Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

“OBRÓT I DYSTRYBUCJA ENERGII” OKRADA I OSZUKUJE POLAKÓW !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uchodźcy traktowani są jako ludzie wolni, lepiej niż Polacy we własnym kraju. Mają zapewnione bezpłatne mieszkania, darmowe wyżywienie, z wysokim kieszonkowym, a Polacy muszą za wszystko płacić i przymierać głodem !

STOP DYSKRYMINACJI POLAKÓW W POLSCE ! UCHODŹCY WRACAJCIE DO SIEBIE !

 Łowicz, 27.01.2016r.

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU                                             

 

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels):itccsoffice@gmail.com

 

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s przestępstw Kościoła i Stanu w Brukseli

 

Polski Obywatelski Ruch Oporu wnosi o dołączenie do wysłanej  w dniu 25.01.2016r. korespondencji wraz z załączonymi dowodami dotyczącymi   “Oskarżenia prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje Unii Europejskiej i  państwowe w Polsce, o działania na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego i ludzkości “, niniejszego, naszego rozstrzygnięcia w sprawie przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej prywatnym firm  handlowych, które bezprawnie nielegalnie, przejęły majątek Suwerena-Narodu Polskiego.

 

Uprzejmie prosimy o pomoc w obronie Narodu Polskiego i Polski.

           

Polski Obywatelski Ruch Oporu uznaje wszystkie prywatne firmy handlowe branży energetycznej w Polsce, działające  w powiązaniu  ze światowymi kartelami: energetycznym, politycznym, medialnym i religijnym, za współwinne agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim. 

Firmy branży energetycznej bezprawnie przejęły i dysponują majątkiem narodowym Suwerena-Narodu Polskiego, który od 02.11.2014r. przejął bezpośrednie sprawowanie władzy zwierzchniej w Polsce na mocy Proklamacji .  http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf  

Pomimo upadku światowego, niewolniczego prywatnego systemu zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, ogłoszonego 25.12.2012r. , upadłe kartele nadal dokonują ograbiania ludzkości i niszczenia naszej Planety.

https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/

itccs-polski.blogspot.de/2014_04_01_archive.html

Prywatna firma handlowa “Polska Grupa Energetyczna”, w skrócie PGE, jest winna odłączenia dopływu energii elektrycznej do siedziby Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze ‘“Łowiczanie”, Inicjatywy Obywatelskiej  Dorzecza Bzury i Słudwi, Polskiego  Obywatelskiego Ruch Oporu, którą jest własnościowe mieszkanie prezes  Stowarzyszenia, Teresy z domu Znyk (Wojda) w Łowiczu.Odłączono dopływ energii elektrycznej zamiast spełnienia naszych żądań zawartych w pismie z 25.11.2015r. ( pismo z dnia 25.11.2015r. i inne dowody poniżej.)

Dowodzi to jednoznacznie dyskryminacji i antypolonizmu, szczególnie jaskrawo w kontekście ponoszenia przez Polskę, (przejętą przez prywatne firmy handlowe żydowskiego okupanta, symulujące instytucje państwowe) wszelkich kosztów utrzymania milionowej fali uchodźców, głównie pochodzenia żydowskiego, z Afryki i Azji czy z Ukrainy.

Uchodźcy są traktowani jako ludzie wolni; mają zapewnione  bezpłatne mieszkania, darmowe wyżywienie wraz z wysokim kieszonkowym, w przeciwnieństwie do Polaków, którzy są traktowani gorzej niż niewolnicy, według prawa morskiego, pomimo, że 25.12.2012r. nastąpił upadek  prywatnego światowego niewolniczego systemu.https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/

Polski Obywatelski Ruch Oporu uznaje wszystkie prywatne firmy handlowe branży energetycznej, za winne działań na szkodę ludzkości, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, poprzez celowe ukrywanie przed narodami świata nowych technologii, które są w stanie uratować życie na Ziemi, ochronić wodę, powietrze, zregenerować szkody w przyrodzie i znacząco zredukować koszty energii.

Przykładem takiej technologii jest technologia tzw. “WOLNEJ ENERGII “, opartej na wykorzystaniu pola grawitacji i magnetyzmu Ziemi (DARU BOGA !) do produkcji darmowej energii.  http://www.keshefoundation.org/ ,


Oto komentarz Nieustraszonej lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego światowego prywatnego niewolniczego systemu :

 "Już niejaki Morgan wykorzystujący Teslę nie dopuścił do tego, żeby ludzie mieli prąd za darmo i rozwalił jego wieżę mającą przesyłać prąd bezkablowo ! Wprowadził ci on za to liczniki i kredyty na urządzenia elektryczne, żeby ludzi trzymać w "wygodnej" ciemnocie i uzależnić od tego faszystowskiego systemu, który niszczy bestialsko ludzi i świat. 

Niestety cały ten "postęp" doprowadził do zdemoralizowania ludzkiej duszy, do pogoni za lichwiarskim banknotem, do rozbicia rodzin, do oderwania się od korzeni, do blokowania samowystarczalności żywieniowej po to, żeby tak ogołoconą i zniszczoną matkę Ziemię przejęła na "własność" garstka syjonistycznych świrów w ilości aż 62 sztuk ! "

Prywatne firmy handlowe, branży energetycznej, wszystkie zarejestrowane w UPIK w Waszyngtonie, są winne również oszustwa poprzez reklamy przekazujące fałszywe treści, jakoby np. PGE było twórcą gór, jezior i lasów, co jest niebywałym skandalem,  cyt.:

”reklamy firmy Polska Grupa Energetyczna, gdzie firma ta przedstawiona jest nie jako tylko producent prądu ale jako twórca gór, jezior i lasów, co jest niedopuszczalną manipulacją. Firma ta nie tylko że niszczy tereny rolnicze ale dodatkowo stwarza ogromne zagrożenie z eksperymentami składowania w pokładach geologicznych skroplonego CO2 i innych niebezpiecznych odpadów, nawet z innych krajów. Dowód: “PGE: robimy prąd, góry, jeziora i lasy (wideo)”http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pgerobimypradgoryjeziorailasywideo

Cały tekst pt.: “Skarga na reklamę Chevronu i PGE oraz antypolonizm w radio i telewizji.” w linku:https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/27/747/,Skarga na reklamy Chevronu i PGE :http://www.razemolupkach.pl/node/980

 “Na ręce Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Prezesa Zarządu Polskiego Radia SA oraz Prezesa Zarządu Spółki Telewizja Polska SA trafiła skarga na reklamy koncernu Chevron i Polskiej Grupy Energetycznej. Skargę wystosowały Maria Bejda i Teresa Wojda, reprezentantki Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi i Obywatelskiego Ruchu Oporu 8 listopada 2012 roku. Autorki żądają niezwłocznego i całkowitego wycofania tego typu reklam, wprowadzenia zakazu produkcji reklam dla firm niszczących środowisko życia człowieka oraz reklam naruszających obowiązujące w Polsce normy etyczno-moralne, upublicznienia we wszystkich mediach łącznie z Internetem przeprosin opinii publicznej w Polsce za dopuszczenie do emisji reklam łamiących zasady etyczne i moralne.”

