Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

ZATRZYMAJMY RABUNEK BOGACTW I NISZCZENIE POLSKIEJ ZIEMI !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Okupant odwraca uwagę od nieodwracalnego niszczenia zasobów wodnych poprzez rabunkową eksploatację bogactw naturalnych. Ukrywa nowe technologie, które mogą uratować życie na Ziemi, ochronić wodę, powietrze, zregenerować szkody w przyrodzie.

Na zdjęciu wprowadzającym:

wiertnia gazu ziemnego  w Gołębiewie Nowym k. Kutna, która funkcjonowała 2 lata (od sierpnia 2011r. do 2013r.) w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań. Po zlikwidowaniu tej wiertni gaz ziemny zwany thigt gas jest wprowadzany bezpośrednio do gazociągu jamalskiego z wykorzystaniem skroplonego CO2( niebezpieczna technologia CCS) przesyłanego gazociągiem z Brandenburgii w Niemczech. Na potwierdzenie mapa Komisji Europejskiej opublikowana w internecie na stronie niemieckiej inicjatywy przeciw podziemnemu składowaniu skroplonego CO2. Foto: archiwum Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu.

www.facebook.com/Nie-b%C3%B3jmy-si%C4%99-papierowego-tygrysa-393549867501304/

 Łowicz, 08.01.2016r.


Drodzy Rodacy !  

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do masowego przeciwstawienia się planom niszczenia i okradania Polskiej Ziemi z bogactw naturalnych ! Jest to barbarzyńskie działanie zmierzające do Holokaustu Narodu Polskiego !

Obecnie kolejna obłudna ekipa żydowskiego okupanta na czele z PIS wraz z nielegalnym, z mocy prawa Suwerena-Narodu Polskiego,  prezydentem A.Dudą, realizuje ludobójczy plan unicestwiania życia w Polsce i na  Naszej Planecie !

Pomimo upadku światowego niewolniczego prywatnego systemu opartego na władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, ogłoszonego  25.12.2012r., kontynuowany jest neokolonialny wyzysk  w Polsce i na świecie, tylko dlatego, że media będące w ich rękach nie mają interesu w ujawnieniu tego doniosłego faktu !

Ukrywa się przed narodami świata nowe technologie, które są w stanie uratować życie na Ziemi, ochronić wodę, powietrze, zregenerować szkody w przyrodzie.

Przykładem takiej technologii jest technologia tzw. “WOLNEJ ENERGII “, opartej na wykorzystaniu pola grawitacji  i magnetyzmu Ziemi (DARU BOGA !) do produkcji darmowej energii.

http://keshe.pl/2016/01/02/energia-z-plazmy-jest-pomysl-na-koniec-klopotow-z-energia/

link:”Energia z plazmy - jest pomysł na koniec kłopotów z energią”
https://www.youtube.com/watch?v=km5152DO1AM

Link: ”MUSICIE spolaryzować swoje cewki - Keshe Fundation - Magrav”

 

Celowo okupant odwraca uwagę od najważniejszej dla istnienia Narodu Polskiego sprawy nieodwracalnego niszczenia  zasobów wodnych poprzez rabunkową eksploatacje bogactw naturalnych, zajmując Polaków pozornymi utarczkami partyjnymi a w rzeczywistości wszystkie partie wykonują dyrektywy elit żydowskich, łącznie z masowym przyjmowaniem specjalnie nasłanych tzw.  “uchodźców”, głównie pochodzenia żydowskiego.


Drodzy Rodacy !  

 

Przed mieszkańcami Złoczewa i okolic zawisła groźba wysiedleń z powodu budowy kopalni odkrywkowej węgla brunatnego, poprzedzona wydobywaniem ropy naftowej i gazu ziemnego oraz innych metali ziem rzadkich.

http://wielun.naszemiasto.pl/artykul/kopalnia-ruszy-od-zachodu zdjecia,3614538,artgal,t,id,tm.html

Oto głos rozsądku i troski wybrany z komentarzy spod artykułu pt.: “Kopalnia ruszy od zachodu” :

2016-01-07 16:53:23ADG (gość)

Nauczyciel powinien uczyć , a nie zarządzać, bo nie ma o tym pojęcia. Już dwóch jej kolegów opracowało i przeprowadziło reformę służby zdrowia. Naród do tej pory nie może wyjść z podziwu dla tego dziwu. Nie pozwalajcie jej na niszczenie waszych domów , ziemi , powietrza i ludzi. Oprzytomnijcie wreszcie. Bije ostatni dzwon nie tylko dla Złoczewa ale i sąsiadów. ADG

2016-01-07 16:47:02ADG (gość)

Jednak Złoczewianom rozumu nie przybyło.Mielimście objechać cały okręg Bełchatowa i obejrzeć co zrobili z ziemi bełchatowskiej - zestepowili , usypali radioaktywną górę , mieliście obejrzeć opuszczone gospodarstwa w pospiechu, gdzie z bólem ktoś porzucił koszyk od kartofli , mieliście , mieliście zapytać Sieradzan ,jak szybko Kopalnia pozbawiła ic wody i wysuszyła pola, jak długo bydłu bez wody , zapytać ludzi ze Stoczek jak wydzielali wodę bydłu.Jedźcie , zapytajcie ,jeszcze nie jest za poźno.Oprzytomnijcie wreszcie. Dla nich kasa a dla was i waszych dzieci śmierć , niszczenie rodzinnych gniazd. Stajecie ludźmi bez Ziemi i korzeni.Chcecie tego . Jedźdźcie do Nowej Huty pod Kraków ,popytajcie , popatrzcie.Już nigdy nie zaznacie spokoju , nawet wspomnienia będziecie zabijać ,bo wyrzekliście się ojcowizny. ADG” -koniec cytatu.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa mieszkańców Złoczewa i okolic do stawienia skutecznego, stanowczego oporu przeciwko nieodwracalnemu niszczeniu Polskiej Ziemi poprzez rabunek bogactw naturalnych.  

Łączymy się z mieszkańcami  tego terenu serdecznymi myślami wsparcia, aby zjednoczyli się i dali stanowczy odpór ludobójczym celom niszczenia ich Ojcowizny poprzez rabunkową, niszczycielską  eksploatację  bogactw naszej Matki Ziemi !

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ”Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

       

Polskie herby szlacheckie przodków Teresy i Marii  z domu Znyk

http://polskiruchoporu.neon24.pl/ ,www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl ,www.bejda.iddd.de

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Prywatna firma handlowa pod nazwą "Ministerstwo Środowiska" , zarejestrowana w Waszyngtonie pod numerem 426699814, rozdała po najniższych cenach na świecie, żydowskim koncernom wydobywczym, koncesje na wszystkie bogactwa naturalne znajdujące się na terenie, który z dziada pradziada, z mocy prawa naturalnego jest niezbywalną własnością Suwerena-Narodu Polskiego !  

UPIK® Record - L

L Registered company name MINISTERSTWO SRODOWISKA

 Non-registered name or business unit 

L D-U-N-S© Number 426699814

L Registered address Ul. Wawelska 52/54

L Post code 02 067

L City Warszawa

 Country Poland

W Country code 597

 Post office box number 

 Post office box town 

L Telephone number 223692400

W Fax number 223692224

W Name primary executive Korolec Marcin

W Activity (SIC) 9431

Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej komentuje : 

cytat:

"To jest bardziej niż dziwne, że żydowski geszeft "Ministerstwo Srodowiska" w kluczu aktywności zajmuje się jakoby "zdrowiem" czyli wmawianiem ludziom na pierwszym miejscu "raka" czyli chemiczną eksterminacją ludności polskiej do uzyskania przestrzeni "życiowej" najbardziej toksycznej, bo żydowskiej zarazy świata zamierzającej grabież wszelkich dziedzicznych bogactw naturalnych Polaków !  Ten diabelski plan trzeba natychmiast rozpowszechniać i zablokować ! "                                                 Description for 9431: Administration of Public Health Programs, Division J: Public Administration | Major Group 94: Administration Of Human Resource Programs Industry Group 943: Administration Of Public Health Programs, 9431 Administration of Public Health Programs

Government establishments primarily engaged in planning, administration, and coordination of public health programs and services, including environmental health activities, mental health, categorical health programs (e.g., cancer control, communicable disease control, maternity, child health), health statistics, and immunization services. Hospitals, including boards of directors, are classified in Services, Industry Group 806. Health services such as immunization, X-ray, and cancer detection clinics are classified in Services, Major Group 80.

