Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

O ODSZKODOWANIA ZA OKRADANIE I ZNIEWALANIE POLAKÓW !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

o zasądzenie odszkodawania za nieustannie trwający holokaust na Narodzie Polskim, dokonywany w czasie pozornego pokoju, poprzez celowe, stopniowe doprowadzanie do ekonomicznego oraz fizycznego wyniszczania pokoleń Polaków w Polsce.

Oskarżenie prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje Unii Europejskiej i państwowe w Polsce, o działania na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego i na szkodę ludzkości.

 

Łowicz, 22.01.2016r.

 

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels):itccsoffice@gmail.com

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s przestępstw Kościoła i Stanu w Brukseli

 

W imieniu Suwerena-Narodu Polskiego i Polski oskarżamy szefów  prywatnych firm, symulujących instytucje Unii Europejskiej,  oraz ich pomocników, m.in. światowe elity żydowskie, zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem, USA, Wielką Brytanią.

 

 • Oskarżamy o działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, poprzezoszustwo polegające na podawaniu się prywatnych firm handlowych za instytucje Unii Europejskiej.

Przykładowo, jedna z  firm  handlowych o nr. 376886482, figuruje w UPIK w Waszyngtonie, pod nazwą “PARLEMENT EUROPEEN SOC.ETR. B.I.B.” , z kluczem 4789, określającym rodzaj działalności handlowej, przemysłowej jako "Serwisy transportowe, nie sklasyfikowane gdzie indziej " ! https://www.osha.gov/pls/imis/sic_manual.display?id=937&tab=description

Oto poniżej wypis z UPIK w Waszygtonie  jako przykładowy dowód rejestracji prywatnej  firmy handlowej: “ Parlament Europejski “

https://www.upik.de/7f029ad4a435556bb559313d6aa24cfe/upik_datensatz.cgi?view=1&senden=Weiter&id=24&crypt=18ae345946083ee4ee933217f7e8983a&code=gdc5l&senden=Weiter

UPIK® - Unique Partner Identification Key

Bisnode D&B Deutschland Logo

Home  |  News  |  Bisnode D&B Deutschland  |  D&B International  |  VDA  |  VCI  |  Kontakt  |  Login         

UPIK® Datensatz - L

L

Eingetragener Firmenname

PARLEMENT EUROPEEN SOC.ETR. B.I.B.

 

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

 

L

D-U-N-S® Nummer

376886482

L

Geschäftssitz

Rue Wiertz 60

L

Postleitzahl

1047

L

Postalische Stadt

Brussels

 

Land

Belgium

W

Länder-Code

056

 

Postfachnummer

 
 

     Postfach Stadt

 

L

Telefon Nummer

022842111

W

Fax Nummer

22346438

 

Name Hauptverantwortlicher

 

W

Tätigkeit (SIC)

4789

 

Według prawa handlowego dla ważności jakiejkolwiek transakcji konieczne jest podpisanie umowy. Żaden przedstawiciel Suwerena-Narodu Polskiego nie podpisywał żadnej umowy  z firmą-korporacją :“PARLEMENT  EUROPEEN  SOC.ETR. BIB “ ani z innymi prywatnymi firmami handlowymi, podającymi się za instytucje “Unii Europejskiej”, ani z prywatnymi firmami handlowymi, podającymi się za instytucje państwowe w Polsce a działającymi według prawa morskiego, które traktuje każdego z nas, każdego Suwerena jako korporację do wyzysku, jako martwą duszę pozbawioną praw ludzkich !  


Wobec powyższego bezprawne, nielegalne są wszystkie działania tych firm, w tym wszelkie wyłudzane przez te firmy składki, opłaty, podatki, mandaty, kary, zajęcia komornicze itp. Są przestępstwem wyłudzania rozbójniczego, działaniem na szkodę i krzywdę każdego Suwerena-Polaka, jak też na szkodę ludzkości !

 
 • Oskarżamy o działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, poprzezzatajenie doniosłych dla Narodu Polskiego, narodów Europy i świata, informacji o upadku prywatnego światowego niewolniczego systemu ze zdelegalizowaną władzą Trój-Korony, z  Watykanem na czele.

           https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/

           litccs-polski.blogspot.de/2014_04_01_archive.html

 

 „Asystenci dokładnie uważali na to, żeby nikt nie zauważył oszukaństwa.”

„Co wtedy w Rzymie wydarzyło się było wielkim show z pustą zawartością."
http://brd-schwindel.org/sind-die-roemischen-vertraege-rechtsungueltig/  

 • Oskarżamy  o działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, poprzezwspółdziałanie z prywatnymi firmami handlowymi, symulującymi instytucje państwowe w Polsce, w agresji, debellacji terytorium Polski, w dokonywaniu ludobójstwa na Narodzie Polskim, co jest czynem zaplanowanym, podstępnym, ciągłym, mającym na celu wymordowanie Polaków i zastąpienie ich Żydami z całego świata !