Teresa z domu Znyk (Wojda), Maria z domu Znyk (Bejda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

 

Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

http://polskiruchoporu.neon24.pl/ www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl ,www.bejda.iddd.de

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

                                                                                                          Łowicz, 27.01.2016r.

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

 

Paweł Prządka

Prezes Zarządu PGE Obrót S.A.

Rzeszów, ul. 8-go Marca 6

35-065  Rzeszów

 

Piotr Pikulski

Dyrektor Rejonu Energetycznego Łowicz (RE4)

PGE Dystrybucja Łódż-Rejon

 

Polski Obywatelski Ruch Oporu informuje, w związku z odłączeniem dopływu prądu i nie spełnieniem naszych żądań zawartych  w pismach  z 25.11.2015r. :Teresy  z domu Znyk (Wojda)orazMarii z domu Znyk (Bejda), przekazuje sprawę do Międzynarodowego Sądu Zwyczajowego w Brukseli oraz do Sądu Militarnego w Berlinie.

Żądamy niezwłocznego podłączenia dopływu energii elektrycznej do naszych lokali.

Wasze prywatne firmy handlowe,  zarejestrowane w UPIK w Waszyngtonie, działające w kartelu energetycznym oraz  Wy jako szefowie tych firm i Wasi pomocnicy jesteście  winni przejęcia, bez naszej zgody, bez naszej wiedzy jak też bez zgody i wiedzy Suwerena-Narodu Polskiego, majątku wypracowanego przez pokolenia Polaków, co jest przestępstwem grabieży, przywłaszczeniem cudzego mienia, majątku narodowego Suwerena -Narodu Polskiego i jednocześnie działaniem na szkodę ludzkości !

Nielegalne są wszystkie Wasze działania, w tym wszelkie wyłudzane przez Was opłaty, kary, zajęcia komornicze, odłączanie dopływu energii elektrycznej itp. Są przestępstwem wyłudzania rozbójniczego, działaniem na szkodę i krzywdę każdego Suwerena-Polaka jak też na szkodę ludzkości !

Według “Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby” , Wy jako szefowie firm i Wasi pomocnicy odpowiadacie prywatnie, Waszymi majątkami do trzeciego pokolenia, za szkody wyrządzoneTeresie z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda), za szkody wyrządzane każdemu Suwerenowi-Polakowi !

Suweren-Naród Polski bezpośrednio sprawujący władzę zwierzchnią w Polsce, na mocy Proklamacji z 02.11.2014r. uznaje wszelkie działania żydowskiego okupanta, w tym stanowione przez niego prawo za nielegalne a więc wszelkie prywatyzacje,  w tym sektora energetycznego z mocy prawa Suwerena-Narodu Polskiego sa nieważne, bezskuteczne !

Bezprawnie przejęty przez Was majątek  Suwerena-Narodu Polskiego podlega zwrotowi.  Wy jako szefowie i Wasi pomocnicy, jesteście winni współudziału w przestępstwie grabieży majątku narodowego.Oprócz tego odpowiadacie za  łamanie praw ludzkich według  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw  ludzkich w stosunku do osoby z następujących punktów:

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby/

 • Winni stosowania nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów  prawnych.

Z tego tytułu przysługuje każdemu  poszkodowanemu, odszkodowanie w wysokości 1.000.000 Euro od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 21 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni są fałszerstwa narodowościowego stanu osobowego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu poszkodowanemu,  odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.16 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni wysyłania bezprawnej  i nielegalnej korespondencji, zawierającej  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia, zawarte między innymi, w ostrzeżeniach, karach administracyjnych, opłatach itp.

Z tego tytułu przysługuje każdemu poszkodowanemu, za każdy przypadek, minimum 1.000 Euro od szefa i 500 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 6 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni łamania praw człowieka - naruszenia godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK).

Z tego tytułu przysługuje każdemu poszkodowanemu, odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 150.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 47 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni dyskryminacji, przymusu, rasizmu

Z tego tytułu przysługuje każdemu poszkodowanemu odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 17 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni innych, nie wymienionych powyżej przestępstw na szkodę i krzywdę  osób poszkodowanych, a  zawartych w Międzynarodowej taryfie odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich.

Poniżej wybrane punkty Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej  za łamanie praw ludzkich, odnoszące się do indywidualnych przypadków, szczególnych sytuacji, związanych z wymuszeniami rozbójniczymi Waszych firm, współdziałających z prywatnymi firmami handlowymi, podającymi się za: “sądy”, “prokuratury“, komorników”.

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby/

6. Za bezprawną i nielegalną korespondencję, zawierającą  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia, zawarte między innymi, w ostrzeżeniach, karach  administracyjnych, opłatach itp.

 € 500 ryczałt,+ 10- krotnie ,  1000 € ryczałt, + 10- krotnie.

7. Nielegalne, nieważne przesyłki pocztowe -

 € 500 ryczałt, 1000 € ryczałt

16.Fałszerstwo stanu osobowego - każdy przypadek, € 100.000 ryczałt, 500.0000 €

17.Dyskryminacja, przymus lub rasizm - każdy przypadek, € 100.000 ryczałt, 500.0000 €

18.Prześladowania polityczne - każdy przypadek, € 100.000 ryczałt,500.0000 €

21. Zastosowanie nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów  prawnych,  € 250.000 ryczałt, 1.000.000 € ryczałt,

22.Stosowanie norm i przepisów, których ważność nie została złożona lub dowodów na okres po wydaniu przez przedstawienie oryginału lub kopii poświadczonej notarialnie wyznaczonego standardu -  € 250.000 ryczałt, € 3.000.000 ryczałt

33. Wtargnięcie bez wyraźnej i dobrowolnej zgody na zamieszkały grunt wraz z dojściem.

€ 100.000 ryczałt,  przypadku, € 500.000 ryczałt,

34.Wtargnięcie na prywatne terytorium, bez wyraźnej i dobrowolnej zgody.

€ 100.000 ryczałt,  500,000 € ryczałt.

35. Wtargnięcie do mieszkania i przynależnych pomieszczeń, bez wyraźnej i dobrowolnej zgody.€100.000 ryczałt, €1.000.000 ryczałt  

23.Egzekwowanie zasad nie potwierdzonych  prawidłowo państwowymi ustawami , bez  suwerennej legitymacji  jej wykonawców. € 250.000 ryczałt. 1.000.000 € ryczałt.

24.Wykonywanie  nieuprawnionych działań z przymusem (np zajęcia komornicze, kary, faktury wstępne, etc.) bez posiadania jednoznacznego statusu  "urzędnika państwowego" ,  € 100.000 ryczałt, 1.000.000 € ryczałt

30.Działania, bez podpisu i prawomocnej legitymacji pracownika państwowego albo urzędnika mianowanego. € 50.000 ryczałt, € 100.000 ryczałt

43.Rejestracja długów nieruchomości w hipotece - .€ 50.000 ryczałt,+Rejestracja, € 200.000 ryczałt +  Rejestracja

44. zgłoszenie  własności ruchomości do licytacji

€ 100.000 ryczałt + aukcja  € 400.000 ryczałt + aukcja

46 Nielegalne, bez rządowej i suwerennej legitymacji wystawienie tytułu licytacji.

€ 100.000 ryczałt + wysokość, za tytuł , € 500.000 ryczałt + wysokość, za tytuł

47. Łamanie praw człowieka - naruszenie godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK). € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt

48.Pogwałcenie prawa międzynarodowego - IP66 (Międzynarodowy Pakt Praw Politycznych i obywatelskich 1966.) - traktat prawa międzynarodowego ratyfikowany  przez RFN w 1973 roku! € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt.

