Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

Nie pozwalajmy na łamanie prawa naturalnego w internecie !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

zastrzeżenie praw autorskich podyktowane jest niezbywalnym prawem naturalnym, ale także troską o właściwy przekaz dla społeczeństwa jak też celem uniknięcia podszywania się agentów systemu, sił wrogich Narodowi Polskiemu.

 

Łowicz, 11.01.2016r.

 

     Oświadczenie z dnia 11.01.2016r.

Marii z domu Znyk(Bejda), Teresy z domu Znyk(Wojda)

na okoliczność manipulacji i  złamania praw autorskich przez autora profilu “Liga Świata” na Facebook.

 

Oświadczamy, że 11.01.2016r. doszło do karygodnej manipulacji naszego wzoru  pisma do sądu i wykorzystania naszych materiałów we wpisie Dydymusa na facebook na profilu  “Liga świata” oraz fałszywej informacji:  Dziękujemy Ruchowi Oporu za rozwinięcie opisywanego przez nas problemu nielegalnego : "Prawa Morskiego".

https://www.facebook.com/Wybierz.Wolnosc/posts/949331718436739?pnref=story   

Oświadczamy że nie mamy nic wspólnego z Ligą Świata ani z Dydymusemczy Dydymskim ! Nie kontaktował się z nami, nie prosił a dziękuje a przy tym celowo, złośliwie podaje zmienioną nazwę naszej organizacji, pomijając fakt, że teksty piszą zawsze osoby naturalne, żyjące a  w tym przypadku zastrzeżone prawa autorskie dotyczą osób wolnych: Marii z domu Znyk(Bejda), Teresa z domu Znyk(Wojda).

Oświadczamy, że autor profilu “Liga Świata” pod zmanipulowanym wpisem zaczynającym się od ; “Lichwiarze, windykatorzy, sądy, komornicy..”,wykasował wszystkie nasze komentarze zwracające mu uwagę, cyt.:

Nikt Panu nie dawał prawa przerabiania autorskich tekstów Marii Bejda i Teresy Wojda ze Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze "Łowiczanie", Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi, OBYWATELSKi RUCH OPORUwww.wojdabejda.worpres.com,

Lubię to! · Odpowiedz · 5 min
Teresa Maria Wojdabejda Nic nie rozwijałyśmy z Pana stron i nie mamy z Panem nic wspólnego !!!
Lubię to! · Odpowiedz · 3 min
Teresa Maria Wojdabejda Naruszył Pan prawa autorskie !
Lubię to! · Odpowiedz · 2 min
Teresa Maria Wojdabejda Celowo nie podał Pan żródła, linków i nie napisał pan nawet poprawnie nazwy! Zle to o Panu świadczy “ -koniec cytatu komentarzy wykasowanych przez Dydymusa

Wobec ewidentnego faktu manipulacji i naruszenia naszych praw autorskich i praw człowieka w dniu 11.01.2016r., we wpisie “Lichwiarze, windykatorzy, sądy, komornicy...”, na profilu “Liga Świata” na facebook, żądamy usunięcia zmanipulowanego wzoru pisma do sądu a w zamian żądamy podania linka do naszych blogów i do artykułu pt.: NIE DAJMY SIĘ ZASTRASZAĆ I NĘKAĆ PRZEZ PRYWATNE "SĄDY " !!! ", z informacją, że tam znajduje się wzór autorstwaMarii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk (Wojda), który bezprawnie zmanipulował autor Ligii Świata.

Oprócz tego żądamy przeprosin i opublikowania na facebook i na stronie internetowej “Liga Świata” całego niniejszego artykułu pt.: ”Nie pozwalajmy na łamanie prawa naturalnego w internecie !“

 

Marii z domu Znyk ( Bejda), Teresie z domu Znyk (Wojda), jako autorkom  wzoru pisma do prywatnej firmy handlowej , zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie jako  “sąd”, bezprawnie wykorzystanego  i zmanipulowanego  przez Dydymusa na jednym z jego kont na Facebook, przysługuje odszkodowanie w wysokości 4 600 000 Euro zgodnie z międzynarodową taryfą odszkodowawczą za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby.

