Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

MAJĄTEK KOŚCIOŁA W POLSCE PRZEJMUJE SUWEREN- NARÓD POLSKI !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Instytucja kościoła rzymsko-katolickiego została w 2014r. zdelegalizowana. Całe bogactwo byłego kościoła jest uważane za własność wolnych ludzi i mogą oni, i powinni pokojowo odbierać i okupować !

MAJĄTEK KOŚCIOŁA W POLSCE PRZEJMUJE SUWEREN- NARÓD POLSKI !

Dnia 18.04.2014r. instytucja kościoła rzymsko-katolickiego z Watykanem na czele   została na zawsze zdelegalizowana !!!

 

Foto wprowadzajace jest zaczerpnięte z bloga niemieckiego “Politaia” z artykułu pt.: ”Międzynarodowy Trybunał bada ludobójstwo w całej Kanadzie. Watykan pod lupą.”  http://www.politaia.org/geschichte-hidden-history/internationales-tribunal-untersucht-genozid-in-ganz-kanada-vatikan-im-spiel/  

 

 Łowicz, 10.01.2016r.

Drodzy Rodacy !

Dnia 18.04.2014r. instytucja kościoła rzymsko-katolickiego z Watykanem na czele   została na zawsze zdelegalizowana przez Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego w Brukseli.

 

“Oficerowie, agenci, klerycy i inni w dotychczasowej służbie byłej organizacji zwanej Kościołem zostali na zawsze zwolnieni.  (...) Były Kościół w Watykanie pracował na takie zakończenie przez wieki historii, stosując przemoc, strach, śmierć, fałszywe doktryny i niewolnictwo i nie jest już honorowym przedstawicielem wolnej ludzkości i godności człowieka na Niebie i Ziemi.(...)Całe bogactwo byłego kościoła jest od dziś uważane za własność wolnych ludzi i mogą oni, i powinni pokojowo odbierać i okupować. “

Pomimo ogłoszonego, prawie dwa lata temu, upadku kościoła katolickiego z Watykanem na czele, w Polsce nadal działają nielegalne instytucje “kościelne”, które są firmami handlowymi, zarejestrowanymi w UPIK w Waszyngtonie, tak samo jak wszystkie inne korporacje-firmy handlowe, podające się za instytucje państwowe, których upadek został ogłoszony poprzez “Report Paradygmat” w dniu 25.12.2012r.  

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126842,wladze-koscielne-za-holokaustem-na-narodzie-polskim

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126717,sensacja-metryka-urodzenia-to-pakt-z-diablem

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele

 

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do realizacji “Publicznego  Wezwania ludzkości do wykonania i działania” , z dnia 18 kwietnia 2014r., wystosowanego przez Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego w Brukseli, poprzez pokojowe odbieranie i okupowanie całego bogactwa kościoła katolickiego w Polsce, przez  uwolnionych z niewoli władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, rdzennych Polaków.


Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa osoby zatrudnione w zdelegalizowanych firmach handlowych “kościoła katolickiego”:
 1. do niezwłocznego przekazywania całego mienia w ręce przedstawicieli wolnej ludzkości, rdzennych Polaków, Suwerena-Narodu Polskiego  
 2. do niezwłocznego opuszczenia terytorium Polski, celem zapobieżenia zamieszkom czy aktom odwetu, wzburzonego, oszukiwanego, zniewalanego Narodu Polskiego.

Nie dostosowanie się do niniejszego wezwania skutkować będzie zastosowaniem rygorów Dekretu Suwerena-Narodu Polskiego z dnia 02.04.2015r.www.tcichocki.pl   

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128349,pozytywna-energia-serc-zmieniajmy-swiat

www.wojdabejda.wordpress.com   

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

http://itccs-polski.blogspot.de/2014/04/najnowsze-wiadomosci.html

 

sobota, 26 kwietnia 2014

   

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI!

BIURO PROKURATURY MIĘDZYNARODOWEGO SĄDU PRAWA ZWYCZAJOWEGO.

BIULETYN Nr.3: czwartek 17 kwietnia 2014, godz.10 rano:

W sprawie przeciwko Bergaglio, Pachon, Welby i innych oskarżonych o handel dziećmi i morderstwa rytualne.