49.Utrata, odebranie mienia lub własności - w zależności od indywidualnego przypadku.

 Wartość własności + 25%, Wartość własności + 25%

50. Bezpodstawny akt oskarżenia osoby i / lub pełnomocnika.

€ 50.000 ryczałt, € 500.000 ryczałt

51.Bezprawne wnioski o ukaranie / represje  prawa, € 50.000 ryczałt,  € 300.000 ryczałt

52. Opłaty karne, represje, śledzenia, przymus, zniesławienie wobec krewnych   poszkodowanej osoby (małżonka, partnera, dzieci i wnuków)

€ 50.000 ryczałt, € 200.000 ryczałt

53. Zajęcie, bez państwowej legitymacji komornika, pieniędzy, towarów, nieruchomości.

€ 50.000 ryczałt,  € 400.000 ryczałt

54. Wyłudzanie pieniędzy, towarów , nieruchomości  przez komornika, bez państwowej legitymacji i bez uprawomocnionego wyroku suwerennego sądu, bez własnoręcznego podpisu sędziego. € 100.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt

55.Sprzeczna z prawem międzynarodowym, IP66,odmowa lub zaniżenie  wypłaty świadczeń z ubezpieczenia na życie, z gwarancjami państwowymi  € 50.000 ryczałt, € 400.000 ryczałt

56.Sprzeczne z prawem międzynarodowym, IP66, dokonanie przymusowego zajęcia przez komornika, nie posiadajacego legitymacji państwowej, gwarantowanych przez państwo ubezpieczeń lub innych dochodów.

€ 100.000 ryczałt, € 500.000 ryczałt,

57. Posłużenie się, sprzeczną z prawem międzynarodowym (IP66), pisemną groźbą nakazu aresztowania podczas zajęć komorniczych, € 100.000 ryczałt, € 300.000 ryczałt,

58.Sprzeczne z prawem międzynarodowym, IP66, dokonanie zajęcia komorniczego pod grożbą nakazu aresztowania, € 200.000 ryczałt,  € 800.000 ryczałt,

59. Sprzeczne z ustawą zasadniczą (GG) złamanie dóbr osobistych, prywatnej autonomii , € 100.000 ryczałt, € 300.000 ryczałt,

60.Złamanie zasad ochrony danych osobowych, podsłuchy telefoniczne, komputerowe szpiegostwo, przechwytywanie korespondencji w pomieszczeniach biurowych i handlowych każdy przypadek.€ 100.000 ryczałt,  € 200.000 ryczałt,

61. Wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez sąd, sędziego, sekretarza sądu, bez ważnej legitymacji suwerennego państwa. € 200.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt.  

62 Złożenie z podpisu w celu uwierzytelnienia aktu administracyjnego, wyroku, postanowienia,  bez posiadania legitymiacji suwerennego państwa, € 100.000 ryczałt,  € 200.000 ryczałt

63.Wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez osobę lub pracownika, który nie jest obywatelem państwa

€ 100.000 ryczałt,  € 200.000 ryczałt

64. Wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez osobę lub pracownika sądu, który nie jest sądem państwowym ale fałszywym sądem.

€ 100.000 ryczałt,  € 200.000 ryczałt

 

Teresa z domu Znyk (Wojda), Maria z domu Znyk (Bejda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

 

Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

http://polskiruchoporu.neon24.pl/ www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl ,www.bejda.iddd.de

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 Oświadczenie Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu z dnia 26.01.2016r.

Łowicz, 26.01.2016r.

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ‘“Łowiczanie” wraz z organizacjami działającymi w jego ramach prawnych: Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu, mające swoją siedzibę w mieszkaniu własnościowym prezes Stowarzyszenia, Teresy z domu Znyk (Wojda) w Łowiczu, na osiedlu Kostka 12/9, oświadcza, że w dniu 4 stycznia 2016r., bezprawnie, bezpodstawnie, dokonano odłączenia dopływu energii elektrycznej do siedziby naszych organizacji.

Oświadczamy, że uznajemy to jako zamach na dobro chronione prawem, jakim są  nasze organizacje oraz uznajemy jako złamanie praw ludzkich osoby wolnej, prezes Stowarzyszenia, właścicielki mieszkania, Teresy z domu Znyk (Wojda) oraz Marii z domu Znyk (Bejda).

Oświadczamy, że w  związku z pismem PGE Obrót S.A., faktura VAT nr. 41005146/00001/ 0140 z dnia 14.09.2015r., prezes Stowarzyszenia Teresa z domu Znyk (Wojda) informowała Pawła Prządka z PGE Obrót S.A., pismem z 30.09.2015r., że jako  osoba wolna, żyjąca, nie zaginiona na dalekich morzach, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za rzecz, osobę prawną:TERESA WOJDA, której autorem jest Rzeczpospolita Polska.

Jedynym posiadaczem praw i obowiązków wobec osoby prawnej:TERESA WOJDA jest jej autor, właściciel: Rzeczpospolita Polska i on zobowiązany jest do opłacania wszelkich obciążeń i roszczeń wobec każdej rzeczy, wobec każdej osoby prawnej.

Pismo PGE z dnia 14.09.2015r. Teresa z domu Znyk (Wojda) potraktowała jako prośbę o przejęcie przez nią, jako człowieka żywego, zobowiązań rzeczy, osoby prawnej:TERESA WOJDA, której autorem i właścicielem jest Rzeczpospolita Polska, zobowiązana prawnie do  dokonywania płatności.

Jako osoba  żyjąca, wolna, Teresa z domu Znyk (Wojda) stwierdziła, że nie może spełnić prośby, zawartej w piśmie z 14.09.2015r. (oryginał pisma odesłany do PGE, wraz z pismem Teresy z domu Znyk (Wojda) z  30.09.2015r.), które jest własnością  Rzeczypospolitej Polskiej, gdyż  właściciel, autor, posiadacz praw osoby prawnej:TERESA WOJDA (administracja Rzeczypospolitej Polskiej) nie przekazał na jej konto kwoty 171,42 złotych.

Oświadczamy, że jako przedstawicielki Stowarzyszenia i organizacji działających w jego ramach prawnych, Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda) i jednocześnie jako osoby wolne, pismem z 25.11.2015r.żądałyśmy  zwrotu wyłudzonych wpłat za energię elektyczną wraz z odsetkami i odszkodowaniem w  wysokości po 10 tysięcy złotych (słownie złotych: dziesięć tysięcy), za wyłudzenie opłat i bezprawne  posługiwanie się danymi osobowymi, w terminie do 2 tygodni od daty otrzymania  pisma, na  konto bankowe:INTELIGO: 50102055581111145677400062.  

