Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

POLSCY OFICEROWIE POKOJU PRZEJMUJĄ STERY W POLSCE !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PORO wzywa rdzennych Polaków-żołnierzy Wojska Polskiego do przejęcia tymczasowego kryzysowego zarządzania Polską-Ojczyzną rdzennych Polaków, celem uniknięcia chaosu i obcej interwencji.

 

 

 www.facebook.com/photo.php

 

 

 

Łowicz,12.03.2016r.

 

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels):itccsoffice@gmail.com

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli

 

Zbigniew Ziobro

“Minister Sprawiedliwości”

Marcin Grzelak

“Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu”

 

Małgorzata Szubert-Fijałkowska

“Sędzia Sądu Rejonowego w Łowiczu”

 

 

 

Oświadczenie

Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu z dnia 12.03.2016r. na okoliczność bezprawnych działań szefów i pomocników prywatnych firm handlowych “Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu “, “Sąd Rejonowy w Łowiczu” jako uzupełnienie do oświadczenia z 09.03.2016r., zawartego w linku:http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce

 

Polski Obywatelski Ruch Oporu oświadcza, że O9.03.2016r. , w  Łowiczu na os. Kostka, na wskutek brutalnego bezprawnego bezpodstawnego skucia kajdankami i siłowego wepchnięcia do radiowozu, prezes Teresa z domu Znyk (Wojda) doznała złamania dwóch żeber, uszkodzenia kręgów szyjnych i innych obrażeń spowodowanych szarpaniem, popychaniem, dociskaniem przez dwóch napastników, (jednym z nich był Kamil, Ukrainiec- Banderowiec chwalący się “wujkiem” w polskim ministerstwie) którymi byli pracownicy prywatnej firmy handlowej, “Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu”, zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr.437109123.


 

UPIK® Datensatz - L

L

Eingetragener Firmenname

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W LOWICZU

 

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

 

L

D-U-N-S® Nummer

437109123

L

Geschäftssitz

Ul. Bonifraterska 8

L

Postleitzahl

99-400

L

Postalische Stadt

Lowicz

 

Land

Poland

 

Länder-Code

616

 

Postfachnummer

 
 

Postfach Stadt

 
 

Telefon Nummer

 
 

Fax Nummer

 
 

Name Hauptverantwortlicher

 

 

Ta brutalna akcja napastników na usługach żydowskiego okupanta spowodowała, że prezes jest cała obolała. Ma zaczerwienione, opuchnięte od kajdanek oba nadgarstki.

Było to dla prezes bardzo przykre, upokarzające i  traumatyczne przeżycie, tym bardziej, że to nie ona ale służby opłacane przez Naród Polski powinny bronić przed zagrożeniami dla życia i zdrowia, dla istnienia Narodu Polskiego w Polsce.

Prezes Teresa z domu Znyk jest zszokowana postawą również innych policjantów, którzy zbiegli się do pokoju w którym Ukrainiec-Banderowiec, wypełniał formularze, zapewne z nadzieją na awans, na nagrodę za skrzywdzenie Teresy z domu Znyk. Inni policjanci z szyderstwem dogadywali m.in, że teraz, cyt.: ”nie będzie się Pani bała chodzić po ulicach w obawie przed zatrzymaniem policji”.

Prezes odpowiedziała, że się nie bała, bo nic złego nie robi, a broni też policjantów  i ich  rodziny. Spełnia prośbę innych policjantów Polaków, którzy dwa lata temu błagali ją o nieustawanie w obronie Narodu Polskiego i Polski, bo oni sami nic nie mogą zrobić.

Prezes podkreśla, że Ukrainiec zachowywał się jak bestia, tak jakby był pod wpływem środków odurzających. Jego pomocnik Polak wykonywał bezmyślnie jego polecenia i w milczeniu przyjmował obelgi, zniewagi pod adresem Polaków.

Pozostawienie prezes w Zgierzu na pastwę losu, bez upewnienia się czy ma pieniądze na powrót, czy ma siłę wrócić do domu do Łowicza jest nie tylko niehumanitarne ale daje podstawę do podejrzenia, że spodziewano się zamknięcia prezes na oddziale psychiatrycznym. Stało się jednak inaczej, bo po 10-minutowej rozmowie lekarz uprzejmie podziękował i życzył powodzenia w prowadzonej działalności.

Pozbawiono prezes prawa do skorzystania z toalety, prawa do wody pitnej, prawa do adwokata, prawa do jednego telefonu, prawa wglądu do legitymacji służbowych “policjantów” aby upewnić się czy są one wydane w imieniu Narodu Polskiego.  

Polski Obywatelski Ruch Oporu obawia się, że prezes Stowarzyszenia będzie siłą doprowadzona na rozprawę do prywatnej firmy handlowej symulującej “Sąd Rejonowy w Łowiczu”, który rozstrzyga wg prawa talmudycznego na niekorzyść Polaków, zwanych przez Żydów gojami,  a w interesie żydowskiego okupanta.

