Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

SĄDY PRAWA ZWYCZAJOWEGO DO UWALNIANIA Z JARZMA SYSTEMU !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najwyższy czas by Polacy odstąpili od partii, ruchów, związków a zgłaszali się do Biura Prokuratorów Obywatelskich, Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego na szkolenia oficerów pokoju i szeryfów, do tworzenia Sądów Prawa Zwyczajowego w Polsce.

Powołujmy w Polsce Lokalne Sądy Prawa Zwyczajowego do uwolnienia z jarzma systemu prawa kanoniczno-morskiego !

Wspólnie pokojowo odbierajmy majątki zbudowane na krzywdzie naszej i naszych przodków !

Zdjęcie wprowadzające: długopisy zdrowia własnoręcznie wykonane przez Marię i Teresę z domu Znyk, wg Keshe technologii 

Łowicz, 28.03.2016r.

 

Drodzy Rodacy !

 

Polski Obywatelski Ruch Oporu podejmował i podejmuje najrozmaitsze działania i starania aby uświadamiać Polakom z całego świata fakt agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim przez “polskie” i światowe elity żydowskie.

 

Zwracaliśmy się m.in. do Stanisława Tymińskiego, byłego kandydata na prezydenta RP w 1990r i 2005r. Zignorował on nasze  prośby o uwzględnienie naszych dowodów na fałszowanie wyborów parlamentarnych w 2011r.oraz  dowodów Tadeusza Cichockiego na dokonanie zamachu stanu w Polsce. Nie poparł Proklamacji z 02.11.2014r. oraz  Dekretu z 02.04.2015r. Suwerena-Narodu Polskiego.

 

Pan Stan Tymiński zamiast pomóc w odsunięciu od władzy uzurpatorów w Polsce, uwiarygodnił nielegalne wybory żydowskiego okupanta poprzez udzielenie poparcia dla Pawła Kukiza i jego ruchu w wyborach parlamentarnych 2015r.

 

W odegranym przed polskim społeczeństwem teatrze wyborczym, “Ruch Kukiza”, jako rzekomo antystemowy, uzyskał 40 miejsc w teatrze prywatnej firmy handlowej “Kancelaria Sejmu”, zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr.367462962., z jej szefem,  głównym odpowiedzialnym: Lechem Czaplą na czele.

UPIK® Datensatz - L

L

Eingetragener Firmenname

KANCELARIA SEJMU

 

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

 

L

D-U-N-S® Nummer

367462962

L

Geschäftssitz

Ul. Wiejska 4/6/8

L

Postleitzahl

00-902

L

Postalische Stadt

Warszawa

 

Land

Poland

W

Länder-Code

616

 

Postfachnummer

 
 

Postfach Stadt

 

L

Telefon Nummer

226211435

W

Fax Nummer

226941446

W

Name Hauptverantwortlicher

Czapla Lech

W

Tätigkeit (SIC)

9111

 

Niewybaczalnym błędem osób popierających Pawła Kukiza jest zlekceważenie faktu jego uczestnictwa w przewrocie na Ukrainie, zorganizowanym i sfinansowanym przez  światowe elity żydowskie. Paweł Kukiz wraz  z przedstawicielami żydowskiego okupanta, w tym z Jarosławem Kaczyńskim z PIS na czele, uczestniczył w nielegalnym przewrocie na Majdanie w Kijowie. Kukiz śpiewał dla potomków banderowców na Majdanie, którzy uznają  S.Banderę za bohatera narodowego Ukrainy, przywódcę bandy UPA,  winnej  rzeźi ponad 200 tysięcy Polaków na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej.

http://www.nawolyniu.pl/artykuly/ludobojstwo.htm

Choć od II wojny światowej minęło już kilkadziesiąt lat, wielu Polaków nadal walczy o upamiętnienie rzezi na Kresach - dokonanych przez ukraińskich nacjonalistów. Ocenia się, że w wyniku ich zbrodni zginęło ok. 200 tys. osób.

