Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

STOP TALMUDYCZNEMU “WYMIAROWI SPRAWIEDLIWOŚCI” W POLSCE !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bezprawne, nielegalne są działania prywatnych firm handlowych, symulujących "wymiar sprawiedliwości" :wyroki, postanowienia, wyłudzane opłaty, mandaty, kary, zajęcia komornicze itp.

 

Prywatne firmy handlowe symulujące "wymiar sprawiedliwości" w Polsce są współwinne agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim !


Łowicz, 27.01.2016r.

 

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU                                             


 

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels):itccsoffice@gmail.com

 

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s przestępstw Kościoła i Stanu w Brukseli

 

Polski Obywatelski Ruch Oporu wnosi o dołączenie do wysłanej  w dniu 25.01.2016r. korespondencji wraz z załączonymi dowodami dotyczącymi   “Oskarżenia prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje Unii Europejskiej i  państwowe w Polsce, o działania na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego i ludzkości “, niniejszego, naszego rozstrzygnięcia w sprawie przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej prywatnych firm  handlowych, które symulują instytucje państwowe wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

Uprzejmie prosimy o pomoc w obronie Narodu Polskiego i Polski.

 

Pomimo upadku światowego, niewolniczego prywatnego systemu zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, ogłoszonego 25.12.2012r. , upadłe kartele: polityczny, bankowy, religijny  medialny, medyczny, nadal dokonują wyniszczania narodów, ograbiania ludzkości, niszczenia naszej Planety !

https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/

itccs-polski.blogspot.de/2014_04_01_archive.html  

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski  http://brd-schwindel.org/beamte-wurden-aufgeklaert-alle-handlungen-sind-eigenverantwortlich/           

Polski Obywatelski Ruch Oporu uznaje za winne agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim, wszystkie prywatne firmy handlowe,które symulują instytucje państwowe wymiaru sprawiedliwości w Polsce, podległe firmom handlowym, podającym się bezprawnie za “Ministerstwo Sprawiedliwości”,  “Ministerstwo Spraw Wewnętrznych”, “Prokuratura  Generalna”.

 

Obecni i wcześniejsi szefowie firm i ich pomocnicy z prywatnych firm handlowych,symulujących instytucje państwowe wymiaru sprawiedliwości w Polsce, podający się bezprawnie za: pracowników “Ministerstwo Sprawiedliwości”, “Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji”, “Prokuratura  Generalna” oraz im podległe jednostki:  policji, sądów, prokuratury na terenie całej Polski, są winni działań na szkodę każdego Polaka, są winni działań na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, są winni działań na szkodę Polski, na szkodę ludzkości.

 

Według prawa handlowego dla ważności jakiejkolwiek transakcji konieczne jest podpisanie umowy. Żaden przedstawiciel Suwerena-Narodu Polskiego nie podpisywał żadnej umowy  z firmą handlową “Ministerstwo Sprawiedliwości”, “Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji”, “Prokuratura Generalna”ani z prywatnymi firmami handlowymi,  podającymi się za “sądy”,  “prokuratury” i  “policję”,  itp., ani z żadnymi innymi prywatnymi firmami handlowymi a zarejestrowanymi w UPIK w Waszyngtonie, podającymi się za instytucje państwowe w Polsce, działającymi według prawa morskiego, które traktuje każdego Polaka jako korporację do wyzysku, jako martwą duszę pozbawioną praw ludzkich !  

 

Wobec powyższego bezprawne, nielegalne są wszystkie działania tych firm, w tym wyroki, postanowienia, wszelkie wyłudzane przez te firmy opłaty, mandaty, kary, zajęcia komornicze itp. Są zbrodnią, przestępstwem wyłudzania rozbójniczego, działaniem na szkodę i krzywdę każdego Suwerena-Polaka jak też na szkodę ludzkości !

 

Poprzedni szefowie i  Zbigniew Ziobro, obecny szef prywatnej firmy handlowej  “Ministerstwo Sprawiedliwości ”, zarejestrowanej  w UPIK w Waszyngtonie pod nr.367462806, działając  w grupie przestępczej,  wraz z pomocnikami  są winni:

 

 • zbrodni wydawania i wykonywania nielegalnych wyroków nielegalnych sądów, stosujących jurysdykcję talmudyczną

 

 • wymuszeń rozbójniczych, polegających na  ściąganiu od Polaków opłat, mandatów, kar, na rzecz firm prywatnych w Polsce oraz na rzecz światowych elit żydowskich, głównie z USA i z Izraela.

 

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

L D-U-N-S® Nummer 367462806

L Geschäftssitz Ul. Ujazdowskie 11

L Postleitzahl 00 567

L Postalische Stadt Warszawa

Land Poland

W Länder-Code 616

Postfachnummer

Postfach Stadt

L Telefon Nummer 225212722

W Fax Nummer 225212888

W Name Hauptverantwortlicher Chmielewski Stanislaw

W Tätigkeit (SIC) 9611

Poprzedni szefowie i Mariusz Błaszczak, obecny szef prywatnej firmy handlowej “Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji “, zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod numerem:423396879, działając w grupie przestępczej wraz z pomocnikami są winni:

 • zbrodni wydawania i  wykonywania nielegalnych wyroków nielegalnych sądów, stosujących jurysdykcję talmudyczną

 • wymuszeń rozbójniczych, polegających na  ściąganiu od Polaków opłat, mandatów, kar, na rzecz firm prywatnych w Polsce oraz na rzecz światowych elit żydowskich, głównie z USA i z Izraela.

UPIK® Datensatz - L

L

Eingetragener Firmenname

MINISTERSTWO SPRAW WEWNETRZNYCH

 

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

 

L

D-U-N-S® Nummer

423396879

L

Geschäftssitz

Ul. Stefana Batorego 5

L

Postleitzahl

02-591

L

Postalische Stadt

Warszawa

 

Land

Poland

W

Länder-Code

616

 

Postfachnummer

 
 

Postfach Stadt

 

L

Telefon Nummer

226212020

 

Fax Nummer

 

W

Name Hauptverantwortlicher

Stachanczyk Piotr

W

Tätigkeit (SIC)

9111


 

Poprzedni szefowie i  Andrzej Seremet, obecny szef prywatnej firmy handlowej  “Prokuratura Generalna”, zarejestrowanej  w UPIK w Waszyngtonie pod

nr.424306989, działając w grupie przestępczej wraz z pomocnikami  są winni:

 

 • zbrodni wydawania i  wykonywania nielegalnych wyroków nielegalnych sądów, stosujących jurysdykcję talmudyczną

 • wymuszeń rozbójniczych, polegających na  ściąganiu od Polaków opłat, mandatów, kar, na rzecz firm prywatnych w Polsce oraz na rzecz światowych elit żydowskich, głównie z USA i z Izraela.