Oto poniżej wyszczególnienie:

17.Dyskryminacja, przymus lub rasizm - każdy przypadek, € 100.000 ryczałt, 500.0000 €

18.Prześladowania polityczne - każdy przypadek, € 100.000 ryczałt,500.0000 €

47. Łamanie praw człowieka - naruszenie godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK). € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt

48.Pogwałcenie prawa międzynarodowego - IP66 (Międzynarodowy Pakt Praw Politycznych i obywatelskich 1966.) - traktat prawa międzynarodowego ratyfikowany  przez RFN w 1973 roku! € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt.

59. Sprzeczne z ustawą zasadniczą (GG) złamanie dóbr osobistych, prywatnej autonomii , € 100.000 ryczałt, € 300.000 ryczałt,

 

Tłumaczenie autorstwa M.Bejda międzynarodowej taryfy odszkodowawczej i wersja w j.niemieckim w poniższym linku:

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku  

 

Maria z domu Znyk(Bejda) Teresa z domu Znyk(Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128349,pozytywna-energia-serc-zmieniajmy-swiat

www.wojdabejda.wordpress.com   

 

Drodzy Rodacy !

 

Cieszymy się, że lotem błyskawicy rozpowszechniane są nasze autorskie artykuły,  wystąpienia, opracowania i wzorce prawne :© Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda), w obronie Narodu Polskiego i Polski,  przed prywatnymi firmami handlowymi symulującymi instytucje państwowe i kościelne, zarejestrowanymi w UPIK w Waszyngtonie.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128770,zatrzymajmy-rabunek-bogactw-i-niszczenie-polskiej-ziemi

 

W związku z naruszaniem naszych praw autorskich i praw człowieka przez autorów publikacji, blogerów, administratorów portali, niniejszym stanowczo zastrzegamy, że jakiekolwiek wykorzystywanie naszych tekstów musi być  z podaniem naszych stron źródłowych a jakiekolwiek zmiany w naszych autorskich tekstach muszą być bezwzględnie z nami uzgodniane.

 

Takie zastrzeżenia podyktowane są naszym niezbywalnym prawem naturalnym, nas jako osób wolnych, ale także troską o właściwy przekaz dla społeczeństwa jak też celem uniknięcia podszywania się agentów systemu, osób działających na zlecenie sił wrogich Narodowi Polskiemu, pod naszą wieloletnią, bezkompromisową, społeczną  działalność, prowadzoną za nasze własne skromne środki finansowe, z narażaniem zdrowia i życia.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127164,bandycki-napad-i-proba-uprowadzenia-w-lowiczu

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127922,nie-damy-sie-zwodzic-agentom-upadlego-systemu

  

W naszej 5-letniej bezkompromisowej  działalności w obronie Polski i Narodu Polskiego w Polsce oraz na forum międzynarodowym zdemaskowałyśmy bardzo wiele organizacji, wielu dezinformatorów-fałszywych obrońców Narodu Polskiego i Polski.

Pojawiają się wciąż nowi fałszywi obrońcy, którzy sami udowadniają, że nie zależy im na dobru Polski i Polaków a chcą się jedynie wypromować, by skierować na fałszywe tory opór Polaków.


Zaistniały w Polsce i na świecie sprzyjające okoliczności, dzięki którym obligatoryjnie zostaliśmy uwolnieni 25.12.2012r. poprzez “Paradygmat Report“ , z niewolniczego prywatnego światowego systemu władzy Trój-Korony  z Watykanem na czele.

Od 18.04.2014r. instytucja kościoła rzymsko-katolickiego w Watykanie nie istnieje, co ogłosił Międzynarodowy Sąd Zwyczajowy w Brukseli.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski

Każdy Polak jako Suweren został obligatoryjnie uwolniony, sprawuje bezpośrednią władzę zwierzchnią na terenie Polski, przez co nie  wiążą go żadne przepisy prawne ustanowione i egzekwowane  przez prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje państwe. Zgodnie z prawem naturalnym Tadusz Cichocki wydał w  imieniu i w interesie każdego rdzennego Polaka,akty prawne najwyższej rangi: Proklamacja z 02.11.2014r. , Dekret z 02.04.2015r.www.tcichocki.pl

Niestrudzenie nawoływałyśmy do bojkotu okupanta z nadzieją na znalezienie skutecznego sposobu bezkrwawego pokonania sił wrogich Narodowi Polskiemu i narodom świata.Podświadomie, intuicyjnie, energią kwantową naszych serc, stopniowo dochodziłyśmy poprzez świadomość, prawdę, wiedzę do wolności, tym samym wskazując innym drogę do wolności.