Cancer detection program administration-government

Categorical health program administration-government

Communicable disease program administration-government

Environmental health programs-government

Health statistics centers-government

Immunization program administration-government

Maternity and child health program administration-government

Mental health agencies-government

Public health agencies-nonoperating

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Poniżej nasz wcześniejszy tekst, rozpowszechniany na terenie Łowicza, Kutna i okolic :

Łowicz, 15.11.2012r.

Polska, Ojczyzna Polaków została oddana bez żadnego wystrzału w ręce wrogów Narodu Polskiego !     


Dokonuje się podbój gospodarczy, informacyjny i propagandowy. Wypowiedziano wojnę Narodowi Polskiemu. Zdrajcy Narodu Polskiego sprowadzili okupanta do bram Łowicza i powiatu łowickiego w celach neokolonialnego wyzysku i rabunku naszych bogactw naturalnych.

W tajemnicy, z naruszeniem prawa sprzedano w Łowiczu Polską Ziemię firmie z USA pod trucicielską bazę wydobywczą wraz z wiertnią, która już płynie z USA, do obsługi pól wiertniczych na ¾ terytorium Polski. Trwa jej budowa pomimo, że Prokuratura Rejonowa w Łowiczu uznała mieszkańców za pokrzywdzonych (post. z 29.10.2012r Ds. 765/12).

W Polsce w ciągu ostatnich 50 lat wykonano ponad 75000 odwiertów geologicznych w celu poszukiwania i wydobywania węglowodorów, gdzie zastosowano niszczącą, agresywną technikę hydraulicznego szczelinowania połączoną z użyciem materiałów wybuchowych, co już spowodowało trzęsienia ziemi np. w Wielkopolsce.

Każdy odwiert geologiczny na poszukiwanie i wydobywanie węglowodorów to :

      nieustanna, niemożliwa do uniknięcia emisja metanu, tlenku węgla i innych gazów  do atmosfery

      zatrucie i niszczenie zasobów wód podziemnych i gruntowych

      skażenie radioaktywne powietrza i gleby

      stała ponadnormatywna emisja hałasu / brak egzekwowania przez władze konieczności budowy wokół odwiertów ekranów dzwiękochłonnych

      zużywanie ogromnych ilości wody za darmo

      brak metody utylizacji odpadów wiertniczych i składowanie ich w przypadkowych, niedozwolonych miejscach

      brak jakichkolwiek zabezpieczeń finansowych i odpowiedzialności karnej za spowodowanie katastrof ekologicznych czy humanitarnych.

      dopuszczona możliwość manipulacji w kwalifikacji złóż, ilości wydobywanego surowca, zasobów czy też zużywanych związków toksycznych/brak odpowiednich służb kontrolnych i nadzoru społecznego.

      grożba wywłaszczeń bez szans na godziwe odszkodowania.

      spadek wartości nieruchomości i atrakcyjności turystycznej terenów objętych odwiertami.

      niszczenie dróg i infrastruktury jak też zanieczyszczanie spalinami przez ciężki sprzęt obsługujący te odwierty

      niebezpieczeństwo spowodowania wypadków drogowych przez pojazdy przewożące niebezpieczne substancje.

      bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia dla Polaków ze względu na użycie środków toksycznych, mutagennych i kancerogennych.

      zyski z wydobywania surowców wywożone do firm matek mających siedziby poza granicami kraju

      prace wiertnicze i badania w całej Polsce jak też budowa bazy w Łowiczu w znacznej części finansowane z pieniędzy podatników,Skarbu Państwa. Premier Tusk przeznaczył 5 mln zł. dodatkowo na dofinansowanie wydobycia gazu łupkowego przez światowe koncerny wydobywcze, na których ciążą wyroki sądowe za niszczenie środowiska i łamanie praw człowieka w innych regionach świata

      zamiast obiecanych korzyści już każdy Polak dopłaca do poszukiwania i wydobywania węglowodorów 1112 zł /rok, wg. ekspertyzy naukowej CZR w Łodzi

      nie ma nic wspólnego z niezależnością energetyczną Polski, bowiem rząd Tuska uzależnił Polskę energetycznie do 2040 r. od dostaw węglowodorów z Rosji, po najwyższych na świecie cenach w ilościach wielokrotnie przekraczających potrzeby naszego kraju

      korupcja w Ministerstwie Środowiska, gdzie wydawane są koncesje na bogactwa naturalne, manipulacje i zafałszowania w podawaniu informacji do opinii publicznej

      przeznaczanie unijnych pieniędzy na pozorowany opór społeczny jak np. instytuty obywatelskie, organizacje ekologiczne, partii zielonych powiązanych z Krytyką Polityczną

      marnowanie środków finansowych na monitoring, który w żaden sposób nie jest w stanie zapobiec degradacji środowiska a jedynie sprawiać ma wrażenie, że wszystko jest bezpieczne

      akcje lobbingowe wśród polityków polskich  jak też w Parlamencie Europejskim, jak np. wystawa o gazie łupkowym, konferencje, bankiety, imprezy integracyjne organizowane przez koncerny energetyczne.

  presja D.Tuska i Ministra Środowiska na europosłów z Polski aby nie dopuścili do zakazu wydobywania węglowodorów w całej Unii. Premier Tusk zwraca się do przewodniczącego Komisji Europejskiej, aby "Komisja strzegła gazu łupkowego przed lobbingiem tych którzy z różnych powodów nie chcieliby, aby gaz łupkowy stał się alternatywnym źródłem energii".

      inwigilacja i zastraszanie rzeczywistych przeciwników odwiertów w Polsce.

      niebezpieczeństwo zastosowania kosztownej, już wdrażanej w Elektrowni Bełchatów , technologii CCS, tj. wstrzykiwania pod wysokim ciśnieniem skroplonego CO2 wraz z toksycznymi spalinami dla wspomagania wydobycia gazu ziemnego, co jest bombą z opóźnionym zapłonem, która dopełni dzieła zniszczenia.

Już jest zatruta woda w kranach w Łowiczu i okolicy. Władze lokalne, Prokuratura Rejonowa, Prokurator Generalny oraz inspekcje sanitarne ignorują nasze wołanie o czystą , zdrową wodę. Wydobywanie węglowodorów w Polsce nie ma żadnego uzasadnienia ekonomicznego ani gospodarczego, jest grożne dla Polski i Narodu Polskiego. Zmierza bowiem do zniszczenia polskiego rolnictwa i wraz z genetycznie zmodyfikowanymi organizmami, Chemitrails, HAARP, przymusem toksycznych szczepionek, ma na celu zagładę Narodu Polskiego.

Nakazem chwili jest mobilizacja Narodu Polskiego aby wołanie o ratunek T. Wojda i M. Bejda na forum Parlamentu Europejskiego 09.10.2012 r. w Brukseli, odwróciło niebezpieczeństwo wiszące nad Polską.

Uwierzmy, że razem stanowimy nieprawdopodobną siłę, która przepędzi wrogów Narodu Polskiego !

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi.

OBYWATELSKI RUCH OPORU.

petycjeonline.com, protest przeciw ustawie nowe prawo geologiczne i górnicze

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

link: Teresa Wojda i Maria Bejda w Parlamencie Europejskim w 2012r..

https://www.youtube.com/watch?v=xyUEz2Qk_Xg

link: Teresa Wojda i Maria Bejda w batalii o wodę i bezpieczne życie w Polsce - Parlament Europejski, 2012r.

https://www.youtube.com/watch?v=9dT5d_MRYnE

 

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


http://pressmix.eu/2015/05/06/polska-jest-najbogatszym-krajem-swiata-o-te-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa/

Polska jest najbogatszym krajem świata!!! O te złoża toczy się III wojna światowa?