PODSUMOWANIE:

Sąd, po pierwszej rundzie przesłuchań 8 świadków, wysłuchaniu niesamowitych zeznań, odracza posiedzenie na 2 tygodnie.

Dwoje niezależnych świadków opisuje gwałt i tortury rytualne w wykonaniu głównego oskarżonego Jeorge Bergoglio (alias papież Franciszek) w latach 2009 i 2010.

Główny Prokurator ustalił powiązania rodzin królewskich: brytyjskiej, holenderskiej i belgijskiej z porwaniami i zabójstwami dzieci Mohawk z Brantford w indiańskiej szkole ryzydencjalnej w Kanadzie.

Rekordy jezuickie zostały dołączone jak świadectwo szczegółów statusu zwanego „Przywilejami Magistralnymi” mówiącymi o udziale papieży w rytuałach „ Dziewiątego Kręgu” – ofiarne morderstwa noworodków.

Sekretarz Polowy ITCCS Kevin Annett , wezwany jako świadek do przedstawienia dowodów naocznych świadków, jak i swoich doświadczeń długoletniej pracy z nimi, w drugiej rundzie przesłuchań na początku maja.

Ważna osoba Watykanu skontaktowała się z Sądem i przedstawi główne dowody winy Kościoła podczas przedłużonej sesji Sądu, w chronionym miejscu.

Sąd ogłosił wielkanocną Proklamację o anulowaniu istnienia i autorytetu organizacji zwanej dotychczas Kościołem rzymsko-katolickim w Watykanie. Kevin Annett poprowadzi ceremonię egzorcyzmu i wyzwolenia.

 

PONIŻEJ:

18 kwietnia.

 

PUBLICZNE WEZWANIE LUDZKOŚCI DO WYKONANIA I DZIAŁANIA!


Do wiadomości wszystkich mężczyzn i kobiet, samodzielnych osób i autorytetów podaje się, że pod wpływem najwyższego Prawa Boskiego, któremu Międzynarodowe Zwyczajowe Prawo Naturalne i Natury ludzkiej,od dnia dzisiejszego (18.04.2014r.) instytucja kościoła rzymsko-katolickiego w Watykanie nie istnieje. Oficerowie, agenci, klerycy i inni w dotychczasowej służbie byłej organizacji zwanej Kościołem są obecnie i na zawsze zwolnieni. Obraz kościoła jako korporacji światowej został na zawsze anulowany.

Były Kościół w Watykanie pracował na takie zakończenie przez wieki historii, stosując przemoc, strach, śmierć, fałszywe doktryny i niewolnictwo i nie jest już honorowym przedstawicielem wolnej ludzkości i godności człowieka na Niebie i Ziemi.

Autorytet Boga, jako przedstawiony w prawie Zwyczajowym – De Jure – jest obecnie reprezentowany przez sprawiedliwych mężczyzn i kobiety świata i całkowicie neguje istnienie organizacji Watykanu, jego apostolskie dziedzictwo i tzw. Prawo kanoniczne.

Tak więc, od dzisiaj i już na zawsze takie prawa, statusy, biura kościelne i ich urzędnicy przestały istnieć. Nie posiadają autorytetu i głosu na całej Ziemi.

Wszyscy uczestnicy byłej organizacji kościoła, począwszy od Jorge Bergoglio, zwanego papieżem, po kardynałów Kurii i głowę banku w Watykanie, aż po generała zakonu Jezuitów są wzywani do ustąpienia.

Całe bogactwo byłego kościoła jest od dziś uważane za własność wolnych ludzi i mogą oni, i powinni pokojowo odbierać i okupować.

Każdy członek i pracownik byłego kościoła rzymsko-katolickiego jest zwolniony ze służby i przysięgi, i może uczestniczyć w wyznaniach i zgrupowaniach, nienarzuconych przez kościół.

Szeryfowie i oficerowie pokojowi Sądu i Prawa Zwyczajowego, przy pomocy wolnych obywateli świata są autoryzowani i zachęcani do wprowadzania i wykonania wołania Proklamacji wszędzie, gdzie to możliwe, w imię najwyższego autorytetu – Boga i jego wykonawców – Prawa międzynarodowego.

Zaginione istoty boskie oraz ciemiężone dotychczas przez kościół, fałszywie i przestępczo narzucający swe kryminalne doktryny, są już wolne i mają prawo do indywidualnego wyboru wiary i wierzeń.