Link: “Paweł Kukiz na Majdanie”

https://www.youtube.com/watch?v=LrKLciF49Yk

Polski Obywatelski Ruch Oporu nawoływał i nawołuje do bojkotu wszystkich prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe w Polsce.Nawoływaliśmy wszystkich Polaków, w tym  zwolenników Pawła Kukiza następującymi słowami : 

“Panowie opamiętajcie się wreszcie ! Dość tego kupczenia Polską ! Naród powinien być skupiony nad wypowiedzeniem posłuszeństwa i na obronie koniecznej według zapisów Dekretu Tadeusza Cichockiego !

Panowie bawcie się w te kosztowne a nielegalne i fałszowane referenda za własne pieniądze a nie na koszt ograbionego Narodu Polskiego !!!

Najpierw trzeba wroga wypędzić a nie z nim się układać!

TO ZDRADA NARODU POLSKIEGO I POLSKI !

RODOWITY POLAK TRZYMA SIĘ Z DALA OD PRZESTĘPCZEGO PROCEDERU FAŁSZOWANYCH WYBORÓW I FAŁSZOWANYCH WSZYSTKICH REFERENDÓW OKUPANTA ! “

 

Ostrzeżeniem dla każdego rodowitego Polaka powinny być informacje o podziałach w Ruchu Kukiza, o tworzeniu nowych odłamów rzekomo antystemowych ale stawiających sobie za cel udział w kolejnych wyborach samorządowych żydowskiego okupanta, które są nielegalne i fałszowane.

Zamiast opłakiwać “zdradę Kukiza”,  najwyższy czas by rodowici  Polacy odstąpili od partii, ruchów, związków a zgłaszali swoje kandydatury do Biura Prokuratorów Obywatelskich, Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego, na szkolenia oficerów pokoju i szeryfów w celu realizowania wyroków tego sądu oraz  tworzenia w Polsce sieci Lokalnych Sądów Prawa Zwyczajowego do odbierania majątku zdelegalizowanego kościoła oraz odbierania majątków osób winnych agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim.

Aby skontaktować się z funkcjonariuszami Sądu lub Kevinem Annett można wysłąć e-mail lub zadzwonić: 

itccscentral@gmail.com,info@iclcj.comadmin@iclcj.com,hiddenfromhistory1@gmail.com, 250-591-4573 (Kanada), 386-323- 5774 (USA).”

detektywprawdy.pl/2014/08/21/katolicka-siatka-masowych-grobowcow-350-800-dzieci-znalezionych-w-iralndii-hiszpanii-i-kanadzie/

Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa ma "ponad 450 oficerów Peace Common Law w 13 krajach, z 51 lokalnymi grupami dyplomowych działaczy. Lokalne fundusze były dostępne przez ITCCS org na korzyść wspólnych działań, dla zainteresowanych." 

 

 

 

Drodzy Rodacy !

 

Jesteśmy bogaci nie tylko duchowo ale też materialnie, bo :

Cyt.:”Całe bogactwo byłego kościoła jest od dziś uważane za własność wolnych ludzi i mogą oni, i powinni pokojowo odbierać i okupować.”- Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129410,potrzeba-polsce-oficerow-pokoju-i-szeryfow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski

 

Drodzy Rodacy !

Nakazem chwili jest wyegzekwowanie wobec winnych przestępstw przeciwko Narodowi Polskiemu, przeciwko Polsce, przeciwko Ludzkości, kary natychmiastowego wydalenia z Polski wraz z rodzinami, pozbawienia na zawsze praw publicznych i obywatelskich w Polsce oraz  konfiskatę mienia celem wypłaty odszkodowań dla pokrzywdzonych Polaków, dla skrzywdzonych: Teresy z domu Znyk, Marii z domu Znyk.http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130339,polscy-oficerowie-pokoju-przejmuja-stery-w-polsce

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa rdzennych Polaków-żołnierzy Wojska Polskiego do przejęcia tymczasowego kryzysowego zarządzania Polską-Ojczyzną rdzennych Polaków, celem uniknięcia chaosu i obcej interwencji.

