Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

KIEROWCY ! NIE JESTEŚCIE WŁAŚCICIELAMI...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

We własnym życiowym interesie ta życiowo ważna wiedza o tym kosmicznym przekręcie prawa powinna jak najszybciej dotrzeć pod wszystkie "strzechy", żeby zapobiec bezwzględnemu plądrowaniu wierzących w "prawo" dobrodusznych ludzi...

 UWAGA KIEROWCY !

NIE JESTEŚCIE WŁAŚCICIELAMI POJAZDÓW, KTÓRE ZAKUPILIŚCIE !

Według “prawa” handlowego narzucanego osobom prawnym, posiadacze środków transportu nie są stroną w sprawie. Nie jesteście prawnymi właścicielami środków transportu, które zakupiliście!http://m.onet.pl/moto/aktualnosci,z2j08

Powyższa grafika Stanisława Helisa uskrzydla, pobudza do działania.

Wszyscy wznieśmy się dumnie, tak jak ten orzeł, z całą mocą świadomości o przekrętach prawnych upadłego niewolniczego systemu !

Odczuwajmy wolność siłą serca, umysłu i duszy, nie tylko w przestworzach naszej Ojczyzny !

Zmieniajmy rzeczywistość ! Bądźmy radośni !

Prawda uskrzydla ! Zwyciężyliśmy !

Link: “Wszystkich Won “, https://www.youtube.com/watch?v=tIeJkZsA3io

W filmie "Wszyscy won" wykorzystano wizerunek T.Wojda, protestującej z hasłem:

"Truciciele precz z Naszej Ziemi !!! Stop gazowej gorączce. Nie chcemy gazu zamiast wody! "podczas pikiety przed Sądem Najwyższym w Warszawie w kwietniu 2012r.

 

 Łowicz, 06.10.2015r.

Drodzy Rodacy !

Polski Obywatelski Ruch Oporu nieustannie nawołuje do bojkotowania władz świeckich i kościelnych wszelkich szczebli, do wychodzenia z upadłego systemu. Ponownie wzywamy do nie wnoszenia jakichkolwiek opłat, danin, w tymnie płacenia haraczy od wszelkich pojazdów !

Pomimo ogłoszonego 25.12.2015r upadku prywatnego niewolniczego światowego systemu, system ten wciąż funkcjonuje z powodu braku powszechnej świadomości i powszechności wychodzenia z upadłego systemu. W tym starym a nadal funkcjonującym systemie każdy z nas jest traktowany nie jako człowiek- osoba fizyczna ale jako “osoba prawna”, martwy przedmiot, “środek techniki prawnej.“https://kateofgaiatrans.files.wordpress.com/2014/05/babilon-upadc582-polish-babylonisfallen.pdf

Oto poniżej definicje :

"Osoba fizyczna – prawne określenie człowieka w prawie cywilnym, od chwili urodzenia do chwili śmierci, w odróżnieniu od osób prawnych."  

https://pl.wikipedia.org/wiki/Osoba_fizyczna                                            

"Koncepcje osób prawnych:

 • negujące realne istnienie:

Teoria fikcji (Friedrich Carl von Savigny) –realnym podmiotem prawa może być tylko człowiek, zatem osoby prawne dopuszczane są do obrotu prawnego jedynie na podstawie fikcji prawnej.

Teoria majątku celowego (Alois Brinz) – osoba prawna jestbezpodmiotowym majątkiem związanym z pewnym celem.

Teoria interesu (Rudolf von Jhering) – osoba prawna jest tylko środkiem techniki prawnej(prawnie chroniony interes może być związany tylko z osobami fizycznymi).

Teoria kolektywnej własności (Marcel Planiol) – osoba prawna jest szczególną postacią własności kolektywnej(jej podmiotem jest zbiór ludzi, np. w przypadku własności państwa – całe społeczeństwo).

 • uznające realny byt :

Teoria organiczna (Otto von Gierke) – osoba prawna to realny, psychofizyczny organizm ukształtowany na wzór organizmu biologicznego.

Teorie ujmujące osobę prawną jako realny twór społeczny (R. Saleilles, Fryderyk Zoll).",https://pl.wikipedia.org/wiki/Osoba_prawna

Dowód oszustwa prawnego na przykładzie:

 • w umowie kupna-sprzedaży nie widnieje określenie prawne właściciela samochodu a jedynie określenie “kupujący”, “sprzedający” jako podmioty prawne.

 • z obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej nie wynika jednoznacznie kto jest właścicielem nabytego samochodu a jedynie nabywcę określa się jako “Posiadacz”.  