Żądałyśmy zaniechania  wyłudzania opłat za energię elektryczną  i zaniechania przesyłania jakiejkolwiek bezprawnej korespondencji.  Informowałyśmy, że nie podpisywałyśmy  żadnej umowy handlowej z Pawłem Prządka ani z prywatną  firmą handlową “PGE Obrót S.A.”, Rzeszów, ul. 8-go Marca 6, 35-065  Rzeszów. Informowałyśmy, że jakakolwiek próba pozbawienia dostępu do energii elektrycznej i  nie spełnienie żądań, spowoduje dochodzenie praw przed międzynarodowym wymiarem sprawiedliwości.

Oświadczamy, że do dziś nie wpłynęła żadna odpowiedż ani nawet zwrotne potwierdzenie przyjęcia dwóch listów poleconych, zawierających pismaMarii z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda) z dnia 25.11.2015r. a wysłanych z Deutsche Post.

Odłączenie dopływu energii elektrycznej zamiast spełnienia naszych żądań zawartych w pismie z 25.11.2015r. uznajemy jako działanie na szkodę i krzywdę osób wolnych:Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda), jako działanie na szkodę i krzywdę naszych organizacji, jako działanie na szkodę i krzywdę Suwerena- Narodu Polskiego i Polski.

Oświadczamy, że uznajemy  Pawła Prządka wraz z pomocnikami za  winnych odłączenia dopływu energii elektrycznej do siedziby naszych organizacji, która jest jednocześnie mieszkaniem własnościowym osoby wolnej Teresy z domu Znyk (Wojda), Łowicz, Os. Kostka12/9. Odpowiadają oni  cywilnie, swoim majątkiem za działania na szkodę i krzywdę osoby naturalnej Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda),według obowiązującej międzynarodowej taryfy odszkodowawczej.

Oświadczamy, że prywatne firmy handlowe branży energetycznej, podległe innym firmom, symulującym instytucje państwowe w Polsce i w Europie, bezprawnie przejęły i dysponują majątkiem narodowym Suwerena-Narodu Polskiego

Teresa z domu Znyk (Wojda), Maria z domu Znyk (Bejda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Oto poniżej treść wystąpienia do PGE Marii z domu Znyk(Bejda).Takiej samej treści pismo wystosowała Teresa z domu Znyk (Wojda).

 

Maria z domu Znyk (Bejda)

                                                                                  Łowicz, 25.11.2015r.

 

                                                                                Paweł Prządka

                                                                                PGE Obrót S.A.

                                                                                Rzeszów, ul. 8-go Marca 6

                                                                                35-065  Rzeszów

                                                                                

                                                                                

Żądanie zwrotu wyłudzonych wpłat za energię elektyczną wraz z odsetkami i odszkodowaniem.


Żądam od Pawła Prządki zwrotu wszystkich wyłudzonych kwot za energię elektyczną wraz z odsetkami i odszkodowaniem w  wysokości 10 000 złotych (słownie złotych: dziesięć tysięcy) za wyłudzenie opłat i bezprawne  posługiwanie się moimi  danymi osobowymi, w terminie do 2 tygodni od daty otrzymania niniejszego pisma, na  konto bankowe:

INTELIGO: 50102055581111145677400062.


Żądam  zaniechania  wyłudzania opłat za energię elektryczną  i zaniechania przesyłania jakiejkolwiek bezprawnej korespondencji.

Zgodnie z prawem międzynarodowym i taryfą odszkodowawczą  Paweł Prządka jako osoba fizyczna odpowiada cywilnie swoim majątkiem za działania na szkodę i krzywdę osoby naturalnej- suwerena: Marii z domu Znyk (Bejda).

Jako osoba naturalna-suweren: Maria z domu Znyk (Bejda), os. Kostka 10/7, 99-400 Łowicz, nie mam żadnej umowy z Pawłem Prządka ani z prywatną  firmą handlową “PGE Obrót S.A.” , Rzeszów, ul. 8-go Marca 6, 35-065  Rzeszów, zarejstrowaną w UPIK w Waszygtonie pod nr. 422171454 !

UPIK® Datensatz - L

L Eingetragener Firmenname PGE OBROT S A

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

L D-U-N-S® Nummer 422171454

L Geschäftssitz Ul. 8 Marca 6

L Postleitzahl 35-959

L Postalische Stadt Rzeszow

Land Poland

W Länder-Code 616

L Telefon Nummer 178656345

W Fax Nummer 178656001

W Name Hauptverantwortlicher  Mical Stanislaw Zbigniew

W Tätigkeit (SIC) 4911

https://www.upik.de/7f029ad4a435556bb559313d6aa24cfe/upik_suche.cgi

Nie podpisywałam  żadnej umowy handlowej z Pawłem Prządka ani z prywatną  firmą handlową “PGE Obrót S.A.”, Rzeszów, ul. 8-go Marca 6, 35-065  Rzeszów i jakiekolwiek żądania  wnoszenia opłat za energię elektryczną wobec osoby prawnej: Maria Bejda, os. Kostka 10/7, jak też osoby naturalnej-suwerena: Maria z domu Znyk, sąbezpodstawne, bezprawne  i  z mocy prawa nieważne !

Paweł Prządka wraz z pomocnikami odpowiadają cywilnie swoim majątkiem za działania na szkodzę i krzywdę osoby naturalnej- suwerena: Maria z domu Znyk (Bejda) i osoby prawnej o nazwie: “MARIA BEJDA, os. Kostka 10/7, 99-400 Łowicz.“

Według obowiązującej międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw człowieka przez Pawła Prządkę i jego pomocników należy się:

“6. Za bezprawną i nielegalną korespondencję, zawierającą  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia, zawarte między innymi, w ostrzeżeniach, karach  administracyjnych, opłatach itp.

  € 500 ryczałt,+ 10- krotnie ,  1000 € ryczałt, + 10- krotnie.

21. Zastosowanie nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów  prawnych,€ 250.000 ryczałt, 1.000.000 € ryczałt,

24.Wykonywanie  nieuprawnionych działań z przymusem (np zajęcia komornicze, kary, faktury wstępne, etc.) bez posiadania jednoznacznego statusu  "urzędnika państwowego",€ 100.000 ryczałt, 1.000.000 € ryczałt

47. Łamanie praw człowieka - naruszenie godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK). € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt

48.Pogwałcenie prawa międzynarodowego - IP66 (Międzynarodowy Pakt Praw Politycznych i obywatelskich 1966.) - traktat prawa międzynarodowego ratyfikowany  przez RFN w 1973 roku! € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt.

54. Wyłudzanie pieniędzy, towarów , nieruchomości  przez komornika, bez państwowej legitymacji i bez uprawomocnionego wyroku suwerennego sądu, bez własnoręcznego podpisu sędziego. € 100.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt”

Taryfa w linku:http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku

Jakakolwiek próba pozbawienia mnie dostępu do energii elektrycznej i  nie spełnienie moich powyższych żądań spowoduje dochodzenie moich praw przed międzynarodowym wymiarem sprawiedliwości.