Przy okazji wypełniania formularzy w komendzie prywatnej policji w Łowiczu, policjantka próbowała wymusić na prezes Teresie z domu Znyk przyjęcie listu poleconego z prywatnego sądu, żydowskiego geszeftu zarejestrowanego w UPIK w Waszyngtonie pod nr. 424285439. To wskazuje, że w najblizszym czasie będzie rozprawa  w postępowaniu  o wykroczenie z kodeksu wykroczeń, w spreparowanej sprawie rzekomego zakłócenia porządku publicznego na Starym Rynku w Łowiczu w dniu 25.08.2014r.

W zemście za działalność od 2011r. w obronie miejsca do życia mieszkańców Łowicza i okolic jak też Narodu Polskiego i Polski grupa przestępcza z Łowicza, z prezes prywatnego sądu M.Piwowarczyk na czele, prowadzi zmasowaną akcję bezprawnych działań wobec Suwerena, osoby wolnej, Teresy z domu Znyk,  prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze ‘Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu.

Teresa z domu Znyk bojkotuje od 2014r., zgodnie z rezolucją ONZ A/RES/56/83 z dnia 28 stycznia 2002r./ Artykuł 9,wszelkie przesyłki pocztowe firm żydowskiego okupanta, w tym z prywatnej firmy handlowej “Sąd Rejonowy w Łowiczu”.

Polski Obywatelski Ruch Oporu oświadcza, że szefowie i pomocnicy prywatnej firmy handlowej “Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu” oraz prywatnej firmy handlowej”Sąd Rejonowy w Łowiczu” są winni przestępstw przeciwko Teresie z domu Znyk, Marii z domu Znyk, przeciwko Narodowi Polskiemu, przeciwko Polsce i przeciwko Ludzkości.  

 Nakazem chwili jest wyegzekwowanie wobec wszystkich winnych w tym m.in. M. Szubert - Fijałkowskiej, M. Piwowarczyk i innych wymienionych w wystąpieniach do Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli kary natychmiastowego wydalenia z Polski wraz z rodzinami, pozbawienia na zawsze praw publicznych i obywatelskich w Polsce oraz  konfiskatę mienia celem wypłaty odszkodowań dla pokrzywdzonych Polaków, dla skrzywdzonych: Teresy z domu Znyk, Marii z domu Znyk.

Szefowie i pomocnicy prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe w Polsce, odpowiadacie prywatnie do trzeciego pokolenia włącznie, za szkody i krzywdy wyrządzone osobie wolnej, prezes Stowarzyszenia Teresie z domu Znyk według Międzynarodowej Taryfy Odszkodowawczej za Łamanie Praw Ludzkich !

 

Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

 

,<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Oto poniżej wyszczególnienie zarzucanych przestępstw przeciwko osobie wolnej, Teresie z domu Znyk, prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze”Łowiczanie”,Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu, w oparciu o poszczególne punkty Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich:

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby

 • Zaangażowanie w doprowadzeniu do przymusu badań lekarskich i  psychiatrycznych.

 • Dyskryminacja, przymus, rasizm.

                                                        

 • Prześladowania polityczne.                                                                                   

 • Zastosowanie norm i przepisów związanych nazistowską historią.                                                                                                                   

 • Wykonywanie  nieuprawnionych działań z przymusem.                                 

 • Wykonanie działań medycznych i  psychicznych  (np ekspertyz) wbrew woli osoby osoby.                                                                                                                           

 • Zabranie dokumentów tożsamości wbrew woli osoby.                                                   

 • Odrzucenie  prawomocnego  przedstawiciela- pozbawienie prawa do kontaktu telefonicznego z pełnomocnikiem.                                                                                            

 • Działania, bez podpisu i prawomocnej legitymacji pracownika państwowego albo urzędnika mianowanego.                                                                          

 • Bezpośrednia przemoc fizyczna ( indywidualne działania, ciągnięcie, popychanie, uderzanie, zakładanie  kajdanek  itp, oraz następstwa powstałe na wskutek ataku i poszczególnych działań                                                                                               

 • Bezpodstawne przetrzymywanie w areszcie,  pozbawienie wolności (w przypadku Teresy z domu Znyk - 6 godzin pozbawienia wolności.)                                                                                                                                                 

 • Bezpodstawne i wbrew woli osoby ubezwłasnowolnienie.                                          

 • Łamanie praw człowieka – naruszenie godności ludzkiej                                       

 • Pogwałcenie prawa międzynarodowego                                                         

 • Bezpodstawny akt oskarżenia osoby                                                                                                          

 • Bezprawne wnioski o ukaranie / represje  prawa,                                                  

 • Opłaty karne, represje, śledzenia, przymus, zniesławienie wobec krewnych                                                                                                                                      

 • Sprzeczne z ustawą zasadniczą (GG) złamanie dóbr osobistych, prywatnej autonomii                                                                                                                                    