 • w dowodzie rejestracyjnym jest błąd formalny jako celowa zmyłka : ”Pouczenie: właściciel pojazdu jest zobowiązany zgłosić w ciągu 30 dni organowi, który wydał dowód rejestracyjny wszelkie zmiany danych zawartych w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.”

 Według prawa rzymskiego określenie “POSIADACZ”nie oznaczaWŁAŚCICIELA !

“Jako pierwsze oddzieliło posiadanie od własnościprawo rzymskie.”https://pl.wikipedia.org/wiki/Posiadanie

Logiczną i prawną  konsekwencją tego faktu jest bezzasadność przymuszania posiadaczy pojazdów do ich ubezpieczania. Posiadacz nie może być zmuszany do wnoszenia jakichkolwiek opłat, skoro nie jest właścicielem. Według “prawa” handlowego bezzasadne, bezpodstawne  jest  wyłudzanie opłat ubezpieczeniowych i podatku od środków transportowych od posiadaczy, nie będących ich prawnymi właścicielami.

http://www.gazetaprawna.pl/encyklopedia/podatki/hasla/331283,podatek_od_srodkow_transportowych.html

UWAGA KIEROWCY !

Według “prawa” handlowego narzucanego martwym podmiotom prawnym, osobom prawnym (nie fizycznym!) posiadacze środków transportu nie są stroną w sprawie !

Nie jesteście prawnymi właścicielami środków transportu, które zakupiliście, więc nie powinniście wnosić jakichkolwiek opłat !http://m.onet.pl/moto/aktualnosci,z2j08

Analogiczna sytuacja prawna istnieje w Niemczech, gdzie posiadacz samochodu nie wie o tym, że nie jest jego prawnym właścicielem, chociaż w niemieckich dowodach rejestracyjnych, w przeciwństwie do polskich, jest zapis drobnym drukiem na pierwszej stronie, “Der Inhaber der Zulassungsbescheinigung wird nicht als Eigentümer des Fahrzeugs ausgewissen”tłum.:“Posiadacz dowodu rejestracyjnego nie jest właścicielem pojazdu”.

Maria Bejda, Teresa Wojda

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Drodzy Rodacy!

 

Nieustraszona lekarka apeluje :

 

“We własnym życiowym interesie ta życiowo ważna wiedza o tym kosmicznym przekręcie prawa powinna jak najszybciej dotrzeć pod wszystkie "strzechy", żeby zapobiec bezwzględnemu plądrowaniu wierzących w "prawo" dobrodusznych ludzi przez najgorsze szumowiny społeczne poczynając od siedmioramiennego świecznika obcej  "władzy" powierniczej uskuteczniającej w terenie za pomocą wszelkich "ubezpieczeń" grabież w biały dzień i uzasadniającej to swym "prawem" ... bandyckim !     

 

Oczywiście wszelkie firmy "ubezpieczeniowe" bazując na kompletnej niewiedzy "osób prawnych" bezlitośnie wykorzystują te braki i wmawiają im konieczność ubezpieczania pojazdów mechanicznych, które prawnie wcale nie są ich własnością, bo żaden martwy twór prawny nie może odpowiadać za martwy przedmiot.

To właśnie o tej różnicy pomiędzy osobą fizyczną a osobą prawną (podmiotem) dowiadują się studenci prawa już w pierwszym dniu studiów prawniczych przy czym równocześnie  ulegając całkowitej zmowie milczenia o tym fundamentalnym przekręcie prawnym, na którym tuczyły się bezlitośnie całe pokolenia klanu sądowniczo-prawniczego  w interesie dzierżących wszelkie "władze".

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

UPIK® Datensatz - L

L Eingetragener Firmenname GENERALI POWSZECHNE TOWARZYSTWO EMERYTALNE S A

L Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil GENERALI

L D-U-N-S® Nummer 366006315

L Geschäftssitz Ul. Postepu 15b

L Postleitzahl 02 676

L Postalische Stadt Warszawa

Land Poland

W Länder-Code 616

Postfachnummer

Postfach Stadt

L Telefon Nummer 225430543

W Fax Nummer 225430899

W Name Hauptverantwortlicher Pindel Piotr Marek

W Tätigkeit (SIC) 6371

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<,


 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Wejść- 784 a polubien z fb tylko 16 ?????
  Wejść- 784 a polubien z fb tylko 16 ?????
  Jak to działa? Czy wogóle działają polubienia ,czy raczej znikają jak widmo, raz są możliwości polubień a w innym momencie zablokowane ?
 • Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej komentuje:
  Poganka
  11 października 2015 at 13:39 · Odpowiedz
  Z bezprawia nie powstaje żadne prawo! – Ex iniuria ius non oritur
  (aus Unrecht entsteht kein Recht)
  Jest za pięć dwunasta ! Es ist fünf vor 12 Uhr!