Dlaczego sprzedaje się wszystko obcokrajowcom w Polsce, dlaczego wygania się miliony Polaków z Polski? Chodzi o wynarodowienie terenów w Europie które są bogatsze niż Kuwejt. Po zniszczeniu naszego narodu nastąpi eksploatacja i korzystanie z bogactw osób zamieszkałych poza granicami kraju.

Polska jest NAJBOGATSZYM krajem świata położonym w sercu Europy. Oczywiście na nasze bogactwa, które Pan Bóg dał Polakom jest wielu chętnych. Dla przykładu Niemcy w swojej konstytucji nadal uznają granice sprzed 1937 roku. Oszustwem rządów warszawskich jest wmawianie Polakom, że Niemcy uznały naszą granicę zachodnią.

Nic tak nie pokazuje niewyobrażalnej podłości rządów „warszawskich” przez ostatnie 25 lat, ich świadomego antypolskiego charakteru, świadomej eksterminacji i zmuszania do emigracji naszego narodu jak sprawa zatajanych niezwykłych bogactw Polski.

O tych złożach, które kryje Polska Ziemia, pisał w 2009 roku w książce Pola Laska Alef Stern. Już wtedy wskazywał, że całą wojna o Polskę toczy się właśnie o te złoża, o posag, który jest ukryty w ziemi.

Zatem nie należy dziwić się temu co dzieje się na europejskiej i międzynarodowej scenie politycznej. Dziwi jednak fakt, że polskie elity są tak ograniczone i krótkowzroczne, że nie mają pojęcia o tych bogactwach i sprzedają Polskę za garść nędznych srebrników.

Nic tak precyzyjnie nie pokazuje gorliwego służenia obcym interesom, a zarazem bezprzykładnej głupoty rządów warszawskich przez ostatnie 25 lat jak sprawa ukrywanych przed narodem bogactw naturalnych naszego kraju. Przez zaprzedanie i głupotę rządzących jest blokowany szybki rozwoju Polski i dobrobyt całego społeczeństwa w tym naszych “elit”.

Poniższe zestawienie opracował mgr inż. Andrzej Łodziński – nasz Komandor pełnomocnik na Polskę. Powstało ono w oparciu o powszechnie dostępne dane geologiczne. Można sprawdzić poprzez Internet podane tu liczby!

Złoża metali w okolicach Suwałk (tytan, wanad, żelazo i metale ziem rzadkich)

Zasobność – 1 500 000 000 ton rudy (1,5 mld ton);

Wartość samego tytanu to 355 000 000 000 $ (355 mld $). Całkowita wartość złoża przekracza 1 000 000 000 000 $ (bilion $).

W USA Mówimy trylion dolarów, bowiem Anglosasi na miliard mówią bilion.

Rzecz w tym, że prócz 50 milionów ton tytanu złoże to zawiera najwyższej jakości rudy żelaza (w całej Europie, włącznie ze Szwecją i Uralem złoża rud żelaza akurat pokończyły się) oraz ogromne ilości bezcennych dla techniki tzw. metali ziem rzadkich. Bez tych metali nie jest możliwa żadna nowoczesna produkcja elektroniczna czy militarna.

Złoża molibdenu, wolframu, miedzi pod Myszkowem (Jura Krakowsko-Częstochowska). Obok tych metali zawsze występuje złoto, srebro i selen

Zasobność – 726 000 000 ton rudy (726 milionów ton);

Wartość samego tylko molibdenu – 14 520 000 000 $ (14,52 mld $).

Złoża niklu pod Ząbkowicami Śląski. Obok niklu w złożach występuje złoto i platynowce

Zasobność – 14 000 000 ton rudy (14 mln ton);

Wartość tylko niklu około 4 000 000 000 $ (4,00 mld $).

Złoża wysokiej jakości węgla kamiennego na Lubelszczyźnie. Węgiel „zanieczyszczony” jest złotem

Zasobność – 40 000 000 000 ton (40 mld ton);

Wartość – 4 800 000 000 000 $ (4 800 mld $ = 4,8 biliona $).

Złoża węgla brunatnego pod Legnicą

Zasobność – 15 000 000 000 ton (15 mld ton);

Wartość – 87 000 000 000 $ (87,00 mld $).

Złoża złota w różnych lokalizacjach głównie na terenie Dolnego Śląska

Zasobność – 350 ton kruszcu;

Wartość – 14 000 000 000 (14,00 mld $).

Złoża miedzi i złota w rejonie Bytomia Odrzańskiego

Zasobność:

Miedź – 8 000 000 ton metalu (8 mln ton)

Złoto – 100 ton kruszcu

Wartość razem około 62 500 000 000 $ (62,50 mld $).

Konwencjonalne (nie łupkowe) złoża gazu ziemnego, lokalizacja Ziemia Lubuska, Wielkopolska i Podkarpacie

Zasobność – 1,7 bln m3

Wartość – 510 000 000 000 $ (510 mld $)

RAZEM (podsumowując tylko wartość tytanu ze złoża pod Suwałkami) 5 847 020 000 000 $ (5 847,02 mld $ = 5,847 biliona / w USA 5,847 tryliona $)

 

Jednak to wcale nie wszystko!!!

Ropa, która płynie do Polski rurociągiem „Przyjaźń” jest wydobywana z głębokości około 7km w Tatarstanie, około 1000 km na wschód od Moskwy. Surowiec ten nie jest najwyższej jakości ponieważ jest silnie zasiarczony. Przedstawione powyżej dane pochodzą głównie z raportu z 15 letniego programu poszukiwań geologicznych, jaki zainicjował Edward Gierek w 1971 roku. Prace nad raportem ukończono w 1985 roku. Jednak w raporcie wykazano tylko złoża do głębokości 4km. Sowieci zakazali władzom PRL wiercić głębiej niż 4km! Dlaczego? Czyżby pod naszymi stopami znajdowały się szczególnie ważne złoża?

Polska w całości leży na ogromnym złożu ropy i gazu (w dodatku daleko wychodzącym w polski szelf bałtycki), bowiem twór geologiczny skał porowatych, który jest jak gąbka nasączony gazem i ropą, zaczynający się w Zatoce Perskiej, a kończący w Morzu Północnym pomiędzy Szkocją i Norwegią osiąga swoją kumulację właśnie w Polsce! Tylko, że to ogromne złoże znajduje się na głębokości 5 km – Polska zachodnia i północna i 7 km – Polska południowo-wschodnia. Te głęboko położone złoża szacowane są na 650 mld ton, co daje 4764,50 mld baryłek. Złoża Arabii Saudyjskiej oszacowane są na 265 mld baryłek!!! Eksploatacja głębokich złóż jest dzisiaj z punktu widzenia technicznego możliwa. Wartość tej ropy, biorąc pod uwagę obecne ceny wynosi – 300 163,5 mld $, czyli 300,1635 biliona $ (w USA 300,1635 trylionów $).

Pod całą Polską znajduje się „gąbka” nasączona największą ilością Ropy i Gazu – to z ich części Norwegia, Arabia Saudyjska, Iran, Irak, Kuwejt czerpią swoje bogactwa!!! – o tych złożach pisał w książce Pola Laska Alef SternW powyższym wyliczeniu nie uwzględniono złóż uranu, srebra, cynku, ołowiu, bursztynu, siarki i soli oraz innych.

Jedno musimy wszak dopowiedzieć!

Polska leży wskutek unikalnego zbiegu czterech płyt tektonicznych na terenach idealnych do produkcji najtańszej i najczystszej energii elektrycznej, jaka powstaje z wyprowadzenia na powierzchnię gorących wód termalnych, albo rozgrzania wody o gorące skały do pary wodnej (geotermia) wystarczającej do napędu turbin elektrycznych.