Długa Noc duchowej tyranii Watykanu skończyła się. Niech wolni ludzie na Ziemi działają teraz tylko w imieniu swojego Boga i Chrystusa, odzyskując prawdę i integrację!

PODAŁ Międzynarodowy Sąd Zwyczajowy we współpracy z” Konwentem Wolnych Chrześcijan”

(the Covenanters).

Śladem powyższej Proklamacji odbędzie się w Rzymie i na całym świecie ceremonia trzeciego i ostatniego egzorcyzmu, i duchowej odnowy w wielkanocną Niedzielę 20 kwietnia 2014.

„In Coram Deo”: Zgodnie z wolą Boga.

Publié parITCCS France

http://itccs-polski.blogspot.de/2014/07/wrok-sadu-bruksela-22-lipca-2014-w.html

 

      czwartek, 24 lipca 2014

WYROK SĄDU:

Bruksela, 22 lipca 2014

W sprawie oskarżenia przeciwko Jorge Bergoglio et al. (Nr.18072014 – 002)

Wyrok Magistratu Sądu Zwyczajowego, włącznie ze zgodnością większości decyzji i z wyjątkiem jednej odrębnej opinii.

 

WERDYKT:


Sąd Zwyczajowy oznajmia, że oskarżeni Jorge Mario Bergoglio, Adolfo Nicolas Pachon i Justin Welby są winni wszystkim zarzutom wymienionym w oskarżeniu o działania na szkodę ludzkości oraz osobistemu współudziałowi w handlu dziećmi, torturom i morderstwom dzieci. Wyrok jest prawomocny, zgodnie z Międzynarodowym Prawem Kryminalnym .

W związku z powyższym Sąd skazuje oskarżone osoby na więzienie dożywotnie, bez możliwości pardonu i parolu.  Sąd nakazuje natychmiastowe wykonanie wyroku poprzez powołane Drużyny Międzynarodowego Aresztu Obywatelskiego.

Sąd nakazuje także zajęcie posiadłości i odebranie dóbr osobistych oskarżonym osobom, na wieczną utratę, w celu częściowego zadośćuczynienia za ich przestępstwa.

Autorytety Publiczne i Policja są pouczone do niesienia pomocy w aresztowaniach, lub odstąpieniaod przeszkadzania wykonaniu tego WYROKU.

WYROK SĄDU obowiązuje od dzisiejszej daty na podstawie prawomocnego autorytetu Międzynarodowego Prawa Zwyczajowego, jak i „jus gentium” – Prawa Narodów.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

KOMENTARZE

 • Komentarz nieustraszonej, lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego systemu.
  Cały grabieżczy majątek "kościoła" znajduje się na adresie podanym na dole w tym linku wraz ze wzorem pisma na wszelkie nielegalne płatności wymagane przez system : http://freie-gemeinschaften.org/menschperson.htm
 • Komentarz nieustraszonej, lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego systemu.
  To napisałam pod wredny komentarz niejakiego Mac Gregor : Inkwizycja psychiatryczna mając takie wiekowe doświadczenie w egzorcyzmach i w paleniu na stosach "czarownic" , "heretyków", "bezbożników" próbuje stygmatyzować "chorobami psychicznymi" czyli osoby znające prawdę o największych psychopatach w historii świata !
 • @
  "Sąd Zwyczajowy oznajmia, że oskarżeni Jorge Mario Bergoglio, Adolfo Nicolas Pachon i Justin Welby są winni wszystkim zarzutom wymienionym w oskarżeniu o działania na szkodę ludzkości oraz osobistemu współudziałowi w handlu dziećmi, torturom i morderstwom dzieci. Wyrok jest prawomocny, zgodnie z Międzynarodowym Prawem Kryminalnym .  W związku z powyższym Sąd skazuje oskarżone osoby na więzienie dożywotnie, bez możliwości pardonu i parolu. Sąd nakazuje natychmiastowe wykonanie wyroku poprzez powołane Drużyny Międzynarodowego Aresztu Obywatelskiego"