Oto przykładowy wypis z rejestru UPIK w Waszyngtonie prywatnej  firmy handlowej podającej się nielegalnie za “Ministerstwo Zdrowia” :

                      UPIK® Datensatz - L

L

Eingetragener Firmenname

MINISTERSTWO ZDROWIA

 

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

 

L

D-U-N-S® Nummer

367462863

L

Geschäftssitz

Ul. Miodowa 15

L

Postleitzahl

00 246

L

Postalische Stadt

Warszawa

 

Land

Poland

W

Länder-Code

616

 

Postfachnummer

 

 

Postfach Stadt

 

L

Telefon Nummer

226349440

W

Fax Nummer

226352487

W

Name Hauptverantwortlicher

Arlukowicz Bartosz

W

Tätigkeit (SIC)


9431

 • Oskarżamy o działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, poprzez oszustwo polegające na uznawaniu nielegalnych władz żydowskiego okupanta w Polsce, który podstępnie, bezprawnie przejął Państwo Polskie  w 1927r. a obecnie nielegalnie,  bezskutecznie działa w imieniu Narodu Polskiego i Polski. Prywatne firmy handlowe żydowskiego okupanta podają się nielegalnie, bezprawnie, bezskutecznie za instytucje państwowe, posługując się nielegalnymi, sfałszowanymi symbolami narodowymi !

 • Oskarżamy o działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, poprzez oszustwo polegające na uznawaniu osób o fałszywej tożsamości, sfałszowanych nazwiskach, nie posiadających legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego i Polski jako wiarygodnych przedstawicieli Narodu Polskiego i Polski !

Zgodnie z ekspertyzą prawną Krystyny Trzcińskiej, cyt..:” nikt nie był kompetentny, nikt nie był władny, podpisywać w imieniu POLSKI, jakichkolwiek umów międzynarodowych, w tym i przystąpienia POLSKI do: Unii Europejskiej, NATO, ONZ itp.

POLSKA, zgodnie z prawdą obiektywną, nigdy nie przystąpiła do UE, gdyż:

1) brak jest na tą okoliczność dowodów z dokumentów urzędowych, mających moc władczą i podlegających wykonaniu.

2) POLSKA jest w stanie zawieszenia bytu od 1927 r (bezskuteczne rozporządzenie o godle). POLSKA ma swoje terytorium, ale nie ma prawomocnych symboli narodowych, a te symbole narodowe, którymi posługują się polskojęzyczne przybłędy żydowskie, zamieszkałe na terytorium POLSKI często pod przybranym nazwiskiem i wyłudzonym obywatelstwem POLSKIM, prawomocnymi symbolami narodowymi POLSKI nie są. (...)
Wszelkie składki na cel utrzymania tych wyżej wymienionych żydowskich organizacji i innych nie wymienionych tutaj, wyłożone arbitralnie ze SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO, hojną ręką przez żydowskich przybłędów w imieniu POLSKI, podlegają bezwzględnie zwrotowi POLSCE przez IZRAEL i międzynarodowe żydostwo, w trybie natychmiastowym, (...)”-koniec cytatu zaczerpniętego z linka pt.: “No i potem się dziwią że palą nimi w piecach”
trzcinska.neon24.pl/post/128677,no-i-potem-sie-dziwia-ze-pala-nimi-w-piecach

Krystyna Trzcińska w poniższym linku pt.”Dlaczego Polacy wezmą udział w rewolucji narodowej 2015 ?” udawadnia, że Izrael przejął terytorium Polski, stosuje jurysdykcję talmudyczną w celu wymordowania Polaków.
trzcinska.neon24.pl/post/119381,dlaczego-polacy-wezma-udzial-w-rewolucji-narodowej-2015

 • Oskarżamy o działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, w grupie przestępczej prywatnych firm handlowych, podających się za instytucje unijne wraz z innymi prywatnymifirmami, występującymi na scenie politycznej jako “rządy państw” oraz  “organizacje  międzynarodowe”, powołane rzekomo do dbałości o utrzymanie pokoju na świecie, jak np. Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, Organizacja Narodów Zjednoczonych,Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO).

Faktycznie ich działania polegają na organizowaniu prowokacji, zamachów terrorystycznych, usprawiedliwiających prowadzenie wojen, m.in. pod fałszywymi hasłami obrony demokracji. Ponadto są winni wszelkich działań depopulacyjnych i niszczących Matkę-Ziemię, poprzez masowe rozsiewanie toksycznych chmur (chemtrails), niszczenie zasobów wodnych, toksyczne dodatki do żywności i wody, poprzez talmudyczną, ludobójczą medycynę, programy zniewalania i kontroli, itp.

 • Oskarżamy o działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, poprzez ukrywanieprzed narodami świata nowych technologii, które są w stanie uratować życie na Ziemi, ochronić wodę, powietrze, zregenerować szkody w przyrodzie.