Ten fenomen geotermalny jest w Polsce tak unikalny, że jego szacunkowa wartość w możliwości produkcji taniej energii elektrycznej i praktycznie darmowej energii cieplnej – w przeliczeniu na tony paliwa umownego – daje wartość co najmniej 70 razy większą niż wartość zasobów ropy i gazu pod dnem Morza Północnego!

Fenomen geotermalny w Polsce odkryto w ramach wspomnianego 15 letniego programu badań geologicznych. Sowieci tak się przestraszyli tych informacji, że polski geniusz geologiczny, prof. Feliks Sokołowski (znany i ceniony i w USA), miał zakaz jakichkolwiek publikacji na ten temat!

Ogólnie uważa się, że Polska wykorzystując geotermię może szybko zwiększyć produkcję energii elektrycznej 15 razy, natomiast pełne możliwości energetyczne naszego kraju to zwiększenie produkcji energii – 150 razy! Dzięki temu możemy być naturalną potęgą energetyczną formatu światowego fundując niezależność energetyczną wszystkim ościennym krajom!

Tymczasem polityka zdrajców stanu to zamykanie kopalń (gdzie jest udokumentowanych 16 miliardów ton wysokiej jakości węgla) by zrobić miejsce dla dotowanego węgla z Rosji oraz wyprzedaż polskich zakładów energetycznych państwowym firmom francuskim, które natychmiast podnoszą dla odbiorców ceny, jak również zachwycanie się drogą i nisko efektywną energetyka wiatrową, którą wciskają nam Niemcy. Niemcy sprzedają nam stare wiatraki jednocześnie u siebie forsownie rozwijają energetykę opartą o spalanie węgla brunatnego i geotermię. W Polsce wiele mówiło się o łupkach (ang. Shale Gas) zatajając przy okazji informacje o ogromnych pokładach gazu naturalnego w podziemnych zbiornikach (ang. Tighten Gas). Na takich zbiornikach stoją np. dwa miasta polskie: Poznań i Rzeszów. Ukrywając wiedzę o naszych bogactwach władza warszawska podpisała z Rosją maksymalnie niekorzystne umowy na dostawy gazu i ropy. Obecnie płacimy Rosji najwyższe na świcie ceny za ropę i gaz (zdrajca Cimoszewicz, zdrajca Pawlak).

Przyczyny szczegółowe polityczne zatajania przed Polakami bogactw Polski

Zatajanie przed Polakami bogactw naturalnych Polski miało prócz przyczyn ogólnych (wygnanie polskiej młodzieży z kraju i eksterminacji Polaków wskutek głodowych rent i emerytur oraz żałośnie niskich zarobków; w historii politycznej świata jest to znana praktyka eksterminacji ekonomicznej, która umożliwia skuteczne zlikwidowanie całych narodów; ogólnie cała polityka tzw. III RP to eksterminacja ekonomiczna plus drastyczny atak na dobre imię Polski i Polaków, czyli eksterminacja prawdy historycznej i godności osobistej/narodowej) również i równoległe bardzo konkretne przyczyny polityczne:

Antracyty na Lubelszczyźnie odkryto już przed II wojna światową. Po roku 1946 podjęto kontynuację badań geologicznych. Sowieci zakazali kontynuować badania nad antracytami na Lubelszczyźnie pod koniec lata 40-tych, gdy z kolejnych odwiertów potwierdzało się zanieczyszczenie antracytów złotem (dane z dwóch odwiertów potwierdzały też bardzo silną radioaktywność, co wskazywało na dodatkowe bardzo bogate złoże Uranu /lub Plutonu?/). Zanieczyszczenie złotem węgla była tak wysokie, że Stalin przestraszył się, że gdy Amerykanie się o tym dowiedzą – zrewidują Jałtę i Poczdam i zabiorą Sowietom Polskę. Sowieci nakazali zniszczyć dokumentację wykonanych odwiertów! Polscy technicy i inżynierowie zdołali jednak część najważniejszej dokumentacji zachować. Dokumentacja ta jest przechowywana do dziś.

Złoża polimetaliczne na Suwalszczyźnie, zwłaszcza ogromne zasoby metali ziem rzadkich wymusiłyby “Alliance cordiale” Polska – Chiny. Po prostu dwa jedyne kraje na świecie, które mają takie zasoby – Chiny i Polska – musiałyby koordynować swoje ruchy, a Chiny zrobiłyby co w ich mocy by te zasoby nie wpadły pod kontrolę ich konkurentów (Rosja, USA, Niemcy).

Ruszenie polimetali na Suwalszczyźnie (podobnie jak i innych bogactw) spowoduje też “zalanie” budżetu szybkimi dochodami. Dzięki temu, że skała, w której znajdują się złoża polimetaliczne jest wolna od niebezpiecznych gazów, a złoża są płytko pod powierzchnią eksploatacja byłaby tania i bezpieczna. W ogóle te bogactwa wiążą się z ogromnym przyrostem dochodów budżetu, co bezpośrednio przekłada się na szybkie wzmocnienie państwa polskiego, w tym Wojska Polskiego. Spodziewane dochody będą tak duże, że Polska po prostu nie będzie miała na co wydawać pieniędzy. Niemcom i Rosji nie w smak taka opcja!

Bogata dzięki swoim złożom Polska jako potęga umożliwiłaby szybki postęp gospodarczy całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej oraz wykreowanie silnego bloku politycznego skupionego wokół Polski. To na dobre przekreśliłoby i plany ekspansji Rosji na Europę, a Niemiec na wschód jednocześnie stabilizując pokój na kontynencie.

Jakiekolwiek „ruszenie” przez Polskę swoich złóż ropy i gazu oznaczałoby konieczność podzielenia się przez Rosję paliwowym tortem w Europie z Polakami. W dalszej kolejności do podziału zysków musieliby dopuścić nas inni eksporterzy, zwłaszcza z nad Zatoki Perskiej.

Oczywiście – nic nigdy nie będzie, dopóki w Polsce będzie “rząd warszawski”, a nie suwerenny rząd polski!

Bez mówienia o tych tematach kampanii wyborczej się nie wygra! Wiedza o bogactwach Polski ruszy do urn nawet najbardziej zaciekłą absencję wyborczą! I nawet pijacy na moment wytrzeźwieją! Niech tylko zjawi się jeden kandydat, który powie prawdę. Niech do Polaków dotrze jak od ponad 25 lat są oszukiwani i eksterminowani! Powodem są nasze bogactwa, na które jest wielu chętnych.”

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


KOMENTARZE

 • Komentarz Nieustraszonej lekarki medycyny naturalnej :
  Ziemia jest w stanie wyżywić kolejne miliardy ludzi, ale nie jest w stanie zaspokoić chciwości już jednego żyda !
 • Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej komentuje:
  Mich interessiert nicht, wie die Wirtschaftskrise überwunden wird, für mich zählt nur der Profit. Nicht die Regierungen beherrschen die Welt. Goldman Sachs regiert die Welt.
  — Alessio Rastani
  "Mnie nie interesuje, jak zostanie przezwyciężony kryzys gospodarczy, dla mnie liczy sią tylko zysk. To nie rządy panują nad światem. Goldmann Sachs rządzi światem. - Alessio Rastani " tłum. Nieustraszona
 • @LOWPORO 00:37:29
  Liroy-Marzec o medycznej marihuanie: parę osób się zdziwi, ale udało mi się przekonać praktycznie wszystkie ugrupowania

