Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

O DELEGALIZACJĘ OFICJALNEJ MEDYCYNY .

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żądamy, aby K. Radziwiłł, szef firmy “Ministerstwo zdrowia” ogłosił w mediach delegalizację oficjalnej medycyny, bazującej na ludobójczych, satanistycznych procedurach, doprowadzających do fizycznego wyniszczania Narodu Polskiego !

 Żądania do Konstantego Radziwiłła, szefa firmy handlowej “Ministerstwo zdrowia”.

 

Łowicz, 22.12.2015r.


Teresa z domu Znyk (Wojda),

Maria z domu Znyk(Bejda)

Os. Kostka 12/9

99-400 Łowicz  

Polski Obywatelski Ruch Oporu

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ’Łowiczanie”  

                                                 

   Konstanty Radziwiłł

"Minister Zdrowia"

ul. Miodowa 15

00-952 Warszawa


Nasze wystąpienie z dnia 21.12.2015r. do “ministra zdrowia”, szefa prywatnej firmy pod nazwą “Ministerstwo zdrowia” pt.: Stop śmiercionośnym łapankom mammograficznym” okazało się dla Konstantego Radziwiłła  i jego pracowników rzekomo niezrozumiałe.Faktycznie jest to typowe, powszechnie stosowane  pozbywanie  skarg osób pokrzywdzonych działaniem firm symulujących instytucje państwowe.


W otrzymanym emailu pt.: “Wezwanie”, będącym reakcją na nasz email pt. “Stop łapankom mammograficznym”, w załączniku do tego emaila, przesłano w PDF pismo bez podpisu, wzywające do sprecyzowania oczekiwań od ministra zdrowia w terminie 7 dni pod rygorem pozostawienia korespondencji bez rozpatrzenia.

Niniejszym pismem precyzujemy nasze żądania skierowane do lekarza, byłego sekretarza Naczelnej Izby Lekarskiej, byłegoPrezydenta Stałego Komitetu Lekarzy Europejskich (CPME) 2010-2012 ,Pana Konstantego Radziwiłła, z nadzieją, że najwyższe standardy moralne i etyczne znajdą odzwierciedlenie w jego postawie wobec naszych, w pełni uzasadnionych i udokumentowanych żądań. 

UPIK® Datensatz - L

L Eingetragener Firmenname NACZELNA IZBA LEKARSKA

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

L D-U-N-S® Nummer 367404782

L Geschäftssitz Ul. Sobieskiego 110

L Postleitzahl 00 764

L Postalische Stadt Warszawa

Land Poland

W Länder-Code 616

Postfachnummer

Postfach Stadt

L Telefon Nummer 225591300

W Fax Nummer 225591323

W Name Hauptverantwortlicher Sawoni Andrzej

W Tätigkeit (SIC) 8742

  

Żądamy, aby Konstanty Radziwiłł, od 16.11.2015r. szef firmy handlowej  “Ministerstwo zdrowia”, zajmującej się czerpaniem korzyści z uśmiercania Polaków, pod złudnymi hasłami opieki zdrowotnej, w tym profilaktyki nowotworowej, publicznie ogłosił w mediach, do dnia10.01.2016 r. : 

 • delegalizację oficjalnej medycyny bazującej na ludobójczych, satanistycznych  procedurach, doprowadzających do fizycznego wyniszczania Narodu Polskiego.

link:”Jak wygląda współczesna inkwizycja”

https://www.youtube.com/watch?v=grTBIMWVnL0

link: “Świat jest inny - odc.19 - nie ma już medycyny”           

http://tagen.tv/vod/2015/12/swiat-jest-inny-odc-19-nie-ma-juz-medycyny/  

 • tworzenie nowego systemu zdrowotnego opartego na medycynie naturalnej.

Żądamy, aby Konstanty Radziwiłł jako osoba fizyczna, prywatnie odpowiadająca za działania na szkodę innych osób, dokonał wpłatyw wysokości 50 000 złotych (słownie; pięćdziesiąt tysięcy złotych )w terminie do dnia 10.01.2016r., na  konto bankowe:INTELIGO:50102055581111145677400062 ,jako odszkodowania za:

 1. usiłowanie dokonaniazamachu na zdrowie i życie osoby wolnej: Teresy z domu Znyk (Wojda) poprzez pisemne “zaproszenie” na badania mammograficzne, oparte na obłudnej, fałszywej teorii raka, więcej w linkach: “Stop śmiercinonośnym łapankom mammograficznym !!!”