L

Eingetragener Firmenname

PROKURATURA GENERALNA

 

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

 

L

D-U-N-S® Nummer

424306989

L

Geschäftssitz

Ul. Barska 28/30

L

Postleitzahl

02-315

L

Postalische Stadt

Warszawa

 

Land

Poland

W

Länder-Code

616

 

Postfachnummer

 
 

Postfach Stadt

 

L

Telefon Nummer

221251491

W

Fax Nummer

223189831

 

Name Hauptverantwortlicher

 

W

Tätigkeit (SIC)

9211

Obecni i wcześniejsi szefowie firm i ich pomocnicy z prywatnych firm handlowych,symulujących instytucje państwowe wymiaru sprawiedliwości w Polsce, podający się bezprawnie za pracowników “Ministerstwa Sprawiedliwości”, “Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji”, “Prokuratury  Generalnej” oraz szefowie i ich pomocnicy z podległych jednostek policji, sądów, prokuratur na terenie całej Polski, są winni działań na szkodę każdego Polaka, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, na szkodę Polski, na szkodę ludzkości.

 

 • Wszyscy są winni oszustwa podawania się za urzędników państwowych, wykonywania  nieuprawnionych działań z przymusem (np zajęcia komornicze, kary, faktury wstępne, etc.) bez posiadania jednoznacznego statusu  "urzędnika państwowego", bez posiadania legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 1000 000 Euro od szefa i 100 000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 24 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby/

 

 • Wszyscy są winni fałszerstwa narodowościowego stanu osobowego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.16 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Wszyscy są winni stosowania nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów  prawnych.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 1.000.000 Euro od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 21 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Wszyscy są winni działania bez podpisu i prawomocnej legitymacji pracownika państwowego albo urzędnika mianowanego

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, w wysokości 100.000 Euro od szefa i 50.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 30 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Wszyscy są winni wysyłania bezprawnej  i nielegalnej korespondencji, zawierającej  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia, zawarte między innymi, w ostrzeżeniach, karach  administracyjnych, opłatach itp.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000 Euro od szefa i 500 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 6 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Wszyscy są winni łamania praw człowieka - naruszenia godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK).

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 150.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 47 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Wszyscy są winni dyskryminacji, przymusu, rasizmu

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 17 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni innych, nie wymienionych powyżej przestępstw na szkodę  i krzywdę każdego Polaka a  zawartych w Międzynarodowej taryfie odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich

 

Poniżej  do zastosowania  dla każdego Polaka “Międzynarodowa  taryfa odszkodowawcza za łamanie praw ludzkich”,jako rekompensata za szkody i krzywdy wyrządzane  przez  prywatne  firmy handlowe żydowskiego okupanta.https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby/

 

Prywatne firmy handlowe tzw. “wymiaru sprawiedliwości” zostały przejęte przez przedstawicieli żydowskiego okupanta, który prowadzi działania na szkodę i krzywdę rdzennych Polaków. Firmy te dyskryminują, nękają , prześladują Polaków w Polsce poprzez stosowanie przepisów osaczających nawet świadków w sprawach cywilnych. Według tych nielegalnych, nieskutecznych przepisów “sądy” nakładają kary, nawet za nie doręczone zawiadomienia, grożą następnymi karami i przymusowym doprowadzeniem na rozprawę w sprawie cywilnej. Przykładem takiego terroru sądowego bezprawia jest opisana sytuacja mieszkanki Bielawy, która skierowała żądanie natychmiastowego zaprzestania nękania nielegalną korespondencją i zastraszania karami oraz wymuszania stawiennictwa na rozprawie. link: “Nie dajmy się zastraszać i nękać przez prywatne “sądy”http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128743,nie-dajmy-sie-zastraszac-i-nekac-przez-prywatne-sady  

Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej, demaskatorka upadłego niewolniczego systemu pisze:

"PRAWO TO FIKCJA LITERACKA CZYLI PIĘTA ACHILLESOWA SYSTEMU

"Kto jest głupi albo nieświadomy tego trzeba oszukać" - ta podstawowa teoria agresji narodu handlowego sprawdziła się już na popełnieniu niezliczonych oszustw, wyłudzeń, plądrowania, niszczenia, zabijania ludzi i świata i to właśnie przez iluzje "prawa" nierozłącznie związanego z jahwizmem.
"Uczeni w pismie" starsi bracia w swojej "wierze" doskonale wiedzieli o potędze słowa pisanego, martwej abstrakcji, jako symbolu, a szczegolnie o literze "prawa", która ma wywoływać odpowiednie skojarzenia, strach i uległość atakowanego odbiorcy, który wierząc w te sprytne słowne manipulacje na papierze niestety bezmyślnie podporządkowywuje się tej niezrozumiałej dla niego "prawnej" magii słow i ślepej wiary w nie.
Ale o to właśnie chodzi tym wszystkim "wybrancom" i ich "pisarzom", którzy już dawno zauważyli, że "głupi goj uwierzy we wszystko, co jest napisane". Niestety dla całego świata ta ślepa wiara w manipulacje słowne zwane "prawem" doprowadziła go do ruiny i na skraj przepaści.
Wszelkie publikacje światłych ludzi rożnych epok z wyjaśnieniami i ostrzeżeniami wobec tych pisemnych schematów poddane zostaly cenzurze i wyparte ze świadomosci zbiorowej. Jednak czasy internetu umożliwiły nadrobienie tej celowo wywołanej niewiedzy dotyczącej "wymiaru prawa" czyli bezmiaru niesprawiedliwości na całym świecie prowadzonej przecież na naszych oczach przez politycznych "Federführende", przez prowadzących pioro, przez "podpisujących" wszelkie umowy, traktaty i rozporządzenia niby to dla naszego "dobra", ale jak wskazuje historia zawsze przeciwko ludziom i pokojowi na świecie.
Ta kasta faryzeuszy - "pisarzy" wspólpracująca od wieków zgodnie z ich "prawem" to przecież "politycy" i "papierze" szyderczo śmiejących się na każdej okładce propagandy i na każdym ekranie telewizyjnym.
Jednak zdrowo się ten śmieje, kto sie śmieje ostatni.
Chociaż teraz pusty śmiech mnie ogarnia, jak ludzie biorą ten cały wędrowny teatrzyk bredzących głów i piszących żółcią potworów obłudnie udających dobroczynców, to z drugiej strony chce mi się płakać dlatego, że ludzie dali się tej tak w sumie małej garstce żydowskich aktorów, magików słowa i iluzjonistów nabrać i dać im zezwolenie na ich niezliczone oszustwa, grabież i mordowanie w imię ich najlepszych wojennych geszeftów drukarzy dolara i lichwiarzy; mających do tego jakoby "prawo" !!! - handlowo-wojenne czyli pirackie "prawo morskie" ! "Na początku było słowo" - niestety zbrodnicze plemie żmijowe z podwójnym językiem obrócilo je w niezliczone kłamstwa i jeśli ktokolwiek w jakiekolwiek ich klamstwo wierzy sam wydaje na siebie wyrok śmierci ! " - koniec cytatu 
 
Maria Bejda i Teresa Wojda w  5-letniej (od stycznia 2011r.), społecznej działalności w obronie własnego miejsca do życia, w obronie Narodu Polskiego i Polski, stopniowo odkrywały i demaskowały ludobójcze działania prywatnych firm handlowych, podajacych się za władze wszelkich szczebli w Polsce i w Unii Europejskiej.Żadne z  naszych ponad trzystu, w pełni udokumentowanych wystąpień, skierowanych do instytucji unijnych, Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, Międzynarodowego Trybunału Karnego, Prokuratora Generalnego, Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Prokuratury Rejonowej w Łowiczu i w Kutnie, demaskujących  działania na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego i Polski, nie odniosły oczekiwanego skutku: zaprzestania szkodliwych działań, ukarania winnych.