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/liroy-marzec-o-medycznej-marihuanie-pare-osob-sie-zdziwi-ale-udalo-mi-sie-przekonac/2m5ggp
 • PAPIEŻ FRANCISZEK UZNANY WINNYM GWAŁTÓW, HANDLU DZIEĆMI, MORDERSTW I TORTUR!
  Karel Goldbaum
  Zaktualizowany:15 październik 2015, 16:46
  KAREL GOLDBAUM Obserwuj Ocenianie niedostępne 1 gwiazdekPAPIEŻ FRANCISZEK UZNANY WINNYM GWAŁTÓW, HANDLU DZIEĆMI, MORDERSTW I TORTUR! Masowe dziecięce groby na całym świecie - niechlubna karta w historii Kościoła.Jorge Mario Bergoglio - papież czy kryminalista? 5 Jorge Mario Bergoglio - papież czy kryminalista?
  W lipcu 2014 oskarżeni papież Franciszek Jorge Mario Bergoglio, przełożony generalny Towarzystwa Jezusowego Adolfo Nicolás Pachón SJ i arcybiskup Canterbury Justin Welby zostali uznani za winnych gwałtów, tortur, morderstw i handlu dziećmi. 5 sędziów oraz 27 członków sądu przysięgłych z 6 krajów, w tym USA, sprawdzało dowody w sprawie ponad 50 000 zaginionych dzieci z Europy, Argentyny, Stanów Zjednoczonych i Kanady, które prawdopodobnie były ofiarami międzynarodowej sekty składającej ofiary z dzieci, znanej jako Ninth Circle (Dziewiąty Krąg). Rytuały satanistyczne miały odbywać się podczas wiosen 2009 i 2010 na wsiach w Holandii i Belgii. Aż 48 naocznych świadków stawiło się w sądzie ICLCJ by zeznawać na temat działań wyżej wymienionych oskarżonych duchownych - członków Dziewiątego Kręgu. Wielu przeciwników sądu ICLCJ/ITCSS (w wolnym tłumaczeniu z angielskiego Międzynarodowy Trybunał ds. Przestępstw Kościoła i Państwa) dyskredytuje osądy tej organizacji argumentując - krótko mówiąc - że to nie jest ,,prawdziwy'' sąd. Rzeczywiście funkcjonuje on w zasadzie tylko wirtualnie, ponieważ nie posiada władzy wykonawczej, ale w założeniu prawdopodobnie ma tylko skupić uwagę opinii publicznej na przestępstwach tych, którzy stoją ponad prawem. W tym wypadku liczba naocznych świadków i ranga rzekomych przestępstw napawają sporą konsternacją.


  Jezuici - okultyści i mordercy?
  Znaczący urzędnik Watykanu i były pracownik Kurii Watykańskiej uzyskał dostęp do tajnych dokumentów do wglądu dla sądu. Jasno wynikało z nich, że przez wieki Jezuici posiadali z premedytacją stworzony plan rytualnych zabójstw porwanych noworodków oraz późniejsze spożywanie ich krwi.

  Jeden ze świadków zeznał, że był obecny na spotkaniach papieża Franciszka z wojskową juntą w czasach Brudnej Wojny w Argentynie, w latach 70'. Zgodnie z zeznaniami świadka papież Franciszek pomagał w przemycie dzieci zaginionych więźniów politycznych do międzynarodowego kręgu wykorzystującego nieletnich, który był zarządzany bezpośrednio z Watykanu.

  Według świadków papież Jorge Mario Bergoglio, były papież Joseph Ratzinger, jezuita Adolfo Pachón i anglikański arcybiskup Canterbury Justin Welby byli członkami satanistycznego kultu. Dowody łączyły również obrzędy satanistyczne z takimi osobami jak sędzia Trybunału Sprawiedliwości Wielkiej Brytanii Adrian Fulford, członkowie brytyjskiej Rodziny Królewskiej (w tym książę Filip), holenderska królowa Wilhemina, jej rodzina, belgijska Rodzina Królewska, czy nie żyjący już książę Bernhard.

  Masowe groby i adopcyjny business
  Odkąd prawie 30 dziecięcych masowych grobów zostało zlokalizowanych w ,,szkołach mieszkalnych'' dla Indian na terenie Kanady, Kościół Katolicki, Kościół Anglikański, rząd Kanady i Królowa Angielska odmawiają przeprowadzenia wykopalisk na terenie zbiorowych mogił.

  Film dokumentalny BBC ujawnił 50-letni skandal handlu dziećmi przez Kościół Katolicki w Hiszpanii. Ponad 300 000 dzieci zostało skradzionych rodzicom do lat 90' ubiegłego wieku. Matkom mówiono, że ich dzieci zmarły i zostały pochowane w grobach zbiorowych. W ramach tej działalności Kościół Katolicki miał zarobić 20 miliardów dolarów na adopcjach.

  Sprawa satanistycznych ludobójstw wciąż pozostaje otwarta.

  Źródło: humansarefree.com;childabuserecovery.com; humansarefree.com, dailymail.co.uk, dailykos.co
 • @LOWPORO 08:38:42
  http://pl.blastingnews.com/swiat/2015/09/papiez-franciszek-uznany-winnym-gwaltow-handlu-dziecmi-morderstw-i-tortur-00572385.html
 • @LOWPORO 08:42:04
  komentarz spod artykuł z naszemiasto Sieradz

  ADG (gość)
  Pytam , dlaczego w żadnym Sieradz\kich Kościołów nie dzwonią dzwony , czy dlatego , w w ubiegłym roku - 17 kwietnia 2014 roku Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego w Brukseli ogłosił :
  '" Do wiadomości wszystkich męzczyzn i kobiet samodzielnych osób i autorytetów , podaje że pod wpływem najwyższego Prawa Boskiego , któremu Międzynarodowe Zwyczajowe Prawo Naturalne i Natury ludzkiej, od dnia dzisiejszego instytucja kościoła rzymsko - katolickiego w Watykanie nie istnieje.Oficerowie , agenci , klerycy i inni w dotychczasowej służbie bylej organizacji zwanej KOŚCIOŁEM sa obecnie i na zawsze zwolnieni. Obraz Kościoła został na zawsze anulowany."
  "Całe bogactwo byłego kościoła jest od dziś uważane za własność wolnych ludzi i mogą oni, i powinni pokojowo odbierać i kupować" itd. tekst jest długi .ADG
 • @LOWPORO 10:09:13
  komentarz powyższy jest z
  http://sieradz.naszemiasto.pl/artykul/sieradzki-orszak-trzech-kroli-zdjecia,3616440,artgal,t,id,tm.html#plus
 • @LOWPORO 10:09:13
  NAJNOWSZE WIADOMOŚCI!
  BIURO PROKURATURY MIĘDZYNARODOWEGO SĄDU PRAWA ZWYCZAJOWEGO.

  BIULETYN Nr.3: czwartek 17 kwietnia 2014, godz.10 rano:

  W sprawie przeciwko Bergaglio, Pachon, Welby i innych oskarżonych o handel dziećmi i morderstwa rytualne.
  PODSUMOWANIE:
  Sąd, po pierwszej rundzie przesłuchań 8 świadków, wysłuchaniu niesamowitych zeznań, odracza posiedzenie na 2 tygodnie.
  Dwoje niezależnych świadków opisuje gwałt i tortury rytualne w wykonaniu głównego oskarżonego Jeorge Bergoglio (alias papież Franciszek) w latach 1009 i 2010.
  Główny Prokurator ustalił powiązania rodzin królewskich: brytyjskiej, holenderskiej i belgijskiej z porwaniami i zabójstwami dzieci Mohawk z Brantford w indiańskiej szkole ryzydencjalnej w Kanadzie.
  Rekordy jezuickie zostały dołączone jak świadectwo szczegółów statusu zwanego „Przywilejami Magistralnymi” mówiącymi o udziale papieży w rytuałach „ Dziewiątego Kręgu” – ofiarne morderstwa noworodków.
  Sekretarz Polowy ITCCS Kevin Annett , wezwany jako świadek do przedstawienia dowodów naocznych świadków, jak i swoich doświadczeń długoletniej pracy z nimi, w drugiej rundzie przesłuchań na początku maja.
  Ważna osoba Watykanu skontaktowała się z Sądem i przedstawi główne dowody winy Kościoła podczas przedłużonej sesji Sądu, w chronionym miejscu.
  Sąd ogłosił wielkanocną Proklamację o anulowaniu istnienia i autorytetu organizacji zwanej dotychczas Kościołem rzymsko-katolickim w Watykanie. Kevin Annett poprowadzi ceremonię egzorcyzmu i wyzwolenia.
  PONIŻEJ:
  18 kwietnia.

