Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

Blokada korespondencji kluczem w obronie koniecznej !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Łowicz, 07.11.2015r.

Drodzy Rodacy !

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa wszystkich Polaków do niezwłocznego zastosowania najprostszej formy bojkotu okupanta jako obrony koniecznej poprzez wywieszanie na skrzynkach pocztowych ostrzeżeń o następującej treści :

” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Article 9 Conduct carried out in the absence or default of the official authorities The conduct of a person or group of persons shall be considered an act of a State under international law if the person or group of persons is in fact exercising elements of the governmental authority in the absence or default of the official authorities and in circumstances such as to call for the exercise of those elements of authority. https://www.ilsa.org/jessup/jessup11/basicmats/StateResponsibility.pdf

Poniżej tekst  przygotowany do odczytania na na Targowicy Miejskiej w Łowiczu w dniu 07.11.2015r.

"W związku z planowanym od 1 stycznia 2016 r. wprowadzeniem katastrofalnego podatku katastralnego, napływu do Łowicza jak i całej Polski  uchodzców z Afryki na koszt ograbionego Narodu Polskiego, Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do masowego stosowania  wcześniejszych wezwań w ramach obrony koniecznej i dodatkowo do powszechnego umieszczania ostrzeżeń na skrzynkach pocztowych o następującej treści :

” Dostarczanie,  uznanych przez rezolucję ONZ za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

W przypadku bezprawnego pozostawienia nielegalnej przesyłki należy zwrócić ją do nadawcy z adnotacją: “ Zwrot ! Wskazana osoba prawna nie istnieje ! ”

Ten surowy zakaz dotyczy przesyłek listowych ze wszystkich nielegalnych jednostek administracji, które są prywatnymi firmami handlowymi,  takimi  jak rada radiofonii i telewizji, urzędy miejskie, gminne i powiatowe, urzędy porządkowe, urzędy skarbowe, jednostki policji, komornicy, sądy, firmy windykacyjne, kancelarie adwokackie i inne. Więcej na stronie: www.wojdabejda.wordpress.com 

ZOSTALIŚMY UWOLNIENI !
Przestańmy służyć upadłemu niewolniczemusystemowi z Watykanem na czele !
     Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez ParadygmatRaport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret Suwerena - Narodu Polskiego,bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich ikościelnych będące prywatnymi żydowskimi geszeftami, zarejestrowanymi  w Waszyngtonie, działającymi na naszą szkodę i szkodę całej ludzkości !Bojkotujmy wybory zuchwale fałszowane od  lat !    

 Zgodnie z art.6 Dekretu Narodu Polskiego przestańmy wnoszenia opłat, w tym zawodę z toksycznymi dodatkami, za podzielniki ciepła, przestańmy płacić podatki,kary, daniny !  
W przypadku jakichkolwiek restrykcji, sankcji czy kar, zajęć komorniczychmamy bezwzględne prawo do bezpośredniej obrony koniecznej, łącznie z użyciembroni !     
Bojkotujmy lekarzy oficjalnej medycyny, realizujących wytyczne ludobójczegokartelu medycznego ! Ignorujmy wszelkie zaproszenia na badania np. kolonoskopia,mammografia, cytologia i inne, które nie tylko, że szkodzą naszemu zdrowiu to narażająna niebezpieczeństwo fałszywych diagnoz i związanej z tym niepotrzebnej udręki,cierpienia !
Bojkokujmy wszelkie akcje promujące transplantologię czy też pakiety onkologiczne itp.!     Zgodnie z Dekretem wzywamy Suwerena- Naród Polski do oddolnegoorganizowania  3- 5 osobowych zakonspirowanych oddziałów obrony koniecznej itrybunałów ludowych celem obrony przed podstępnym holokaustem Polaków,dokonywanym na zlecenie Watykanu i światowych elit żydowskich !  Więcej na: Polski Obywatelski Ruch Oporuwww.wojdabejda.wordpress.com ,www.polskiruchoporu.neon24.pl

KOMENTARZE

 • ---WITAM :))
  -Dobrze byłoby zapoznać młodzież z tematem!
  -zapodaję LINK strony okupowanej przez dorosłą młodzież . POZDRAWIAM :).

  http://www.sadistic.pl/
 • @ninanonimowa 15:22:33
  Prosimy o pomoc w rozpowszechnianiu informacji zawartych w naszych wystąpieniach, opartych o gruntowną wiedzę prawniczą i medyczną.
  Bojkot okupanta z wykorzystaniem ostrzeżeń na skrzynkach i faktyczne nie odbieranie korespondencji od okupanta, ewentualne odsyłanie wrzuconych bezprawnie listów do nadawców rachunków, kar, upomnień, wyroków, postanowień, decyzji itp., jest najlepszą bezkrwawą formą pozbycia się jarzma zydowskiego w Polsce i na świecie !
 • 3 ćwiczenia do zsynchronizowania pracy mózgu.
  W celu uwalniania się od negatywnego oddziaływania smogu elektromagnetycznego, broni psychotronicznej( tel. komórkowe, komputery, przekaźniki, chemtrails itp) na nasze zdrowie, samopoczucie polecamy trzy proste ćwiczenia dla dorosłych i trzy dla dzieci, przedstawione przez austriackiego dr. Manfreda Doepp
  "Dr. Manfred Doepp über Kinder und 3 Übungen zum entswitchen! www.deswitch.com
  https://www.youtube.com/watch?v=IjbUvjcUBEw
  "Dr. Manfred Doepp über 3 Übungen zum entswitchen! www.deswitch.com
  https://www.youtube.com/watch?v=fXQqvMjKeec
 • JESTEŚ OSOBĄ NATURALNĄ, WOLNĄ ! NIE KORPORACJĄ PODSTĘPU PRAWA MORSKIEGO !
  JESTEŚ OSOBĄ NATURALNĄ, WOLNĄ !

  NIE KORPORACJĄ PODSTĘPU PRAWA MORSKIEGO !

  Niezwłocznie skorzystaj z szansy jaką daje Polski Obywatelski Ruch Oporu. Zostaliśmy uwolnieni z niewolniczego systemu opartego na podstępie prawa morskiego ! Skorzystaj z wzorców i zablokuj wszelkie bezpodstawne, dręczące obciążenia ze strony korporacyjnych firm-iluzji „państwa” ! Nie zwlekaj ! Działaj ! http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126937,zaglodzic-papierami-papierowego-wampira
 • niczym Orly wznieśmy się z wiatrem Historii nad planetą Ziemią i fruńmy porywając Światowe Korporacje wraz z chciwymi sektami...
  My Slowianie zjednoczeni i zlączeni razem z naszymi Słowiańskimi Duszami, niczym Orly wznieśmy się z wiatrem Historii nad planetą Ziemią i fruńmy porywając Światowe Korporacje wraz z chciwymi żądnymi wladzy różnego rodzaju sektami, które oplątały ziemie w piekielnym uścisku.
  Chwyćmy je w nasze Slowiańskie pazury by frunęły z wiatrem historii po nieboskłonach.
  Wrzućmy je wszystkie tam, skąd przyszło zło, do ich Pana ciemności Jahwe, niech ich przyjmie w swe chciwe i pełne krwi łapska, niech pastwi się nad nimi i oby więcej nie powracaly do Slowiańskich Krain pełnych miłości, zrozumienia i wspanialej tradycji zapoczątkowanej przez naszych braci miliony lat temu !

  Niech Kraina Slowian od tej pory będzie po wieki Krainą szczęścia, milości i radosci wraz ze Slowianskimi wspanialymi Duszami !

  Słowianin z Duszą
  Grzegorz ( wolna dusza )

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930