Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

Ukraińcy do brutalnych działań przeciwko Polakom w Polsce !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Łowicki policjant chwali się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie. Czuje się bezkarny, ponad prawem, co wskazuje, że jako banderowiec skierowany został do zadań specjalnych przeciwko Polakom, nawet przeciwko Polakom w policji !

 

Okupant wysługuje się policjantami z Ukrainy do brutalnych działań przeciwko Polakom w Polsce !!!

 

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels):itccsoffice@gmail.com

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli

 

Łowicz, 09.03.2016r.

 

Oświadczenie  

Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu na okoliczność brutalnego napadu na prezes Teresę z domu Znyk (Wojda)

 

Polski Obywatelski Ruch Oporu informuje, że dzisiaj tj.09.03.2016r. ok. godziny 12.00 w Łowiczu na os. Kostka, doszło do brutalnego zatrzymania osoby wolnej Teresy z domu Znyk (Wojda), prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Polski Obywatelski Ruch Oporu, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, przez dwóch osobników udających policjantów.

Osobnicy z nienacka napadli idącą do samochodu prezes Stowarzyszenia, natychmiast zakuli ją w kajdanki i siłą wcisnęli do radiowozu.

Nie przedstawili się, nie podali podstawy prawnej ani powodu siłowego zatrzymania czy prokuratorskiego nakazu aresztowania. Policjant mówiący po ukraińsku wyrwał torebkę z ręki  prezes i wykradł z portfela dowód osobisty i zawłaszczył dwie torby.

Podczas tych bezprawnych czynności napastników w mundurach, Teresa z domu Znyk (Wojda) wzywała pomocy, cyt.: “Ratunku, to bezprawie, to bandycki napad ! “.Osoby znajdujące się w pobliżu obserwowały z przerażeniem i bezradnością całe to zdarzenie.

Na to zareagował Ukrainiec, potomek banderowców i przez megafon ogłosił, że nic się nie stało i wezwał do rozejścia się. Banderowiec w polskim mundurze policyjnym obrażał prezes w języku ukraińskim.

Prezes Stowarzyszenia została przewieziona na Powiatową Komendę Policji w Łowiczu i tam jeden z policjantów, który brał udział w  brutalnej  łapance, mówiący po ukraińsku, (chwalił się że członek  jego rodziny jest ministrem w Polsce) wypełniał jakieś formularze i próbował zadawać pytania odnośnie danych osobowych, na co prezes stwierdziła, że nie będzie udzielać żadnych informacji a tym bardziej Ukraińcowi.

Stwierdziła, że dowód osobisty, który bezprawnie zawłaszczył jest fałszywy a obecnie wystąpiła do stosownych władz w Polsce i  w Europie o właściwy dowód. Stwierdziła, że jest osobą wolną, nazywa się Teresa z domu Znyk.

Dopiero na komendzie prezes Stowarzyszenia zauważyła naszywkę jednego z napastników D. Zakrzewski a do Ukraińca zwracano się: “Kamil”, Zdrastwujcie”, co potwierdził Ukrainiec, że tak go nazywają w łowickiej policji.

Po wypełnieniu formularzy zjawiło się jeszcze kilku funkcjonariuszy, którzy złośliwie komentowali a policjantka próbowała wymusić przyjęcie przesyłki, co spotkało się ze zdecydowaną odmową prezes. Następnie policjant D. Zakrzewski poinformował o postanowieniu w sprawie z kodeksu wykroczeń, “sędzi” Szubert z “ Sądu Rejonowego w Łowiczu”, o siłowym doprowadzeniu 09.03.2016r. na g.13.00, na przymusowe badania psychiatrycznego do szpitala w Zgierzu w sprawie z kodeksu wykroczeń.

Po tym Ukrainiec zaczął szarpać prezes za ramię, ale stanowczy sprzeciw prezes powstrzymał jego agresję. Stwierdziła, że nie pozwala aby ktokolwiek, a tym bardziej Ukrainiec, naruszał jej nietykalność cielesną.

Podczas jazdy z Łowicza do Zgierza przez Łęczycę Ukrainiec, kierujący radiowozem policyjnym, nadużywał  sygnału alarmowego i  poprzez jazdę z nadmierną prędkością, wymuszał pierwszeństwo przejazdu, stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa na drodze oraz zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów radiowozu. Zaprzestał używania sygnału wozu uprzywilejowanego w ruchu drogowym dopiero na ulicach Zgierza.