 

                                                                                     Maria z domu Znyk (Bejda)

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Łowicz, 27.01.2016r.

 

Drodzy Rodacy!

Poniżej podajemy do powszechnego wykorzystywania, przeredagowany przez nas dla łatwiejszego zrozumienia, wzór wystąpienia Teresy z domu Znyk (Wojda), oparty na tłumaczeniu z j.niemieckiego, Nieustraszonej lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego światowego prywatnego niewolniczego systemu.

Z pozdrowieniami

Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

                                                                              

                                                                             Łowicz, 30.09.2015r.

Teresa Wojda

Os. Kostka 12/9

99-400 Łowicz   

                                                                                                     

Paweł Prządka

Prezes Zarządu

PGE Obrót S.A.

Rzeszów, ul. 8-go Marca 6

35-065  Rzeszów

 

Dotyczy:

Waszego pisma: faktura VAT nr. 41005146/00001/ 0140 z dnia 14.09.2015r., które jest prośbą do osoby naturalnej Teresy z domu Znyk (Wojda) o przejęcie obciążeń rzeczy, osoby prawnej:TERESA WOJDA, której autorem i właścicielem jest Rzeczpospolita Polska, zobowiązana do uiszczania wszelkich opłat osób prawnych.


Osoba prawna: TERESA WOJDA, zam. Os.Kostka 12/9, 99-400 Łowicz, jest rzeczą przedmiotem prawnym, którego autorem jest Rzeczpospolita Polska. Kompetencja administracji co do rzeczy, osoby prawnej:TERESA WOJDA, zam.Os.Kostka 12/9, 99-400 Łowicz,  jest z mocy prawa rzeczą, przedmiotem władzy “państwowej”: Rzeczypospolitej Polskiej. To samo wynika również z prawa autorskiego.Natomiast żywy Człowiek, nie jest żadnym przedmiotem, nie jest żadną rzeczą, nie jest żadnym produktem władzy “państwowej”. Człowiek jako istota żywa nie jest identyczny z osobą prawną- rzeczą, przedmiotem, produktem, stworzonym  przez system władzy państwowej, który ma prawa autorskie, bo jest autorem, właścicielem  sztucznie stworzonej osoby prawnej.

 

Człowiek żyjący nie odpowiada za osobę prawną, sztucznie stworzoną przez autora czyli system władzy “państwowej”. Autor osoby prawnej- Rzeczpospolita Polska, ponosi wszelkie konsekwencje związane z funkcjonowaniem jego autorskiego dzieła-osoby prawnej, rzeczy. Wszelkie koszty związane z rzeczą, osobą prawną, ponosi jej autor czyli administracja Rzeczypospolitej Polskiej.

Człowiek jako osoba naturalna nie jest rzeczą i nie może być poszkodowany faktem istnienia sztucznie stworzonej rzeczy, osoby prawnej  i nie odpowiada za obciążenia tej rzeczy, osoby prawnej, której autorem jest Rzeczpospolita Polska.

Władza państwowa zobowiązana jest poważać i chronić godność człowieka jako osoby naturalnej i  nie krzywdzić żywego człowieka obciążeniami stworzonej przez siebie rzeczy, osoby prawnej. Rzeczpospolita Polska jako autor rzeczy, osoby prawnej:TERESA WOJDA zobowiązany jest ponosić wszelkie obciążenia, pokrywać wszelkie opłaty rzeczy, osoby prawnej: TERESA WOJDA.

Uprasza się przyjąć do wiadomości i do bezwzględnego zastosowania, że Teresa z domu Znyk (Wojda), osoba wolna, żyjąca, nie zaginiona na dalekich morzach, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za rzecz, osobę prawną, sztucznie stworzoną :TERESA WOJDA, której autorem jest Rzeczpospolita Polska. Jedynym posiadaczem praw i obowiązków wobec rzeczy, osoby prawnej: TERESA WOJDA, jest jej autor: Rzeczpospolita Polska i to autor zobowiązany jest do opłacania wszelkich obciążeń i roszczeń wobec tej rzeczy, osoby prawnej.

Wasze pismo z dnia 14.09.2015r. traktuję jako prośbę o przejęcie przeze mnie, człowieka żywego, zobowiązań rzeczy, osoby prawnej:TERESA WOJDA, której autorem i właścicielem jest Rzeczpospolita Polska, której obowiązkiem prawnym jest dokonywanie wszelkich płatności za każdą rzecz, za każdą osobę prawną.

Jako osoba  żyjąca, wolna, Teresa z domu Znyk (Wojda) że nie mogę  spełnić prośby, zawartej w piśmie z 14.09.2015r. (oryginał pisma odesłam do PGE, wraz z niniejszym pismem), które jest własnością  Rzeczypospolitej Polskiej, gdyż  właściciel, autor, posiadacz praw osoby prawnej:TERESA WOJDA (administracja Rzeczypospolitej Polskiej) nie przekazał na moje konto kwoty 171,42 złotych.

Bezpodstawne, bezprawne  i  z mocy prawa nieważne są jakiekolwiek żądania wnoszenia przeze mnie, osobę  żyjącą, Teresę z domu Znyk (Wojda), opłat za energię elektryczną sztucznie stworzonej rzeczy, osoby prawnej: TERESA WOJDA, os. Kostka 12/9, 99-400 Łowicz , której właścicielem i autorem jest Rzeczpospolita Polska, zobowiązana do ponoszenia wszelkich obciążeń wynikających z prawa autorskiego i innych praw.

Ponadto, według prawa handlowego dla ważności jakiejkolwiek transakcji konieczne jest podpisanie umowy.Jako osoba naturalna, osoba żyjąca :Teresa z domu Znyk (Wojda), os. Kostka 12/9, 99-400 Łowicz, nie podpisywałam żadnej umowy z Pawłem Prządka ani z prywatną  firmą handlową “PGE Obrót S.A.” , Rzeszów, ul. 8-go Marca 6, 35-065  Rzeszów, zarejstrowaną w UPIK w Waszygtonie pod nr. 422171454 !

UPIK® Datensatz - L

L Eingetragener Firmenname PGE OBROT S A

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

L D-U-N-S® Nummer 422171454

L Geschäftssitz Ul. 8 Marca 6

L Postleitzahl 35-959

L Postalische Stadt Rzeszow

Land Poland

W Länder-Code 616

L Telefon Nummer 178656345

W Fax Nummer 178656001

W Name Hauptverantwortlicher  Mical Stanislaw Zbigniew

W Tätigkeit (SIC) 4911

https://www.upik.de/7f029ad4a435556bb559313d6aa24cfe/upik_suche.cgi

Żądam od Pawła Prządki zwrotu wszystkich wyłudzonych kwot za energię elektyczną wraz z odsetkami i odszkodowaniem w  wysokości 10 000 złotych (słownie złotych: dziesięć tysięcy) za wyłudzenie opłat i bezprawne  posługiwanie się moimi  danymi osobowymi, w terminie do 2 tygodni od daty otrzymania niniejszego pisma, na  konto bankowe:

INTELIGO: 50102055581111145677400062.

Żądam  zaniechania  wyłudzania opłat za energię elektryczną  i zaniechania przesyłania jakiejkolwiek bezprawnej korespondencji.