Wzywamy do :

 

 1. przejęcia mediów: radio, telewizja, prasa,

 2. wypędzenia na zawsze z Polski uzurpatorów wraz z rodzinami, uzurpatorów bezprawnie podających się za przedstawicieli Narodu Polskiego, na mocy Paradygmat- Raport z 25.12.2012r. o upadku prywatnego światowego niewolniczego systemu zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele,  

 3. natychmiastowego zamknięcia granic i wprowadzenia kontroli granicznej,

 4. wyegzekwowania opuszczenia na zawsze terytorium Polski przez uchodzców, przesiedleńców  z Ukrainy, z Izraela i innych państw oraz innych wrogów Narodu Polskiego wraz z rodzinami,

 5. zablokowania kont w Polsce i za granicą oraz konfiskatę mienia osób winnych przestępstw przeciwko Narodowi Polskiemu, przeciwko Polsce, przeciwko Ludzkości.

 6. konfiskaty mienia zdelegalizowanego na zawsze kościoła katolickiego wraz z Watykanem oraz kościołów innych wyznań na mocy wyroków Międzynarodowego Sądu Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli.http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa wszystkich etnicznych Polaków do zjednania się w celu wypędzenia wrogów Narodu Polskiego i Polski z naszego terytorium. Wzywamy do udzielenia wsparcia i wszechstronnej pomocy dla formacji wojskowych rdzennych Polaków, celem dokonania pokojowych przemian w Erze Dostatku.  

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Oto poniżej korespondencja ze Stanisławem Tymińskim, który nie przyjmuje do wiadomości prawdy o faktycznej sytuacji w Polsce.

 

Łowicz, 28.03.2016r

 

Szanowny Pan

Stanisław Tymiński

 

Polski Obywatelski Ruch Oporu stwierdza, że popierany przez Pana P. Kukiz i jego ruch, tak jak i Marian Kowalski nie są godni zaufania Narodu Polskiego.

Pomimo składanych przed Polakami gorliwie, hucznie zapewnień o determinacji w działaniu w obronie Suwerena-Narodu Polskiego w Polsce, rzeczywistość i fakty wskazują, że są to osoby, które uwiarygadniają żydowskiego okupanta i uczestniczą w agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwie na Narodzie Polskim !

Zignorował Pan naszą prośbę o namówienie Pawła Kukiza, ulubieńca mediów żydowskiego okupanta, by na jednej z konferencji prasowych poinformował wszystkich Polaków i światową opinię publiczną o udokumentowanym fakcie sprawowania władzy i zajmowania urzędów w Polsce przez uzurpatorów, wyłanianych w fałszowanych wyborach. Uzurpatorzy, działający jako prywatne firmy handlowe zarejestrowane w UPIK w Waszyngtonie,  bezprawnie i bezskutecznie podejmowali i podejmują działania godzące w każdego rodowitego Polaka, godzące w prawa Suwerena-Narodu Polskiego.

 

Z pozdrowieniami

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


stan tyminski <stantym@hotmail.com>

Załączniki19.06.2015

 

 

Szanowni Państwo:

 

Dziękuję za list i za działność w trosce o naszą ojczyznę.

Wspieram dzialalność Pana Pawła Kukiza ponieważ spadła na niego wielka odpowiedzialność za przyszłość Polski.

Nawet jeśli jest tylko mała szansa na uczciwość wyborów to trzeba ją wykorzystać aby zapobiec rewolucji, która może wszystko zniszczyć.

Moim marzeniem jest jedność Polaków przy takich okazjach jak wybory bo w jednosci jest siła. Pan Kukiz ma teraz szansę zebrania poparcia od milionów Polaków czego jemu, sobie i Państwu serdecznie życzę.

Przekażę Panu Kukizowi Waszą wiadomość z zastrzeżeniem że ja nie mam zamiaru wpływać na jego decyzje.

Serdecznie pozdrawiam z życzeniem wielu sukcesów.

                        Stan Tymiński

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Łowicz,16.06.2015r.