Przykładem takiej ukrywanej technologii jest technologia tzw. “WOLNEJ ENERGII “, opartej na wykorzystaniu pola grawitacji i magnetyzmu Ziemi (DARU BOGA !) do produkcji darmowej energii.

http://www.keshefoundation.org/ ,

 • Oskarżamy o działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, poprzez utajnienie przesłanych przez nas informacji i dokumentów :

1) o udowodnieniu przez Krzysztofa Puzynę, wraz z  Teresą Wojda i  Marią Bejda, sfałszowania w Polsce wyborów parlamentarnych w 2011r.

2) o udowodnieniu przez Tadeusza Cichockiego dokonania zamachu stanu w Polsce przez prywatne firmy, symulujące instytucje państwowe.

 • oskarżamyo działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, prywatną firmę handlową, podającą się za Organizację Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, która nie odpowiedziała na naszą korespondencję z 04.07.2013r., informującą o udowodnieniu zamachu stanu w Polsce, przekazaną drogą pocztową i emailową.

Oto poniżej oświadczenie Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu z 15.09.2013r. na okoliczność mataczenia Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, po wysłaniu naszych wystąpień informujących o udowodnieniu dokonania zamachu stanu w Polsce.

UWAGA !

Poniżej, obecnie niedostępne linki do naszych wystąpień do OBWE, po bezprawnym, bezpodstawnym zlikwidowaniu konta Marii Bejda na google pod adresem:mariakonstancja2@gmail.com, co nastąpiło po wysłaniu do przedstawicieli  prywatnych firm handlowych w Polsce: Sejmu i Senatu, m.in.naszej skargi do Trybunału Karnego w Hadze.  

078

Oświadczenie

Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu z15.10.2013r.

na okoliczność mataczenia Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, po wysłaniu naszych wystąpień, informujących o udowodnieniu dokonania zamachu stanu w Polsce.

Łowicz, 15.10.2013r.

Polski Obywatelski Ruch Oporu informuje, że OSCE tzn. Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie do dziś nie odesłała potwierdzenia odbioru korespondencji wysłanej 04.07.2013r., która zawierała dowody na sfałszowanie wyborów w 2011r. oraz dokonanie zamachu stanu, udowodnione przez T.Cichockiego w 2013r.link: Wystąpienie do OBWE: udowodniony zamach stanu w Polsce.” https://docs.google.com/document/d/1ZP5S424XTLJoyXyYKTfx8IftFNLy52wDkyPSp2v8gJk/edit ,  link:”Petycja PE 0578/2012. Alarm!!! Udowodniony zamach stanu w Polsce!!!”,https://docs.google.com/document/d/1H_4y-sXHyS30l7IQMVg7WXhz5KJoDGw4RIY3DmBDIy4/edit

M.Bejda rozmawiała wielokrotnie przez telefon z panią Verena Barth-Wehrenalp, Asystentką Sekretarza Generalnego OSCE (OBWE)w Wiedniu. Asystentka odmówiła jej  możliwości rozmowy z Sekretarzem Generalnym Lamberto Zannier a tym bardziej osobistego spotkania o które M.Bejda prosiła.

Stwierdziła ona, że odpowiedzi na naszą korespondencję należy szukać w Warszawie, bo tam rzekomo zostały przesłane nasze dokumenty. Niestety Biuro OBWE w Warszawie odsyłało od osoby do osoby a przy tym nawet udawano, że nie rozumieją po polsku a na koniec odesłano nas do Wiednia.

Jedynie w pierwszej rozmowie telefonicznej sekretarka Zanniera potwierdziła, że Sekretarz Zannier zaznajomił się z informacjami zawartymi w naszym emailu, informującym o sfałszowaniu wyborów w 2011r. i udowodnionym w 2013 r. zamachem stanu w Polsce. Tekst podobno miał zostać przekazany do odpowiedniego działu do analizy.

Podczas ostatniej rozmowy z sekretarką Zanniera, M.Bejda domagała się odpowiedzi od Sekretarza Zanniera, bo do niego skierowana była nasza prośba o interwencję. Po wyrażeniu przez M.Bejda oburzenia na nie odesłanie potwierdzenia odbioru korespondencji z 04.7.2013r. i pozbywania tak ważnej dla bezpieczeństwa w Europie sprawy, pani Verena Barth-Wehrenalp próbowała uspokajać stwierdzeniem, aby się nie obawiać, bo w Polsce nie dojdzie do żadnej wojny domowej. Z tego wynika, że ta pani dobrze zna treść rozmów w tej sprawie i że podejmowane były działania w związku z udowodnieniem sfałszowania wyborów i dokonania zamachu stanu przez obecnie sprawujących w Polsce władzę. Zarówno Zannier jak też Barosso odbyli spotkania z Tuskiem w Warszawie, oczywiście nie zostało ujawnione jaki był faktyczny cel ich wizyt. Zapewne Tusk ich przekonał, że Naród Polski jest już pod całkowitą kontrolą rządu i służb a jakiekolwiek niepokoje będą kierowane przez ich popleczników.

