Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

POZYTYWNĄ ENERGIĄ SERC ZMIENIAJMY ŚWIAT !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stoi przed nami ogromna szansa poprawy naszego losu poprzez zmianę świadomości i podjęcie niezwłocznych, prostych działań, aby każdy z nas odczuł upadek systemu: ERY NIEDOSTATKU a skorzystał z dobrodziejstw ERY DOSTATKU !

Łowicz, 24.12.2015r.

Drodzy Rodacy !

Łączymy się z wszystkimi Polakami w Polsce i na świecie energią pozytywnych myśli oraz uczucia radości i dumy z przynależności do wielkiej słowiańskiej rodziny !

Łączymy się z innymi narodami w poczuciu radości, że wszyscy z dniem 25.12.2012r. zostaliśmy uwolnieni ze światowego niewolniczego prywatnego systemu !


 

Teresa z domu Znyk (Wojda) oraz Maria z domu Znyk (Bejda)nad rzeką Słudwią w Złakowie Kościelnym, 14.09.2013r.

 

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125927,przestanmy-sluzyc-upadlemu-systemowi-z-watykanem-na-czele

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126992,oswiadczamy-ze-nie-zaginelismy-na-dalekich-morzach

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125257,sila-wiedzy-pokonamy-papierowych-falszerzy-i-blaznow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele

W trzecią  rocznicę ogłoszenia upadku systemu, jako Suwereni, zgodnie z Proklamacją z 02.11.2014r. oraz  Dekretem z 02.04.2015r.www.tcichocki.pl , zgodnie z zasadą energii kwantowej (przyciągania), wszyscy wizualizujemy, wszyscy odczuwamy z wdzięcznością, radością, miłością, wszyscy cieszymy się z :

 • wprowadzenia prawa naturalnego jako obowiązujacego w Polsce i na świecie

 • powszechnego ujawniania prawdy o przeszłości i teraźniejszości

 • delegalizacji firm handlowych symulujących instytucje państwowe

 • delegalizacji partii, fundacji, organizacji masońskich i itp.

 • wprowadzenia medycyny naturalnej w miejsce zdelegalizowanej medycyny opartej na handlu procedurami

 • równego udziału w dostępie do dóbr Ziemi

 • czystego powietrza, czystej wody, czystej gleby, zdrowej żywności

 • powszechnego zablokowania wszelkich bezpodstawnych obciążeń od korporacyjnych firm stwarzających iluzję państwa

 • zaprzestania wrzucania przez firmy pocztowe nielegalnych korespondencji od wszystkich prywatnych firm udających instytucje państwowe

 • dostatku i szczęścia rodzinnego w harmonii z Naturą.

Gdy każdy z nas będzie tak odczuwał, to Bóg-Stwórca, który jest w sercu każdego z nas, uczyni, że to się stanie !  

Jak to się odbędzie wie tylko ON-Bóg Stwórca !

Naszą rolą jest  odczuwanie jakby się to już stało !

 Drogi Rodaku !

Niezwłocznie skorzystaj z szansy jaką daje Polski Obywatelski Ruch Oporu. Zostaliśmy uwolnieni z niewolniczego systemu opartego na podstępie prawa morskiego ! Skorzystaj z wzorców i zablokuj wszelkie bezpodstawne, dręczące obciążenia ze strony korporacyjnych firm-iluzji „państwa” !

Nie zwlekaj ! Działaj !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126937,zaglodzic-papierami-papierowego-wampirahttp://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127193,blokada-korespondencji-kluczem-w-obronie-koniecznej

Oto poniżej klucz do pokonania “ papierowego wampira” - treść do powszechnego umieszczania na skrzynkach pocztowych i do respektowania:

 

” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Polecamy :

Sekret / The Secret (2006) lektor polski (pl)

http://www.cda.pl/video/15582090

 

GREGG BRADEN – NAUKA CUDÓW (lektor ivo pl) The Science of Miracles :  https://www.youtube.com/watch?v=dqgP-EW_iYE

Teresa z domu Znyk (Wojda),Maria z domu Znyk (Bejda)

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Wiedza, zrozumienie i konwersacja tego w prawdziwą mądrość poprzez czyny, działanie drogą do wolności.


