Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

STOP ŚMIERCIONOŚNYM ŁAPANKOM MAMMOGRAFICZNYM !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zastraszanie zagrożeniem zachorowania na raka piersi i sugerowanie aby zmanipulowane ofiary pozostawiły swoje codzienne zajęcia i ochoczo, ślepo poddały się badaniu współczesnych inkwizytorów, jest “medycznym” zamachem na zdrowie i życie.

Planowy masowy mord przez urzędników EU i ONZ zbiera swoje krwawe żniwa, również w postaci fali “zaproszeń” na szkodliwe badania mammograficzne.

Na dziesięć zastraszonych kobiet poddanych temu badaniu i na co dziesiątą kobietę  pada “wyrok śmierci” z  podejrzeniem tzw. choroby nowotworowej. Takie podejrzenie jest odpowiednio motywowane ponownymi badaniami łamiącymi  prawo do nienaruszalności cielesnej i psychicznej.

Dzieje się to w czasach kiedy wiele prostych i nieszkodliwych sposobów do wyleczenia grzybicy wewnętrznej ujawniają od wielu lat  blogi internetowe. Grzybica ta została celowo mylnie panicznie okrzyknięta  jako trudny do wyleczenia “rak”,  tylko po to, aby stosować bardzo drogie i bardzo toksyczne leki, okaleczające operacje i niebezpieczne leczenie promieniami radioaktywnymi.  

Oto jeden z najprostszych, tanich i dostępnych sposobów pozbycia się kolonii grzybiczych grzyba drożdżaka - Candida albicans :

https://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/09/leczenie-raka-czyli-nowotwor-to-grzyb-uleczalny-ukrywane-fakty-na-temat-zdrowia/

 

Powyższy wstęp jest autorstwa lekarki medycyny naturalnej, Nieustraszonej demaskatorki ludobójczej medycyny oficjalnej i upadłego światowego niewolniczego systemu opartego na prawie morskim, władzy Trój-Korony z Watykanem na czele.

Polska lekarka nawołuje lekarzy wraz z personelem medycznym do zaprzestania ludobójczych zabiegów na ludziach, którzy niestety ślepo oddają swoje najwyższe dobro zdrowia i życia w wasze chciwe łapska !

Nie próbujcie nawet tłumaczyć się, że wykonywaliście swoje "zawody" trzymając się narzuconych satanistycznych procedur, bo to was jeszcze gorzej pogrąży i ukaże wasze bezduszne serca i kompletny brak współczucia dla zabijanych przez was ludzi w celu osiągnięcia korzyści materialnych !

Natychmiastowy stop najzjadliwszemu "rakowi" wszechczasów - pełzającej śmierci żydowskiej inkwizycji medycznej !

Policjanci i ochroniarze prywatnej firmy "rządu” !

Zastanówcie się, "kogo" tak chronicie, bo i w Waszych kręgach najbliższych i przyjaciół pełzająca zaraza antymedycyny wielu z nich skosiła i z Was też nie zrezygnuje, o ile dalej będziecie tą kryminalną bandę "chronić" !

                                    - Nieustraszona - Lekarka medycyny naturalnej, demaskatorka ludobójczej medycyny oficjalnej i upadłego światowego niewolniczego systemu.  


  

  

 

                                                                                      Łowicz, 18.12.2015r.

Teresa z domu Znyk (Wojda),

Maria z domu Znyk(Bejda)

Os. Kostka 12/9

99-400 Łowicz  

Polski Obywatelski Ruch Oporu

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ’Łowiczanie”  

 

Minister Zdrowia

Konstanty Radziwiłł

ul. Miodowa 15

00-952 Warszawa

E-mail: kancelaria@mz.gov.pl

 

Oskarżamy Pana, Panie K.Radziwiłł wraz z pomocnikami,  o usiłowanie dokonania  zamachu na zdrowie i życie, osoby wolnej:Teresy z domu Znyk ( Wojda) oraz innych kobiet w Polsce, do których rozsyłane są zaproszenia oparte na obłudnej, fałszywej teorii raka, za które przyjdzie milionom kobiet drogo zapłacić swoim zdrowiem i życiem !  