Szefowie i ich pomocnicy działający w grupie  przestępczej “ wymiaru sprawiedlowości” winni są bezkarności osób dopuszczających  się przestępstw przeciwko bezpieczeństwu publicznemu. Odbywa się to pod fałszywmi hasłami dbałości o zdrowie publiczne, środowisko, o dobro i interes Narodu a faktycznie  jest to celowe podtruwanie i wyniszczanie Polaków, m.in. poprzez :

 • toksyczne dodatki do wody pitnej (fluor, chlor, lit, arsen, SeaQuest, itp)

 • żywność naszpikowaną szkodliwymi dodatkami oraz GMO

 • zatruwanie i zubażanie zasobów wodnych poprzez niszczycielską działalnośc firm wydobywczych branży energetycznej

link:”Zatrzymajmy rabunek bogactw i niszczenie Polskiej Ziemi !”http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128770,zatrzymajmy-rabunek-bogactw-i-niszczenie-polskiej-ziemi

 • rozsiewanie toksycznych chmur (chemtrails)

 • medycynę oficjalną, która jest największym zdemaskowanym ludobójstwem wszechczasów.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123442,nie-oddawajmy-swojego-zdrowia-w-rece-lekarzy-okupanta Skarga dr. Rath na  ludobójstwo i inne przestępstwa przeciw ludzkości w ramach “Biznesu farmaceutycznego z chorobami”....skierowana do Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze w linkach:  http://www4ger.dr-rath-foundation.org/THE_HAGUE/complaint/index.html http://www4ger.dr-rath-foundation.org/THE_HAGUE/complaint/complaint4.html

 • toksyczne podzielniki ciepła (nie są żadnymi miernikami !)

 • fale elektromagnetyczne i systemy kontroli i zniewalania umysłów

 • sprowadzenia trucicielskiej bazy hydroszczelinowania na osiedle Bratkowice w Łowiczu, celem zintensyfikowania wydobywania bogactw naturalnych w Polsce i w Europie.

Prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje państwowe  “wymiaru sprawiedliwości”, zamiast ukarania winnych, to w zmowie z winnymi - sprawcami przestępstw przeciwko bezpieczeństwu publicznemu, prowadzą działania przeciwko Stowarzyszeniu Regionalnemu Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu. Nękają, prześladują, znieważają, naruszają dobra osobiste Marii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk ( Wojda) a tym samym podważają zaufanie niezbędne dla prowadzonej działalności społecznej.

 

Szefowie prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe  “wymiaru sprawiedliwości” wraz z pomocnikami ,  współdziałający z firmami handlowymi, symulującymi inne instytucje państwowe w Polsce jak też współdziałające z firmami handlowymi, symulującymi instytucje unijne, działając w grupie przestępczej są winne działań naruszających prawa osoby wolnej, prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie” Teresy z domu Znyk (Wojda):

 • winne nękania bezprawnymi postępowaniami sądowymi

link:”Kara za obronę Narodu Polskiego a bezkarność za łamanie jego praw.”https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/30/kara-za-obrone-narodu-polskiego-a-bezkarnosc-za-lamanie-jego-praw/

 • winne wydania listu żelaznego zamiast ukarania winnych: “burmistrza” Miasta Łowicza K.Kalińskiego i dyr. Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej J.Mika, zamiaru wprowadzenia toksycznych podzielników ciepła w Łowiczu, w sprawie IIKp 235/11 Łowiczu.

  Foto z wokandy: rozpatrywanie skargi T.Wojda na odmowę wszczęcia śledztwa przez Prokuratora Rejonowego w Łowiczu, z wniosku T.Wojda przeciw K.Kalińskiemu i J.Mika o zamiar wprowadzenia toksycznych  podzielników ciepła, IIKp 235/11. Na wokandzie zapis utajnionego przed T.Wojda : “rozpoznawanie  wniosków o wydanie listu żelaznego”.Prezes Sądu M.Piwowarczyk  oraz  Prokurator Rejonowy M.Bursa osobiście uporczywie utrudniały wgląd do akt sprawy przed i po rozprawie, by ukryć faktyczną zawartość akt sprawy.  
 • winne oszczerczych artykułów w lokalnych mediach i kampanii oszczerczych komentarzy na lokalnych portalach

link: “Media lokalne chronią przestępców a znieważają obrońców Narodu Polskiego”https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/30/media-lokalne-chronia-przestepcow-a-zniewazaja-obroncow-narodu-polskiego/

 • winne zlikwidowania  kont Marii Bejda i Teresy Wojda na facebook i google

 • winne podsłuchiwania, inwigilacji, przeszkadzania w internecie

 • winne zastosowania technik zniewalania umysłu w gmachu  prywatnej firmy handlowej “Sąd Rejonowy w Łowiczu”, na rozprawie o przymusowe udostępnienie siedziby Stowarzyszenia, w grudniu 2013r.

Oświadczenie Teresy Wojda z 09.01.2013 r.w związku z przebiegiem rozprawy sygn. akt IC 480/12 i zastosowaniem technik zniewalania i kontroli umysłu znajduje się w linku:  “Skarga na bezprawny zamach na siedzibę Stowarzyszenia i Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu “https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/31/skarga-na-bezprawny-zamach-na-siedzibe-stowarzyszenia-i-polskiego-obywatelskiego-ruchu-oporu/

 • winne, szarpania, naruszenia nietykalności i wolności prezes w dniu 25.06.2014r.  przez dwóch policjantów i “burmistrza” Miasta Łowicza-K.Kalińskiego

 • winne, szarpania, naruszenia nietykalności i wolności prezes w dniu 01.08.2014r. przez dwóch agentów wrogich, tajnych służb, na cmentarzu w Łowiczu  

 • winne zamachu na siedzibę Stowarzyszenia, którą jest mieszkanie własnościowe prezes

 • winne bezprawnego nękania przez “komornika sądowego” o przymusowe udostępnienie siedziby-mieszkania, celem wykonania zbędnej inwestycji: wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej   

 • winne wydania nakazu siłowego doprowadzenia na “dobrowolne” badania psychiatryczne, w sfabrykowanej sprawie o wykroczenie,  rzekomego naruszenia porządku publicznego na sesji Rady Miejskiej w Łowiczu, 25.06.2014r. Z obawy o swoje zdrowie i życie nie przebywa w swoim mieszkaniu, siedzibie Stowarzyszenia

 • winne nękania rodziny i mieszkańców wsi Urzecze przez patrole policyjne, prowadzące rzekome poszukiwania prezes, pomimo, że ona tam nie mieszka, łącznie ze zbieraniem informacji o stanie zdrowia

 • winne pozbawienia w dniu 04.01.2016r. dopływu energii elektrycznej do siedziby Stowarzyszenia

 • winne próby porwania i  zamachu na życie Marii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk ( Wojda) w dniu 04.11.2015r.  