 

Szanowny Pan

Stanisław Tymiński

Toronto - Kanada

 

Deklaruje się Pan jako Polak zatroskany o los Naszej Ojczyzny i Narodu Polskiego, zatroskany o los, przyszłość naszą i następnych pokoleń Polaków, więc usilnie prosimy o zweryfikowanie swojego stanowiska i poparcie bezkompromisowych działań Pana Tadeusza Cichockiego oraz Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu w stanie najwyższego zagrożenia Polski i trwającej mobilizacji do wojska.

https://www.google.pl/search?q=naszemaisto-+pob%C3%B3r+do+wojska&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=CTGAVf5bo5bKA---gKgF

 

Od kilku lat przesyłamy Panu drogą emailową nasze dowody w obronie Narodu Polskiego przed fałszywymi obrońcami, przed wszelkimi zagrożeniami dla istnienia Narodu Polskiego i Polski. Wielokrotnie w naszych wystąpieniach wskazywałyśmy niepodważalne dowody na fałszowanie wyborów w Polsce : skarga K.Puzyny do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu została odrzucona bez rozpatrzenia.

link :” Postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 25.10.2011r.”

http://umtsno.blogspot.de/2011/12/postanowienie-sadu-najwyzszego-z-dnia_4261.html  

link:“Wnioski z odrzucenia protestu z 2011r.”

http://umtsno.blogspot.de/2011/12/wnioski-z-odrzucenia-protestu-2011.html

link: “Skarga do Strassburga”, iddd.de/StrasbourgOnline.pdf

http://iddd.de/StrasbourgOnline.pdf

 

Polski Obywatelski Ruch Oporu nawołuje do bojkotu nielegalnych wyborów ogłaszanych przez osoby nieuprawnione, nie posiadające dowodów na prawo do sprawowania władzy w imieniu Suwerena - Narodu Polskiego, ustanawiania prawa, rezprezentowania Polski na forum międzynarodowym.

Zgodnie z Proklamacją i Dekretem Naród Polski jako Suweren przejmuje bezpośrednie sprawowanie władzy zwierzchniej w Polsce i z dniem 1 czerwca ogłasza powszechne wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom władzy w Polsce oraz wzywa wszystkich do obrony koniecznej oraz tworzenia  Oddziałów Obrony Koniecznej i Trybunałów Ludowych, celem eliminacji wroga.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Szanowny Panie Stanisławie !

 

W nawiązaniu do Pana publikacji na Neon24 pt.”Zamienił stryjek siekierkę na kijek”

prosimy o przekonanie Pana Pawła Kukiza, który ma szeroki dostęp do mediów, w tym radia i telewizji, aby dla odkupienia win za stawanie  na Majdanie razem z PIS-em, który popiera banderowców, winnych rzeźi na Polakach, aby zrezygnował ze startowania w nielegalnych wyborach, które zostaną sfałszowane jak wszystkie poprzednie.

http://rzeczpospolita.neon24.pl/post/123515,zamienil-stryjek-siekierke-na-kijek

 

Prosimy, aby Pan Paweł Kukiz na konferencji prasowej, transmitowanej na żywo w radio i telewizji oraz innych mediach ogłosił  Polsce i światu fakt obowiązywania w Polsce Proklamacji i Dekretu Tadeusza Cichockiego. Do rozważenia ewentualny bezpieczny udział Szanownego Pana i Pana Tadeusza Cichockiego na tej konferencji.

Również prosimy o wszelką inną pomoc łącznie z rozpowszechnianiem na wszelkie możliwe sposoby informacji o Dekrecie i  Proklamacji o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Polsce przez Suwerena - Naród Polski.

 

Okupant planuje wprowadzić podatki: katastralny, urbanistyczny i zbójeckie prawo szlaku. Zintensyfikował działania wyniszczające m.in poprzez “służbę zdrowia”, uśmiercającą Polaków.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123442,nie-oddawajmy-swojego-zdrowia-w-rece-lekarzy-okupanta

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123139,nie-pozwolmy-aby-okupant-wprowadzil-podatek-katastralny  

Jest to stan najwyższej konieczności, tym bardziej, że okupant w ostatnich dniach masowo rozsyła wezwania do wojska.

W załączeniu:dyskusja na FB na temat konkretnego przypadku mobilizacji do wojska.