  PUBLICZNE WEZWANIE LUDZKOŚCI DO WYKONANIA I DZIAŁANIA!

  Do wiadomości wszystkich mężczyzn i kobiet, samodzielnych osób i autorytetów podaje się, że pod wpływem najwyższego Prawa Boskiego, któremu Międzynarodowe Zwyczajowe Prawo Naturalne i Natury ludzkiej, od dnia dzisiejszego instytucja kościoła rzymsko-katolickiego w Watykanie nie istnieje. Oficerowie, agenci, klerycy i inni w dotychczasowej służbie byłej organizacji zwanej Kościołem są obecnie i na zawsze zwolnieni. Obraz kościoła jako korporacji światowej został na zawsze anulowany.

  Były Kościół w Watykanie pracował na takie zakończenie przez wieki historii, stosując przemoc, strach, śmierć, fałszywe doktryny i niewolnictwo i nie jest już honorowym przedstawicielem wolnej ludzkości i godności człowieka na Niebie i Ziemi.

  Autorytet Boga, jako przedstawiony w prawie Zwyczajowym – De Jure – jest obecnie reprezentowany przez sprawiedliwych mężczyzn i kobiety świata i całkowicie neguje istnienie organizacji Watykanu, jego apostolskie dziedzictwo i tzw. Prawo kanoniczne.

  Tak więc, od dzisiaj i już na zawsze takie prawa, statusy, biura kościelne i ich urzędnicy przestały istnieć. Nie posiadają autorytetu i głosu na całej Ziemi.

  Wszyscy uczestnicy byłej organizacji kościoła, począwszy od Jorge Bergoglio, zwanego papieżem, po kardynałów Kurii i głowę banku w Watykanie, aż po generała zakonu Jezuitów są wzywani do ustąpienia.

  Całe bogactwo byłego kościoła jest od dziś uważane za własność wolnych ludzi i mogą oni, i powinni pokojowo odbierać i okupować.

  Każdy członek i pracownik byłego kościoła rzymsko-katolickiego jest zwolniony ze służby i przysięgi, i może uczestniczyć w wyznaniach i zgrupowaniach, nienarzuconych przez kościół.

  Szeryfowie i oficerowie pokojowi Sądu i Prawa Zwyczajowego, przy pomocy wolnych obywateli świata są autoryzowani i zachęcani do wprowadzania i wykonania wołania Proklamacji wszędzie, gdzie to możliwe, w imię najwyższego autorytetu – Boga i jego wykonawców – Prawa międzynarodowego.

  Zaginione istoty boskie oraz ciemiężone dotychczas przez kościół, fałszywie i przestępczo narzucający swe kryminalne doktryny, są już wolne i mają prawo do indywidualnego wyboru wiary i wierzeń.

  Długa Noc duchowej tyranii Watykanu skończyła się. Niech wolni ludzie na Ziemi działają teraz tylko w imieniu swojego Boga i Chrystusa, odzyskując prawdę i integrację!

  PODAŁ Międzynarodowy Sąd Zwyczajowy we współpracy z” Konwentem Wolnych Chrześcijan”

  (the Covenanters).

  Śladem powyższej Proklamacji odbędzie się w Rzymie i na całym świecie ceremonia trzeciego i ostatniego egzorcyzmu, i duchowej odnowy w wielkanocną Niedzielę 20 kwietnia 2014.
  „In Coram Deo”: Zgodnie z wolą Boga.
  http://itccs-polski.blogspot.de/2014_04_01_archive.html
 • Komentarz nieustraszonej, lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego systemu.
  Każda "egzekucja" komornicza jest "zwykłym" bandytyzmem, a komornik "pracuje" z osobistą odpowiedzialnością, kiedy żydowskie mendia usprawiedliwiają "zwykłe egzekucje" czyli kradzież w biały dzień za pomocą nieważnych świstków firm "sądowych" : http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/egzekucja-komornicza-u-corki-dluznika,609265.html
 • Komentarz nieustraszonej, lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego systemu.
  Ihre Sprache lassen sie verkommen. Ihre Jugend lassen sie verkommen. Ihre Kultur lassen sie verkommen. Ihre Sitten lassen sie verkommen. Ihr Land lassen sie verkommen. Ihr Volk lassen sie verkommen. Ihre ungeborenen Kinder schmeißen sie in den Abfall.
  Nur ihren Müll sortieren sie fein säuberlich.
  — – Unbekannt

  " Wasz język doprowadzają do zniszczenia. Waszą młodzież doprowadzają do zniszczenia. Waszą kulturę doprowadzają do zniszczenia. Wasze obyczaje doprowadzają do zniszczenia. Wasz kraj doprowadzają do zniszczenia. Wasz naród doprowadzają do zniszczenia. Wasze nienarodzone dzieci wrzucają do odpadów. Tylko wasz śmietnik sortują dokładnie ze starannością. - autor nieznany" tłum. Nieustraszona

  Tajemne loże masońskie tyranizują cały świat za pomocą mendialnego teatrzyku skorumpowanych "polityków" i przywódców "religii" : http://brd-schwindel.org/ur-logen-plaene-von-insidern-aufgedeckt/
 • z forum pod petycją przeciw ustawie nowe prawo geologiczne i górnicze
  Układ wzajemnych powiązań i zobowiązań istnieje już od wielu lat a jednym z dowodów jest sposób rozstrzygania naszego wniosku przeciwko Burmistrzowi Miasta Łowicza i dyrektorce ZGM, którzy popełnili przestępstwo z art. 231§1k.k., art.12 k.k, art.160§1 k.k, art.156§1,pkt.2, polegające na próbie wymuszenia wprowadzenia toksycznych podzielników ciepła.

  Pan
  Mirosław Chłopik
  Prokurator Prokuratury Okręgowej w Olsztynie
  delegowany do Prokuratury Generalnej.


  Dotyczy: sygn.akt PGVII Ko37/13,
  sygn. akt PG II Ko 22064/11

  Uprzejmie prosimy o niezwłoczne przekazanie postępowań, złożonych w Prokuraturze Rejonowej w Łowiczu, do prowadzenia przez prokuraturę z innego województwa, z wykluczeniem udziału łowickich policjantów i prokuratorów z następujących wniosków:


  Ds.765/12 z 07.05.2012 r. dotyczące budowy bazy hydraulicznego
  szczelinowania wraz z wiertnią w Łowiczu na osiedlu Bratkowice.
  Prokurator Rejonowy w Łowiczu uznał tylko wszystkich mieszkańców Łowicza w tym i Burmistrza Miasta Łowicza za pokrzywdzonych pomimo, że baza hydroszczelinowania w Łowiczu jest do obsługi całego terytorium Polski a nawet innych krajów Europy.

  Prokurator nie znalazł sprawców sprowadzenia na wszystkich mieszkańców Łowicza zagrożenia dla życia i zdrowia a śledztwo początkowo warunkowo umorzył na podstawie gołosłownego zapewnienia burmistrza, że wiertnia nie powstanie, pomimo załączonego przez nas dowodu w postaci wypowiedzi, przedstawiciela firmy, potwierdzającej taki zamiar.

  Uznanie za pokrzywdzonych postanowieniem z 29.10.2012 r. winnych sprowadzenia zagrożenia poprzez budowę bazy na osiedlu mieszkaniowym w Łowiczu jest kuriozalne, zważywszy, że z wielkim pośpiechem i w tajemnicy przed społeczeństwem dokonano tego zamachu na życie 29 tysięcy mieszkańców Łowicza jak też milionów Polaków w całej Polsce.