Prezes stwierdza, że ten Ukrainiec w mundurze polskiego policjanta, zachowywał się nieracjonalnie, z arogancją, pogardą, nienawiścią jak  terrorysta-samobójca.   Wyrażał się z wielką pogardą o Polakach, nawet użył stwierdzenia, że Polacy są ślepi, głusi i głupi. Rzeź 200  tysięcy Polaków na Wołyniu określił, że to zaledwie jeden incydent. Swoim zachowaniem udowodnił, że w łowickiej policji jest na szczególnych warunkach: nie obowiązują go żadne zasady, żadne prawa.

Przy tym jeszcze wychwalanie się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie dowodzi, że czuje się bezkarny, ponad prawem,  tak jakby  jemu było  wszystko wolno, co wskazuje, że jako banderowiec  skierowany został do zadań specjalnych przeciwko Polakom, nawet przeciwko Polakom w policji.

Teresa z domu Znyk została przewieziona skuta w kajdankach do szpitala w Zgierzu i dopiero przed gabinetem Grzegorza Pawliczaka zdjęto z jej rąk kajdanki i  wprowadzono do gabinetu.  Wtedy też Ukrainiec rzucił dowód osobisty prezes na biurko lekarza.

Lekarz stwierdził, że dopiero 15 minut wcześniej dowiedział się o tej wizycie i był zaskoczony sytucją w jakiej został postawiony, zwłaszcza, gdy zobaczył osobę w pełni zdrową. Gdy lekarz zaczął czytać zarzuty z akt, które przesłano z Sądu Rejonowego w Łowiczu  prezes wyraziła zdziwienie, że nie ma w aktach pism procesowych Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu.

Dopytywał się na czym polega działalność Stowarzyszenia, którego Teresa z domu Znyk jest prezesem. Chciał wiedzieć również co znaczy prawo morskie, jurysdykcja talmudyczna, paradygmat raport, era dostatku, oficerowie pokoju, upadek niewolniczego systemu.

Prezes nie chciała robić wykładu a jedynie poleciła blog LOWPORO na Neon24 a szczególnie artykuł odnoszący się do prześladowania prezes  pt.: “Głosiciele prawdy oficerami pokoju w Erze Dostatku “. Dodała, że sprawa prześladowania została zgłoszona do Międzynarodowego Sądu Prawa  Zwyczajowego w d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129944,glosiciele-prawdy-oficerami-pokoju-w-tworzeniu-ery-dostatku

Teresa z domu Znyk opuściła gabinet lekarski po 10 minutach, około 13.20, to do domu dotarła busem, dopiero ok. g.18.00, ponieważ musiała część drogi ze Zgierza do Strykowa pokonywać pieszo, z braku połączenia autobusowego i kolejowego.

Polski Obywatelski Ruch Oporu serdecznie dziękuje Panu Piotrowi Motylewskiemu z firmy usługi remontowo-budowlane “PERFECT-HOUSE” za życzliwość i podwiezienie prezes do Sosnowca pod Strykowem.

 

Maria z domu Znyk (Bejda) , Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

 

Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

http://polskiruchoporu.neon24.pl/ www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl ,www.bejda.iddd.de

 

KOMENTARZE

 • znalezione w sieci
  Czy Polska szykuje się do
  Surun(nie zarejestrowany), wt., 2016-03-08 18:39
  Jestem za
  9
  Jestem przeciw!
  -1
  Czy Polska szykuje się do wojny? Wniesiony 4 marca do Sejmu przez Radę Ministrów projekt ustawy o „zmianie ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez to terytorium” umożliwi w czasie pokoju przekazanie obcym wojskom uprawnień polskich Sił Zbrojnych. Obce wojska będą mogły użyć broni i środków przymusu bezpośredniego.


  W myśl nowej ustawy obce wojska uzyskają możliwość stosowania środków przymusu bezpośredniego na terytorium Polski, poza obszarem zakwaterowania i ćwiczeń.
  źródło: youtube

  Ustawa jest krótka i zawiera tylko 2 artykuły, ale zmienia bardzo wiele. Projekt dotyczy wojsk obcych, które mogą działać w ramach organizacji międzynarodowej (NATO, UE, ONZ), ale również samodzielnie.