  Co to ku...a jest?
 • @Astra 01:02:53-Taka sobie
  banda idiotów. -Chyba mają za dużo pieniędzy i brak mądrzejszych zainteresowań, więc są używani do takich szopek. -Stworzyli sobie sąd i wariują. -Nawet robią przedstawienia pod Bazyliką w Rzymie.
 • @Astra 01:02:53
  To jest to, co od dawna kościół katolicki powinien zrobić, jeśli by kiedykolwiek zasiadł na tronie papieskim papież, który powinien przemyśleć co ma nazbierane w historycznym działaniu Watykanu, przemyśleć to w aspekcie nauk Chrystusa, potem walnąć się w piersi i zacząć działać jakJezus, kiedy powywracał ławy w świątyni z handlarzami pieniędzy. Powinien taki papież wtedy rozwiązać instytucję do cna zgniłą, pełną agentów i plugastwa. Wyprzedać na aukcji zasoby biblioteki watykańskiej, a pieniądze rozdać ubogim. Sam zaś powrócić do rodzinnych stron i nauczać nauk Chrystusa w miejscu skąd pochodził.

  Więc to kur..a to jest?

  Odpowiem logicznie bo trochę temat zacząłem badać. Tobie moher przy okazji też. Ogólnie niezrozumienie bierze się z braku wiedzy. No niestety podlegamy propagandzie, zakłamanym naukom i utajnianiu przed ludzmi wiedzy i prawdy. To właśnie kur..a się dzieje. Ludzie są ogłupieni z powodu niedoinformowania. Trwa wielkie oszustwo i mafijna przemoc względem narodów. Są prawa stanowione od dawna na wzór cywilizacji rzymskiej. Obecnie działa również tzw prawo naturalne ponad wszystkimi prawami. Coś na wzór konstytucji dla ludzi na świecie. I ono jest ponad prawami pozostałymi, które muszą być ustanawiane w zgodzie z tymi naturalnymi najważniejszymi. W praktyce jednak ustanawia się prawa które są w dysonansie z nimi. Przy braku jednoznacznych spójnych praw, sądy orzekają na widzimisię, a sędziowie ukrywają się poprzez podpisywanie wyroków wydzianką (kulfonem) a nie swoim imieniem i nazwiskiem, by pozostał dowód grafologiczny z charakterem pisma. Są świadomi, że robią przeciw prawu naturalnemu i w strachu przed ew wyłapaniem ich przez takowy właśnie sprawiedliwy sąd nie chcą figurować na wyrokach, gdzie skazywani są niewinni ludzie przez orzekanie niezgodnie z prawem naturalnym.

  Otóż ten tajny niby sąd trybunał działający w podziemiu i wydający te wyroki działa zgodnie z obowiązującym najwyższym prawem. To nie jest szopka jak piszesz moher. trybunał usiłuje zaprowadzić porządek prawny, aby organizacje w świecie przekraczające prawo naturalne oskarżyć o łamanie tego prawa przez co giną niesłusznie ludzie w wyrokach, albo nie skazuje się prawdziwych przestępców. Ponieważ w praktyce trybunał ten nie maja sił policyjnych i zasobów ludzkich z bronią, chętnych do działania skutecznego, by doprowadzić do wypełnienia wyroków, trybunał działa na razie na pozyskanie takich mocy w przyszłości, aby te ustanowione wyroki w przyszłości móc wykonać i nie było powodu kwalifikować, tego jako morderstwa jakiegoś papieża, premiera, prezydenta króla etc, bo na nich został wydany prawomocny wyrok wg zapisanego i obowiązującego prawa.

  Sprawa należy raczej do przyszłości. W sytuacji degrengolady i zarazem rozpropagowania tej wiedzy, mogą zaistnieć trendy do wyłapywania winnych przez milicyjne oddziały podziemnych bojowników.

  ------
  Weź LOWPORO popraw w edycji rok 1009 na 2009. Przekleiłaś zapewne całość z bloga
  http://itccs-polski.blogspot.de/2014/04/najnowsze-wiadomosci.html
  Tam zaistniała literówka, bo nie ma raczej człowieka który by żył 1000 lat.
  Nie sądzę aby Trybunał wydał tę odezwę z błędem literowym co do roku. bloger przepisując machnął się o jeden klawisz obok.
 • @Autorki(sic)
  Czy juz w Tworkach usunieto awarie Wi-Fi 8-))))
  Pytanie retoryczne
 • @Mufinek Sposypkom 09:25:06
  " Powinien taki papież wtedy rozwiązać instytucję do cna zgniłą, pełną agentów i plugastwa. Wyprzedać na aukcji zasoby biblioteki watykańskiej, a pieniądze rozdać ubogim. Sam zaś powrócić do rodzinnych stron i nauczać nauk Chrystusa w miejscu skąd pochodził"

  To jest lewactwo "czystej" wody, złodziejskie i plugawe właśnie!
  Dałeś coś KK? że teraz chcesz odebrać?