  Pomimo zaistnienia nowych okoliczności uzasadniających wszczęcie śledztwa, w związku z faktem, upublicznionym w internecie, link: artykuł “Sprzęt UOS już w Łowiczu”


  sprowadzania z USA wiertni dla bazy w Łowiczu, kierownik Prokuratury
  Rejonowej w Łowiczu odmawia wszczęcia śledztwa informując pismem z
  17.01.2013 r. jakoby złożone nowe zeznania T. Wojda i nowe dowody
  stanowiły cyt: “jedynie powielenie argumentacji przedstawionej przez
  Pania w toku tegoż postępowania, do którego odniesiono się szczegółowo
  w uzasadnieniu postanowienia o umorzeniu śledztwa z dnia 29.10.2012r.”


  zawiadomienie o przestępstwie z 16.01.2013 r. przeciwko bezpieczeństwu powszechnemu z art. 163 k.k. , art. 181.§ 1. art 27 k.k. polegającego na dokonywanym zamachu na życie i zdrowie oraz mienie mieszkańców Łowicza poprzez spowodowanie obniżenia jakości wody pitnej aż do takiego stopnia, że nie nadaje się ona do spożycia i mycia.
  Czyn ten jest działaniem ciągłym i wciąż trwającym na szkodę 29 tysięcy mieszkańców Łowicza jak też na szkodę indywidualną każdego mieszkańca tego miasta. Jest to równocześnie zamach na mienie wspólne mieszkańców Łowicza jakim jest Stacja Uzdatniania Wody i sieć wodociągowa, zbudowana wysiłkiem finansowym wielu pokoleń mieszkańców Łowicza a także na mienie indywidualne poszczególnych mieszkańców jak np. wymuszenie zapłaty za zatrutą wodę a przy tym podwyższonej stawce za zużytą wodę,konieczność zakupu wody w sklepach jak też instalowania filtrów, wymiany uszczelek itp.

  zawiadomieniez 09.01.2013r o dokonaniu przestępstwa wymuszenia rozbójniczego z art. 282 k.k. poprzez przeprowadzenie wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej w bloku mieszkalnym Wspólnoty Mieszkaniowej Os. Kostka 12 w Łowiczu przez zorganizowaną grupę przestępczą oraz wystąpieniu sprawców dokonania przestępstwa do Sądu Rejonowego w Łowiczu syg.akt 1C/480/12 z bezpodstawnym i bezprawnym wnioskiem o nakazanie wstępu do własnościowego lokalu mieszkalnego Teresy Wojda
  zam. Łowicz Os. Kostka 12/9, będącego równocześnie siedzibą
  Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”.

  Ta zorganizowana grupa przestępcza, powiązana ze sobą rodzinnie i towarzysko, działa na
  terenie Łowicza już od wielu lat, przy pobłażliwości Prokuratury Rejonowej w Łowiczu i Sądu Rejonowego w Łowiczu i w poczuciu bezkarności.

  Odmowa wszczęcia śledztwa w sprawie bazy hydroszczelinowania przez Prokurator Magdalenę Bursa, w obliczu ewidentnych dowodów złamania prawa w związku z budującą się bazą i potwierdzonym faktem, że wiertnia dla tej bazy jest już w drodze, jest rażącym działaniem na szkodę mieszkańców, uznanych wcześniej przez Prokuratora Rejonowego w Łowiczu za pokrzywdzonych.

  Uznanie winnych sprowadzenia niebezpieczeństwa utraty zdrowia, życia oraz dorobku całych pokoleń, za pokrzywdzonych jest niedopuszczalne i dowodzi istnienia conajmniej zmowy miejscowych władz z policją, prokuraturą i sądami działającymi na terenie województwa łódzkiego.

  Układ wzajemnych powiązań i zobowiązań istnieje już od wielu lat a jednym z dowodów jest sposób rozstrzygania naszego wniosku przeciwko Burmistrzowi Miasta Łowicza i dyrektorce ZGM, którzy popełnili przestępstwo z art. 231§1k.k., art.12 k.k, art.160§1 k.k, art.156§1,pkt.2, polegające na próbie wymuszenia wprowadzenia toksycznych podzielników ciepła.

  W powyższej sprawie prokuratura najpierw odmówiła wszczęcia śledztwa a po odwołaniu jednak uznała tylko T.Wojda jako pokrzywdzoną, zamiast wszystkich mieszkańców, którym usiłowano wprowdzić te podzielniki.

  Zażalenie T.Wojda na odmowę wszczęcia śledztwa Sąd Rejonowy w Łowiczu rozpatrywał pod szyldem rozpoznawania listu żelaznego.
  Szefowa Prokuratury Rejonowej w Łowiczu oraz Prezes Sądu Rejonowego w Łowiczu
  utrudniali T. Wojda dostęp do akt jak też manipulowali dokumentami w aktach:

  Dowody: załączniki:

  1. Z komórki zgrane 20.10.2011 r. 035.jpg( foto wokandy)
  2. sprawa o podzielniki ciepła IIKp 235 11. o utrudnianie przez s.pdf sprawa o podzielniki ciepła IIKp 235 11. o utrudnianie przez s.pdf
  3. sprawa o podzielniki ciepła IIKp 235 11.pdf sprawa o podzielniki ciepła IIKp 235 11.pdf
  4. sprawa o podzielniki ciepła IIKp 235 11. o nadzór nad postepo.pdf sprawa o podzielniki ciepła IIKp 235 11. o nadzór nad postepo.pdf
  5. sprawa o podzielniki ciepła IIKp 235 11. o utrudnianiu dostęp.pdf sprawa o podzielniki ciepła IIKp 235 11. o utrudnianiu dostęp.pdf

  W związku z mataczeniem w sprawie podzielników domagamy się ujawnienia kto stoi za tym listem żelaznym dla Burmistrza Miasta Łowicza i Dyrektorki ZGM?

  Społeczństwo ma bezwzględnie prawo wiedzieć, tym bardziej, że stworzony układ posuwa się nawet do wymuszeń rozbójniczych przy współudziale Sądu Rejonowego w Łowiczu, który rozpatrywał w dniu 08.01.2013 r. sprawę z powództwa dyr. ZGM, o wymuszenie na T. Wojda wpuszczenia do jej własnościowego mieszkania, sprawców wymuszenia rozbójniczego, zbędnej inwestycji wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej.

  Wyżej opisana sytuacja jak też dowody ujęte w naszym wystąpieniu do Parlamentu Europejskiego oraz Komisji Europejskiej pt. :“ Łamanie praw człowieka i Konwencji z Aarhus w Polsce” skłaniają nas do wystąpienia z prośbą o przejęcie spraw przez prokurature z innego województwa.
  Uprzejmie prosimy Szanownego Pana o osobisty nadzór na przebiegiem postępowań w w/w sprawach.
  Nie chcemy trudzić się daremnie na składanie zeznań w Prokuraturze Rejonowej w Łowiczu i dlatego z nadzieją występujemy do Szanownego Pana o przychylne rozpatrzenie naszej prośby.
  Ufamy, że przekaże Pan te sprawy Prokuraturze, której nie zabraknie determinacji w obronie Polaków przed sprowadzanymi zagrożeniami dla ich bytu i istnienia.