Mark Passio potwierdza słuszność obranej przez nas drogi:

"Wiedza, zrozumienie i konwersacja tego w prawdziwą mądrość poprzez czyny, działanie. Nie wiara w cokolwiek. Nie akceptowanie wszystkiego. Nie czekanie na coś lub kogoś aż przyjdzie i Cię uratuje i nie ważne czy to Zaratusztra, czy Obcy z Zeta Reticuli, Komenda Asztar czy Jezus Chrystus. Jeśli czekasz na Zbawcę, będziesz czekał w łańcuchach przez wieczność."

Mark Passio Prawo Naturalne Prawdziwe Prawo Przyciągania część 2 part ½https://www.youtube.com/watch?v=9HzNbiDGbWQ

Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128349,pozytywna-energia-serc-zmieniajmy-swiat

www.wojdabejda.wordpress.com   

 

 

KOMENTARZE

 • Pytania
  Uwalniajmy sie się z upadłego systemu ale bez krzywdzenia innych, bez łamania praw innych osób!!! Po prostu stosujmy wszystkie zasady prawa NATURALNEGO!
  komentarze z fb...
  Marek Kocibrzycki A jakie skutki zgodne z obowiązującym prawem narodowym i międzynarodowym mają wyroki i postanowienia Międzynarodowego Sądu Zwyczajowego ? Kto je wykonuje i czy w ogóle są wykonywane ? W jaki sposób ?
  Lubię to! · Odpowiedz · 4 min

  Teresa Maria Wojdabejda To co niby obowiązuje jest totalnym BEZPRAWIEM, iluzją prawa !!! Od nas wszystkich i kazdego z osobna zależy realizacja prawa Naturalnego w Erze Dostatku! Prosze cirpliwie doczytac w naszych artykulach
  Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą

  w odpowiedzi komentarz Nieustraszonej, lekarki medycyny naturalnej i demaskatorki upadłego systemu:
  cyt: "Najbardziej spektakularnym dowodem na skuteczną działalność Międzynarodowego Sądu Zwyczajowego jest "abdykacja" czyli ucieczka Benedykta 16 z satanistycznego stolca "...mieszaczy trucizn, kaznodziei śmierci i sprzedawców przyszłości. " F.Nietzsche Tu łopatą wiedzy o bezprzykładnej działalności tego Sądu nikt do zmanipulowanej głowy nie może wrzucić, skoro się samemu nie chce wejść w ten temat dogłębnie i co wymaga złamania kajdan mentalnych i ogromnego nakładu czasu : http://itccs-polski.blogspot.de/ "
 • Kościół rzymsko katolicki z Watykanem na czele zdelegalizowany a Polacy i Polska nadal w kajdanach Watykanu ?
  poniedziałek, 7 lipca 2014
  PROCES PAPIEŻA FRANCISZKA - BIURO PROKURATORA


  PROCES PAPIEŻA FRANCISZKA - BIURO PROKURATORA


  Bruksela, środa, 11 czerwca 2014.


  Irlandzkie dzieci są mordowane rytualnie. Nowi naoczni świadkowie z Irlandii i Holandii opisują zabójstwa dokonywane przez ‘Dziewiąty Krąg’ – ślady wskazują udział Georga Saros, księcia Friso i Premiera Holandii.
  Specjalne Jednostki Akcji kierowane do powstrzymania rytuałów ‘Dziewiątego Kręgu’ w kościołach Montrealu i Dublinie.
  powstają kanadyjskie Sądy Zwyczajowe autoryzowane prawami powstającej Republiki.
  W katolicyzmie gwałt dzieci nie jest przestępstwem: słowa Arcybiskupa w amerykańskim sądzie.

  TUAM, IRLANDIA, BRUKSELA:

  Szczątki blisko 800 tysięcy dzieci znaleziono w cysternie katolickiego Domu Matki i Dziecka nieopodal Tuamu. „ Zawierają oznaki zabójstw rytualnych”- stwierdził świadek pochodzący z Gardy – irlandzkiej policji.

  „Naukowcy z Biura śledczego powiedzieli nam, że położenie ciał, jak i ślady okaleczeń i poodcinanych części szczątków wskazują na morderstwa rytualne. Te dzieci nie zostały tylko pocięte, ale zmasakrowane.”