Oto wybrane cytaty z wykładu:

Mark Passio Prawo Naturalne Prawdziwe Prawo Przyciągania część 2 part ½https://www.youtube.com/watch?v=9HzNbiDGbWQ

" Można powiedzieć, że dostajemy to, co mówimy, że chcemy dostawać.

I istnieją do tego określone wymagania. Oto one po kolei:

 

Musisz być w tej wibracji energii świadomości, musisz zaakceptować Prawdę, wykształcić wiedzę, zrozumieć to, że jesteś Suwerenną Istotą i działać w kierunku manifestacji Prawdziwej Wolności. Wtedy otrzymasz wszystko to, co mówisz, że chcesz: Zamanifestowane dobro i porządek w Twoim życiu. To jedyna droga …

 Do Porządku możesz dojść  tylko poprzez Wolność, która przychodzi poprzez zrozumienie własnej Suwerenności. :

“Ja nie jestem bezsilny. Jestem pełen mocy. Dlaczego?

Ponieważ mam wiedzę na temat  jak to działa.

Nikt nie może mi powiedzieć, że jestem czyjąś własnością i sprawić, że w to uwierzę, ponieważ rozumiem własną suwerenność.”

Jeśli mogą odebrać Tobie znaczenie wiedzy na temat siebie, stają się Twoimi właścicielami. Wtedy jesteś czyjąś własnością.

 Wiedza to sposób na wyjście z tego stanu.

Wiedza, zrozumienie i konwersacja tego w prawdziwą mądrość poprzez czyny, działanie.Nie wiara w cokolwiek. Nie akceptowanie wszystkiego. Nie czekanie na coś lub kogoś aż przyjdzie i Cię uratuje i nie ważne czy to Zaratusztra, czy Obcy z Zeta Reticuli, Komenda Asztar czy Jezus Chrystus.

Jeśli czekasz na Zbawcę, będziesz czekał w łańcuchach przez wieczność. "


KOMENTARZE

 • komentarz z czatu Grzegorza Mroczkowskiego, Słowianina,
  Grzegorz Mroczkowski: Jak ja bym chcial wyjsc i oglosic Swiatu prawde ,i zeby wszyscy w koncu rozbudzili w Sobie czastke Boskiej Swiadomosci ,zeby to sie skonczylo w koncu i Natura by byla NATURA ,wrócila prawda ,szczescie ,pokój ,dobro ,milosc do zwierzat noramwlne jedzenie nieraz az placze sam w domu czy wsród drzew w lesie podczas medytacji,zeby to sie w koncu stalo"

  T.Wojda :Pięknie!
 • Najpierw uwierzyc, zeby zobaczyc.
  .
  To, na czym się skupiamy, staje się naszą rzeczywistością.
  Uwierzmy w dostatek wszystkim nam dostępny, a nikomu niczego nie zabraknie.
  Wszystko co wydaje się jawnie temu wyobrażeniu przeczyć jest czysta złudą wynikłą z lęku, który w nas sie zagnieździł. Ogarnijmy miłościa ten świat i życie. które jest nam dane. a opadną okowy i zmieni się wszystko, w tym dniu uroczystym.
 • @miarka 01:17:28
  Miarka przebrała miarkę! Obraża!
  Nasze życzenia są zgodne z prawem naturalnym i wynikają z naszej 5 letniej pracy w zdobywaniu wiedzy i działań w obronie Narodu Polskiego a tym samym z pogłębiania swiadomości !
  Są przeciwieństwem do "miarki" straszeń zawartych w jej "życzeniach świątecznych" i jej jahwistycznego Boga narzuconego przez władze Trójkorony z Watykanem na czele w upadłym systemie!