Rada Europejska i Komisja Europejska odesłała z datą 08.07.2013r. potwierdzenie przyjęcia korespondencji, wysłanej w dniu 04.07.2013r. z urzędu Deutsche Post we Flensburgu.

Maria Bejda, Teresa Wojda

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 • oskarżamyo działania na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, prywatną firmę handlową, podającą się za “Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze”, która zamiast przyjąć i rozpatrzeć, naszą skargę na agresję na Polskę, debellację jej terytorium, ludobójstwo na Narodzie Polskim, skierowaną do Luis Moreno Ocampo, Prokuratora Generalnego, nasłała policję kryminalną z Flensburga do zastraszania Marii Bejda.

Opis szykanowania Marii Bejda przez Kriminal Amt we Flensburgu znajduje się w poniższych linkach:
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/28/skarga-na-agresje-na-polske-debelacje-terytorium-ludobojstwo-na-narodzie-polskim/ https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/27/niemiecka-policja-kryminalna-kontroluje-polityczne-wpisy-polakow-na-fb-pejsbuku/#comments https://piotrbein.wordpress.com/2014/03/30/szyakany-dla-polki-patriotki-w-niemczech-za-skarge-w-obronie-polski/ https://piotrbein.wordpress.com/2014/03/29/niemiecka-policja-kryminalna-wladze-bezpieczenstwa-niemiec-i-polski-pejsbuk-fb/ https://piotrbein.wordpress.com/2014/04/01/odpowiedz-bejdy-do-kripo/

W poniższych linkach dowody z batalii o życie, o zdrowie. o czystą wodę, o przyrodę :

https://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/,https://piotrbein.wordpress.com/2014/04/03/skarga-na-bezprawny-zamach-na-siedzibe-stowarzyszenia-i-obywatelskiego-ruchu-oporu/ https://piotrbein.wordpress.com/2014/03/05/polacy-prosza-putina-o-naglosnienie-sfalszowanych-wyborow-i-nielegalnej-wladzy-w-polsce/,piotrbein.wordpress.com/2014/07/01/media-lokalne-chronia-przestepcow-a-zniewazaja-obroncow-narodu-polskiego/,https://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/17/batalii-o-zdrowie-o-czysta-wode-o-przyrode-o-zycie-ciag-dalszy/,www.monitor-polski.pl/chca-nas-wytruc-woda-z-kanalizacji/

W imieniu i w interesie Suwerena-Narodu Polskiego i Polski wnosimy:

 

 • o ukaranie winnych działań na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego i  innych narodów.

 • o zabezpieczenie mienia  prywatnego szefów i ich pomocników celem pokrycia roszczeń Suwerena-Narodu Polskiego oraz innych narodów.

   
 • o zabezpieczenie mienia prywatnych firm symulujących instytucje unijne i państwowe w Polsce, celem pokrycia roszczeń Suwerena-Narodu Polskiego.

   
 • o zasądzenie zwrotu wszystkich wyłudzonych, nielegalnych składek do budżetów prywatnych firm,  bezprawnie przekazywanych przez nielegalnych przedstawicieli firm handlowych, symulujących instytucje Państwa Polskiego, działających w imieniu i na zlecenie Izraela oraz światowych elit żydowskich: zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele !

 • o zasądzenie  zwrotu zagrabionego mienia narodowego, wypracowanego przez wiele pokoleń Polaków  oraz bogactw zgromadzonych w skarbcu państwa w postaci złota, srebra i innych kosztowności i dóbr kultury !


 • o zasądzenie odszkodawania dla każdego rdzennego Polaka za nieustannie trwający holokaust na Narodzie Polskim, dokonywany w czasie pozornego pokoju, poprzez celowe, stopniowe  doprowadzanie do ekonomicznego oraz fizycznego wyniszczania pokoleń Polaków w Polsce, poprzez celowe zatruwanie powietrza, wody, gleby, żywności,  poprzez  programy zniewalania umysłów, poprzez zabójcze procedury medyczne, stosowane pod dyktando ludobójczego kartelu farmaceutycznego, z jego szefem, premierem “Izraela” Binjaminem Netanjahu !

   
 • o zasądzenieodszkodowania dla każdego rodowitego Polaka  w Polsce za cierpienia, za utratę zdrowia, przedwczesną śmierć członków rodzin, krzywdy moralne i straty finansowe, jak też  za wyzysk kolonialny, niewolniczą pracę, rozbicie rodzin na wskutek masowej emigracji za chlebem !

 • o zasądzenie odszkodowania za żydowską kampanię szkalowania dobrego imienia Narodu Polskiego i Polski polegającą m.in. na:

1) haniebnym nazywaniu “polskimi obozami” niemiecko-żydowskich  obozów  koncentracyjnych  z okresu  II Wojny Światowej: 1939-1945r.,  utworzonych na  podbitych i okupowanych terenach  polskich.   