 • Złamanie zasad ochrony danych osobowych, podsłuchy telefoniczne, komputerowe szpiegostwo,                                                                                         

 • Wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez sąd, sędziego, sekretarza sądu, bez ważnej legitymacji suwerennego państwa.                                                                                                

 • Złożenie  podpisu w celu uwierzytelnienia aktu administracyjnego, wyroku, postanowienia,  bez posiadania legitymiacji suwerennego państwa,                                                                                                                                       

 • Wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez osobę lub pracownika sądu, który nie jest sądem państwowym ale fałszywym sądem,

 

 

Ponadto Polski Obywatelski Ruch Oporu oskarża:

 

 • Oskarżamy o oszustwo podawania się za urzędników państwowych, urzędników instytucji międzynarodowych, Unii Europejskiej , wykonywania nieuprawnionych działań, bez posiadania statusu “urzędnika państwowego”, bez posiadania legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego, który od 02.11.2014r. sprawuje bezpośrednią władzę zwierzchnią na mocy Proklamacji Tadeusza Cichockiego, napisanej w imieniu i w interesie Suwerena-Narodu Polskiego.

   http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf
 • Oskarżamy o  fałszerstwa narodowościowego stanu osobowego, osób głównie pochodzenia żydowskiego, ukraińskiego podających się za Polaków o fałszywej tożsamości, jak np. były prezydent RP, Bronisław Szczynukowicz podający  się za Komorowskiego.

 • Oskarżamy o stanowienie i  stosowanie nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów  prawnych.

 • Oskarżamy o działania bez podpisu i bez legalnych pieczęci, bez legalnych symboli, bez prawomocnej legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego.

 • Oskarżamy o wysyłanie bezprawnej  i nielegalnej korespondencji, zawierającej  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia.

 • Oskarżamy o łamanie praw człowieka - naruszenia godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK).

 • Oskarżamy o antypolonizm, dyskryminację wobec Marii z domu Znyk (Bejda) Teresy z domu Znyk (Wojda) oraz wobec każdego Polaka.

 • Oskarżamy o sfałszowanie dowodu osobistego każdego Polaka poprzez zapisanie nazwiska i imienia dużymi literami przez co każdy Polak jest własnością systemu (upadłego 25.12.2012r.światowego  prywatnego, niewolniczego  systemu ze zdelegalizowaną władzą Trój-Korony z Watykanem na czele), przez to  każdy Polak jest osobą  prawną pozbawioną praw ludzkich i traktowany jako zaginiony na dalekich morzach, według prawa morskiego.

 

Oto poniżej komentarz jednego z blogerów Neon 24, “kula Lis 66”, który potwierdza słuszność naszych zarzutów :

http://trzcinska.neon24.pl/post/130317,walka-o-zydowska-prywatna-firme-trybunal-konstytucyjn

Jak oddzielić plewę ukraińską i żydowską od polskiego ziarna ? Ukraińcy opanowali polską policję i nią trzęsą – zaczynają prześladować w III RP etnicznych Polaków aktywnych politycznie broniących polskiego interesu narodowego. Tych Ukraińców wspierają żydzi i Niemcy zamieszkali w Polsce agresywnie, brutalnie wykorzystując całkowitą destabilizacje prawną w III RP, którą skonstruował anty-polski przekupiony gangster sabotażysta Donald Tusk z Komorowskim, żydem Seremetem …. itd razem z jego przestępczym anty-polskim gangiem PO.

Antypolska władza żydowska po 1991 roku w Warszawie wyhodowała następnego po żydach wewnętrznego wroga Polaków czyli Ukraińców z polskim obywatelstwem. Na dodatek żydostwo Tusk, Komorowski, Kwaśniewskim, tw. Bolkiem Wałęsą …. i wieloma innymi wrogami Polski dokonali sabotażu i sprowadzili w ostatnich latach do Polski ponad 2 miliony rasowych banderowców, nacjonalistów Ukraińców gównianej sezonowej bandyckiej Ukrainy, którzy utworzyli V kolumnę w III RP wspierani przez żydów i Niemców !