Zastraszanie zagrożeniem zachorowania na raka piersi i sugerowanie aby zmanipulowane ofiary pozostawiły swoje codzienne zajęcia i ochoczo, ślepo poddały się badaniu współczesnych inkwizytorów, jest “medycznym” zamachem na zdrowie i życie. Jest to nachalne, bezprawne osaczanie osób nieświadomych  niebezpieczeństw i podstępu !  

Ponadto oskarżamy Pana, Panie K.Radziwiłł o  kradzież danych osobowych Teresy z domu Znyk (Wojda) oraz innych Polek , celem wykorzystania w tym śmiercionośnym geszefcie, prowadzonym przez szefa Big-Farmy, premiera Izraela Benjamina Netanjahu.  

Oskarżamy Pana jako szefa prywatnej firmy pod nazwą “Ministerstwo Zdrowia”, zarejestrowanej w Waszyngtonie pod nr.367462863 o przestępstwo podawania się za urzędnika państwowego i inne przestępstwa.

 

UPIK® Datensatz - L

L

Eingetragener Firmenname

MINISTERSTWO ZDROWIA

 

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

 

L

D-U-N-S® Nummer

367462863

L

Geschäftssitz

Ul. Miodowa 15

L

Postleitzahl

00 246

L

Postalische Stadt

Warszawa

 

Land

Poland

W

Länder-Code

616

 

Postfachnummer

 

 

Postfach Stadt

 

L

Telefon Nummer

226349440

W

Fax Nummer

226352487

W

Name Hauptverantwortlicher

Arlukowicz Bartosz

W

Tätigkeit (SIC)

9431

Dołączamy Pana do listy osób oskarżonych o działania na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego, w tym na szkodę i krzywdę osób wolnych: Teresy z domu Znyk (Wojda) i Marii z domu Znyk (Bejda), listy opublikowanej w linku: “ Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku!”http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku

Oskarżamy Pana, Panie K.Radziwiłł  i wszystkie inne osoby, do których się zwracałyśmy, o współudział w agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwie na Narodzie Polskim !!!  Oskarżamy Was o współudział w łamaniu praw osób wolnych:Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) !

Oskarżamy Was o współudział w naruszaniu dóbr osobistych,  prześladowaniu i dyskryminacji Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) ! Oskarżamy Was o współudział w  zamachu na życie Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) ! Odpowiadacie  prywatnie, osobiście własnym majątkiem do trzeciego pokolenia, za wyrządzone Teresie z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) oraz Narodowi Polskiemu szkody i krzywdy !!!

Panie K. Radziwiłł, nie chroni Pana żaden immunitet, tak jak nie chroni wszystkich innych osób, podających się za urzędników państwowych, sędziów, prokuratorów, prawników !

Papież Franciszek dokonał zniesienia wszelkich immunitetów,  poprzez dokument z 11.07.2013r.  “motu proprio”, wprowadzając od 01.09.2013r. prywatną odpowiedzialność, tychże grup osób, za działania na szkodę ludzkości, co jest jednoznaczne z ogłoszeniem całkowitego upadku niewolniczego systemu, opartego na władzy Trój-Korony z Watykanem na czele !

Oto poniżej dowód:

http://brd-schwindel.org/beamte-wurden-aufgeklaert-alle-handlungen-sind-eigenverantwortlich/

“Mniej niż 2 lata po “motu proprio” papieża Franciszka, służalcy systemu ujawniani są powoli. Otrzymali oni dokument stwierdzający, że działają oni na własną, prywatną  odpowiedzialność.