Opis zamachu i próby porwania obrończyń narodu Polskiego, w linku: “Zamach na przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporuhttps://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/06/zamach-na-przedstawicielki-polskiego-obywatelskiego-ruchu-oporu-bandycki-napad-i-proba-uprowadzenia-w-lowiczu/,  ”Bandycki napad i próba uprowadzenia w Łowiczu.”http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127164,bandycki-napad-i-proba-uprowadzenia-w-lowiczu

 • winne współudziału w szykanowaniu Marii Bejda przez Kriminal Amt we Flensburgu,

Opis szykanowania Marii z domu Znyk (Bejda) w  linkach:https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/28/skarga-na-agresje-na-polske-debelacje-terytorium-ludobojstwo-na-narodzie-polskim/ https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/27/niemiecka-policja-kryminalna-kontroluje-polityczne-wpisy-polakow-na-fb-pejsbuku/#comments https://piotrbein.wordpress.com/2014/03/30/szyakany-dla-polki-patriotki-w-niemczech-za-skarge-w-obronie-polski/ https://piotrbein.wordpress.com/2014/03/29/niemiecka-policja-kryminalna-wladze-bezpieczenstwa-niemiec-i-polski-pejsbuk-fb/ https://piotrbein.wordpress.com/2014/04/01/odpowiedz-bejdy-do-kripo/

W poniższych linkach dowody z batalii o życie, o zdrowie. o czystą wodę, o przyrodę:https://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/,https://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/17/batalii-o-zdrowie-o-czysta-wode-o-przyrode-o-zycie-ciag-dalszy/,www.monitor-polski.pl/chca-nas-wytruc-woda-z-kanalizacji/

Polski Obywatelski Ruch Oporu podaje niepełną, zaktualizowaną  01.02.2016r.,  listę  osób winnych agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim, winnych współudziału w łamaniu praw Teresy Wojda, Marii Bejda, winnych współudziału w naruszaniu dóbr osobistych, prześladowaniu, dyskryminacji Teresy Wojda, Marii Bejda, winnych  współudziału w zamachu na życie Teresy Wojda i Marii Bejda, podających się bezprawnie za urzędników państwowych w Polsce.

Andrzej Duda - prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Krakowskie Przedmieście 46/48

Bronisław Komorowski - były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Donald Tusk - były Prezes Rady Ministrów,

Ewa Kopacz -  była Prezes Rady Ministrów,

Beata Szydło- prezes Rady Ministrów

Zbigniew Ziobro- Minister Sprawiedliwości

Mariusz Błaszczak- Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji

Konstanty Radziwiłł - Minister Zdrowia

Paweł Szałamach - Minister Finansów

Irena Lipowicz – była Rzecznik Praw Obywatelskich,Aleja Solidarności 77, 00-090 Warszawa,

Cezary Grabarczyk, Marek Biernacki - byli  Ministrowie Sprawiedliwości,Al. Ujazdowskie 11,

00-950 Warszawa,

Stanisław Dąbrowski - były Prezes Sądu Najwyższego,Plac Krasińskich 2/4/6, 00-951 Warszawa

Małgorzta Gersdorf - prezes Sądu Najwyższego, Plac Krasińskich 2/4/6, 00-951 Warszawa

Marcin Korolec – były Minister Środowiska, ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa

Jolanta Chełmińska - Wojewoda Łódzki, ul. Piotrkowska 104, 90-926 Łódź

Marek Woźniak – Prezes, Samorządowe Kolegium Odwoławcze, ul.Piotrkowska 86, 90-103 Łódź

Andrzej Seremet - Prokurator Generalny, Rakowiecka 26/30 , 02-528 Warszawa

Krzysztof Kwiatkowski - Najwyższa Izba Kontroli,  ul. Filtrowa 57, 00-950 Warszawa

Krzysztof Bukowiecki - Prokurator Okręgowy w Łodzi, Jana Kilińskiego 152, 90/322 Łódź

Magdalena Bursa - Prokurator Rejonowy w Łowiczu,Kaliska 1/3 , 99-400 Łowicz

Magdalena Piwowarczyk - Sąd Rejonowy w Łowiczu, Kaliska 1/3 , 99-400 Łowicz

Krzysztof Kaliński - Burmistrz Miasta Łowicza, Stary Rynek 1, 99-400 Łowicz

Henryk Zasępa - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu, Stary Rynek 1, 99-400 Łowicz

Władysław Michalak - były wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu

Artur Michalak – Naczelnik, Urząd Miejski w Łowiczu, Stary Rynek1, 99-400 Łowicz

Janusz Michalak - Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych, Armii Krajowej 2b, 99-400 Łowicz

Joanna Mika - Dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu, Nowa 5 , 99-400 Łowicz

Rafał Fronczek- Prezes Krajowej Rady Komorniczej, Szpitalna 4/10, 00-031 Warszawa

Marek Cichal - Komornik Sądowy, Chopina 7, 99-400 Łowicz

Jacek Banachowicz - Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu,Bonifraterska 12/14 , 99-400 Łowicz

Tomasz Rubin – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji ,Bonifraterska 12/14, 99-400 Łowicz

Wiesław Kozłowski - policjant Powiatowej Komendy Policji w Łowiczu

Michał Pokora - policjant Powiatowej Komendy Policji w Łowiczu

Inni, nieznani z nazwiska policjanci Powiatowej Komendy Policji w Łowiczu

JNissen - Kriminal Amt in Flensburg, Norderhofenden 1, 24937 Flensburg, BRD GmbH

Luis Moreno-Ocampo- Prokurator Generalny Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze

Martin Schulz- Przewodniczący Parlamentu Europejskiego

Lamberto Zannier - sekretarz OBWE

Herman Van Rompuy Przewodniczy Komisji Europejskiej .

José Manuel Barroso, JanezPotočnik- Komisja Europejska

Wszyscy wyżej wymienieni i inni, odpowiadają  według  prawa międzynarodowego, (międzynarodowej  taryfy odszkodowań załączonej poniżej ) za złamanie praw każdego rdzennego Polaka, własnym majątkiem do trzeciego pokolenia !!!  

 

Teresa z domu Znyk (Wojda), Maria z domu Znyk (Bejda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  


 

Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

http://polskiruchoporu.neon24.pl/ www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl ,www.bejda.iddd.de

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
 

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze "Łowiczanie"

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

 

Łowicz, 25.01.2015r.

 

Szanowni Państwo !

 

Za stawanie w obronie Narodu Polskiego Teresa Wojda, prezes Stowarzyszenia Regionlnego Wsi Urzecze "Łowiczanie", Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU, doświadcza prześladowania, dyskryminacji, szykanowania i gróżb karalnych a także przymusu poddania się "dobrowolnemu" badaniu psychiatrycznemu ze strony łowickiej grupy przestępczej z M.Piwowarczyk, "prezes sądu" w Łowiczu na czele. Ponadto Sąd Rejonowy w Łowiczu jest również sprawcą zamachu na siedzibę naszych organizacji poprzez wydanie nakazu o siłowe wtargnięcie do siedziby naszych organizacji, którą jest mieszkanie własnościowe prezes T.Wojda o pow. 26 mkw.

 

Z tych powodów prezes T.Wojda nie może wypełniać swoich obowiązków jako szefowa  organizacji pozarządowej w dziedzinie krzewienia kultury narodowej polskiej jak też w obronie Narodu Polskiego.Z obawy o swoje bezpieczeństwo nie przebywa w swoim własnościowym mieszkaniu, które jest równocześnie siedzibą naszych organizacji.Jej synowie i ich rodziny są niepokojeni  przez policjantów, nasyłanych przez łowicką grupę przestępczą.Prezes T.Wojda zmuszona jest zmieniać często miejsce swojego pobytu, korzystając z życzliwości i dobroci Polaków w Polsce.