2) haniebnym przypisywaniu winy Polakom za niemieckie zbrodnie wojenne na ludności żydowskiej np. w Jedwabnem.

 • o zasądzenieodszkodawania dla każdego rdzennego Polaka za II Wojnę Światową; 1939-1945 r., od światowych elit żydowskich, winnych rozpętania wojny !

Jako osoby uwolnione z upadłego, światowego niewolniczego prywatnego systemu, zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele i jednocześnie jako przedstawicielki Suwerena-Narodu Polskiego, bezpośrednio sprawującego od 02.11.2014r. władzę zwierzchnią w Polsce na mocy Proklamacji, oraz jako petycjonariuszki Parlamentu Europejskiego: PE 0578/2012,  żądałyśmy upublicznienia i informowałyśmy, że na mocy Dekretu Suwerena-Narodu Polskiego z 02.04.2015r., od 01.06. 2015r. obowiązuje w Polsce wypowiedzenie posłuszeństwa prywatnym firmom handlowym, symulującym instytucje państwowe a  zarejestrowanym w UPIK w Waszyngtonie.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128309,o-delegalizacje-oficjalnej-medycyny

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128205,stop-smiercionosnym-lapankom-mammograficznym

link: Teresa Wojda i Maria Bejda w Parlamencie Europejskim w 2012r.:https://www.youtube.com/watch?v=xyUEz2Qk_Xg

link: Teresa Wojda i Maria Bejda w batalii o wodę i bezpieczne życie w Polsce - Parlament Europejski, 2012r.:https://www.youtube.com/watch?v=9dT5d_MRYnE

Dodatkowo informowałyśmy, że  na mocy Proklamacji T.Cichockiego z 02.11.2014r., napisanej w imieniu i w interesie Suwerena-Narodu Polskiego  o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, staliśmy się obligatoryjnie uwolnieni z żydowskiego jarzma.

Pomimo naszych wielokrotnych  żądań, nie ogłoszono faktu  obowiązywania w Polsce aktów prawnych najwyższej rangi, wydanych zgodnie z  Boskim Prawem Naturalnym, w imieniu i w interesie Narodu Polskiego, jakimi są  Proklamacja, z dnia 02.11.2014r., i Dekret Suwerena-Narodu Polskiego, z dnia 02.04.2015r..www.tcichocki.pl

 

Dowody w sprawie, dokumentacja naszej 5-letniej działalności w obronie narodu Polskiego i Polski znajdują się :

1) pod petycją : “Protest przeciw nowemu prawu geolgicznemu i górniczemu” na petycjeonline.com, link:http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

2) na stronie : “Polski Obywatelski Ruch Oporu w obronie narodu Polskiego i Polski”www.wojdabejda.wordpress.com

3) na blogu : “Polski Obywatelski Ruch Oporu w obronie Narodu Polskiego i Polski” na portalu Neon24  http://polskiruchoporu.neon24.pl/  


Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

 

KOMENTARZE

 • WAŻNE ZMIANY podane przez TRYBUNAŁ MIĘDZYNARODOWY do badania przestępstw popełnionych przez KOŚCIÓŁ i PAŃSTWO
  WAŻNE ZMIANY podane przez TRYBUNAŁ MIĘDZYNARODOWY do badania przestępstw popełnionych przez KOŚCIÓŁ i PAŃSTWO:

  Sobota, 29 marca, 8 rano 2014


  ZŁĄCZONO:

  Proces sądowy Papieża Franciszka. Jezuitów i Anglikanów – przesunięty na 7 kwietnia, rozpocznie się prezentacją Biura Prokuratury – Sąd zarządza ścisłą ochronę po działaniach „Black Ops”(Czarnej operacji), sponsorowanej przez Watykan i wysłanej do Brukseli.
  Powołanie Publiczne Agencji Informacyjnej przy Biurze Prokuratury (OCP) w celu publicznego przekazywania dowodów sądowych podczas trwania procesu – pierwsza informacja poniżej.
  Szczątki ciał dzieci i rekordy zniszczone przez Arcybiskupa Canterbury Justina Welby i królową Elżbietę – masowe groby zaginionych dzieci odkryte w Kanadzie, Holandii i USA są związane z kultem Dziewiątego Kręgu.

  SEKRETARIAT SĄDU WYDAŁ DZISIAJ NASTĘPUJĄCĄ WIADOMOŚĆ:

  Jeorge Bergoglio (Papież Franciszek), Adolfo Pachon (Naczelny generał Jezuitów) i Justin Welby to główni oskarżeni i przeciw nim odbędzie się proces „in absentia” (pod nieobecność) 7 kwietnia, jako że nie odpowiedzieli na wezwania, ani nie zaprzeczyli oskarżeniom Sądu Zwyczajowego w Brukseli.