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/19/stop-smiercionosnym-lapankom-mammograficznym/ http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128205,stop-smiercionosnym-lapankom-mammograficznym

http://www.petycjeonline.com/a/18709

     2)   bezprawne przekazanie danych osobowych Teresy z domu Znyk (Wojda) dla   śmiercionośnych firm.

 

Oskarżamy Pana, Panie Konstanty Radziwiłł,  jako szefa prywatnej firmy pod nazwą “Ministerstwo Zdrowia”, zarejestrowanej w Waszyngtonie pod nr.367462863 o przestępstwo podawania się za urzędnika państwowego i inne przestępstwa !

 

Dołączamy Pana do listy osób oskarżonych o działania na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego, w tym na szkodę i krzywdę osób wolnych: Teresy z domu Znyk (Wojda) i Marii z domu Znyk (Bejda), listy opublikowanej w linku: “ Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku!”http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku

Oskarżamy Pana, Panie K.Radziwiłł  i wszystkie inne osoby, do których się zwracałyśmy, o współudział w agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwie na Narodzie Polskim !!!  Oskarżamy Was o współudział w łamaniu praw osób wolnych: Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) !

Oskarżamy Was o współudział w naruszaniu dóbr osobistych,  prześladowaniu i dyskryminacji Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) !Oskarżamy Was o współudział w  zamachu na życie Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) !http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127164,bandycki-napad-i-proba-uprowadzenia-w-lowiczu

Odpowiadacie  prywatnie, osobiście własnym majątkiem do trzeciego pokolenia, za wyrządzone Teresie z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) oraz Narodowi Polskiemu szkody i krzywdy !!!

Panie K. Radziwiłł, nie chroni Pana żaden immunitet, tak jak nie chroni wszystkich innych osób, podających się za urzędników państwowych, sędziów, prokuratorów, prawników ! Papież Franciszek dokonał zniesienia wszelkich immunitetów,  poprzez dokument z 11.07.2013r.  “motu proprio”, wprowadzając od 01.09.2013r. prywatną odpowiedzialność, tychże grup osób, za działania na szkodę ludzkości, co jest jednoznaczne z ogłoszeniem całkowitego upadku niewolniczego systemu, opartego na władzy Trój-Korony z Watykanem na czele ! Oryginał dokumentu papieża w linku:http://w2.vatican.va/content/francesco/en/motu_proprio/documents/papa-francesco-motu-proprio_20130711_organi-giudiziari.html

Wydanie “motu proprio” łączy się z wyrokiem przeciwko papieżowi  Franciszkowi  o działania na szkodę ludzkości, o osobisty współudział w handlu dziećmi, o tortury  i morderstwa dzieci.http://itccs-polski.blogspot.de/ .

Niespełnienie naszych żądań skutkować będzie podjęciem dalszych  kroków prawnych przed międzynarodowym wymiarem sprawiedliwości oraz dochodzenie roszczeń  wg obowiązującej międzynarodowej taryfy za łamanie praw człowieka.

Międzynarodowa  taryfa odszkodowawcza za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby znajduje się w naszym art. “Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku ! “

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/21/nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku/

 

Teresa z domu Znyk (Wojda),

Maria z domu Znyk (Bejda)

Polski Obywatelski Ruch Oporu

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ’Łowiczanie”  

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

                                                

Nieustraszona - polska lekarka medycyny naturalnej, demaskatorka ludobójczej medycyny oficjalnej i upadłego światowego niewolniczego systemu oskarża i ostrzega :  

 

Planowy masowy mord przez urzędników EU i ONZ zbiera swoje krwawe żniwa, również w postaci fali “zaproszeń” na szkodliwe badania mammograficzne.