Poczytajcie poniżej(link) jak Ukraińcy zaczynają się panoszyć w III RP, dlatego, że opanowali struktury polskiej policji i nią trzęsą: „Łowicki policjant chwali się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie” :

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak UKRAIŃCY rozepchnęli się w „polskiej” policji i nią faktycznie rządzą, szarogęszą i ja OPANOWALI to przeczytaj sobie artykuł z dnia 2014-11-14 (piątek) pt.„Ukraińcy w polskiej policji” , kliknij link:https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/

Oto poniżej przekopiowany fragment tego artykułu:

Ukraińcy zamieszkali w Polsce są najliczniejszą grupą z pośród studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, jedynej uczelni w kraju, która kształci kadry oficerskie policji. W okolicach Szczytna, Elbląga, Giżycka, Olsztyna mieszka bardzo liczna mniejszość ukraińska, przesiedlona tam 1947 roku, z tradycjami banderowskimi UPA, która biologicznie nienawidzi Polaków i mści się na Polakach. Oczywiście w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w kadrze dydaktycznej i administracji szkoły też jest wielu Ukraińców.

Stało się to już tradycją, że to właśnie Ukraińcy są adeptami Szkoły Policji w Szczytnie ale także Szkół Policji w Słupsku i Katowicach. W okolicach Słupska na Pomorzu też jest bardzo liczna mniejszość ukraińska, która chętnie wstępuje do lokalnej szkoły policji, bo szczególnie upodobali sobie zawód policjanta w Polsce. Być może do podejmowania tego zawodu nakłania ich bardzo aktywny i agresywnie działający Związek Ukraińców w Polsce. Ci ukraińscy studenci z polskim obywatelstwem w szkołach policji w Polsce nawet posługują się w prywatnych rozmowach między sobą językiem ukraińskim. Faktycznie w obecnej „polskiej” POlicji rządzą Ukraińcy po czystce zrobionej w resorcie policji w 2012 roku przez gang PO Tuska. Dzięki temu generalnie Ukraińcy są bardzo wpływowi w III RP/PRL bis. To ci teoretycznie „polscy POlicjanci” ale faktycznie Ukraińcy tak bardzo nienawidzą polskiej biało-czerwonej flagi i zwalczają zajadle świętowanie przez Polaków Święta Odzyskania Niepodległości Polski 11 listopada, itd. dalsza część artykułu tutaj:https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/

Z całą pewnością należy natychmiast zlikwidować Wyższą Policji w Szczytnie i Legionowie i ją gdzieś przenieść w inne miejsce w Polsce tam gdzie nie ma tak licznej ukraińskiej populacji w Polsce. Po przeniesieniu szkoły w inne miejsce bardzo i to bardzo dokładnie sprawdzić „kto jest kto” przy werbowaniu nowej kadry w nowej szkole.

Święto Policji 2015

kula Lis 66 12.03.2016 10:56:55

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Łowicz, 12.03.2016r.

 

Drodzy Rodacy !

Nakazem chwili jest wyegzekwowanie wobec winnych przestępstw przeciwko Narodowi Polskiemu, przeciwko Polsce, przeciwko Ludzkości, kary natychmiastowego wydalenia z Polski wraz z rodzinami, pozbawienia na zawsze praw publicznych i obywatelskich w Polsce oraz  konfiskatę mienia celem wypłaty odszkodowań dla pokrzywdzonych Polaków, dla skrzywdzonych: Teresy z domu Znyk, Marii z domu Znyk.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa rdzennych Polaków-żołnierzy Wojska Polskiego do przejęcia tymczasowego kryzysowego zarządzania Polską-Ojczyzną rdzennych Polaków, celem uniknięcia chaosu i obcej interwencji.

Wzywamy do :

 

 1. przejęcia mediów: radio, telewizja, prasa,

 2. wypędzenia na zawsze z Polski uzurpatorów wraz z rodzinami, uzurpatorów bezprawnie podających się za przedstawicieli Narodu Polskiego, na mocy Paradygmat- Raport z 25.12.2012r. o upadku prywatnego światowego niewolniczego systemu zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele,  

 3. natychmiastowego zamknięcia granic i wprowadzenia kontroli granicznej,

 4. wyegzekwowania opuszczenia na zawsze terytorium Polski przez uchodzców, przesiedleńców  z Ukrainy, z Izraela i innych państw oraz innych wrogów Narodu Polskiego wraz z rodzinami,

 5. zablokowania kont w Polsce i za granicą oraz konfiskatę mienia osób winnych przestępstw przeciwko Narodowi Polskiemu, przeciwko Polsce, przeciwko Ludzkości.

 6. konfiskaty mienia zdelegalizowanego na zawsze kościoła katolickiego wraz z Watykanem oraz kościołów innych wyznań na mocy wyroków Międzynarodowego Sądu Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli.http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa wszystkich etnicznych Polaków do zjednania się w celu wypędzenia wrogów Narodu Polskiego i Polski z naszego terytorium. Wzywamy do udzielenia wsparcia i wszechstronnej pomocy dla formacji wojskowych rdzennych Polaków, celem dokonania pokojowych przemian w Erze Dostatku.  