  "Sprawa należy raczej do przyszłości. W sytuacji degrengolady i zarazem rozpropagowania tej wiedzy, mogą zaistnieć trendy do wyłapywania winnych przez milicyjne oddziały podziemnych bojowników."

  Niedoczekanie wasze "milycjanty" Komuno wróć co?
  Wyroków się zachciało?!!!
  Kościół nikogo nie zmusza do uczestnictwa w nim.

  Ani się obejrzysz jak będziesz miał "degrengoladę koziojebców" i państwo ISIS w europce, wtedy dopiero odczujesz czym jest obca kultura!

  Coś nie widzę słów oburzenia?
  Gdyby nie to, że to co przeczytałam jest oburzające, to byłoby żałosne, ale nie jest...
 • @Astra 10:27:32Gdyby nie to, że to co przeczytałam jest oburzające, to byłoby żałosne, ale nie jest..."///
  -Jest groźne. -W toronto wydają gazety, które kolportują po ulicach przy użyciu "bedomnych" za "co łaska" i propagują ten brud. -Piszą o sobie że wydawca jest nasz i chce prawdy i uczciwości. SZCZĘSC BOŻE!
 • @Astra 10:27:32Gdyby nie to, że to co przeczytałam jest oburzające, to byłoby żałosne, ale nie jest..."///
  -Jest groźne. -W toronto wydają gazety, które kolportują po ulicach przy użyciu "bezdomnych" za "co łaska" i propagują ten brud. -Piszą o sobie że wydawca jest nasz i chce prawdy i uczciwości i sprawiedliwości -Pranie mózgów. . SZCZĘSC BOŻE!
 • @Astra 10:27:32
  Astra mi napisał:
  Wyroków się zachciało?!!!
  Kościół nikogo nie zmusza do uczestnictwa w nim.

  Powiem tyle. Nie ma się co spinać i obrażać. Fakty są proste dla myślących logicznie. Nauki Watykanu rozminęły się z naukami Chrystusa już u zarania. Nie wystarczy budowanie teoryjek dogmatów zasad przykazań zaleceń chrześcijańskich, ale nauki Chrystusa to przede wszystkim uczciwość, brak kłamstwa względem człowieka i jego poszanowanie nie mówiąc już o odbieraniu życia. To trzeba wdrażać na własnym przykładzie, a przykład idzie z góry. Nie zasłaniaj się Astra grupą polityczną niby lepszą z którą się utożsamiasz, bo prawo naturalne jest ponad nimi wszystkimi. Nie strasz kozojebcami, bo jakbyś miał wiedzę, to miałbyś też świadomość, że islam co do teorii był wykreowany przez biskupa katolickiego, poprzez podesłanie agentów, do interpretowania wizji człowiekowi typu medium. Czyli Mahometowi. Była to pierwsza jego żona. Taka tam wdowa zakonnica i jej kuzyn. Kuzyn właśnie nawijał do Mahometa jak ma interpretować wizje z własnej głowy, bo samodzielnie zrobiłby to zapewne inaczej i nie dostał powera i wsparcia. Możesz zapoznać się z faktami jak tego jeszcze nie wiesz. Znajdź w internecie Pozycję Alberto Rivera - Prorok. Tam poznasz fakty ile konkordatów Watykan spisał z Islamem na przestrzeni dziejów i jak Islam wyłamał się od współpracy. Wszystkie teoryjki wiary z allahem, to wytwór umysłu biskupa katolickiego, aby stworzyć sobie armię militarna do pozyskiwania terenów na ziemi świętej. Opowiadanie o allahu jest bajką katolicką. Zaś wyprawy krzyżowe, to była zemsta Watykanu za niedochowanie umów wzajemnych. Obydwie religie są w wzajemnym klinczu, mając na siebie dawne kompromitujące umowy. Która by chciała drugą skompromitować lub zwalczyć to tamta zdradzi konkordaty i pociągnie do upadku pierwszą co zaatakuje. Obydwie te religie są skazane na wspólny upadek gdyby się chciały ze sobą droczyć.