W motu proprio jest

Uchylenie immunitetu wszystkich sędziów

Uchylenie immunitetu wszystkich prokuratorów

Uchylenie immunitetu wszystkich prawników

Uchylenie immunitetu wszystkich urzędników państwowych

Od 01.09.2013 te grupy osób nie nie chroni żaden immunitet ! Jako  przestępcy  podlegają ściganiu z całą  surowością  prawa !!! Teraz mogą zdecydować czy chcą nadal okradać nas i nękać czy staną się ludźmi, istotami moralnymi, duchowymi na równi z nami, suwerenami. To oznacza, że system niewolniczy się skończył…” (Tłum. z j. niemieckiego art. “ÄBeAmteÄ wurden aufgeklärt  -alle Handlungen sind eigenwerantwortlich”-.M.Bejda

Oryginał dokumentu papieża w linku:http://w2.vatican.va/content/francesco/en/motu_proprio/documents/papa-francesco-motu-proprio_20130711_organi-giudiziari.html

Wydanie “motu proprio” łączy się z wyrokiem przeciwko papieżowi  Franciszkowi  o  działania na szkodę ludzkości, o osobisty współudział w handlu dziećmi, o tortury  i morderstwa dzieci.http://itccs-polski.blogspot.de/ .

Żądamy od Pana, Panie Konstanty RadziwiłŁ, odszkodowania w wysokości 50 000 złotych (słownie; pięćdziesiąt tysięcy) w terminie do dnia 10.01.2016r., na  konto bankowe:  INTELIGO:50102055581111145677400062.

Niespełnienie naszych żądań skutkować będzie podjęciem dalszych  kroków prawnych przed międzynarodowym wymiarem sprawiedliwości oraz dochodzenie roszczeń  wg obowiązującej międzynarodowej taryfy za łamanie praw człowieka.

Międzynarodowa  taryfa odszkodowawcza za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby znajduje się w naszym art. “Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku ! “

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/21/nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku/

 

 

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ”Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123442,nie-oddawajmy-swojego-zdrowia-w-rece-lekarzy-okupanta

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125434,konieczny-masowy-sprzeciw-wobec-handlu-organami

KOMENTARZE

 • Leczenie raka czyli nowotwór to grzyb uleczalny !
  https://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/09/leczenie-raka-czyli-nowotwor-to-grzyb-uleczalny-ukrywane-fakty-na-temat-zdrowia/
  ...
  Należy zrozumieć pewne zasady odnośnie chemii ludzkiego organizmu. Współczesne odżywianie ze zwiększoną ilością cukru, mięsa, zboża, alkoholu i napojów gazowanych, wytwarza w organizmie odczyn kwasowy, sprzyjający rozwojowi mikrobów i grzybów. Te choroby nie tolerują odczynu alkalicznego. Ponieważ candida nie toleruje środowiska zasadowego, poprzez odpowiednią terapię może zostać łatwo, całkowicie i szybko usunięta z organizmu.

  Na skali pH, 1 to wysoka kwasowość (bateria samochodowa), 7 neutralność, a 14 wysoka zasadowość (ług). Układ krwionośny i system limfatyczny są lekko kwasowe (6 do 6,5), ale żeby zniszczyć candidę musi być 7,5 do 8,0. Zmianę pH można zrobić łatwo sodą oczyszczoną. Ponieważ candida kocha cukier i może strawić aż 16 razy większą ilość pożywienia niż potrzebuje jedna komórka, cukier jest nośnikiem sody. Zalecane źródła cukru (glukozy) to miód, molasy lub syrop z trzciny cukrowej (syrop naleśnikowy). [Najlepiej jest stosować proszek do pieczenia wolny od aluminium, dostępny w niektórych sklepach.]

  Leczenie

  1. Profilaktyka – uniemożliwienie zgromadzenia się candidy w takiej ilości, żeby spowodowała problem raka.

  Rozpuścić 1 łyżeczkę sody w filiżance ciepłej wody. Pić 2 razy dziennie przez 3 dni, żeby odkwasić organizm. Dziesięć dni przerwy i powtórzyć 3-dniowy cykl. Ze względu na niezbyt przyjemny smak, można stosować suchą sodę, wstrzymać oddech i popić ciepłą wodą.