  Z poważaniem

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne
  Wsi Urzecze „Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska
  Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
 • spod petycji przeciw ustawie nowe prawo geologiczne i górnicze,
  z forum, http://www.petycjeonline.com/forum/19081/start/2025

  Atest na preparat SeaQuest łamie polskie i unijne normy dla wody pitnej, bowiem normy te nie przewidują żadnych fosforanów w wodzie a więc atest ten jest ewidentnym złamaniem polskiego i unijnego prawa i podważa wiarygodność wydającego ten atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowy Zakład Higieny, który działa na szkodę
  zdrowia publicznego

  Z treści zażalenia na postanowienie Prokuratury Rejonwej w Łowiczu z 22.02.2013r. w sprawie zatrutej wody w Łowiczu DS 103/13
  cyt:"
  postanowieniu z 22.02.2013r. w sprawie DS 103/13 Prokurator:
  ● nie uwzględnił naszego zawiadomienia popartego dowodami na zatrucie wody i przyznanie się sprawców do wprowadzenia niebezpiecznych substancji do wody pitnej w Łowiczu i jednoczesnego zachwalania, że woda nadaje się do picia i mycia............
  ● zmienił kwalifikację prawną, pomimo istnienia niepodważalnych dowodów przyznania się sprawców do umyślnego popełnienia czynu zabronionego..........
  ● nie uwzględnił rozbieżności między naszymi dowodami a pismami Sanepid i ZUK
  (karta: 24, 25, 26, 27), nie popartymi żadnymi dowodami. W tych pismach obie instytucje
  potwierdzają zastosowanie trucizn: SeaQuest i nachlorynu sodu oraz skorupiaków
  wprowadzonych w ślad za toksycznym preparatem SeaQuest zawierającym arsen i fosforany............
  ● bezkrytycznie daje wiarę gołosłownym, ogólnikowym informacjom zawartym w/w
  pismach. Ponadto nie zbadał dokumentów w ZUK i Sanepid................
  ● nie przeprowadził analizy wyników badania wody w pod względem wszystkich 48
  parametrów w tym badań toksykologicznych i radioaktywnych, które są wykonywane
  tylko na zlecenie przez specjalistyczne instytuty jak np. Instytut Medycyny Pracy w Łodzi...............
  ● celowo pomija informację o przeprowadzanym bez wiedzy i zgody a na szkodę i koszt mieszkańców Łowicza eksperymencie , zawartą w piśmie z Sanepidu, o której nie wspomina pismo z ZUK, :
  cyt: “Jednocześnie prowadzone są badania naukowe przez pracowników Uniwersytetu w Toruniu na określenie sposobu wyeliminowania z sieci skorupiaka zlecone przez firmę PROTE Technologie dla Środowiska Spółka z.o.o. w Poznaniu, która wprowadziła preparat SeaQuest do sieci wodociągowej”. Z tego zdania wyraźnie wynika, że realizowany jest z góry powzięty zamiar eksperymentowania na mieszkańcach Łowicza, bez zapewnienia na ten czas dostępu do zdrowej, czystej wody.
  ● nie wziął pod uwagę atestu klinicznego na preparat SeaQuest, który ma nr.
  HK/w/0012/01/2012 cyt: "przeznaczony do zapobiegania korozji i powstawania osadów oraz osadów w sieciach dystrybucyjnych wody "wymieniony powyżej produkt odpowiada wymaganiom higienicznym przy spełnieniu następujących warunków...Podczas stosowania preparatu należy okresowo kontrolować stężenie fosforanów w wodzie, które nie może przekraczać 5mg/l w przeliczeniu na P2O5..."
  Atest na preparat SeaQuest łamie polskie i unijne normy dla wody pitnej, bowiem normy te nie przewidują żadnych fosforanów w wodzie a więc atest ten jest ewidentnym złamaniem polskiego i unijnego prawa i podważa wiarygodność wydającego ten atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowy Zakład Higieny, który działa na szkodę
  zdrowia publicznego i prywatnego poszczególnych obywateli a więc powinien być ścigany z mocy prawa międzynarodowego jako przestępstwo przeciwko ludzkości oraz prawom człowieka i obywatela. Działalność takich instytucji powinna zostać zakazana a winni ich powołania powinni zostać surowo ukarani.
  Prokurator wyłącza sprawę dotyczącą nieprawidłowości przy budowie stacji uzdatniania
  wody w Łowiczu do odrębnego postępowania, z góry kwalifikując z art. 231kk o niedopełnieniu obowiązków, powszechnie stosowanego do pozbywania spraw, zamiast zastosowania art.296 kk o niegospodarności, art.284 kk, o malwersacji, defraudacji, art. 270 kk, o fałszowaniu dokumentów oraz art.286 kk “kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowych doprowadza inna osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem”.

  Burmistrz Łowicza niekorzystnie rozporządzał mieniem mieszkańców Łowicza poprzez
  przebudowę stacji uzdatniania wody wraz z laboratorium, co doprowadziło do
  pogorszenia jakości wody, zamiast obiecanej jej poprawy. Od momentu oddania do
  użytku przebudowanej stacji mieszkańcy Łowicza są podtruwani skażoną wodą pitną z
  wodociągu miejskiego do dnia dzisiejszego a sprawcy zapowiadają kontynuowanie tego
  procederu w wywiadzie z Burmistrzem Łowicza i dyrektorem ZUK “Co z tym
  chlorowaniem wody w łowickiej sieci wodociągowej”, Lowicz24eu.

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zUOyKLJN38#!

  Niedopuszczalne i naganne jest stosowanie takiej pobłaźliwości w stosunku do winnych
  ewidentnego zatrucia wody pitnej w Łowiczu.

  Bezwzględnie mamy prawo żądać dostępu do zdrowej, czystej i smacznej wody o czym
  zapewnia Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz w skierowanym do nas
  pismie z 20.07.2012 r., będącym reakcją na naszą skargę o zatruciu wody pitnej w Łowiczu.
  (pismo w załączeniu)
  Zdziwienie budzi fakt, że większe wymagania co do jakości wody są dla bydła mlecznego w podłowickich wsiach. Ze względu na unijne wymagania najwyższej jakości wody do hodowli bydła mlecznego dokonano np. w Jackowicach wymiany rur wodociągowych, unowocześniono hydrofornię i woda spełnia najwyższe standardy jakości.
  Dlaczego woda dla mieszkańców Łowicza ma być gorszej jakości niż dla bydła w podłowickich wsiach?

  Żądanie zapłaty za zatrutą, niezdatną do picia i mycia wodę, jest wymuszeniem
  rozbójniczym wg art. 282 kk „Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, przemocą,
  groźbą zamachu na życie lub zdrowie albo gwałtownego zamachu na mienie,
  doprowadza inną osobę do rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym albo do
  zaprzestania działalności gospodarczej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do
  lat 10.”
  Zatruta woda pitna jest ewidentnym zamachem na zdrowie i życie a czerpanie korzyści
  majątkowych poprzez żądanie zapłaty wyczerpuje również znamiona czynu z art. 282 kk.

  Sprawcy przy pobłażliwości prokuratury od ponad roku sprawują nadzór na wodą pitną w
  Łowiczu, co obciąża również prokuraturę odpowiedzialnością za trwanie tego karygodnego procederu.

  Skoro jest możliwe dostarczanie wody najwyższej jakości w okolicy Łowicza, to skażona
  woda w Łowiczu dowodzi istnienia grupy przestępczej, dokonującej celowego działania
  na szkodę interesu publicznego i prywatnego poszczególnych mieszkańców a nade
  wszystko przeciwko zdrowiu i życiu ludzkiemu o znacznych rozmiarach.

  Jako podsumowanie cytat z artykułu dziennikarza śledczego :
  Czym może grozić prywatyzacja sieci wodociągowych przedstawia poniższy przykład. Niektórzy zarządcy, jak w Łowiczu, jeszcze zanim sieci kanalizacyjne zostały sprywatyzowane, zachowują się jak ich właściciele, dokonując czynności mogących zagrozić życiu mieszkańców bez żadnej konsultacji ze społeczeństwem. W Łowiczu znalazły się osoby, które jawnie protestują i wysyłają zawiadomienia do prokuratury. Śmiem wątpić czy jest tak w innych miastach – operacje zatruwania nas mogą się więc toczyć bezkarnie, bez naszej wiedzy.
  Czym to grozi? Stopniowym pogarszaniem się zdrowia – ludzie nie będą potrafili
  skojarzyć tego z zatrutą wodą.
  http://www.monitorpolski.pl/chcanaswytrucwodazkanalizacji/
  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930