  Jak chrześcijańscy katolicy chcą się ratować, to muszą wypowiedzieć poddaństwo Watykanowi i tworzyć swoje kościoły niezależne. Np narodowe, albo zmykać do protestantów. Pozostawanie przy papieżu, trzymającego sukcesję Europy od zarania jest zgubą. Objawienie 18:4
 • @Mufinek Sposypkom 15:54:16 ///"....albo zmykać do protestantów."///
  Na zatracenie. Smutne, ale masz wolną wolę.
 • @Mufinek Sposypkom 15:54:16 "Astra mi napisał:"
  -Astra to rodzaj żeński pączusiu.
 • @Mufinek Sposypkom 15:54:16
  Urodzić się głup­cem to nie wstyd. Wstyd tyl­ko głup­cem umierać.

  Paul Remarque
 • Brak merytoryki.
  Fakty kolą w oczy i dyskusja schodzi na niski poziom. Więc jak dla mnie, pozostawiam Was userzy z tym ostatnim wywodem i uczcie się, czytając więcej.
 • JEŚLI WSPIERASZ FINANSOWO TAKI KOŚCIÓŁ WSPIERASZ ZBRODNIARZY I MOŻESZ ZOSTAĆ ZA TO OSKARŻONY NA MOCY PRAWA.
  http://itccs-polski.blogspot.de/2013/03/chrystus-jest-ukrzyzowany-w-kazdym.html

  CHRYSTUS JEST UKRZYŻOWANY W
  Każdym Dziecku Zgwałconym przez Księdza:

  Apel Wielkopiątkowy "To co uczyniliście najmniejszemu z braci moich, mnieście uczynili"Jezus, Mateusz 25

  W ten Wielki Piątek wspominamy cierpienie i mękę Jezusa Chrystusa i niezliczonych dzieci, które padły ofiarą przemocy kościelnej na całym świecie.

  Epidemia maltretowania dzieci w waszym kościele trwa, ponieważ jest wspierana przez prawo kościelne. Kościół katolicki przyjął jako zasadę ochronę wszystkich księży którzy popełniają gwałt na dzieciach i zasadę uciszania ofiar. Nakazuje każdemu księdzu utrzymywać swoje przestępstwo w sekrecie i utrudnia działanie wymiarowi sprawiedliwości nieinformując policji o popełnianych przestępstwach!
  (zobacz: Crimen Solicitationas, www.hiddennolonger.com, załącznik 9)

  Papież i inne głowy kościoła zostali uznani winnymi przez Sąd Międzynarodowy nakazując ukrywanie zbrodni. Zostaną przez to natychmiast aresztowani. (zobacz:ITCCS. Org)

  JEŚLI WSPIERASZ FINANSOWO TAKI KOŚCIÓŁ WSPIERASZ ZBRODNIARZY I MOŻESZ ZOSTAĆ ZA TO OSKARŻONY NA MOCY PRAWA.

  Żadne dziecko nie jest bezpieczne w kościele katolickim, który stanowi bezpieczneschronienie dla gwałcicieli dzieci ubranych w sutanny

  Czy zależy ci na bezpieczeństwie twojego i innych dzieci?
  Jeśli tak rób to czego wymaga Bóg i Prawo:
  ŻADNYCH PIENIĘDZY DLA KOŚCIOŁÓW KTÓRE CHRONIĄ GWAŁCICIELI ! DZIECI ODRZYJCIE Z SZAT WSZYTKICH KSIĘŻY PEDOFILÓW I TYCH, KTÓRZY ICH UKRYWAJĄ!
  PRZESTAŃCIE KRZYŻOWAĆ NASZE DZIECI!

  wydano przez: zaniepokojonych obywateli I Międzynarodowy Trybunał do spraw Zbrodni Kościoła I Państwa www.itccs.org/ www.itccs.tv - email:itccscentral@gmail.com
  "Jak można kochać Boga, którego nie można zobaczyć i ignorować cierpieniaswojego cierpiącego sąsiada, którego widać?"
  z Listu Jakuba

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930