  Drogi Rodaku !
  Niezwłocznie skorzystaj z szansy jaką daje Polski Obywatelski Ruch Oporu. Zostaliśmy uwolnieni z niewolniczego systemu opartego na podstępie prawa morskiego ! Skorzystaj z wzorców i zablokuj wszelkie bezpodstawne, dręczące obciążenia ze strony korporacyjnych firm-iluzji „państwa” !
  Nie zwlekaj ! Działaj !
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126937,zaglodzic-papierami-papierowego-wampirahttp://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127193,blokada-korespondencji-kluczem-w-obronie-koniecznej
  Oto poniżej klucz do pokonania “ papierowego wampira” - treść do powszechnego umieszczania na skrzynkach pocztowych i do respektowania:

  ” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”
 • CZERWONA NIĆ NA NADGARSTKU – SENSACJA !
  Czerwona Nitka - używana jest jako ochrona przed Złym Okiem, które ma ogromną negatywną moc. Nosić czerwoną nić (czerwona bransoletkę) na znak odganiania nieczystych mocy. Więcej informacji o czerwonej nitce jest w filmie, zapraszam do obejrzenia...

  CZERWONA NIĆ NA NADGARSTKU – SENSACJA!
  https://www.youtube.com/watch?v=W4-JVlqNZYU
 • Komentarz "Nieustraszonej", lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego niewolniczego systemu
  cały ten przekręt opiera się na metryce urodzenia tworzącej z żywo urodzonego człowieczka z prawami naturalnymi i dziedzictwem KORPORACJE – OSOBE PRAWNA czyli drugą stronę w układzie PANSTWO, a żywy CZŁOWIEK jest nieświadomy tego wrednego triku, bo utożsamiający się z tą papierową kreacją, chociaż to wskutek żyjącego człowieka tworzone są pieniądze i konto FED prowadzone pod numerem ubezpieczenia socjalnego podatnika ! Tu mylnie ktoś twierdzi, że każde niemowlę musi być rejestrowane w USC, a to jest bzdura i celowa dezinformacja!!! !
  Widząc, jak się tu w kółko miotacie namawiam jeszcze raz do bardzo dokładnego przeczytania i zrozumienia triku z metryką wprowadzonego przez prawo kanoniczne, bo tez tego ani rusz !!! Wszelkie prawo stosowane we wszystkich okupowanych przez lichwę krajów odnosi się do „osoby prawnej”, a nie do żywego człowieka, który jest tą trzecią stroną poszkodowaną z powodu niewiedzy o tym parszywym triku handlowym związanym z „prawem morskim” na obszarach ziemskich !!!
 • @LOWPORO 21:38:31
  Komentarz "Nieustraszonej", lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego niewolniczego systemu
  Zapoczątkowałam ten życiowo ważny temat z wyjaśnianiem podstaw zniewolenia przez korporacyjną firmę „matkę”- kościół tworzącą „prawa” i korporacyjnego „ojca” w iluzji „państwa” – powiernika robiącego geszefty na niewolnikach z nazwiskiem i imieniem pisanymi DUZYMI LITERAMI !

  Ale to POWIERNIK PŁACI ZAWSZE podobnie jak to było z niewolnikami w starym Rzymie, kiedy właściciel niewolników musiał im według prawa zapewnić dach nad głową i ich utrzymanie !

  Dlatego też ten „niezrozumiały” wzór na przejęcie opłat czynszowych, wody, prądu, kredytów, mandatów,ubezpieczeń, itd. ma swoje uzasadnienie prawne wskazujące właśnie na to, że według przepisów jakiejkolwiek umowy handlowej dwóch stron – korporacja „państwa” – korporacja niewolnik z nazwiskiem nie można obciążać strony trzeciej, która jest ZYWYM CZŁOWIEKIEM ! Jeśli już tylko złapie się te podstawowe triki, to wszelkie papierowe straszaki bez OSOBISTYCH PODPISOW tchórzliwych geszefciarzy łącznie z „sądowymi” staną się śmieszne i tym samym stracą niszczycielską siłę rażenia bezprawnie plądrują i zabijającą na raty żywych ludzi i świat !!!
 • Teresa z domu Znyk (Wojda) oraz Maria z domu Znyk (Bejda)
  > ...niewolniczego systemu opartego na podstępie prawa morskiego...

  Ten fragment mnie zaciekawił. Skąd tu nagle prawo morskie? Na czym polega podstępność tego prawa? I jaki jest związek prawa morskiego z niechcianą korespondencją wrzucaną do skrzynek pocztowych?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930