Ufamy, że deklaracje Pana Kukiza jako patrioty Polaka są szczere a więc niebawem przekonamy się czy jest gotów dla dobra Narodu Polskiego i Polski zrobić to, o co go tak usilnie  za Pana wstawiennictwem prosimy.

Dla dobra sprawy list ten wysyłamy tylko do Pana i do Pana Tadeusza Cichockiego.

 

Z wyrazami szacunku i poważania

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze ,https://wojdabejda.wordpress.com, http://polskiruchoporu.neon24.pl/

Nie ma zgody Narodu Polskiego na oddawanie naszych synów na tzw. “mięso armatnie” dla wojennych geszeftów żydowskich, zbrodniczych karteli : politycznego, bankowego, farmaceutycznego i religijnego na czele z Watykanem, prących do rozpętania III Wojny Światowej i zniewolenia ludzkości pod hasłem NWO: Nowego Porządku Światowego.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do nie odbierania korespondencji od okupanta w tym od wojskowych komisji uzupełnień oraz powszechne odmawianie służby wojskowej w jednostkach, które stanowią żydowski geszeft zarejestrowany w Waszyngtonie. Nakazem chwili jest wykorzystywanie do obrony przed poborem do wojska faktu rejestracji Ministerstwa Obrony jako żydowskiego prywatnego geszeftu w Waszyngtonie.

W tych złożonych okolicznościach pozostaje nam Polakom tworzenie nowego systemu w każdej dziedzinie życia. Już następuje tworzenie od podstaw nowego systemu finansowego.“Likwidacja światowych rynków finansowych... - Izabela Litwin - 7.05.2014”https://www.youtube.com/watch?v=ufUbIauFO60

Niech każdy Polak z osobna przyjmie z satysfakcją i powagą, że w jego imieniu powstały dokumenty sankcjonujące jego prawa do równego udziału w podziale dóbr ! Stary system sztucznego kryzysu upadł 25.12.2012r. a obecnie znajdujemy się w nowej erze tworzenia od podstaw nowego systemu.https://ujawnienie.wordpress.com/.../one-poeples-publi.../

Do świadomości każdego Polaka niech dotrze ta pomyślna wiadomość !

Od naszej zbiorowej świadomości zaistniałej sytuacji zależy nasza przyszłość i przyszłość następnych pokoleń Polaków na Polskiej Ziemi ! Polacy poprzez zjednanie się wg wskazań Proklamacji i Dekretu Tadeusza Cichockiego mają szansę stać się dla świata pionierem i najlepszym wzorem dla innych ciemiężonych narodów świata.

Naszym orężem niech będzie, niezwłoczne, powszechne zjednanie się oparte na wielkiej mocy naszych myśli skupionych na rozpoznawaniu zagrożeń i podejmowaniu działań ochronnych oraz konspiracyjnych w Oddziałach Obrony Koniecznej i w Trybunałach Ludowych.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

KOMENTARZE

 • Ozjasz Goldberg (Korwin Mikke) – Żyd, mason i dywersant propaguje GMO
  http://archiwa-ipn.blogspot.com/2012/03/jak-goldberg-sta-sie-korwinem-mikke.html