  Biuro Prokuratora rozpatrzy sprawę trzech oskarżonych oraz przedstawi dowody wiążące ich z ich z przestępstwami handlu dziećmi, torturami i zabójstwami, oraz próbami ukrycia przestępstw.

  Sąd przesunął początek procesu o tydzień, z 31 marca na 7 kwietnia, po otrzymaniu informacji na temat specjalnej grupy operacyjnej wysłanej przez Watykan w celu zaburzenia i zniszczenia pracy Sądu. Grupa składa się z płatnych agentów, tzw. „Świętych aliantów” – należącej do Jezuitów agencji szpiegów i zabójców – odpowiedzialne za zastraszanie i eliminację przeciwników papiestwa.

  W związku z tym Sąd ustalił także nowe zasady ochrony jego członków, a przede wszystkim kluczowego przedstawiciela, Sekretarza Polowego ITCCS, Kevina Annett. Sąd rozpocznie swe działania w miejscu niewiadomym, jednak dowody Prokuratury przedstawione w Sądzie zostaną udostępnione publicznie poprzez Agencję Informacyjną.

  A oto pierwsza informacja.

  Biuletyn Nr.1 z 29 marca 2014.

  Biuro Prokuratury (OCP) ustaliło i udokumentowało wiele dowodów na istnienie globalnej sieci handlu dziećmi wskazującą na bezpośredni udział trzech głównych oskarżonych: Bergoglio, Pachon i Welby. Proces sądowy przeciwko nim odbędzie się 7 kwietnia o godz. 10 rano.

  OCP posiada dowody na prowadzenie systematycznych porwań, gwałtów, tortur i zabójstw ofiarnych noworodków i dzieci do 14 roku życia. Udokumentowane istnienie kultu zwanego Dziewiątym Kręgiem wskazuje na udział w jego rytuałach trzech wymienionych oskarżonych, jak i byłych papieży: Jana Pawła i Benedykta.

  Kult Dziewiątego Kręgu operuje na podstawie prawa kanonicznego stworzonego jako „Przywileje Magistralne”(sędziowskie), przechowywanego w archiwach Watykanu. Zdobyta kopia dokumentu włączona jest do rekordów OCP.

  Udokumentowanym przez OCP przykładem jest taka właśnie operacja działająca na terenie szkoły rezydencjalnej dla dzieci Indian Mohawk w Brantford, Ontario, Kanada, należącej do byłego Kościoła Anglii i Jezuitów. Regularne tortury i zabójstwa ofiarne miejscowych dzieci zaczęły się tam w chwili otwarcia szkoły w 1832 roku, która okazała się bardziej więzieniem niż szkołą, w jej wnękach piwnicznych i trwają do dzisiejszego dnia. Fakt ten ustalono na podstawie szczątków kości z grobu masowego w pobliżu szkoły; wspomnień naocznych świadków; dowodów para-psychologicznych; dokumentów z sekretnych archiw Kościoła anglikańskiego w Londynie i Ontario (tzw. Kolekcja „G12”anglikańskiej Diecezji hurońskiej prowadzonej przez Biskupa Boba Benett). Była pracownica naukowa Kościoła anglikańskiego Leona Moses potwierdziła te fakty w prywatnym przesłuchaniu z Kevinem Annett i przedstawicielką starszyzny Mohawk Cheryl Squire, w październiku 2011 roku.
  www.itccs.org

  Główny oskarżony Welby odgrywający rolę Arcybiskupa Canterbury, pod dyrekcją przestępczyni królowej Elżbiety, zarządził zniszczenie tych archiw i pozostałości dowodowych zamordowanych dzieci, w styczniu 2012 podczas prywatnej rozmowy konspiracyjnej z przedstawicielem Kościoła anglikańskiego w Toronto, Fredem Hitz. Było to ważne posunięcie ze względu na bezpośredni udział królowej w porwaniach i morderstwach indiańskich dzieci, jak i udział członków rodziny królewskiej w rytuałach kultu Dziewiątego Kręgu, w szkole Mohawk w Brantford.

  Wykonywanie owych rytuałów potwierdzone jest przez naocznego świadka – byłego „więźnia” „szkoły”, ja też konkluzje policyjnie akredytowanego detektywa para-psychologicznego, którego sprawozdanie znajduje się w posiadaniu OCP.

  Świadkowie opisują 9 osób w czerwonych płaszczach zebranych wokół ołtarza w katakombach piwnicy zachodniego skrzydła szkoły Mohawk. 5-, lub 6-letnia dziewczynka związana i zakneblowana została ułożona na ołtarzu, potem gwałcona przez wszystkich uczestników, co z kolei doprowadziło do jej zabicia w celu poćwiartowania ceremonialnym nożem, aby mogli wypić jej krew. Jej szczątki zostały spalone i w sekrecie zakopane w lasku zachodnim, tuż za szkołą.