 

Sędzia łowickiego sądu, M.Piwowarczyk ochrania sprawców ludobójczych działań pod szyldem tzw. listów żelaznych, utajnianych przed społeczeństwem a podpisywanych przez "dostojników", wspierających sprawców agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim.

http://bejda.blogspot.de/p/dziaania-prawne-sprawa-koncesji-na-gaz.html

 

Zgodnie z Proklamacją Tadeusza Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Rzeczypospolitej przez Suwerena tj. Naród Polski, z dokumentem, który zawiera nakaz aresztowania władz wszelkich szczebli, które do władzy doszły drogą oszustw i fałszerstw wyborczych a sędziowie sądów, w tym sądu w Łowiczu jako  mianowani przez uzurpatorów i działający na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego podlegają rygorom Proklamacji.www.tcichocki.pl

 

Prezes T.Wojda stosuje się do obowiązującego ją i cały Naród Polski prawa zawartego w Proklamacji bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Naród Polski a w związku z tym nie podlega jurysdykcji talmudycznej stosowanej przez wymiar sprawiedliwości w Polsce pod presją światowych elit żydowskich.

 

Ponadto uzasadnione jest niestawiennictwo prezes T.Wojda w łowickim sądzie militarnym, kapturowym, zarejestrowanym  w Waszyngtonie podnr.424285439, SIC 9211 wUCC-Uniform Comercial Code., rejestrze opracowanym przez niezależnych ekspertów, którzy opublikowali "Report Paradygmat" o korupcji w bankach, sądownictwie i sferach rządowych, w sądzie działającym w interesie światowych elit żydowskich; NWO, Agenda 21 i Codex Alimentarius.

Skrótowe tłumaczenie z j. niemieckiego poniżej załączonego filmu "Dlaczego nie dowiemy sie o tych ważnych informacjach z oficjalnych mediów, Bundes Republik Deutschland-oszustwo."

Warum erfahren wir diese wichtigen Informationen nicht in den offiziellen Medien › BRD Schwindel :

"Niezależni eksperci prowadzący śledztwo, kontrolujący Bank Światowy, opublikowali 25.12.2012r. raport " Report-Paradygmat" o korupcji w bankach, w sądownictwie i sferach rządowych. Grupa śledczych specjalistów stwierdza, że stary system nie może zostać uratowany. Grupa ta utworzyła OPPT: "One People Public Trust "/wwis.peotretrust1776org i opracowała UCC rejestr, zawierający dowody na to, że żyliśmy w prywatnym niewolniczym systemie światowym:UCC-Uniform Comercial Code. Poprzez ten rejestr ludzkość, jako zbiorowość, odzyskała swoje prawo własności terenów, nieba, wody, własną wartość i własną wolność, co równocześnie oznacza, że już nic i nikt nie stoi między ludźmi a Stwórcą.

DC-Washington/. Te rejestry są prawomocne, niepodważalne. Służą do przymusowej egzekucji przez ludzkość wyroku na upadłym, prywatnym, niewolniczym systemie. "

 

Wymuszanie obecności w takim sądzie, który odrzucił wszystkie nasze w pełni udokumentowane skargi na ludobójcze działania władz wszelkich szczebli w Polsce jak też wymuszanie poddania się badaniom psychiatrycznym narusza godność, honor i inne niezbywalne, naturalne prawa T.Wojda jak też każdego człowieka: prawo do życia w wolności, w bezpiecznym środowisku,  z równym dostępem do dóbr Ziemi.

 

Na podkreślenie zasługuje fakt, że przepisy prawa o wykroczeniach (sprawa w sądzie przeciwko T.Wojda jest z kodeksu wykroczeń ) nie zawierają żadnego odniesienia, żadnych podstaw na wydawanie skierowania na jakiekolwiek badania  a tym bardziej psychiatryczne w dodatku pod groźbą siłowego doprowadzenia !

 

Pomimo tego prezes sądu w Łowiczu M.Piwowarczyk a nie sędzia referent wyznaczony do prowadzenia sprawy, skierował prezes T. Wojda na badania psychiatryczne pod rygorem siłowego doprowadzenia, powołując się błędnie, zuchwale  na art. 42, § 2, byle uniemożliwić T.Wojda dalsze działania w obronie praw i godności Narodu Polskiego.

 

http://prawo.money.pl/kodeks/wykroczen/czesc-ogolna/rozdzial-iv-warunkowe-zawieszenie-kary-aresztu/art-42

Art. 42. § 1.Wykonanie kary aresztu można warunkowo zawiesić, jeżeli ze względu na okoliczności popełnienia wykroczenia, właściwości i warunki osobiste sprawcy oraz jego zachowanie się po popełnieniu wykroczenia należy przypuszczać, że pomimo niewykonania kary nie popełni on nowego podobnego przestępstwa wykroczenia.

§ 2.Warunkowe zawieszenie wykonania kary następuje na okres próby, który nie może być krótszy niż 6 miesięcy i nie może przekroczyć roku. Okres próby biegnie od uprawomocnienia się orzeczenia.

§ 3.Jeżeli wykroczeniem została wyrządzona szkoda w mieniu, warunkowe zawieszenie wykonania kary może być orzeczone tylko wtedy, gdy szkoda została w całości naprawiona.

 

Prezes łowickiego sądu posłużyła się wyznaczonym przez nią dla T.Wojda obrońcą z urzędu ( T.Wojda nie występowała o wyznaczenie obrońcy z urzędu !) do nakłaniania poddaniu się wszelkim nakazom prezes sądu . Adwokat K.Antosik oszukał T.Wojda, jakoby za niestwiennictwo na rozprawie w dniu 17.11.2014r. sąd zasadził jej karę.Faktycznie rozprawa się nie odbyła a sędzia referent nie podjął żadnych decyzji w tej sprawieo wykroczenie sygn.akt  IIW 414/14.

 

Wszystkie decyzje w tej sprawie podejmowane były tylko przez prezes sądu M.Piwowarczyk, która:

 • przed pierwszą rozprawą zastrzegła aby nie wzywano żadnych świadków.

 • następnego dnia po nieodbytej rozprawie, tj.18.11.2014r. zdecydowała o wezwaniu na rozprawę w dniu 26.01.2015r., godz. 10.00, sala nr.8, dwóch świadków: policjanta i byłego przewodniczącego Rady Miejskiej w Łowiczu, który jest winny bezpodstawnego  wezwania  policji  i nakazania siłowego  doprowadzenia T.Wojda na Komendę Powiatową Policji w dniu 25.06.2014r. Naraził budżet Łowicza na niepotrzebną akcję służb ratowniczych i policji.

 • zarządziła  natychmiastowe przesłanie akt sprawy do biegłego psychiatry, co wykonano tego samego dnia czyli 18.11.2014r. a tym samym sprawiła, że akta sprawy stały się całkowicie niedostępne.

 • dołączyła do akt sprawy IIW414/14   nowo stworzoną sprawę o rozpowszechnianie ulotek o czym poinformował adwokat Antosik w rozmowie telefonicznej. Natomiast pracownice sądu w rozmowie telefonicznej nie potwierdziły tego faktu.