Na jedną z dziesięciu zastraszonych kobiet, poddanych temu badaniu,  pada “wyrok śmierci” z podejrzeniem tzw. choroby nowotworowej. Takie podejrzenie jest odpowiednio motywowane ponownymi badaniami, łamiącymi  prawo do nienaruszalności cielesnej i psychicznej.

Dzieje się to w czasach kiedy wiele prostych i nieszkodliwych sposobów do wyleczenia grzybicy wewnętrznej ujawniają od wielu lat  blogi internetowe. Grzybica ta została celowo mylnie panicznie okrzyknięta  jako trudny do wyleczenia “rak”,  tylko po to, aby stosować bardzo drogie i bardzo toksyczne leki, okaleczające operacje i niebezpieczne leczenie promieniami radioaktywnymi.  

Oto jeden z najprostszych, tanich i dostępnych sposobów pozbycia się kolonii grzybiczych grzyba drożdżaka - Candida albicans :

https://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/09/leczenie-raka-czyli-nowotwor-to-grzyb-uleczalny-ukrywane-fakty-na-temat-zdrowia/

 

 

Polska lekarka nawołuje lekarzy wraz z personelem medycznym do zaprzestania ludobójczych zabiegów na ludziach, którzy niestety ślepo oddają swoje najwyższe dobro zdrowia i życia w wasze chciwe łapska !

Nie próbujcie nawet tłumaczyć się, że wykonywaliście swoje "zawody" trzymając sięnarzuconych satanistycznych procedur, bo to was jeszcze gorzej pogrąży i ukaże wasze bezduszne serca i kompletny brak współczucia dla zabijanych przez was ludzi w celu osiągnięcia korzyści materialnych !

Natychmiastowy stop najzjadliwszemu "rakowi" wszechczasów - pełzającej śmierci żydowskiej inkwizycji medycznej !

Policjanci i ochroniarze prywatnej firmy "rządu” ! Zastanówcie się, "kogo" tak chronicie, bo i w Waszych kręgach najbliższych i przyjaciół pełzająca zaraza antymedycyny wielu z nich skosiła i z Was też nie zrezygnuje, o ile dalej będziecie tą kryminalną bandę "chronić" ! “

                               

 

 
 
 
 

 

 


KOMENTARZE

 • Wspolczesna medycyne wynalazl pracownik tartaku, Zyd, Rockeffeler.
  Wpadl na pomysl by jezdzic od miasta do miasta i oferowac ludziom cudowne lekarstwo na wszystko:Rock Oil.Byla to mieszanina oleju rycynowego z czyms.Scigali go od miasta do miasta ale fortune zbil i tych oszustw nauczyl swoje dzieci.Jego syn przekupil kilka uniwersytetow USA by uczyc tylko medycyny chemicznej i tak powstala wspolczesna medycyna odrzucajaca doswiadczenia wiekow, ziola, mineraly, akupukture ,witaminy,diete, itp.
 • Komentarz Nieustraszonej, lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego niewolniczego systemu
  Swietne uderzenie, niech mają na tzw. teatralne święta "boże potomku jahwe" bredzenie ! Satanistyczna sitwa smaruje "państwowe" plany (ustawy nie stanowiące wykładni prawa ! )podstępnie przeprowadzanego ludobójstwa przez antyludzkich medyków, koszernych rzeżników i pigularzy wraz z wieloma "nowoczesnymi" narzędziami kaźni, a do tego dochodzi grabież komornicza i eksmisje w biały dzień pod płaszczykiem "prawa" kanoniczno-morskiego stosowanego wobec mimowolnych niewolników podatkowo-składkowych !
 • daję 5
  To niezła parodia pism urzędowych, które polacy otrzymują od niby-państwa, w tych pismach nasze rzekomo troszczące się o nas państwo zawiera różne groźby karalne.... niemal nie ma pisma bez gróźb wobec obywatela. Państwo ma problem ze śmieciami, bo nie potrafi samo nic zorganizować? Napisze do ciebie list z groźbami karalnymi i "po sprawie"... Jeszcze weźmie od ciebie na ten list kasę i na znaczek... i nie tylko.
  Tak że tej władzy należy się jakaś mocna zwrotka, tej i tamtej, a powyższe jest mocne xD...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930