  Niestety prostackie i ignoranckie branie iluzji „prawa” morskiego nagiętego do bezlitosnej ekspolatacji „bydła roboczego” oraz bezprawna grabież podatków i dziedzictwa kulturalno – materialnego umożliwiło najbardziej kłamliwej bandzie zwanej „politykami” dokonywania olbrzymiego spustoszenia świata i wybicia niezliczonych milionów „wiernych” niewolników !

  Jak długo ludzie będą przyzwalać na oszukiwanie samych siebie, co do rzeczywistych celów zawodowych kryminalistów „wybieranych” w wyścigu najlepszych kłamców w teatrze „wyborów” i czuwającej nad tym iluzji „prawa” ?

  POLITYKA NAJWIEKSZE ZE WSZYSTKICH KŁAMSTWO !!!

  http://brd-schwindel.org/politik-die-groesste-aller-luegen/
 • Oto następny komentarz nieustraszonej lekarki :
  Poganka
  11 października 2015 at 16:50 · Odpowiedz
  „Jak trwoga, to do „boga”, czyż nie ? Jak to z typową świętoszkowatą obłudą ludziska okłamują samych siebie i czekają na jakiś „cud”, kiedy w międzyczasie „religijne” i „prawne” geszefty opierając się na pirackim „prawie morskim” żydowskiego zaborcy dwoją się i troją, żeby wam śpiochom ukraść ostatni skrawek ziemi spod waszej dupy ogołoconej już podatkowo. Administracyjno-sądowy rozbój w biały dzień, inkwizycja antymedyczna szaleje, a czerwono-czarna propaganda wciska wam kit o „woli” papierowego jahwe !

  Jacyście starzy, tacy durni,bo na matoła nie ma zioła.

  Ora et labora … – módl się i pracuj … na swych „władców”, a garby wam same wyrosną.
 • @LOWPORO 23:04:46
  Poganka
  13 października 2015 at 13:52 · Odpowiedz
  Rozsądne pytanie, a w Niemczech uwolnieni od iluzji „władzy” ludzie drukują sobie swoje dowody sami ! Narazie nie będę tu podawać szczegółów, bo to zbyt wysokie progi dla tych, którzy wolą jeszcze spać z głową schowaną w piasek naiwnie wierząc, że są „wolni” i „bezpieczni”.

  Teraz to mają „problem” kogo „wybrać”, żeby móc dalej słodko spać na jawie i „wybiorą” oczywiście tego, który będzie nadal obiecywał coś takiego, jak „chrupiące bułeczki”, wadowickie „kremówki” albo drugą Japonię.

  Są to jednak kolejne obiecanki – macanki, a głupiemu … .uj staje !

  Jak kolejna „władza” i jej syjonistyczne „urzędy” z papierowym tygrysem bezprawia jeszcze bardziej przyleje śpiochom przed TV, no to może się zaczną budzić albo dołączą do grona aniołków.
  Do samodzielnego wyboru, bo teraz w dobie internetu nikt nie może się tłumaczyć, że nic nie wiedział!
 • Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej komentuje:
  Poganka
  13 października 2015 at 14:23 ·
  Taka podaż, jaki popyt, jakie gusta, taka „rozrywka” polityczno-religijna na zaspokajanie najniższych instynktów ciemnego ludu całodobowo atakowanego reklamowo-mendialnie i czekającego na „wybawiciela” !

  I wiecie co, choćbym sama miała być tym „wybawicielem”, to bym na taką durną masę nawet nie splunęła, bo jak tu takich „wybawić” z ich pokoleniowego debilizmu, z ich rzeczywistą „wiarą” w żydowskich aktorów jarmarczno-objazdowego teatrzyku „polityki” i „religii”, tych magików słowa i mistrzów napędzania strachów !

  Ja się zawsze śmieję z tych szalonych błaznów i do tej pory nie mogę pojąć, jak dorośli ludzie mogą im oddawać całe swoje życie w „ofierze” !

  Idźcie ofiary skończone,no bo jak sami sobie nie chcecie sobie pomóc, to żaden błazen propagandowy was nie uratuje, choćby się zapluł swoimi kłamstwami na śmierć !

  https://www.youtube.com/watch?v=fQb30qNki3c

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930