 • wyznaczyła drugi termin badania psychiatrycznego T.Wojdana29.01.2015r. godz.12.00w szpitalu w Zgierzu.

Gdyby sprawcy ludobójczych działań nie uchodzili bezkarnie a sąd nie działał pod ich dykando, nie wydał wyroku nakazującego wtargnięcie do siedziby naszych organizacji, to nie byłoby działania T.Wojda w ramach prawa do obrony koniecznej a tym samym nie musiałaby pojawiać się na Sesji Rady Miejskiej w Łowiczu w dniu 25.06.2014r.  

Wobec tego łowicki sąd, ochraniający przestępców jest winien krzywd T.Wojda i naszych organizacji ale również winien jest krzywd nie tylko mieszkańców Łowicza ale całej Polski, uznanych przez prokuratora za pokrzywdzonych powstaniem trucicielskiej bazy hydroszczelinowania w Łowiczu, krzywdzonych zatrutą wodą pitną, niszczeniem środowiska, rolnictwa, pokrzywdzonych antypolonizmem i wieloma innymi działaniami zniewalającymi i niszczącymi zdrowie i życie każdego Polaka.

 

Poniżej fragmenty z wystąpienia Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu pt.: "Stop dla nielegalnej ustawy 1066 ! O położenie kresu zuchwałym działaniom okupanta !" wraz z niedostępnymi linkami na dysk google, bezprawnie i bezpodstawnie zlikwidowanego przez google, konta M.Bejda;mariakonstancja2@gmail.com, co jest dowodem na panikę wśród przedstawicieli okupanta i jego kolaborantów również w łowickim sądzie militarnym, kapturowym, zarejestrowanymw Waszyngtonie pod nr.424285439, SIC 9211 a działającym na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego a w interesie zdemaskowanego żydowskiego okupanta i upadłego prywatnego, niewolniczego systemu, NWO.

 

Niech będzie przestrogą dla wszelkich służb, działających pod presją i na zlecenie żydowskich okupacyjnych władz w Polsce fragment z komentarza do informacji o fałszywym alarmie w łowickim "sądzie", napisany przez lekarkę, demaskujacą ludobójczy, niewolniczy system.

Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej,demaskatorka upadłego niewolniczego systemu komentuje, cyt.:

".. na pierwszym miejscu tą glupio wierną bandę "psów systemowych" całej tej zbrodniczej piramidy administracyjnejsamozwańczy pejsaci "panowie" przeznaczyli też na "odstrzał" , kiedy wierne brytany zza biurek staną się po wykonaniu "rozkazów" zbędni i też niebezpieczni, bo wiedzą zbyt dużo o tych wewnętrznych matactwach "prawnych" i na zimno zaplanowanym "medycznym" ludobójstwie współczesnej inkwizycji. "  

http://www.petycjeonline.com/forum/122623

lowicz24.eu/wiadomosci/l24/6316-straz-interweniowala-w-budynku-sadu-i-prokuratury#comments

Straż interweniowała w budynku sądu i prokuratury

piątek, 09-01-2015

Wpisany przez Martyna

W piątek 9 stycznia o godzinie 12:36 do PSP w Łowiczu wpłynęło zawiadomienie o zadymieniu zauważalnym w jednym z pomieszczeń na pierwszym piętrze sądu. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży.

Zanim na miejsce dotarła straż, pracownicy sądu zostali już ewakuowani. Po przybyciu do budynku przy ul. Kaliskiej dowódca PSP stwierdził, że na korytarzu rzeczywiście jest wyczuwalny zapach dymu, jednak ne udało się wykryć jego źródła. Jak dowiedzieliśmy się od dyżurnego stanowiska kierowania w łowickiej PSP, czynności strażaków polegały na dokładnym sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń budynku, wentylatorów, a także instalacji elektrycznej. Po sprawdzeniu obiektu pracownicy sądu powrócili do pracy.

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

https://docs.google.com/document/d/1so4DIaI_8PV_syUibKndBXuvXzQcUY7FFPYkX5xkY/

Na rozprawie 17.11.2014r. w Sądzie Rejonowym w Łowiczu w sprawie sygn.akt IIW 414/14, o wykroczenie z art. 51 § 1 Kw, 66 § 2 Kw, 65 § 2Kw i 63a §1 Kw, przeciwko przywódczyni Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, Teresie Wojda, z wniosku o ukaranie wystawionego przez Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu na wniosek Rady Miejskiej w Łowiczu, pod fałszywymi, całkowicie odbiegającymi od stanu faktycznego i miejsca zdarzenia zarzutami “zakłócenia spokoju i porządku publicznego” :

● w dniu25.06.2014r.na Starym Rynku w Łowiczu, co nie jest zgodne z prawdą, bo T.Wojda protestowała na sali obrad Rady Miejskiej w Łowiczu a nie na placu Starego Rynku, przeciw odrzuceniu naszych w pełni udokumentowanych skarg na ludobójcze działania Burmistrza Miasta Łowicza i Rady Miejskiej w Łowiczu jak też skarg na zamach na nasze organizacje i siedzibę.

Na znak protestu przeciwko złamaniu prawa przez Radę Miejską, i bezpodstawne nasłanie policji przez władze Łowicza, T.Wojda rozbiła maleńki pojemnik wody z zapachem czosnku (ok. 2 ml).

Dowód : link “Przerwane obrady Rady Miejskiej”

http://lowicz24.eu/wiadomosci/l24/4995przerwaneobradyradymiejskiej

Dowód: Nagranie wystąpienia prezes T.Wojda na sesji Rady Miejskiej w Łowiczu w dniu 25.06.2014r.

https://www.youtube.com/watch?v=GKH6GKVHlfs#t=13

Dowód: link: Pismo procesowe z 17.09.2014r. , “Kara za obronę Narodu Polskiego a bezkarność za łamanie jego praw ?”

https://docs.google.com/document/d/1oonScUtzqIPEepAR9WbhrJk6SGXSo4pXxJdrlT2AD2c/edit

● w dniu 01.08.2014r. na cmentarzu (nie na ulicy, jak fałszywie podane jest na wniosku do sądu!) w Łowiczu przy pomniku “Harcerek i harcerzy Szarych Szeregów żołnierzy Armii Krajowej”, sygn. akt II W 488/14

Prawda o uzurpatorach zawarta na plakatach, które prezes Stowarzyszenia T.Wojda eksponowała w milczeniu podczas odbywającego się widowiska drażniła władze miejskie, powiatowe i kościelne do tego stopnia że utrudniali T.Wojda dojście do pomnika i złożenie hołdu ofiarom II Wojny Światowej a zwłaszcza żołnierzom AK w imieniu Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, kontynuatora działalności Armii Krajowej rodowitych Polaków.

To Burmistrz Miasta Łowicza K.Kaliński zakłócał spokój i porządek publiczny poprzezm.in. znieważanie publiczne przez mikrofon prezes T.Wojda.

Dowód : Pismo procesowe z 30.09.2014r. ,

link: “Łowickie bezprawie wymiaru sprawiedliwości; sądzenie ofiary zamiast ukarania sprawców.”

https://docs.google.com/document/d/1iCJXbMPyo0yxZ2bQe6VYtcuUcr8oUTGpwNmIIyHz8NI/edit

Władze Łowicza wysługują się policją, która wnosi o ukaranie T.Wojda, osoby pokrzywdzonej napaścią dwóch mężczyzn i zachowaniem policjantów a także zachowaniem władz miasta Łowicza i powiatu łowickiego oraz przedstawicieli władz kościelnych.