  Ozjasz Goldberg – Żyd, mason i dywersant propaguje GMO

  Według najlepszej encyklopedii Żydów w Polsce Pan Janusz Korwin-Mikke jest po prostu agentem wpływu nasłanym aby nas ogłupiać. Jest czymś w rodzaju „narodowca” na zawołanie i wiecowym krzykaczem. Ale zastanówcie się sami, czy Syjoniście może zależeć na Polsce? przecież oni są beznarodowcami a ich jedynym prawem i „ojczyzną” jest Talmud.
  cytuję:
  „Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg – dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82 ; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne”, partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne” miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źrodło: Leon Chajn „Materiały do Historii Klubow Demokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich ’68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberał w „Prawica”. W 1987 roku został prezesem nowopowstałgo Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształony w Unię Polityki Realnej]„
  całość nazwisk pod tym linkiem (jeżeli się nie otworzy to proszę kliknąć w „impatient”)
  http://web.archive.org/web/20080621011047/www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
  oglądając inną listę Żydów natknałem się na taką wzmiankę, cytuję:
  „Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - nawiedzony liberał, prezes UPR”
  możesz tę listę ściągnąć http://www.megaupload.com/?d=0VN6E7PA
  szukam dalej i w następnej liście krypto-Żydów widzę napis, pod numerem 77:
  „Janusz Korwin Mikke – Ozjasz Goldberg„
  ściągnij 9 stronnicową listę
  http://www.megaupload.com/?d=MHRPU7YU
  Tak więc Mason Janusz Korwin-Mikke (prawdziwe nazwisko Ozjasz Goldberg) wmawia wam, że GMO jest dobre i on sam nie widzi problemów ze zdrowiem po spożyciu tego sztucznego żarcia. Jest to celowa gadka żydomasona bo według Talmudu Gojów trzeba wiecznie kontrolować i truć aby zniewolić ich umysłowo. Tym któtkim filmem Pan Goldberg odsłonił swoją żydomasońską twarz. Wielu Polaków zdąrzyło się przekonać, że GMO to kolejny etap ludobójstwa Gojów a wykształcony Goldberg poleca wam tę trutkę.
  więcej o Goldbergu:
  http://frizona.pl/archive/index.php/t-1613.html
  albo po prostu wpiszcie w google: „Ozjasz Goldberg” i nie dajcie się więcej nabierać na gierki Kahału, bo oni są po to aby odgrywać role i się tylko medialnie sprzeczać. uważajcie aby nie narzucili nam Goldberga, który chyba jest szkolony do roli wodza w rewolucji Polskiej. Kiedyś też nam narzucono Piłsudskiego, który zlikwidował armię Polską a Żydom dał wyjątkowe przywileje, bo obsadził na stanowiskach.
 • @fan-wolności 10:02:22
  Ozjasz Goldberg (Korwin Mikke) – wulgarny, chaotyczny, Żyd, mason nie uznaje praw Suwerena- Narodu Polskiego skoro uczestniczył w nielegalnych wyborach zydowskiego okupanta i dostał się do Parlamentu Europejskiego w wyniku sfałszowanych wyborów!

  Mowa Michalkiewicza i Korwina to zydowskie, zwodnicze gierki dla naiwnych, ! Nie dajmy się nabierać! To dezinformatorzy talmudyczni !!!
 • @fan-wolności 10:02:22
  nie ma i nie może być usprawiedliwienia dla Ozjasza Goldberga (Korwin Mikke) – Żyda, masona za zachwalanie trutek dla gojów, niezydów!
  To całkowicie dyskwalifikuje go nie tylko jako polityka ! Dowodzi działania na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego !
  cytat: fan-wolności: "Nie Problemem może być u niego bagatelizowanie pewnych spraw, albo jest to przemyślany sposób działania polityka, który nie wszystko powinien mówić co wie (warunki demokracji)."