  Artykuł pierwszy laikom obronności, a takimi jest większość Polaków, niewiele powie. Zapis stanowiący, że zgodę na pobyt obcych wojsk na terytorium Polski w czasie pokoju wyraża Prezydent, może podziałać uspokajająco. No bo któż jak nie zwierzchnik Sił Zbrojnych ma wyrażać taką zgodę. Dalsze ustępy mogą już przyprawić o bicie serca niejednego zatwardziałego stoika. Otóż obce wojska będą mogły mieć wszelkie uprawnienia przynależne polskim Siłom Zbrojnym. A do takich należą m.in. zapewnienie bezpieczeństwa i nienaruszalności granic, prawo stosowania środków przymusu bezpośredniego, użycia broni i innego uzbrojenia, z uwzględnieniem konieczności i celu wykonania tych zadań, w sposób adekwatny do zagrożenia.

  O ile w myśl obowiązującej ustawy obce wojska mogą użyć broni i środków przymusu bezpośredniego jedynie „(…) na terenie obozów, obiektów lub innych nieruchomości, w których wojska obce są zakwaterowane, (…) w czasie ich przemieszczania się (…) i w czasie ćwiczeń (…)” to nowela ustawy znosi to ograniczenie. I tu już robi się mniej przyjemnie. Przed czym i przed kim mają nas bronić obce wojska? Odpowiedź na to pytanie znajdujemy w 11-stronicowym uzasadnieniu ustawy liczącej, przypomnijmy, dwa artykuły, 22 linii tekstu.

  „Konieczność wprowadzenia zmian do obowiązującej ustawy wynika z pogorszenia się stanu bezpieczeństwa w sąsiedztwie państw Europy Środkowo-Wschodniej, co skutkowało wypracowaniem przez NATO środków wzmocnienia (assurance measures) i środków adaptacji (adaptation measures) (…) środki te mają na celu poprawę zdolności obronnych NATO, ale także zwiększenie zdolności odstraszania potencjalnego agresora.” – czytamy w uzasadnieniu i już wiemy skąd taki agresor może się pojawić. Tym, którzy jeszcze nie rozumieją, pomoże dalszy ciąg.

  „Nie jest obecnie wiadomo, jaki możliwy wariant działania może zostać wykorzystany przez potencjalnego przeciwnika w przypadku chęci stworzenia zagrożenia bezpieczeństwa Państwa Polskiego. Można się jedynie domyślać, że obecnie widoczne w Europie sposoby prowadzenia „ukrytej” wojny (tzw. „zielone ludziki”, „wojna hybrydowa”, „wojna podprogowa”) mogą wyewoluować w inne, jeszcze trudniejsze do opanowania sytuacje.”

  Autorzy projektu piszą, że ustawa wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa i dotyczyć będzie wszystkich Polaków i ich rodzin. Zatem stwierdzenie, że „ze względu na zakres merytoryczny projektu odstąpiono od przeprowadzania konsultacji” pozostawiamy bez komentarza.

  za: https://pl-pl.facebook.com/pages/Zwalczaj-Nowy-Porz%C4%85dek-%C5%9Awiata-2/237791686381488
 • cd. znalezione w sieci
  Nie do wojny, tylko "ochrony"
  keri, wt., 2016-03-08 22:09
  Jestem za
  12
  Jestem przeciw!
  0
  Nie do wojny, tylko "ochrony" ludności, a obce wojska mają "pomagać" czy też same wziąć sprawy w swoje ręce, żeby zapewnić "bezpieczeństwo."

  Obce wojska, wg ustawy, mają prawo stosowania przymusu bezpośredniego i użycia broni w celu wykonania zadania- zapewnienia "bezpieczeństwa".

  Zagrożeniem może być np.komar, wróbel, nietoperz, który okaże się bestią siejącą zarazę sprowadzoną przez agresora (to jest sarkazm).

  Obce wojska poddają więc siłowo wszystkich obywateli Polski (no, wiadomo kto się uchowa) jakimś szkodliwym procedurom medycznym, np. szczepieniom czy promieniowaniu.

  Media gł. ścieku: Sprzymierzone wojska z narażeniem życia walczą o nasze zdrowie. Czterech bohaterów w ciężkim stanie leży w szpitalu (leżą, bo się schlali).