  Rząd irlandzki i Kościół katolicki oświadczyły, że prowadzą swoje „domowe śledztwo”, odgrodziły miejsce grobów masowych, nie podając jednak ,iż należy do sceny przestępstwa, co jest normalne podczas prób zatajenia faktów przez różne instytucje kryminalne. Setki protestantów wyruszyło pod parlament w Dublinie, domagając się dokładnego śledztwa i ukarania winnych.

  Jednocześnie proces Papieża Franciszka o handel dziećmi i zabójstwa ofiarne, trwa w Brukseli. Nowy świadek holenderski rzuciła trochę więcej światła na satanistyczną sieć działań ‘Dziewiątego Kręgu’, odsłaniając scenę zabójstw w Anglii, Belgii i Holandii.

  Świadek, emerytowana urzędniczka publiczna wymieniła nazwiska 9 najwyższych sędziów, polityków i członków grupy Bilderberger; George Saros oraz księcia Friso – brata obecnego króla Holandii, jako biorących udział w zabójstwach dzieci, które zaobserwowała w Oudergem w Belgii, i Zwolle w Holandii, w latach 1996 – 2000.Kasetę video ze swoim przesłuchaniem oddała śledczym Sądu Zwyczajowego, w ubiegły poniedziałek.

  „W lasach znajdującym się w okolicy Oudergem widziałam, jak ścigali te nagie dzieci i zabijali strzałami z broni, a potem odcinali chłopcom penisy, jako trofea. Widziałam żołnierzy belgijskich patrolujących lasy w celu protekcji tych mężczyzn podczas polowania. Byli to książę Friso, król Albert z Belgii i premier Mark Rutte. Rozpoznałam też George Saros – bilionera, który przyjaźni się z żoną Friso – Mabel Wisse Smut.”

  Friso – młodszy brat króla holenderskiego zmarł nagle w ubiegłym roku w szpitalu podczas rehabilitacji po „wypadku narciarskim”. Jego śmierć nastąpiła tuż przed publikacją (Laurent Louis) sprawy morderstw dokonanych przez wysoko postawionych członków belgijskiego Parlamentu.

  Świadek opisała także obecność ‘katolickiego prałata’ przy oddzielnym morderstwie trojga nieletnich przestępców w pobliżu Zwolle w Holandii, w 2004 roku.

  „Syndykat kryminalny zwany ‘Octopus’ zajmuje się dostawą tych dzieci z domów zamieszkałych przez małoletnich przestępców. Tamtego dnia było ich troje: dwóch chłopców i dziewczyna. Wszyscy troje byli gwałceni i torturowani aż do utraty życia, w domu położonym w pobliżu Zwolle, który należy do tych gangsterów. Friso tam był, i jakiś katolicki prałat, którego nie rozpoznałam, gdyż mówił po angielsku. Pamiętam jednak, że Friso nazywał go ‘Irlandczykiem’ i nawiązywał do jakiejś grupy ‘Dziewięciu’.”

  Świadek była obecna przy tych zabójstwach, ponieważ należała do syndykatu ‘Octopus’, sprawującego władzę nad biznesem narkomanii w Holandii i Belgii.

  Sprawa ‘Dziewiątego Kręgu’ do zamknięcia w Montrealu i Dublinie:
  Profesjonalnie szkoleni szeryfowie przygotowują się do położenia ostatecznego końca rytuałom ofiarnym w kościołach katolickich w Montrealu i Dublinie podczas tego lata i jesieni, w celu złapania i aresztu morderców.

  Szeryfowie obecnie szkolą się w Grupach Akcji autoryzowanych przez Sąd Zwyczajowy, zarówno w Brukseli, jak i w lokalnych oddziałach.

  Oświadczenie Biura Szeryfów Sądu Zwyczajowego:
  „Kierujemy swoje siły do dwóch katedr katolickich, gdzie zabójstwa rytualne są zaplanowana na 15 sierpnia i na okres pełni Księżyca we wrześniu, czyli Pro Cathedral w Dublinie oraz Marie Reine du Monde w Montrealu. Wszyscy tam obecni zostaną zatrzymani i aresztowani pod zarzutem chęci popełnienia morderstwa na dzieciach. Użyjemy każdej siły koniecznej do uratowania tych dzieci.”