  2. Zatrzymanie i usunięcie infekcji candidą (cysta lub guz nowotworowy).

  Kiedy candida opanowała system odpornościowy do takiego stopnia, że utworzyła się cysta lub guz, grzyb candidy potrzebuje dużą ilość pożywienia. Wtedy do sody dodaje się miód, melasę lub syrop trzcinowy, które candida szybko wchłania razem z sodą.

  Rozpuścić 1 łyżeczkę miodu i 1 łyżeczkę sody w filiżance ciepłej wody. Pić 2 razy dziennie co najmniej przez 10 dni, lub zależnie od tolerancji organizmu. Krew i limfa muszą zmienić się na lekko alkaliczne przez taki okres, żeby zniszczyć grzyb candida. Kiedy to się stanie, cysta / guz znika.

  W przypadku poważnego problemu nowotworowego, stosować miksturę łyżeczki miodu z łyżeczką sody tak często każdego dnia, żeby organizm mógł zabić ogromną kolonię candidy. nie ma żadnych skutków ubocznych oprócz biegunki. W tym przypadku zmniejszyć częstość stosowania mikstury miód / soda.
 • Zachodnia medycyna wie wielkie G o leczeniu raka ale wie jak
  na tym zarobic.Mialem sasiadow przez 12 lat, zaprzyjaznilismy sie.On emerytowany major US Air Force, ona emerytowana wykladowczyni elektroniki Uniwersytetu Warszawskiego.Byli na placowce w Chinach gdzie dostala raka piersi.Wyrok US lekarzy:amputacja, chemia.Chinscy lekarze wyleczyli ja ziolami, mineralami, akupunktura.On juz odszedl 15 lat temu na serce a ta babeczka w wieku lat 75 odwiedza swe 4 mieszkania: Acapulco, Hong Kong, Amsterdam, dom w USA gdzie uprawia pokrzywy i sie nimi oklada.Cieszy sie zyciem choc czasem gada juz od rzeczy..
 • Komentarz z fb spod umieszczego linka do niniejszego artykułu:
  cyt: "Gabriela Wojciech, W dobie badań genetycznych naświetlanie starym sprzętem jest świadomym narażaniem kobiet na utratę zdrowia i wyciąganie kasy z NFZ (efektem częstego badania tą metodą jest zachorowanie na czerniaka) . Tak samo jest z mężczyznami. Skorzystam z okazji i napiszę tutaj o tym. Prostata "leczona" hormonami, biopsjami (za jedną placówka otrzymuje ok 4 tysięcy zł.) To fabryka pieniędzy i powolne uśmiercanie pacjentów. Powikłania, antybiotyki, jednym zdaniem generowanie pieniędzy z kieszeni umęczonego pacjenta, który i tak po latach cierpienia umiera. Zachorował mój bliski, (hormony, 4 biopsje, antybiotyki, koniec normalnego funkcjonowania, ból i strach). Spotkałam się z moim lekarzem rodzinnym. - Jestem 3 tygodnie po operacji prostaty - oświadczył - pracuję, moja żona jest ze mnie zadowolona, a ja mogę do końca życia nie myśleć o prostacie i na pewno na tę chorobę nie umrę. - Jak wiec wy lekarze postępujecie w przypadku prostaty? - Jeśli tylko lekarz podejrzewa u siebie problem z prostatą, natychmiast udaje się do kolegi specjalisty, ten przeprowadza rutynowe badanie palcem i jeśli potwierdza kieruje natychmiast na operację. Jednak musi to być doświadczony operator (chirurg specjalista) w Polsce jest ich kilku. - Tu padły nazwy miast i jedno nazwisko. - Chirurg usuwa dokładnie cały gruczoł, pozostawiając osłonkę. Usunięty gruczoł odsyła się do badania by stwierdzi, czy były i jak umiejscowione komórki rakowe. Jednak i tak jest wtedy pewność, że zostały wszystkie usunięte. Koniec dramatu. Wszyscy zdrowi. Pozdrawiam i życzę dobrych pięknych świątecznych dni."
 • @LOWPORO 10:00:55
  a oto komentarz Nieustraszonej, lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego systemu :
  A co to za wredne zwodzenie do specjalistów od prostaty - koszernych rzeżników ? Cały ten program okaleczania operacyjnego ze straszakiem "raka" też u meżczyzn, którzy na pierwszym miejscu są znienawidzeni przez kalekich obrzezańców celuje przede wszystkim na organy rozrodcze, kiedy to przerost prostaty daje się bezkrwawo wyleczyć naturalnymi metodami !!! Niedawno dowiedziałam się, że mój kolega chirurg też gryzie ziemię po operacji kręgosłupa z powodu "raka" przeprowadzonej przed "dobrych" kolegów chirurgów i dlatego w żadne "cuda" rozpowszechniane przez agentów NWO nie wierzę, bo rzeczywiste fakty mówią same za siebie ! Ma to po prostu tak wyglądać, że skoro doktory idą pod koszerny nóż, to i ludzie mają ich ślepo naśladować ! Moja koleżanka ze studiów medycznych też dała sobie wmówić "raka" i dała się zatruć chemią przed piętnastoma laty. Gdybym miała brać z niej solidarnie przykład, to też "koledzy" po fachu zabiliby i mnie bez mrugnięcia okiem ! Niedawno wrzucono mi bezprawnie do skrzynki pocztowej "zaproszenie" na mammografię, które wykorzystam jako dowód na usiłowanie zamachu na moje zdrowie i życie !