 

Nade wszystko na “sędziach” Sądu Rejonowego w Łowiczu ciąży prokuratorski zarzut w związku z zamachem na dobro chronione prawem jakim są nasze organizacje i siedziba. Decyzją Prokuratora Okręgowego w Łodzi postępowanie przeciwko “sądowi” w Łowiczu zostało przekazane do Prokuratury w Kutnie.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Rozesłane do 745 odbiorców. Prosimy o dalsze rozpowszechnianie !

UPIK® Datensatz - L

L

Eingetragener Firmenname

SAD REJONOWY W LOWICZU

 

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

 

L

D-U-N-S® Nummer

424285439

L

Geschäftssitz

Ul. Kaliska 1/3

L

Postleitzahl

99-400

L

Postalische Stadt

Lowicz

 

Land

Poland

W

Länder-Code

616

 

Postfachnummer

 
 

Postfach Stadt

 

L

Telefon Nummer

468304300

W

Fax Nummer

468304330

 

Name Hauptverantwortlicher

 

W

Tätigkeit (SIC)

9211

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  Komentarz Nieustraszonej, lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego systemu.

Bardzo wazny urywek o "literaturze prawnej" z artykulu: " Jak zostac w Polsce prawnikiem ?" u Astromarii pisanego przez prawnika Lavo, bo trzeba sie uczyc tez od diabla, zeby go pokonac !

"Jak sędzia wydaje wyrok, to co do zasady nie musi go uzasadniać – wystarczy, że uzasadni go trochę na rozprawie ustnie i tyle. Na piśmie uzasadnienia nie odnajdziesz. Są jednak przypadki, gdzie trzeba pisać uzasadnienie z urzędu lub na wniosek strony postępowania. I takie wnioski są najbardziej przez sędziów znienawidzone. Dlaczego? Ano dlatego, że wg nich tracą oni czas na uzasadnianie swoich wyroków – muszą sobie popisać na komputerze.

Jak sprawa jest błaha, to pół biedy – jeden dzień i z głowy. Ale co jak sprawa trwała kilka lat? Wtedy uzasadnienie musi być długie, nie da się inaczej. Jeśli ktoś myśli, że sędziowie sami piszą uzasadnienia swoich wyroków, to są w dużym błędzie. 
Piszą je asystenci sędziów (asystentem może być osoba, która ukończyła studia prawnicze i wygrała konkurs na to stanowisko). Sędzia wchodzi do pokoju asystenta (zazwyczaj w jednym pokoju mamy 3-4 asystentów ściśniętych jak kurczaki w klatce), rzuca akta sprawy i życzy sobie uzasadnienia do swojego wyroku.

Asystent pisze uzasadnienie, choć sprawy na swoje własne oczy nie widział, potem oddaje je sędziemu. Jak sędziemu się spodoba, to je przyjmie i cały wyrok podpisze, jak nie sposobu, to asystent siada i poprawia uzasadnienie aż do skutku. Zdarza się też i tak, że uzasadnienia sporządzają aplikanci radcowscy lub adwokaccy (na tych aplikacjach odbywa się krótką praktykę sądową). Wtedy to już jest szał twórczości, aplikant który ma się uczyć zawodu, sędzia ma go do tego przygotować i dostaje za to kasę, musi sam z własnej głowy wymyślić uzasadnienie w jeden lub dwa dni. Jak sędzia będzie łaskawy, to powie na czym polegała dana sprawa, jak nie to niczego nie powie i weź się człowieku zastanawiaj." 

O tym samym "literackim prawie" pisze Gogol w ksiäzce " Martwe dusze" !
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

   
   
   
   
   

 


     
     
     
     
     
   

KOMENTARZE

 • Komentarz Nieustraszonej, lekarki medycyny naturalnej, demaskatorki upadłego systemu.
  Bardzo wazny urywek o "literaturze prawnej" z artykulu: " Jak zostac w Polsce prawnikiem ?" u Astromarii pisanego przez prawnika Lavo, bo trzeba sie uczyc tez od diabla, zeby go pokonac !

  "Jak sędzia wydaje wyrok, to co do zasady nie musi go uzasadniać – wystarczy, że uzasadni go trochę na rozprawie ustnie i tyle. Na piśmie uzasadnienia nie odnajdziesz. Są jednak przypadki, gdzie trzeba pisać uzasadnienie z urzędu lub na wniosek strony postępowania. I takie wnioski są najbardziej przez sędziów znienawidzone. Dlaczego? Ano dlatego, że wg nich tracą oni czas na uzasadnianie swoich wyroków – muszą sobie popisać na komputerze.

  Jak sprawa jest błaha, to pół biedy – jeden dzień i z głowy. Ale co jak sprawa trwała kilka lat? Wtedy uzasadnienie musi być długie, nie da się inaczej. Jeśli ktoś myśli, że sędziowie sami piszą uzasadnienia swoich wyroków, to są w dużym błędzie.
  Piszą je asystenci sędziów (asystentem może być osoba, która ukończyła studia prawnicze i wygrała konkurs na to stanowisko). Sędzia wchodzi do pokoju asystenta (zazwyczaj w jednym pokoju mamy 3-4 asystentów ściśniętych jak kurczaki w klatce), rzuca akta sprawy i życzy sobie uzasadnienia do swojego wyroku.

  Asystent pisze uzasadnienie, choć sprawy na swoje własne oczy nie widział, potem oddaje je sędziemu. Jak sędziemu się spodoba, to je przyjmie i cały wyrok podpisze, jak nie sposobu, to asystent siada i poprawia uzasadnienie aż do skutku. Zdarza się też i tak, że uzasadnienia sporządzają aplikanci radcowscy lub adwokaccy (na tych aplikacjach odbywa się krótką praktykę sądową). Wtedy to już jest szał twórczości, aplikant który ma się uczyć zawodu, sędzia ma go do tego przygotować i dostaje za to kasę, musi sam z własnej głowy wymyślić uzasadnienie w jeden lub dwa dni. Jak sędzia będzie łaskawy, to powie na czym polegała dana sprawa, jak nie to niczego nie powie i weź się człowieku zastanawiaj."

  O tym samym "literackim prawie" pisze Gogol w ksiäzce " Martwe dusze" !
 • Hańba, szok : Papież Jan Paweł II-Karol Wojtyła uczestniczył w mordach rytualnych "Dziewiętego Kręgu"
  Drodzy Rodacy !
  Pobudka ! Oswajacie się z szokującymi faktami !!!
  Trzymajmy się z dala od ludobójców, dzieciobójców i zdelegalizowanego Kościoła i Watykanu !

  http://itccs-polski.blogspot.de/2014_04_01_archive.html
  "Biuletyn Nr.1 z 29 marca 2014.

  Biuro Prokuratury (OCP) ustaliło i udokumentowało wiele dowodów na istnienie globalnej sieci handlu dziećmi wskazującą na bezpośredni udział trzech głównych oskarżonych: Bergoglio, Pachon i Welby. Proces sądowy przeciwko nim odbędzie się 7 kwietnia o godz. 10 rano.