  W październiku 2011 wykopaliska prowadzone przez starszyznę Mohawk w tamtym miejscu odkryły guziki mundurków uczennic szkoły, spalone części ubrań i szczątki poprzecinanych kości. Fragmenty dwóch takich kości zostały pozytywnie , jako kości małego dziecka przez eksperta medycyny sądowej Grega Olson, archeologa Chrisa Nahrgang, a także patologa sądowego dr. Donalda Ortner z instytutu Smithonian w Waszyngtonie. Ortner zmarł wktróce potem z nieznanych przyczyn.

  Głowni oskarżeni: Welby, Bargoglio i Pachon wspólnie utworzyli kampanię w celu ukrycia, lub zniszczenia tych dowodów, przeszkodzie wykonaniu prawa publicznego i publicznemu oczernianiu ITCCS i Kevina Annett, po ogłoszeniu tych dowodów w październiku 2011.

  Podobne kampanie są w stanie kontynuować działanie przede wszystkim dzięki kontrolowanym przez rząd mediom w Kanadzie, czego przykładem jest program telewizyjny o mylącym tytule:”Aborygynowie” (Ludzie rodowici) – „Aboriginal people”(CAPTN), a także straszenie i uciszanie starszyzny Mohawk i świadków naocznych wydarzeń z Brantford.

  Jezuicki udział w rytuałach Dziewiątego Kręgu w szkole Mohawk potwierdza korespondencja dyrektorów szkoły, począwszy od roku 1922.

  Podobne rytuały odbywały się w indiańskich szkołach katolickich w Północnej Dakocie, czy w Omak w Waszyngtonie, co potwierdza świadek naoczny Clarita Vargass – materiały dołączone.
  Dalsze informacje nastąpią w toku sprawy.
 • PUBLICZNE WEZWANIE LUDZKOŚCI DO WYKONANIA I DZIAŁANIA!
  NAJNOWSZE WIADOMOŚCI!
  BIURO PROKURATURY MIĘDZYNARODOWEGO SĄDU PRAWA ZWYCZAJOWEGO.
  litccs-polski.blogspot.de/2014_04_01_archive.html

  BIULETYN Nr.3: czwartek 17 kwietnia 2014, godz.10 rano:

  W sprawie przeciwko Bergaglio, Pachon, Welby i innych oskarżonych o handel dziećmi i morderstwa rytualne.
  PODSUMOWANIE:
  Sąd, po pierwszej rundzie przesłuchań 8 świadków, wysłuchaniu niesamowitych zeznań, odracza posiedzenie na 2 tygodnie.
  Dwoje niezależnych świadków opisuje gwałt i tortury rytualne w wykonaniu głównego oskarżonego Jeorge Bergoglio (alias papież Franciszek) w latach 1009 i 2010.
  Główny Prokurator ustalił powiązania rodzin królewskich: brytyjskiej, holenderskiej i belgijskiej z porwaniami i zabójstwami dzieci Mohawk z Brantford w indiańskiej szkole ryzydencjalnej w Kanadzie.
  Rekordy jezuickie zostały dołączone jak świadectwo szczegółów statusu zwanego „Przywilejami Magistralnymi” mówiącymi o udziale papieży w rytuałach „ Dziewiątego Kręgu” – ofiarne morderstwa noworodków.
  Sekretarz Polowy ITCCS Kevin Annett , wezwany jako świadek do przedstawienia dowodów naocznych świadków, jak i swoich doświadczeń długoletniej pracy z nimi, w drugiej rundzie przesłuchań na początku maja.
  Ważna osoba Watykanu skontaktowała się z Sądem i przedstawi główne dowody winy Kościoła podczas przedłużonej sesji Sądu, w chronionym miejscu.
  Sąd ogłosił wielkanocną Proklamację o anulowaniu istnienia i autorytetu organizacji zwanej dotychczas Kościołem rzymsko-katolickim w Watykanie. Kevin Annett poprowadzi ceremonię egzorcyzmu i wyzwolenia.
  PONIŻEJ:
  18 kwietnia.

  PUBLICZNE WEZWANIE LUDZKOŚCI DO WYKONANIA I DZIAŁANIA!

  Do wiadomości wszystkich mężczyzn i kobiet, samodzielnych osób i autorytetów podaje się, że pod wpływem najwyższego Prawa Boskiego, któremu Międzynarodowe Zwyczajowe Prawo Naturalne i Natury ludzkiej, od dnia dzisiejszego instytucja kościoła rzymsko-katolickiego w Watykanie nie istnieje. Oficerowie, agenci, klerycy i inni w dotychczasowej służbie byłej organizacji zwanej Kościołem są obecnie i na zawsze zwolnieni. Obraz kościoła jako korporacji światowej został na zawsze anulowany.

  Były Kościół w Watykanie pracował na takie zakończenie przez wieki historii, stosując przemoc, strach, śmierć, fałszywe doktryny i niewolnictwo i nie jest już honorowym przedstawicielem wolnej ludzkości i godności człowieka na Niebie i Ziemi.