Dla uzasadnienia i pełnego zrozumienia wezwań Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu stwierdzamy, że szefowie i pomocnicy prywatnych firm handlowych firm symulujących instytucje państwowe w Polsce i unijne w Unii Europejskiej są winni działań na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego, Polski i Ludzkości, winni stosowania talmudycznego prawa, które nakazuje żydom działania na szkodę nie-żydów zwanych przez nich z pogardą gojami, insektami, bydłem.

http://trzcinska.neon24.pl/post/130317,walka-o-zydowska-prywatna-firme-trybunal-konstytucyjny

“Wszystkie osoby pozorujące sędziów Trybunału Konstytucyjnego na terytorium POLSKI, są według mnie żydami, wykonującymi w swojej pracy nakazy/zakazy Talmudu:

Żyd jako sędzia obowiązany jest brać stronę żyda przeciwko gojowi, jak uczy Baba Kamma 113a.

Żyd nie może świadczyć w sądzie gojowskim na niekorzyść żyda, ale może świadczyć na niekorzyść goja(Choszen Hamiszpat§ 28, art. 3 i 4)”

Powstaje pytanie: czy żyd może być sędzia na terytorium POLSKI, gdzie według żydowskiego Talmudu rdzenna ludność POLSKI – to goje?

 

Ponieważ osoby pozorujące sędziów Trybunału Konstytucyjnego z rozmysłem oszukują NARÓD POLSKI, to muszą zostać ukarane i zwrócić wszystkie pobrane dotąd bezprawnie uposażenia do SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO ex-tunc (wstecz)! #takaprawda

...bezczelność żydów na terytorium POLSKI, bezprawność ich działania, bezkarność, można powiedzieć że nie zna już granic i woła wręcz o pomstę do NIEBA! “

 

Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

 

Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

http://polskiruchoporu.neon24.pl/ www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl ,www.bejda.iddd.de

Załączniki :

Wystąpienia Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu do Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli.

www.wojdabejda.wordpress.com ,http://polskiruchoporu.neon24.pl/,

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129371,stop-talmudycznemu-wymiarowi-sprawiedliwosci-w-polsce

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129247,obrot-i-dystrybucja-energii-okrada-i-oszukuje-polakow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129195,stop-wymuszeniom-rozbojniczym-firm-skarbowych

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129139,o-odszkodowania-za-okradanie-i-zniewalanie-polakow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129514,dosc-tuszowania-prawdy-o-wyrokach-sadu-zwyczajowego

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129723,zdemontujmy-upadly-prywatny-swiatowy-niewolniczy-system

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129809,koniec-oszustwa-zdelegalizowanych-bankow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129917,zwyciestwo-prawdy-o-wojskowej-psychiatrii

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129944,glosiciele-prawdy-oficerami-pokoju-w-tworzeniu-ery-dostatku

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce

 

KOMENTARZE

 • @
  "konfiskaty mienia zdelegalizowanego na zawsze kościoła katolickiego wraz z Watykanem oraz kościołów innych wyznań na mocy wyroków Międzynarodowego Sądu Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli."

  Sąd Zwyczajowy proszę o nie wpieprza... nie się do mienia przekazanego przez Polaków na przestrzeni wieków... na rzecz KK!!!!

  W Brukseli to proszę pozdrowić lewactwo!!
 • @Astra 04:50:54
  Dnia 18.04.2014r. instytucja kościoła rzymsko-katolickiego z Watykanem na czele została na zawsze zdelegalizowana przez Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego w Brukseli.

  “Oficerowie, agenci, klerycy i inni w dotychczasowej służbie byłej organizacji zwanej Kościołem zostali na zawsze zwolnieni. (...) Były Kościół w Watykanie pracował na takie zakończenie przez wieki historii, stosując przemoc, strach, śmierć, fałszywe doktryny i niewolnictwo i nie jest już honorowym przedstawicielem wolnej ludzkości i godności człowieka na Niebie i Ziemi.(...)Całe bogactwo byłego kościoła jest od dziś uważane za własność wolnych ludzi i mogą oni, i powinni pokojowo odbierać i okupować. “
  Pomimo ogłoszonego, prawie dwa lata temu, upadku kościoła katolickiego z Watykanem na czele, w Polsce nadal działają nielegalne instytucje “kościelne”, które są firmami handlowymi, zarejestrowanymi w UPIK w Waszyngtonie, tak samo jak wszystkie inne korporacje-firmy handlowe, podające się za instytucje państwowe, których upadek został ogłoszony poprzez “Report Paradygmat” w dniu 25.12.2012r.

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126842,wladze-koscielne-za-holokaustem-na-narodzie-polskim
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126717,sensacja-metryka-urodzenia-to-pakt-z-diablem
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele

  Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do realizacji “Publicznego Wezwania ludzkości do wykonania i działania” , z dnia 18 kwietnia 2014r., wystosowanego przez Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego w Brukseli, poprzez pokojowe odbieranie i okupowanie całego bogactwa kościoła katolickiego w Polsce, przez uwolnionych z niewoli władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, rdzennych Polaków.


  Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa osoby zatrudnione w zdelegalizowanych firmach handlowych “kościoła katolickiego”:
  do niezwłocznego przekazywania całego mienia w ręce przedstawicieli wolnej ludzkości, rdzennych Polaków, Suwerena-Narodu Polskiego
  do niezwłocznego opuszczenia terytorium Polski, celem zapobieżenia zamieszkom czy aktom odwetu, wzburzonego, oszukiwanego, zniewalanego Narodu Polskiego.
  Nie dostosowanie się do niniejszego wezwania skutkować będzie zastosowaniem rygorów Dekretu Suwerena-Narodu Polskiego z dnia 02.04.2015r.www.tcichocki.pl
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski
 • @Astra 04:50:54
  czwartek, 24 lipca 2014
  WYROK SĄDU:
  Bruksela, 22 lipca 2014
  W sprawie oskarżenia przeciwko Jorge Bergoglio et al. (Nr.18072014 – 002)
  Wyrok Magistratu Sądu Zwyczajowego, włącznie ze zgodnością większości decyzji i z wyjątkiem jednej odrębnej opinii.


  WERDYKT:


  Sąd Zwyczajowy oznajmia, że oskarżeni Jorge Mario Bergoglio, Adolfo Nicolas Pachon i Justin Welby są winni wszystkim zarzutom wymienionym w oskarżeniu o działania na szkodę ludzkości oraz osobistemu współudziałowi w handlu dziećmi, torturom i morderstwom dzieci. Wyrok jest prawomocny, zgodnie z Międzynarodowym Prawem Kryminalnym .
  W związku z powyższym Sąd skazuje oskarżone osoby na więzienie dożywotnie, bez możliwości pardonu i parolu. Sąd nakazuje natychmiastowe wykonanie wyroku poprzez powołane Drużyny Międzynarodowego Aresztu Obywatelskiego.

  Sąd nakazuje także zajęcie posiadłości i odebranie dóbr osobistych oskarżonym osobom, na wieczną utratę, w celu częściowego zadośćuczynienia za ich przestępstwa.

  Autorytety Publiczne i Policja są pouczone do niesienia pomocy w aresztowaniach, lub odstąpieniaod przeszkadzania wykonaniu tego WYROKU.
  WYROK SĄDU obowiązuje od dzisiejszej daty na podstawie prawomocnego autorytetu Międzynarodowego Prawa Zwyczajowego, jak i „jus gentium” – Prawa Narodów.
 • JEŚLI WSPIERASZ FINANSOWO TAKI KOŚCIÓŁ WSPIERASZ ZBRODNIARZY I MOŻESZ ZOSTAĆ ZA TO OSKARŻONY NA MOCY PRAWA !
  JEŚLI WSPIERASZ FINANSOWO TAKI KOŚCIÓŁ WSPIERASZ ZBRODNIARZY I MOŻESZ ZOSTAĆ ZA TO OSKARŻONY NA MOCY PRAWA.
  http://itccs-polski.blogspot.de/2013/03/chrystus-jest-ukrzyzowany-w-kazdym.html

  CHRYSTUS JEST UKRZYŻOWANY W
  Każdym Dziecku Zgwałconym przez Księdza:

  Apel Wielkopiątkowy "To co uczyniliście najmniejszemu z braci moich, mnieście uczynili"Jezus, Mateusz 25

  W ten Wielki Piątek wspominamy cierpienie i mękę Jezusa Chrystusa i niezliczonych dzieci, które padły ofiarą przemocy kościelnej na całym świecie.

  Epidemia maltretowania dzieci w waszym kościele trwa, ponieważ jest wspierana przez prawo kościelne. Kościół katolicki przyjął jako zasadę ochronę wszystkich księży którzy popełniają gwałt na dzieciach i zasadę uciszania ofiar. Nakazuje każdemu księdzu utrzymywać swoje przestępstwo w sekrecie i utrudnia działanie wymiarowi sprawiedliwości nieinformując policji o popełnianych przestępstwach!
  (zobacz: Crimen Solicitationas, www.hiddennolonger.com, załącznik 9)

  Papież i inne głowy kościoła zostali uznani winnymi przez Sąd Międzynarodowy nakazując ukrywanie zbrodni. Zostaną przez to natychmiast aresztowani. (zobacz:ITCCS. Org)

  JEŚLI WSPIERASZ FINANSOWO TAKI KOŚCIÓŁ WSPIERASZ ZBRODNIARZY I MOŻESZ ZOSTAĆ ZA TO OSKARŻONY NA MOCY PRAWA.