  cyt: "Tak więc Mason Janusz Korwin-Mikke (prawdziwe nazwisko Ozjasz Goldberg) wmawia wam, że GMO jest dobre i on sam nie widzi problemów ze zdrowiem po spożyciu tego sztucznego żarcia. Jest to celowa gadka żydomasona bo według Talmudu Gojów trzeba wiecznie kontrolować i truć aby zniewolić ich umysłowo. Tym któtkim filmem Pan Goldberg odsłonił swoją żydomasońską twarz. Wielu Polaków zdąrzyło się przekonać, że GMO to kolejny etap ludobójstwa Gojów a wykształcony Goldberg poleca wam tę trutkę."
 • Toksyna obecna w GMO przyczyną anemii i białaczki
  Toksyna obecna w GMO przyczyną anemii i białaczki
  Zwolennicy wprowadzenia GMO wciąż przekonują, że genetyczne modyfikacje to szansa dla świata i nie są powiązane z negatywnymi skutkami dla zdrowia i rakiem w szczególności. Jednakże istnieje wiele powodów, aby w to wątpić. Czynnikiem, który wskazuje na istnienie ścisłego związku pomiędzy GMO i rakiem jest toksyna Bt.
  Niektóre rośliny GMO mają wszczepione geny bakterii Bacillus thuringiensis. Dzięki temu dochodzi w nich do syntezy endotoksyny (toksyny Bt), która zabija larwy owadów. To rodzaj uniwersalnego środka owadobójczego. Obecnie rolnictwo korzysta z około trzydziestu roślin GMO stosujących tą technologię. Istnieje tego typu kukurydza, bawełna, ziemniaki, rzepak, ryż, brokuły, orzechy ziemne, oberżyna, tytoń i inne.
  Najnowsze badania opublikowane w czasopiśmie „Journal of Hematology & Thromboembolic Diseases”, donosi, że toksyna Bt powoduje uszkodzenie czerwonych i białych krwinek, a także naruszenie cyklu ich produkcji przez szpik kostny u ssaków. W testach na zwierzętach laboratoryjnych, zastosowanie tylko jedną dawkę toksyny Bt, która doprowadziła do anemii i leukemii.
  Ponadto, badacze stwierdzili, że toksyna Bt nie tylko hamuje działanie szpiku kostnego, ale również powoduje wytwarzanie nieprawidłowych limfocytów, komórek przypominających te występujące w niektórych rodzajach białaczki. Zespół badawczy nalega na przeprowadzenie dalszych badań w celu wyjaśnienia mechanizmów powodujących ten stan chorobowy.
  Producenci GMO twierdzą, że toksyna Bt ulega degradacji w przewodzie pokarmowym człowieka. Jednak we wcześniejszych badaniach przeprowadzonych przez lekarzy z Uniwersytetu Sherbrooke w Quebecu (Kanada) toksynę Bt stwierdzono u 93% kobiet w ciąży, w 80% próbek krwi pępowinowej noworodków oraz w 67% kobiet niebędących w ciąży. To oznacza, że toksyny Bt mogą być obecne w organizmie i gromadzą się do niebezpiecznego poziomu
 • Stop szkodliwej tolerancji dla Ozjasza Goldberga (Korwin Mikke) – Żyd, mason
  Dlaczego nie ogłosił prawdy o upadku niewolniczego systemu i nielegalności wyborów zydowskiego okupanta??? Zwodzi Polaków biorąc udział w zydowskiej farsie wyborczej.
  Uwiarygadnia ją i czerpie z tego profity zasiadając w ławach Parlamentu Europejskiego a nawet drzemiąć w nich co uchwycone zostało na zdjęciu powszechnie znanym.
  Przy tym jego wulgarny język i bezkarność za wypowiadane słowa pod adresem swoich ziomków dowodzi, że jemu wszystko wolno za co Polak byłby skazany ! Taką spełnia rolę!

  Zyciorysy żydów, masonów są faktami a nie kwestią poglądów ślepo zapatrzonych w takiego np jak wulgarny K. Mikke- Ozjasz Goldberg!

  Ozjasz Goldberg (Korwin Mikke) – wulgarny, chaotyczny, Żyd, mason nie uznaje praw Suwerena- Narodu Polskiego skoro uczestniczył w nielegalnych wyborach zydowskiego okupanta i dostał się do Parlamentu Europejskiego w wyniku sfałszowanych wyborów!

  Mowa Michalkiewicza i Korwina to zydowskie, zwodnicze gierki dla naiwnych, ! Nie dajmy się nabierać! To dezinformatorzy talmudyczni !!!
 • @fan-wolności 10:59:08
  Dobrze wiedział o skutkach GMO ! Celowo, z premedytacją to ogłaszał! Nie usprawiedliwiajmy go ! To celowy deizformator zydowskiego okupanta !
 • @LOWPORO 10:55:25
  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-gmo/item/6403-toksyna-obecna-w-gmo-przyczyna-anemii-i-bialaczki
 • STOP niszczeniu polskiego rolnictwa m.in. poprzez genetycznie zmodyfikowanymi organizmami (GMO),
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128770,zatrzymajmy-rabunek-bogactw-i-niszczenie-polskiej-ziemi

  Już jest zatruta woda w kranach w Łowiczu i okolicy. Władze lokalne, Prokuratura Rejonowa, Prokurator Generalny oraz inspekcje sanitarne ignorują nasze wołanie o czystą , zdrową wodę. Wydobywanie węglowodorów w Polsce nie ma żadnego uzasadnienia ekonomicznego ani gospodarczego, jest grożne dla Polski i Narodu Polskiego. Zmierza bowiem do zniszczenia polskiego rolnictwa i wraz z genetycznie zmodyfikowanymi organizmami, Chemitrails, HAARP, przymusem toksycznych szczepionek, ma na celu zagładę Narodu Polskiego.