  Autorytet Boga, jako przedstawiony w prawie Zwyczajowym – De Jure – jest obecnie reprezentowany przez sprawiedliwych mężczyzn i kobiety świata i całkowicie neguje istnienie organizacji Watykanu, jego apostolskie dziedzictwo i tzw. Prawo kanoniczne.

  Tak więc, od dzisiaj i już na zawsze takie prawa, statusy, biura kościelne i ich urzędnicy przestały istnieć. Nie posiadają autorytetu i głosu na całej Ziemi.

  Wszyscy uczestnicy byłej organizacji kościoła, począwszy od Jorge Bergoglio, zwanego papieżem, po kardynałów Kurii i głowę banku w Watykanie, aż po generała zakonu Jezuitów są wzywani do ustąpienia.

  Całe bogactwo byłego kościoła jest od dziś uważane za własność wolnych ludzi i mogą oni, i powinni pokojowo odbierać i okupować.

  Każdy członek i pracownik byłego kościoła rzymsko-katolickiego jest zwolniony ze służby i przysięgi, i może uczestniczyć w wyznaniach i zgrupowaniach, nienarzuconych przez kościół.

  Szeryfowie i oficerowie pokojowi Sądu i Prawa Zwyczajowego, przy pomocy wolnych obywateli świata są autoryzowani i zachęcani do wprowadzania i wykonania wołania Proklamacji wszędzie, gdzie to możliwe, w imię najwyższego autorytetu – Boga i jego wykonawców – Prawa międzynarodowego.

  Zaginione istoty boskie oraz ciemiężone dotychczas przez kościół, fałszywie i przestępczo narzucający swe kryminalne doktryny, są już wolne i mają prawo do indywidualnego wyboru wiary i wierzeń.

  Długa Noc duchowej tyranii Watykanu skończyła się. Niech wolni ludzie na Ziemi działają teraz tylko w imieniu swojego Boga i Chrystusa, odzyskując prawdę i integrację!

  PODAŁ Międzynarodowy Sąd Zwyczajowy we współpracy z” Konwentem Wolnych Chrześcijan”

  (the Covenanters).

  Śladem powyższej Proklamacji odbędzie się w Rzymie i na całym świecie ceremonia trzeciego i ostatniego egzorcyzmu, i duchowej odnowy w wielkanocną Niedzielę 20 kwietnia 2014.
  „In Coram Deo”: Zgodnie z wolą Boga.
  Publié par ITCCS France
 • Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków !
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/124836,alarm-obrona-konieczna-przed-holokaustem-polakow
  Drodzy Rodacy !
  Pod wpływem mediów żydowskiego okupanta Naród Polski jest poddawany nieustannej manipulacji. Faktycznie wszelkie wybory jak też referenda “ustawiane” są przez światowe, żydowskie kręgi decyzyjne według z góry ustalonego scenariusza. Polakom daje się tylko złudzenie jakoby mieli jakikolwiek wpływ na wyniki wyborów, czy też sondaży wyborczych.

  “Na polskiej scenie politycznej inscenizowana jest walka pomiędzy bratnimi kibucami po to, aby skłócić, rozbić na zwalczające się frakcje Polaków. Udają, że walczą ze sobą, a po cichu wszystkie służą interesom żydowskim i Izraela. Jak to przyznał Kalkstein w Izraelu - obojętnie kto wygra w farsie wyborczej - interesy Izraela na tym nie ucierpią. (komentarz A. Szuberta)
  Link:“Prezydent Lech Kaczyński - Zdrada państwa i Narodu Polskiego - mason, kryptosyjonista w Izraelu” ,https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

  W internecie na portalach społecznościowych przelewa się fala zachwytu nad nielegalnym prezydentem Andrzejem Dudą, który 06.08.2015r. objął urząd “ prezydenta RP”, po okrzyknięciu go jako zwycięzcy, w nielegalnych z mocy prawa Suwerena, wyborach prezydenckich w maju 2015r. Wrogie obce służby podsycają, m.in poprzez komentarze na różnych forach internetowych, atmosferę euforii wokół Andrzeja Dudy, wykreowanego przez elity żydowskie z kręgów pozornej opozycji parlamantarnej PIS na stanowisko “prezydenta RP dla Polaków”.
  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/04/30/poparcie-zydowskie-dla-pis-owskiego-kandydata-na-urzad-prezydenta-polski-andrzeja-dudy/
  Przed ostatnimi wyborami prezydenckimi w Instytucie Zydowskim w Warszawie podjęto uchwałę rekomendujacą Andrzeja Dudę na “prezydenta dla Polaków” jako osobę, która reprezentuje wartości bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. W uchwale pada kuriozalne stwierdzenie: “ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami”, co dowodzi, że wyniki wyborów zostały dopasowane (sfałszowane) do oczekiwań elit żydowskich.
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/124836,alarm-obrona-konieczna-przed-holokaustem-polakow

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930