  Żadne dziecko nie jest bezpieczne w kościele katolickim, który stanowi bezpieczneschronienie dla gwałcicieli dzieci ubranych w sutanny

  Czy zależy ci na bezpieczeństwie twojego i innych dzieci?
  Jeśli tak rób to czego wymaga Bóg i Prawo:
  ŻADNYCH PIENIĘDZY DLA KOŚCIOŁÓW KTÓRE CHRONIĄ GWAŁCICIELI ! DZIECI ODRZYJCIE Z SZAT WSZYTKICH KSIĘŻY PEDOFILÓW I TYCH, KTÓRZY ICH UKRYWAJĄ!
  PRZESTAŃCIE KRZYŻOWAĆ NASZE DZIECI!

  wydano przez: zaniepokojonych obywateli I Międzynarodowy Trybunał do spraw Zbrodni Kościoła I Państwa www.itccs.org/ www.itccs.tv - email:itccscentral@gmail.com
  "Jak można kochać Boga, którego nie można zobaczyć i ignorować cierpieniaswojego cierpiącego sąsiada, którego widać?"
  z Listu Jakuba
 • ----- POPIERAM AUTORKĘ !!
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/12/kto-winien-polsce-odszkodowanie-za-straty-wynikle-z-tzw-transformacji-czas-na-pozwy/
 • @ninanonimowa 08:35:49
  Szanowna Pani anonimowa,
  wszystkie artykuły LOWPORO to wystąpienia realizowane przez dwie autorki :
  Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
 • Jak powstrzymać tak zuchwałe ludobojstwo jak chemtrails ?
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zdjecia-z-wnetrza-samolotow-chemtrailsowych-2016-03

  PUBLIKOWANO MARZEC 9, 2016PRZEZ A303W ŚWIAT
  Zdjęcia z wnętrza samolotów chemtrailsowych

  Otrzymałem prywatna wiadomość od przyjaciółki na FB która napisała:

  Gregg, codziennie śledzę Twój portal in5d i jestem wdzięczna że są ludzie jak Ty podobnie myślący, którzy wiedzą o globalizacji tyle co wiem ja od kiedy miałam 5 lat. Te zdjęcia dostałam z wiarygodnego źródła, pokazujące wnętrza samolotów używanych do chemtrails, i pomyślałam że prześlę Ci je, możesz szerzyć nimi większą świadomość na Twoim portalu. Daj mi znać, że to OK. Dzięki.

  Kiedy zapytałem czy źródło chciałoby powiedzieć coś więcej o tych zdjęciach, powiedziała mi: Niestety, źródło nie chce być znane i raczej pozostanie anonimowe… Jestem pewna że mają jakieś dobre powody i muszę to uszanować. Tak długo jak informacja się wydostanie, to będzie najważniejsze. Wyślę Ci więcej zdjęć później, dzięki.

  Poniżej otrzymane zdjęcia:

  Za: http://tradcatknight.blogspot.com/2016/03/exposed-photos-from-inside-chemtrail.html#more

  12527680_10208736219793697_1232663528_n

  12596463_10208736219353686_619612010_n

  12767321_10208736219513690_1950703701_n

  12767384_10208736220033703_1353921435_n

  12769386_10208801567547350_1892205412_n

  12781955_10208801567667353_2114168395_n

  12781958_10208801483425247_635700986_n

  12782011_10208801482625227_489418507_n

  12782011_10208801569107389_738668653_n

  12782018_10208801482785231_2059162846_n

  12782109_10208801623788756_1027096537_n

  12782140_10208801566787331_2138360981_n

  12782165_10208801565907309_702862931_n

  12782295_10208801482865233_91047432_n

  12782371_10208801568307369_1045968601_n

  12782392_10208801566067313_1030146116_n

  12784377_10208801565787306_525135880_n

  12784396_10208801567387346_554844166_n

  12784428_10208801623228742_81067444_n

  12784507_10208736219593692_342635293_n

  12784573_10208801566867333_590766821_n

  12784736_10208801568747380_87906643_n

  12784766_10208736219433688_1360324614_n

  12784808_10208736219713695_1895412851_n

  12788126_10208801484665278_906354461_n

  12788149_10208801568547375_1054103307_n

  12788155_10208801568067363_75460432_n

  12788181_10208801567107339_215570511_n

  12788234_10208801567027337_369104742_n

  12788256_10208801483345245_1637431115_n

  12788276_10208801565667303_438561256_n

  12804019_10208801565427297_115086524_n

  12804290_10208801567467348_58555208_n

  12804360_10208801568227367_829525523_n

  12804374_10208801623628752_215556962_n

  12804454_10208801568827382_860529456_n

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zdjecia-z-wnetrza-samolotow-chemtrailsowych-2016-03