  "Bydło" budzi się, wy "medyczni" mordercy zza biurek i wkrótce spłoszone stratuje was !

  Niejaki "jan paweł" powiedział, co wiedział, taki typowo "dobry" kaznodzieja śmierci, a o czym już ćwierkają wszystkie wróbelki !
 • Komentarz "Nieustraszonej", lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego niewolniczego systemu
  "Królowa" żydowskiej antymedycyny - kardiologia też zbiera swoje liczne ofiary na ołtarzu swej ludobójczej "nauki i nowoczesności" i to szczególnie dlatego, że wycofała wspaniały lek o nazwie STROFANTYNA ratujący natychmiast przy zawale i przy obrzęku płuc ! http://centrummedycynynaturalnej.home.pl/czytaj/strofantyna/
 • Komentarz "Nieustraszonej", lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego niewolniczego systemu
  Oto komentarz Nieustraszonej do usuniętego wpisu Androna podjudzającego do działań militarnych :

  Jest tego ukrywającego się tałatajstwa od pokoleń, po polsku smarującego i jak zwykle kłamliwego podjudzającego na Niemców i zwalania na nich "winy", namawiającego do działań militarnych, no bo tej szajce przebierańców z fałszywymi nazwiskami najbardziej opłaca się sprzedawać broń i nowoczesną inkwizycję medyczną wyrywającą codziennie z życia kolejnych "głupich" gojów, kolejnych "maluczkich" wierzących w "dobro" czy też "opiekę" wszystkich żydowskich firm "państwa" i "religii" , pod czujnym okiem "prawa talmudycznego" !
  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/119832,dlaczego-syjonisci-rzadza-polska
 • Pilnie potrzeba ludzkich aniołów by szerzyły świadomość!
  Pozdrawienia dla Mufinek Sposypkom : Pilnie potrzeba nam ludzkich aniołów by szerzyły świadomość!
  Odwzajemniamy :
  http://mufineksposypkom.neon24.pl/post/127042,miazga-szkoly-austriackiej-zrobiona-przez-ize


  komentarz spod http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128142,zadanie-odszkodowania-za-wyludzanie-podatkow
  cyt: "Piękna gra.
  Kocham was siostry! - Moje idolki. - Niech ludzkie anioły Was niosą.