Zgodnie z prawem międzynarodowym i taryfą odszkodowawczą  Paweł Prządka jako osoba fizyczna odpowiada cywilnie swoim majątkiem za działania na szkodę i krzywdę osoby naturalnej- suwerena: Teresy z domu Znyk (Wojda).

Oryginał pisma, które jest własnością Rzeczypospolitej Polskiej zwracam do nadawcy.

 

                                                                                          Teresa z domu Znyk (Wojda)

 

KOMENTARZE

 • @
  "Nie podpisywałam żadnej umowy handlowej z Pawłem Prządka ani z prywatną firmą handlową “PGE Obrót S.A.”, Rzeszów, ul. 8-go Marca 6, 35-065 Rzeszów i jakiekolwiek żądania wnoszenia opłat za energię elektryczną wobec osoby prawnej: Maria Bejda, os. Kostka 10/7, jak też osoby naturalnej-suwerena: Maria z domu Znyk, sąbezpodstawne, bezprawne i z mocy prawa nieważne !"

  No wszystko pięknie, ale... prąd Pani pobierała czy nie?
  Bo jeśli tak, to wypadałoby zapłacić jednak... nawet tym łobuzom, czy nie?
 • Usuwamy komentarze obraźliwe i złośliwe albo świadczące o tym, że ich autor nie czytał ze zrozumieniem.
  Komentarze świadczące o tym, że jego autor ma złe intencje, obraża, nie czytał ze zrozumieniem wszystkich naszych artykułów, uznajemy za zaśmiecanie i usuwamy.
 • @
  Zamiast usuwać moje komenty... chyba lepiej odpowiedzieć :))

  pozdrawiam
 • @LOWPORO 23:02:37
  A co jest w tym komentarzu obraźliwego i czego nie doczytałam ze "zrozumieniem"?
 • @Astra 23:06:02
  Złodziejom płacić to jest wspieraniem przestępców, współudziałem w przestępstwie !
 • @LOWPORO 23:10:04
  Tylko czym się różnicie w tym momencie?

  Żaróweczki, lodóweczka, TV i internet wszystko za free?
  To w końcu też złodziejstwo...
 • Proponuje zmiane zasilania
  tanie i energooszczedne

  http://static.abstore.pl/img/qubuss/c2adcfe6-c005-4946-bd66-dc5793b37239/l/swiecznik-w-stylu-rustykalnym.jpg
 • @Astra 23:19:40
  Uchodźcy traktowani są jako ludzie wolni, lepiej niż Polacy we własnym kraju. Mają zapewnione bezpłatne mieszkania, darmowe wyżywienie, z wysokim kieszonkowym, a Polacy muszą za wszystko płacić i przymierać głodem !
 • @Astra 23:19:40
  Dlaczego złodzieje okradający i wyniszczający narody mają inne dowody, nie płaca żadnych podatków od swoich fortun zdobytych poprzez wyzysk ???
  Wszystko byłoby już dawno za darmo gdyby nie zlodzieje i złodziejski system który ukrywał i blokuje nowe technologie darmowej energii !
 • Jest powód do radości, bo możemy pokojowo, papierami zagłodzić papierowego wampira !!!!
  Uprzejmie prosimy o czytanie naszych artykulów po kilka razy ze zrozumieniem. W artykułach są wszelkie odpowiedzi na wszelkie pytania i wzorce do pobrania oraz wykorzystania!
  Serdecznie pozdrawiamy i zyczymy przyjemnej lektury w dobrym nastroju bo jest powód do radości, bo możemy pokojowo, papierami zagłodzić papierowego wampira !!!!
 • @LOWPORO 00:04:04
  // bo możemy pokojowo, papierami zagłodzić papierowego wampira //

  to jest znęcanie się nad paierem, co wam ten papier jest winny że chcecie go zagłodzić
 • Oto poniżej klucz do pokonania “ papierowego wampira” - treść do powszechnego umieszczania na skrzynkach pocztowych i do respekt
  Oto poniżej klucz do pokonania “ papierowego wampira” - treść do powszechnego umieszczania na skrzynkach pocztowych i do respektowania:

  ”Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”
 • @LOWPORO 23:58:35
  cytat:
  "Dlaczego złodzieje okradający i wyniszczający narody mają inne dowody, nie płaca żadnych podatków od swoich fortun zdobytych poprzez wyzysk ???"
  Dzielne panie Tereso i Mario. Podziwiam was za wytrwałość i polecam przełączyć domek na ten czas na agregat spalinowy. Zresztą może nawet to już zrobiłyście. Wszystkim nie może się to pomieścić w głowach, że takie są fakty. Że ludzie "elity" posiadają dowody osobiste z prawidłowo ortograficznie napisanym imieniem i nazwiskiem na plastikowym dokumencie i nie ponoszą wielu opłat.
  Na youtube widziałem prelekcje osób, które wykonały dla siebie dokument tożsamości a dotychczasowy anulowały. Czy wy też będziecie to robić?
  Czy nie prostsze byłoby sądownie unieważniać pisma fakturowe przez porównanie nazwiska na nowym dowodzie, gdzie byłby zapis jego małymi literami? Wtedy jest podstawa że faktura napisana jest nie na tą osobę.
  Może by wymóc o wydanie dowodu innego?
 • Komentarz Nieustraszonej, lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego systemu.
  do Astry:
  "No to próbuje utrzymywać ten moderator ludzi w ciemnocie i strachu, kiedy tu idzie gra o wszystko, o nasze ludzkie być albo nie być ! "
 • @Mufinek Sposypkom 09:08:30
  Dziękujemy za życzliwy komentarz z podpowiedziami.
  My jednak nie możemy podłączyć w bloku, w mieszkaniu o powierzchni 26m2 agregatu spalinowego.
  Chcialybyśmy zastosować Magrav! Szukamy odważnego, smiałka nie koniecznie elektryka , który miałby odpowiednią świadomośc i podjąłby się zbudowania dla naszych potrzeb takiego urządzenia.
  Podgladamy poczynania młodych na fb, ale na razie to oni drepczą w miejscu.
 • @LOWPORO 09:39:18
  Kurczę, szkoda że nie macie balkonu. Wtedy taki agregacik instalujesz w dźwiękoszczelnej skrzynce i masz wtedy superowe rozwiązanie.
  Powiedzcie, drogie panie, jak można pisać do urzędu o wymianę tych plastikowych dokumentów osób prawnych, na właściwe dowody osobiste z ortograficznym zapisem osoby żywej.
 • Mamy bezwzględne prawo walczyć o każdy skrawek Ojczystej Ziemi przed niszczycielskimi zakusami globalnych koncernów!
  http://bejda.blogspot.de/2012/02/sprzeciw-wobec-manipulacji-tvn24-w.html

  Sprzeciw wobec manipulacji TVN24 w sprawie Żurawlowa.
  Wobec braku reakcji dyrekcji TVN24 na nasze poniższe oświadczenie zdecydowałyśmy się na jego upublicznienie.
  Mamy bezwzględne prawo walczyć o każdy skrawek Ojczystej Ziemi przed niszczycielskimi zakusami globalnych koncernów.
  Nieprawdziwe i wielce krzywdzące jest stwierdzenie rzecznika prasowego Chevronu w programie TVN24 "Świat i Polska" wyemitowanym 20.02.2012r. o uczestnikach spotkania w Żurawlowie.