  12804567_10208801568147365_459484683_n

  12822051_10208801482705229_352044174_n

  12822190_10208801567907359_1786589443_n

  12822236_10208801567187341_77712802_n

  12825418_10208801623428747_1812722017_n

  12825582_10208801567747355_32272744_n
  Tłum. Ola Gordon
 • "POLSKA DLA POLAKÓW" nie tylko w Kutnie!!! STOP UKRAIŃSKIEJ i ZYDOWSKIEJ INWAZJI NA POLSKĘ!
  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/polacy-w-kominiarkach-z-nozami-zaatakowali-imigrantow-wyp-ukrainskie-kur_770305.html
 • @fan-wolności 11:14:16
  Najwyższy czas zakończyc to banderowskie panoszenie się w Polsce pod dyktando żydowskiego okupanta!
 • odpowiedz na emaila rozesłanego do wielu adresatów
  III Wydział Rodzinny i Nieletnich SR Łowicz
  13:49 (4 godziny temu)

  W odpowiedzi wiadomość e-mail z dnia 13.03.2016r. , sekretariat III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich informuje , że pismo to zostało w dniu dzisiejszym przekazane do Prokuratury Rejonowej w Łowiczu .
  Poważaniem
  Iwona Miazek
  Kierownik sekretariatu
  III Wydziału Rodzinnego Nieletnich
  Sądu rejonowego w Łowiczu
 • LOWPORO poleca: Dr. Leonard Coldwell : wszystkie choroby są wynikiem braku energii na wskutek stresu emocjonalnego i umysłowego.
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/10/13/dr-leonard-coldwell-najwiekszy-na-planecie-pogromca-raka-92-procent-wyleczen/
 • Winni ludowbójczych działań : szef i pomocnicy prywatnej firmy handlowej symulujacej instytucję Przydenta RP !!!
  List Otwarty Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi

  Pan Bronisław Komorowski. Prezydent RP

  do dziś nie otrzymaliśmy od Szanownego Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odpowiedzi na nasze wystąpienie z 18.04.2012 r. w sprawie unieważnienia wszystkich koncesji wydobywczych na nasze narodowe bogactwa naturalne jak też wprowadzenia następujących zakazów:

  stosowania szczelinowania hydraulicznego
  budowy elektrowni atomowych
  http://www.monitor-polski.pl/w-skrocie-14-sierpnia-2012r/
  stosowania Technologii CCS tj. wychwytywania i podziemnego składowania kroplonego CO2
  budowy nowych kopalni odkrywkowych węgla brunatnego
  stosowania upraw genetycznie zmienionych (GMO )
  budowy Małych Elektrowni Wodnych na terenach objętych unijnym programem Natura 2000
  instalowania przekaźników telefonii bezprzewodowej w pobliżu siedlisk ludzkich
  przymusu szczepionkowego i wycofania z użycia toksycznych szczepionek zawierających rtęć
  rozpylania nad terytorium Rzeczypospolitej Polskiej toksycznych chmur (chemtrails)
  W załączeniu przesyłamy odpowiedź Prezydenta Parlamentu Europejskiego, Pana Martina Schulza na nasze wystąpienie z 02.06.2012r. w sprawie zatrutej wody w Łowiczu i okolicy.

  Nadmieniamy, że w temacie wdrażania w Polsce technologii CCS społeczeństwo polskie nie jest należycie informowane o faktycznych skutkach, planach i działaniach. Utajnia się przed społeczeństwem tak ważne kwestie jak plany KE odnośnie przebiegu podziemnych rurociągów do przesyłania skroplonego CO2. Podaje się w Polsce do publicznej wiadomości konieczność budowy takiego rurociągu z Bełchatowa do Kutna, kiedy to mapa KE wyraźnie ujmuje budowę rurociągu z Niemiec do Kutna a nie z Bełchatowa.

  Istnieje w pełni uzasadniona obawa przesyłania z terenu Niemiec skroplonego CO2 wraz z innymi toksynami i odpadami radioaktywnymi w tajemnicy przed społeczeństwem polskim. http://www.kein-co2-endlager.de/downloads/Plan-3-Pipeline-Plan-EU.pdf

  Prosimy o zajęcie stanowiska i oczekujemy niezwłocznej odpowiedzi na nasze wystąpienia.

  Ufamy, że nasze wołanie o respektowanie konstytucyjnych i międzynarodowych praw znajdzie odzwierciedlenie w działaniach naszego prezydenta.

  Z wyrazami szacunku i poważania Maria Bejda, Teresa Wojda INICJATYWA OBYWATELSKA DORZECZA BZURY I SŁUDWI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  Załączniki:

  List otwarty do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego (7)
  Trinkwasservergiftung in Łowicz und Umgebung,Polen (2)
  Odpowiedż SKO w sprawie bazy
  Odpowiedż Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego w spr. wody
  Odpowiedż Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego w sprawie wody cz. 2

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930