  Mufinek Sposypkom 19.12.2015 12:06:21"
 • @LOWPORO 10:32:30
  https://feminaliberata.wordpress.com/2012/05/03/profilaktyka-rozumiana-przez-ministerstwo-zdrowia/
  https://feminaliberata.wordpress.com/2012/05/03/profilaktyka-rozumiana-przez-ministerstwo-zdrowia/
  Profilaktyka rozumiana przez Ministerstwo Zdrowia

  Posted by Femina Liberata w dniu Maj 3, 2012

  Definicja „profilaktyki” Ministerstwa Zdrowia

  „Profilaktyka zdrowotna skupia się na działaniach informacyjnych, edukujących i diagnostycznych. Co roku Ministerstwo Zdrowia przeznacza część swojego budżetu na listy wysyłane do wszystkich kobiet, które ukończyły 50 rok życia, aby zachęcić je do wykonania mammografii piersi.”


  Stary wyjeżdżony złom z Niemiec, służący do diagnostyki chorób piersi u Polek
  Tak naprawdę profilaktyka Ministerstwa Zdrowia polega na:
  -zalecaniu olbrzymiej ilości szkodliwej diagnostyki (badanie promieniotwórcze co dwa lata)

  Wiadomo przecież, że dawka promieniowania stosowanego w urządzeniach do mammografii przekracza ponad 100 (a czasami nawet 1000x) krotnie dawkę stosowaną w badaniu RTG (np płuc). Można założyć, że wszystkim onkologom znany jest fakt, że nie ma bezpiecznej dawki promieniowania jonizującego dla człowieka. W związku z tym badanie jest niebezpieczne i może wywołać skutki uboczne. Poważne ośrodki badawcze juz od dawna publikują prace na temat m.in. wywoływania choroby nowotworowej poprzez stosowanie promieniowania jonizującego w wyżej wymieniony sposób.

  – minimalnej części edukacji i informacji na temat szkodliwości chemii, zawartej w kosmetykach, żywności, lekach (środki antykoncepcyjne) i szczepionkach. Pojawiają się tylko płytkie informacje o szkodliwości palenia i picia czy brania narkotyków.

  Brak zupełny zaangażowania Ministerstwa Zdrowia w walkę z nieuczciwymi koncernami czy firmami produkującymi truciznę, którą to codziennie spożywamy, wcieramy i wdychamy.

  Brak nacisku na laboratoria i systemy prawne, które by to w sposób rzetelny określiły i pomogły wycofać z użycia chemię powodującą nowotwory.

  Prawdziwa profilaktyka jest walką z czynnikami powodującymi nowotwory piersi! Diagnostyka jest tylko diagnostyką, która nie spowoduje, że chory przeżyje! A wręcz przeciwnie po kilkakrotnym badaniu promieniotwórczym, może również zachorować na raka.

  „Profilaktyka to wszelka działalność zapobiegająca zjawiskom szkodliwym, np. niedopuszczenie do wypadków, szkód czy chorób!”

  Ministerstwo Rolnictwa dopuszcza w Polsce do użytku bez podstawy prawnej, 374 środków ochrony roślin – w tym podejrzane o szkodzenie pszczołom neonikotynoidy.Minister nie chce pokazać aktu zasłaniając się “tajemnicą przedsiębiorstwa”.Opiera się na badaniach należących do koncernów chemicznych, które je dostarczyły i które są wielką tajemnicą. A Ministerstwo Zdrowia nie reaguje, bo przecież ma masę urządzeń diagnostycznych i swoją pseudo profilaktykę zdrowotną, za którą odpowiedni ludzie, również otrzymują pieniądze. Środki te mogłyby być przekazane na inne cele np. rozwijanie produkcji zdrowej żywności.

  Tak dzieje się ze wszystkimi środkami dopuszczanymi w Unii Europejskiej. Słowa „bio” „eko” „profilaktyka” itp. są nadużywane przekłamywane. Nie mają nic wspólnego ze zdrowiem ludzi, te słowa obecnie napędzają biznes koncernów chemicznych, farmaceutycznych i innych.

  Cóż można rzec? Panowie politycy śpią spokojnie, mimo iż wdrożyli do spożycia zabójczą chemię. I wszystko gra i jest w porządku, bo mamy „profilaktykę” promieniotwórczą, która „zapobiegnie nowotworom”.

  Stary wyjeżdżony złom z Niemiec, służący do diagnostyki chorób piersi u Polek!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930