  Łowicz 27.01.2012 r

  Inicjatywa Obywatelska
  Dorzecza Bzury i Słudwi
  99-400 Łowicz Os. Kostka 12/9
  tel 501149020 Dyrekcja TV24
  www.bejda.iddd.de
  www.lowiczanie.prv.pl
  lowobywatel2@googlemali.com
  lowiczanie@wp.pl

  Oświadczenie
  na okoliczność obraźliwych, naruszających nasze dobra osobiste treści wyemitowanych 20.01.2012 r w programie w TVN24 „Polska i Świat”
  http://www.tvn24.pl/12690,1732166,0,1,awantura-w-zurawlowie-poszlo-olupki,wiadomosc.html

  Ten wyemitowany materiał filmowy jest krzywdzący, obraźliwy i dyskryminujący oddolny ruch obywatelski w obronie praw i własności Narodu Polskiego, którego jako Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi jesteśmy aktywnym i wiodącym przedstawicielem.
  Poniża i naraża na utratę zaufania potrzebnego w działalności, realizacji zadań kluczowych dla ochrony obywateli przed zagrożeniami. Jest niedopuszczalną manipulacją. Materiał filmowy jest tendencyjny, przedstawia w złym świetle przeciwników okupacji Polski przez obce koncerny wydobywcze, które są powszechnie znane w świecie z łamania praw człowieka i niszczenia środowiska :

  http://ebe.org.pl/przeglad-prasy/brazylia-wyrzuci-chevron-ze-swego-kraju.html
  http://iddd.de/fracPL3.pdf,http://lubczasopismo.salon24.pl/polskaokiem24latka/post/
  www.ithink.pl/artykuly/aktualnosci/polska/gaz-lupkowy-chevron-w-polsce-pomimo-lamaniapraw-czlowieka-w-birmie/

  W spotkaniu w Żurawlowie 19.01.2012r. na zaproszenie mieszkańców uczestniczyła przedstawicielka Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi Teresa Wojda, od 1992 roku prezes i organizator działań Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze „Łowiczanie”, stypendystka Ministra Kultury 2000 roku, uhonorowana m.in. odznaką „ Zasłużony dla Kultury Polskiej”, rozsławiająca Polskę poza granicami kraju poprzez łowickie prezentacje folklorystyczne http:// www.lowiczanie.prv.pl .

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi NIE JEST
  ORGANIZACJĄ EKOLOGICZNĄ ANI EKOTERRORYSTYCZNĄ !
  Jest oddolną, spontaniczną INICJATYWĄ OBYWATELI zatroskanych o los i przyszłość każdej polskiej rodziny. Jej członkowie nie są ekologami, ani ekoterrorystami. Skupia tysiące Polaków zamieszkałych na terenie Dorzecza Bzury i Słudwi oraz z Polski i z zagranicy, różnych specjalności zawodowych, zatroskanych o los i przyszłość terenów objętych koncesjami ropy naftowej i gazu ziemnego.
  Oświadczamy, że nie jesteśmy związani z Gazpromem ani innymi obcymi, wrogimi Narodowi Polskiemu siłami.
  Działamy społecznie bez niczyjego wsparcia finansowego. Wspólnie z K. Puzyną prowadzimy bloga m.in. dokumentującego nasze działania www.bejda.iddd.de
  Stanowczo odcinamy się od pseudo działań organizacji nazywanych ekologicznymi, czy instytutów, fundacji złudnie mających w nazwie „Obywatelskie” a szczególnie od ekologów dla których gęś jest ważniejsza od człowieka.
  Z uznaniem odnosimy się do oddolnych lokalnych inicjatyw obywatelskich i stowarzyszeń a także wszystkich obywateli stających w obronie Polaków i Polskości przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami sprowadzanymi przez władze publiczne.
  Impulsem do powołania w 2011 roku Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi przy Stowarzyszeniu Regionalnym Wsi Urzecze ,”Łowiczanie” był sprzeciw wobec manipulacji medialnych, nie informowania społeczeństwa o zagrożeniach, nie realizowania ustawowego obowiązku władz wszelkich szczebli zapewnienia społeczeństwu bezpieczeństwa.
  Dodatkowym impulsem do powstania Naszej Inicjatywy był sprzeciw rolników w gminie Zduny k / Łowicza wobec wprowadzenia programu „Natura 2000” i badań sejsmiki 2D w celu poszukiwania gazu ziemnego i składowania CO2 na tejże ”Naturze 2000” z pogwałceniem praw obywatelskich i zasad zrównoważonego rozwoju.

  Podejmujemy działania zgodne z obowiązującym prawem.

  W poczuciu troski o dobro wspólne jakim jest Polska napisaliśmy petycję do Rzecznik Praw Obywatelskich wobec faktu, że żadna organizacja ogólnopolska ani ekologiczna ani też zawodowa nie podjęła się zaskarżenia do Trybunału Konstytucyjnego ustawy Prawo Geologiczne i Górnicze. http://www.petycjeonline.com/
  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze
  http://www.petycje.pl/petycja/7899/

  Złożyliśmy protest wyborczy do Sądu Najwyższego wobec doskonale udokumentowanego przez Krzysztofa Puzynę oszustwa wyborczego informatyką (SKARGA W STRASBURGU !)
  http://umtsno.blogspot.com/2011/12/wnioski-z-odrzucenia-protestu-2011.html,
  Podejmowaliśmy inne działania jak m.in.
  ● protest przeciw „Naturze 2000”, składowaniu C02 i wydobyciu gazu łupkowego”
  ● akcja informacyjna o zagrożeniach na terenie gmin powiatu łowickiego połączona ze zbieraniem podpisów pod petycją
  ● udaremniliśmy próbę wprowadzenia na osiedlach w Łowiczu toksycznych podzielników ciepła w wyniku akcji informacyjnej i zorganizowania się mieszkańców a także złożenia wniosku do Prokuratury o ściganie winnych.
  ● akcję informacyjną w sprawie konieczności dochodzenia roszczeń od wojewody łódzkiego
  ● wystąpienie do Ministerstwa Środowiska o zakaz budowy małych elektrowni wodnych na Bzurze, na terenie „Natury 2000 „w Strugienicach, Sobocie , Klewkowie
  ● pomoc mieszkańcom w odwołaniach w sprawie MEW w Klewkowie, Strugienicach w tym m.in. zredagowanie odwołań i zażaleń.
  ● akcja mailowego, telefonicznego i osobistego informowania urzędów, mieszkańców powiatu łowickiego i kutnowskiego o zagrożeniach związanych z budową wiertni gazu ziemnego w Gołębiewie Nowym
  ● kilkakrotne wizytowanie terenu wokół wiertni. Docieranie od domu do domu z ulotkami ostrzegającymi przed skutkami wydobywania gazu ziemnego w okolicznych miejscowościach. Spotkanie w świetlicy w Gołębiewie Nowym 07.10.2011r.
  udział T. Wojda w Międzynarodowej Konferencji we Wrocławiu w dniach 19-20.09.2011 r. "Problem szczelinowania podczas wydobycia gazu łupkowego w Europie" z udziałem Jose Bove oraz w proteście przed Halą Stulecia we Wrocławiu i w na terenie wiertni w Siekierkach koło Poznania.
  Ponadto złożyliśmy wnioski do Prokuratury w Łowiczu :

