23:23
  Zastanów się o czym bredzisz?
 • Nieustraszona lekarka komentuje :
  "Rząd" zachowuje się jak w sklepie samoobsługowym płacąc ukradzionym kredytem naiwnego zaufania swoich "wiernych" stąd tępych owiec i baranów, których wcale mi nie jest więcej żal, bo idą po linii najlżejszego oporu do przepaści . Ignorancja to przyczyna wszelkiego zła - Arystoteles

  Ja tu dosłownie jako POGANKA mam na biurku dwie księgi od A do K (Adam do Kult) oraz L do Z (Laik do Z-eugnis(niem.świadectwo)) – tajne podręczniki szkoleniowe dla przyszłych klechów (zakupione „przypadkiem”) i „pracujących” po takim „szkoleniu” wśród gojów, gdzie dokładnie są podane definicje i teksty żródłowe z kolei celowo zmanipulowane do otumanienia religijnego całych pokoleń podbitych „biblijnie” i zniewolonych mas ludzkich przez następców żydowskich rabinów !

  Jeśli by mnie próbował kiedykolwiek zaczepić i molestować jakiś czarny albo jakiś wierny baran z namolną chęcią „nawracania” mnie na jedynie słuszną „wiarę”, to po pierwszym zlekceważeniu ostrzeżenia zaniechania straszenia mnie i ratowania duszy prz….ła bym chamowi tymi obiema księgami w zapluty kłamstwem ryj !

  Niestety nie mogę tego zrobić komputerowo wobec wysypu szalejących na blogach pejsatych „kaznodziejów”, ale robię to tak jak mogę na piśmie i mentalnie bez ustanku, żeby moi kochani rodacy nie dali się im więcej na słodkopierdząco podejść, zakrakać, zastraszyć czyli zabajerować przez ich podwójne żmijowe języki „pracujące” od wieków dla żydowskich geszeftów „kościelnych” z waszyngtońską rejestracją „firmową”.
 • @alfa.com.hel 12:12:35
  Fakty same mówią za siebie !
  To nie są brednie, to fakty dla uważnie czytających!
  Napewno są szokujące a zwłaszcza dla teologów...
  Cytat:

  "Katolicki Arcybiskup Robert Carlson oznajmił w tym tygodniu amerykańskim prawnikom, że” nie zdawał sobie sprawy z tego, iż gwałty na dzieciach są przestępstwem.” Carlsson jest odpowiedzialny za handel dziećmi w jego diecezji w Minneapolis, przynajmniej od roku 1980. (NBC.10.06.2014)."
 • Manifestacja przeciwko inwazji uciekinierów z Azji, Afryki na Europę.
  Polska, Węgry-wielka sprawa, my nie chcemy tu Araba ! " tak m.in. skandowali manifestanci w Katowicach.

  https://www.youtube.com/watch?t=30&v=rs67hMa6op0

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930