  Nakazem chwili jest mobilizacja Narodu Polskiego aby wołanie o ratunek T. Wojda i M. Bejda na forum Parlamentu Europejskiego 09.10.2012 r. w Brukseli, odwróciło niebezpieczeństwo wiszące nad Polską.
  Uwierzmy, że razem stanowimy nieprawdopodobną siłę, która przepędzi wrogów Narodu Polskiego !
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi.

  OBYWATELSKI RUCH OPORU.

  petycjeonline.com, protest przeciw ustawie nowe prawo geologiczne i górnicze
 • @LOWPORO 11:42:28
  Nakazem chwili jest mobilizacja Narodu Polskiego aby wołanie o ratunek T. Wojda i M. Bejda na forum Parlamentu Europejskiego 09.10.2012 r. w Brukseli, odwróciło niebezpieczeństwo wiszące nad Polską.
  Uwierzmy, że razem stanowimy nieprawdopodobną siłę, która przepędzi wrogów Narodu Polskiego !
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi.

  OBYWATELSKI RUCH OPORU.

  petycjeonline.com, protest przeciw ustawie nowe prawo geologiczne i górnicze

  link: Teresa Wojda i Maria Bejda w Parlamencie Europejskim w 2012r..

  https://www.youtube.com/watch?v=xyUEz2Qk_Xg

  link: Teresa Wojda i Maria Bejda w batalii o wodę i bezpieczne życie w Polsce - Parlament Europejski, 2012r.
  https://www.youtube.com/watch?v=9dT5d_MRYnE
 • @fan-wolności 11:55:25
  Skoro ludzie Kukiza określają go zdrajcą to o czymś świadczy!

  Kukiz to sługus zydowskiego okupanta, ulubieniec ich mediów i tak jak Korwin zwodzi Polaków a uwiarygadnia żydowskiego okupanta poprzez m.in.uczestnictwo z nielegalnych, fałszowanych wyborach !!!
  Nie uznaje praw Suwerena- Narodu Polskiego !
 • UWAGA ! Awaria licznika pod tym artykułem !
  licznik pod tym artykułem zatrzymał się na 1666 ok 16.30.
  Ciekawe jak długo potrwa awaria licznika pod tym artykułem?
 • @LOWPORO 16:38:24
  Ponowna awaria licznika stoi na 19661 !
 • Uruchomijmy swoje podświadomości i wizualizujmy wolność słowa na portalu Neon 24 !!!
  Szanowni Państwo !

  Z przykrością informujemy, że nie z naszej winy ani nie z winy życzliwego nam "fana wolności " zniknęły wszystkie jego komentarze spod naszych artykułów.

  Komentarze fana wolności zniknęły po opublikowaniu 30.03.2016r. 00:51 naszego artykułu pt.: Szykany Polki w Niemczech a wspieranie terrorystów z ISIS "

  Mamy nadzieję, że niebawem wszystkie komentarze fana wolności powrocą.

  Uruchomijmy swoje podświadomości i wizualizujmy wolność słowa na portalu Neon 24, którego właściciel Pan Ryszard Opara prezentuje się jako obrońca zatroskany o los Narodu Polskiego i Polski.

  Z serdecznymi pozdrowieniami dla wszystkich czytelników naszych artykułów, dla Pana Ryszarda Opary, dla administratorów i wszystkich blogerów Neon 24

  Maria z domu Znyk , Teresa z domu Znyk
  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU
 • @LOWPORO 12:42:28
  Znowu licznik został zatrzymany : 1976 !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930