  ● przeciwko dyrekcji ZGM o niedopełnienie obowiązku należytej dbałości o mienie bloku mieszkalnego os. Kostka 10 w Łowiczu a tym samym stwarzanie zagrożenia dla zdrowia i życia mieszkańców.
  ● przeciwko Burmistrzowi Łowicza i Dyrektorce ZGM niedopełnienia obowiązku poinformowania o szkodliwości dla zdrowia i życia podzielników ciepła narzucanych tysiącom mieszkańców. Sąd odmawia wszczęcia śledztwa pod szyldem rozpoznawania listu żelaznego.
  ● Wniosek o zbadanie i ukaranie winnych:
  - naruszenia prawa własności około 200 rolników posiadających grunty przylegające do rzeki Bzury poprzez wywłaszczenie bez ich wiedzy i zgody.
  - nie dopełnienia obowiązków należytego informowania i równego traktowania stron w związku z wprowadzeniem programu „Natura 2000” ( brak do tej pory informacji o wszczęciu śledztwa ).
  - nie dopełnienia obowiązków należytego informowania o zagrożeniach związanych z :
  a/ z objęciem terenu działaniem koncesji Ministerstwa Środowiska na poszukiwania i wydobycie ropy naftowej i gazu ziemnego
  b/ przeprowadzeniem odwiertów geologicznych pod kątem podziemnego składowania skroplonego CO2
  c/ budową elektrowni wodnych w Klewkowie i w Strugienicach na rzece Bzurze
  ● w sprawie wysypiska śmieci i uciążliwego przetwarzania toksycznych dla ludzi, zwierząt i środowiska odpadów w prywatnej posesji w Niedźwiadzie w bliskim sąsiedztwie gospodarstw rolnych. Prokuratura po upływie pół roku, 06.12.2011 r. wszczęła śledztwo a zbada ( o zgrozo!) tylko szkodliwość dla roślin.
  ● w sprawie udokumentowanego poświadczenia nieprawdy przez Wójta Gminy Zduny w piśmie związanym z budową małej elektrowni wodnej w Strugienicach o terminie złożenia naszego odwołania do Kolegium Odwoławczego.
  ● Do Prokuratury w Kutnie o wstrzymanie odwiertu w Gołębiewie Nowym i spowodowanie zaprzestania praktyk okłamywania społeczeństwa terenów objętych koncesjami na wydobywanie gazu ziemnego konwencjonalnego i gazu ziemnego niekonwencjonalnego - łupkowego.

  Nasza Inicjatywa nawołuje do obrony przed zagrożeniami grabieżą czy rugowaniem Polaków poprzez :
  Odezwę do sędziów, prokuratorów... „ Stańcie w obronie praw i własności narodu”
  Odezwę ” Brońmy Polskiej Ziemi” do mieszkańców Strzebieszewa i wszystkich wsi powiatu łowickiego ( ogłoszenie płatne w gazecie lokalnej 09.11.2011 r.)
  Odezwę do Polaków” Brońmy Polskiej Ziemi przed okupacją koncernów wydobywczych gazu ziemnego”
  Apel do Polaków z wszystkich zakątków świata „ Budźcie Polaków w Polsce”.
  Wobec powyższego żądamy:
  ● przeproszenia nas w najbliższym programie "Świat i Polska" o treści
  uzgodnionej z nami i opublikowania przeprosin na stronach internetowych TVN.
  ● emisji w programie " Świat i Polska" treści Apelu do społeczeństwa.
  ● rzetelnego zrealizowania i emisji materiału filmowego o
  nieprawidłowościach przy odwiercie Kutno 2 w Gołębiewie Nowym,
  stwierdzonych przez Wojewódzką Inspekcję Ochrony Środowiska.
  ● przekazania rekompensaty finansowej na cele społeczne naszej Inicjatywy na konto: Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze "Łowiczanie" Bank PEKAO S.A. ul. Długa 27,99-400 Łowicz , NRB: 88 1240 1819 1111 0000 1088 5910

  Oczekujemy odpowiedzi w ciągu trzech dni.

  Wyrażamy nadzieję, że Stacji TVN24 zależy na dobrej opinii społecznej, dobrym kontakcie z widzami i nie będzie konieczne podejmowanie przez nas dalszych działań w obronie naszych praw, dobrego imienia.

  Teresa Wojda, Maria Bejda

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze „Łowiczanie”
  Forum Organizacji Pozarządowych na Rzecz Obrony
  Praw i Własności Narodu
 • @Mufinek Sposypkom 11:46:41
  Zastanawiamy się nad dowodami i uważamy, że zmiana pisowni nazwiska i usunięcie np. znaku niewolnika na plastikowym dowodzie sprawy nie załatwia, bo na tym dowodzie są również sfałszowane znaki państwowe i nazwa państwa. Państwo Polskie faktycznie jest od 1927r. w stanie zawieszenia.
  Krystyna Trzcińska dowodzi :
  cyt."POLSKA jest w stanie zawieszenia bytu od 1927 r (bezskuteczne rozporządzenie o godle). POLSKA ma swoje terytorium, ale nie ma prawomocnych symboli narodowych, a te symbole narodowe, którymi posługują się polskojęzyczne przybłędy żydowskie, zamieszkałe na terytorium POLSKI często pod przybranym nazwiskiem i wyłudzonym obywatelstwem POLSKIM, prawomocnymi symbolami narodowymi POLSKI nie są. :- koniec cytatu.


  Nieustraszona, lekarka medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego systemu pisze :
  cyt.: "Nie można być obywatelem symulacji państwa, które w rzeczywistości jest obszarem gospodarczo-militarnym pod obcą okupacją, a ludzie mają status bezpaństwowców - jeńców wojennych !

  Wszelkie dowody "obywateli" są właściwie identyfikatorami niewolników podlegającymi "prawu morskiemu", którzy osobistym podpisem zgadzają się na to ! Jest to zasada kondludencji czyli dla pachołków systemu wystarczy już wymówić swoje nazwisko, żeby mogli "działać zgodnie" z legalnym "prawem" handlarzy ludźmi - kapitałem humanitarnym ! "

  W obecnej sytuacji konieczne staje się wypędzenie okupanta i odtworzenie na nowo PAŃSTWOWOSĆI POLSKIEJ, z uwzględnieniem upadku prywatnego światowego, niewolniczego systemu. Konieczne też jest uwzględnienie bardzo ważnej kwestii statusu prawnego sąsiadujących z nami krajów a zwłaszcza Niemiec.
 • @LOWPORO 23:34:41
  And Jesus said,“Father, forgive them, for they know not what they do.” Don't have to be Christian to find the wisdom

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930