  Biuro Szeryfów powiadomi policję Garda w Dublinie o swoich intencjach, a także odwoła się do niej o pomoc. W Montrealu policja, jako agenci jednostki kryminalnej, z wyrokiem sądowym, „Korony Anglii”, otrzymają rozkaz poddania się i nie przeszkadzania w akcji Szeryfów, lub również zostaną oskarżeni o przestępstwo i szkodę na rzecz sprawiedliwości.
  Nowa Republika w Kanadzie:

  Winnipeg:
  Zgodnie z ubiegłorocznym wyrokiem Sądu Zwyczajowego za zbrodnie przeciwko ludzkości, Elżbieta Windsor została pozbawiona tytułu głowy państwa. Obecnie Kanada nie posiada oficjalnego rządu, w związku z czym wszyscy kanadyjscy patrioci wzywani są do przybycia na Konwencję konstytucyjną, w październiku i utworzenie niezależnej republiki. Podczas Konwencji ogłoszona zostanie Proklamacja Wolności oraz zmiany w Konstytucji przez obywateli.

  Kevin Annett – doradca Komitetu Pomocy, bazującego w Winnipeg, wraz z prezydentem Komitetu, Cameronem Shields, powiedział: „Jedna kobieta z Londynu jest właścicielką całej ziemi i minerałów w naszym kraju i morduje nasze dzieci dla swojej przyjemności. Nazywa też siebie głową państwa kanadyjskiego. Nie będziemy dłużej żyć w takiej tyranii i nie pozwolimy na to naszym dzieciom. Sami musimy stworzyć nowe prawo. Wzywamy każdego Kanadyjczyka do współudziału.”

  Konwencja odbędzie się 27 – 31. 10. 2014. w Winnipeg. Zostanie tam przedstawiona delegatom propozycja Proklamacji.
  republicofkanata@gmail.com
  Ostatni komentarz: gwałty na dzieciach nie są przestępstwem!
  Katolicki Arcybiskup Robert Carlson oznajmił w tym tygodniu amerykańskim prawnikom, że” nie zdawał sobie sprawy z tego, iż gwałty na dzieciach są przestępstwem.” Carlsson jest odpowiedzialny za handel dziećmi w jego diecezji w Minneapolis, przynajmniej od roku 1980. (NBC.10.06.2014).

  Wypowiedź Carlsona nie jest tak naprawdę kłamstwem, ani prowokacją, lecz szczerym wyznaniem. Gwałt dzieci nie jest mianowicie przestępstwem według „prawa kanonicznego”’, przedstawicieli zdeprymowanej jednostki kryminalnej, jaką jest kościół katolicki.

  Carlson wychowany został w religijnej kulturze fałszu, gdzie handel dzieci jest sprawą normalną, ponieważ przynosi zyski multi-bilionowe rocznie, a więc uczy niezważania na takie „drobnostki”, jak gwałt na dzieciach.

  Jak długo przetrwałby jakikolwiek polityk po takiej horrendalnej wypowiedzi? Kościołowi z Rzymu uchodzi to jednak na sucho, a horror trwa.

  Dlaczego świat toleruje wciąż taki kościół? Morderczą korporację!
  Odpowiedz sobie, czytelniku na to pytanie, a z odpowiedzią wyjdź na ulicę i wołaj sprawiedliwości.

  Wydane prze Biuro Prokuratury Sądu Zwyczajowego. Agencja Informacji Publicznej w Brukseli.
  www.iclcj.com
 • Komentarz nieustraszonej, lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego systemu.
  Komentarz nieustraszonej, lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego systemu do wpisu Zbójnicki pies 12.01.2016 22:30:58.
  Jeszcze lepszą "rację" mają gojscy "idioci", którzy dzięki internetowi ujawnili Prawdę i przestali wierzyć w cokolwiek, co wyszło spod pejsatego pióra i wylądowało na śmietniku historii łącznie z żydowskimi skrybami powielającymi kłamliwe brednie o ich "wybraństwie" polegającym na mordowaniu i ograbianiu świata !

  Lem miał rację
  "Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie żyje tylu idiotów".
  sprawdza sie
  nadużycie link skomentuj usuń
  Zbójnicki pies 12.01.2016 22:30:58

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930