  OCP posiada dowody na prowadzenie systematycznych porwań, gwałtów, tortur i zabójstw ofiarnych noworodków i dzieci do 14 roku życia. Udokumentowane istnienie kultu zwanego Dziewiątym Kręgiem" wskazuje na udział w jego rytuałach trzech wymienionych oskarżonych, jak i byłych papieży: Jana Pawła i Benedykta.
 • JEŚLI WSPIERASZ FINANSOWO TAKI KOŚCIÓŁ WSPIERASZ ZBRODNIARZY I MOŻESZ ZOSTAĆ ZA TO OSKARŻONY NA MOCY PRAWA.
  http://itccs-polski.blogspot.de/2013/03/chrystus-jest-ukrzyzowany-w-kazdym.html

  CHRYSTUS JEST UKRZYŻOWANY W
  Każdym Dziecku Zgwałconym przez Księdza:

  Apel Wielkopiątkowy "To co uczyniliście najmniejszemu z braci moich, mnieście uczynili"Jezus, Mateusz 25

  W ten Wielki Piątek wspominamy cierpienie i mękę Jezusa Chrystusa i niezliczonych dzieci, które padły ofiarą przemocy kościelnej na całym świecie.

  Epidemia maltretowania dzieci w waszym kościele trwa, ponieważ jest wspierana przez prawo kościelne. Kościół katolicki przyjął jako zasadę ochronę wszystkich księży którzy popełniają gwałt na dzieciach i zasadę uciszania ofiar. Nakazuje każdemu księdzu utrzymywać swoje przestępstwo w sekrecie i utrudnia działanie wymiarowi sprawiedliwości nieinformując policji o popełnianych przestępstwach!
  (zobacz: Crimen Solicitationas, www.hiddennolonger.com, załącznik 9)

  Papież i inne głowy kościoła zostali uznani winnymi przez Sąd Międzynarodowy nakazując ukrywanie zbrodni. Zostaną przez to natychmiast aresztowani. (zobacz:ITCCS. Org)


  JEŚLI WSPIERASZ FINANSOWO TAKI KOŚCIÓŁ WSPIERASZ ZBRODNIARZY I MOŻESZ ZOSTAĆ ZA TO OSKARŻONY NA MOCY PRAWA.

  Żadne dziecko nie jest bezpieczne w kościele katolickim, który stanowi bezpieczneschronienie dla gwałcicieli dzieci ubranych w sutanny

  Czy zależy ci na bezpieczeństwie twojego i innych dzieci?
  Jeśli tak rób to czego wymaga Bóg i Prawo:
  ŻADNYCH PIENIĘDZY DLA KOŚCIOŁÓW KTÓRE CHRONIĄ GWAŁCICIELI ! DZIECI ODRZYJCIE Z SZAT WSZYTKICH KSIĘŻY PEDOFILÓW I TYCH, KTÓRZY ICH UKRYWAJĄ!
  PRZESTAŃCIE KRZYŻOWAĆ NASZE DZIECI!

  wydano przez: zaniepokojonych obywateli I Międzynarodowy Trybunał do spraw Zbrodni Kościoła I Państwa www.itccs.org/ www.itccs.tv - email:itccscentral@gmail.com
  "Jak można kochać Boga, którego nie można zobaczyć i ignorować cierpieniaswojego cierpiącego sąsiada, którego widać?"
  z Listu Jakuba
 • APEL DO POLAKÓW WSZELKICH SŁUŻB O DZIAŁANIA W OBRONIE NARODU POLSKIEGO.
  APEL DO POLAKÓW WSZELKICH SŁUŻB O DZIAŁANIA W OBRONIE NARODU POLSKIEGO

  Łowicz, 03.07.2014r.

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze
  http://www.monitor-polski.pl/chca-nas-wytruc-woda-z-kanalizacji/

  Prokuratora Rejonowa
  w Łowiczu

  Powiatowa Komenda Policji
  w Łowiczu

  Jako :
  1) petycjonariuszki Parlamentu Europejskiego, petycja nr.0578/2012
  2) autorki skargi do Prokuratora Głównego Miedzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze na agresję, zawojowanie terytorium Polski i ludobójstwo na Narodzie Polskim.
  3) pokrzywdzone wraz z 38 milionami Polaków przez władze wszelkich szczebli w Polsce
  4) uznane wraz z mieszkańcami Łowicza przez Prokuratura Rejonowego w Łowiczu za pokrzywdzone :

  1) bezprawnym przekazaniem polskiej ziemi w Łowiczu na Bratkowicach na własność i we władanie amerykańskiej firmie United Oilfield Services na bazę hydroszczelinowania w celu dokonywania ludobójczych eksperymentów związanych z wydobywaniem węglowodorów na korzyść żydowskiego kartelu wydobywczego a na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego

  2) bezprawnym przekazaniem wodociągów miejskich w Łowiczu, niezbywalnej własności jego mieszkańców, prywatnej firmie z Izraela i dokonywaniem przez tą firmę ludobójczych eksperymentów dodawania trucizn do wody pitnej i czerpania korzyści finansowych z tego procederu

  4) wymuszeń rozbójniczych grupy przestępczej z Bumistrzem Miasta Łowicza Krzysztofem Kalińskim na czele

  3) odmową wszczęcia śledztwa w powyższych sprawach z naszych w pełni zasadnych i doskonale udokumentowanych skarg na łamanie prawa przez okupacyjne władze wszelkich szczebli w Polsce

  Domagamy się podjęcia niezwłocznych działań.

  APEL DO POLAKÓW WSZELKICH SŁUŻB O DZIAŁANIA W OBRONIE NARODU POLSKIEGO.

  Do wszystkich Polaków,
  Sędziów, Prokuratorów, Adwokatów,
  Dowódców wojskowych, komendantów policji, szefów wszelkich innych służb,
  wszystkich żołnierzy, policjantów, strażaków, służb medycznych, ratowniczych i innych
  oraz urzędników, dla których Polska nie jest pustym słowem lecz domem ojczystym.

  Nie pozwólcie by Wami wysługiwały się żydowskie okupacyjne władze, które Waszymi rękoma dokonują ludobójstwa na Narodzie Polskim, zamachu na Polskość, na suwerenność Naszej Ojczyzny.
  Nie pozwólcie, by rugowano Polaków z ich Ojczystej Ziemi !
  Nie pozwólcie na unicestwienie Narodu Polskiego w ramach światowego spisku NWO poprzez m.in Agendę 21 !
  Przerwijcie wreszcie ludobójcze działania żydowskich, okupacyjnych władz wszelkich szczebli w Polsce w imię ratowania własnego życia i życia Waszych rodzin !
  Stańcie po stronie udręczonego, zmanipulowanego, okradanego Narodu Polskiego !
  Stańcie w obronie Narodu Polskiego, jego praw i własności !
  To Wasza powinność wobec Waszych żon, Waszych mężów, Waszych dzieci, matek, ojców, braci i sióstr i całego Narodu Polskiego !
  Jesteście służbami opłacanymi przez Naród Polski i jemu powinniście służyć i tylko Narodu Polskiego bronić!
  Macie bezwzględne prawo odmowy stosowania jurysdykcji talmudycznej i odmowy udziału w działaniach wojennych na polecenie okupanta !

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930