  Rząd: Dzięki ustawie nie jesteśmy sami z tym upiornym wróblem. Odznaczenia orderu ... otrzymują ...  A potem tradycyjnie:

  Media gł. ścieku: Szczepienia/promieniowanie uchroniło społeczeństwo przed tragedią wywołaną przez podstępnego agresywnego wróbla. Niebezpieczeństwo zostało zażegnane.

  Media alternatywne: Została połowa obywateli, zmarli z innego powodu niż atak wróbla.

  Odpowiedzialni za tragedię: Wykonywaliśmy tylko rozkazy.

  Rząd: Wszystko musiało się odbywać zgodnie z ustawą, takie są procedury.

  odpowiedz cytuj
 • http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128349,pozytywna-energia-serc-zmieniajmy-swiat
  Stoi przed nami ogromna szansa poprawy naszego losu poprzez zmianę świadomości i podjęcie niezwłocznych, prostych działań, aby każdy z nas odczuł upadek systemu: ERY NIEDOSTATKU a skorzystał z dobrodziejstw ERY DOSTATKU !

  Łowicz, 24.12.2015r.

  Drodzy Rodacy !

  Łączymy się z wszystkimi Polakami w Polsce i na świecie energią pozytywnych myśli oraz uczucia radości i dumy z przynależności do wielkiej słowiańskiej rodziny !

  Łączymy się z innymi narodami w poczuciu radości, że wszyscy z dniem 25.12.2012r. zostaliśmy uwolnieni ze światowego niewolniczego prywatnego systemu !

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125927,przestanmy-sluzyc-upadlemu-systemowi-z-watykanem-na-czele
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126992,oswiadczamy-ze-nie-zaginelismy-na-dalekich-morzach
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125257,sila-wiedzy-pokonamy-papierowych-falszerzy-i-blaznow
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele
 • Drodzy Rodacy !
  W trzecią rocznicę ogłoszenia upadku systemu, jako Suwereni, zgodnie z Proklamacją z 02.11.2014r. oraz Dekretem z 02.04.2015r.www.tcichocki.pl , zgodnie z zasadą energii kwantowej (przyciągania), wszyscy wizualizujemy, wszyscy odczuwamy z wdzięcznością, radością, miłością, wszyscy cieszymy się z :

  wprowadzenia prawa naturalnego jako obowiązującego w Polsce i na świecie
  powszechnego ujawniania prawdy o przeszłości i teraźniejszości
  delegalizacji firm handlowych symulujących instytucje państwowe
  delegalizacji partii, fundacji, organizacji masońskich i itp.
  wprowadzenia medycyny naturalnej w miejsce zdelegalizowanej medycyny opartej na handlu procedurami
  równego udziału w dostępie do dóbr Ziemi
  czystego powietrza, czystej wody, czystej gleby, zdrowej żywności
  powszechnego zablokowania wszelkich bezpodstawnych obciążeń od korporacyjnych firm stwarzających iluzję państwa
  zaprzestania wrzucania przez firmy pocztowe nielegalnych korespondencji od wszystkich prywatnych firm udających instytucje państwowe
  dostatku i szczęścia rodzinnego w harmonii z Naturą.
  Gdy każdy z nas będzie tak odczuwał, to Bóg-Stwórca, który jest w sercu każdego z nas, uczyni, że to się stanie !

  Jak to się odbędzie wie tylko ON-Bóg Stwórca !

  Naszą rolą jest odczuwanie jakby się to już stało !
 • @LOWPORO 08:58:43
  Kiedy chcę ocenić posta i klikam na piątą gwiazdkę, zamiast przewidzianej reakcji, w odpowiedzi na moje klikniecie na piata gwiazdkę, zostaję przekierowana do poniższego linka.
  http://www.volkswagen.pl/pl.html?utm_source=advice&utm_medium=fly&utm_content=sg&utm_campaign=oferta2016

  A to niespodzianka!
  Co znaczy że praktycznie nie mogę ocenić na pięć gwiazdek, tego posta LOWPORO. O co chodzi?
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce
 • @Krystyna Trzcińska 08:50:53
  Dziękujemy za komentarz i za zamiar oceny na 5 gwiazdek niniejszego artykułu http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930