Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

Fałszywi obrońcy krążą po Polsce i w internecie !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie czas na pikiety, protesty, demonstracje ! Polski Ruch Oporu stawia za główny cel zamianę talmudycznych sądów na Sądy Prawa Zwyczajowego oraz wypędzanie prześladowców Narodu Polskiego.

UWAGA !

Fałszywi obrońcy krążą po Polsce i w internecie !

http://images.google.de/imgres?imgurl=http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/chronmy_nasza_planete_1.jpg&imgrefurl=http://www.kartki.pl/pl/showCard/chronmy-nasza-planete-1&h=481&w=600&tbnid=yvuRZXSE8yjdMM:&tbnh=130&tbnw=162&docid=MUSkgBcTfbf-YM&usg=__01utwnnoDOO86I6L56mTChe6krE=&sa=X&ved=0ahUKEwiirOSLh4XMAhXLVywKHW-XAQMQ9QEIJDAD

 

Łowicz, 10.04.2016r.

 

Drodzy Rodacy !

 

Polski Ruch Oporu z  Marią z domu Znyk i Teresą z domu Znyk na czele przestrzega przed  fałszywymi obrońcami, dezinformatorami: Polskim Ruchem Oporu Narodowego wraz z  partią “Silna Nowa Polska”, z Piotrem Moskwą ze Szczecina na czele jak też przed blogerami: Piotr Bein z Kanady,  Andrzej Szubert  z Niemiec i ich pomocniczką Otylią Zigmann z USA.

https://justice4poland.com/2015/08/12/alarm-obrona-konieczna-przed-holokaustem-polakow/comment-page-1/

August 14, 2015

To nas zaatakowali A.Szubert i P.Bein oraz A.Dziągła (z żydowskiej “Nowej Polski”) popierający tych wulgarnych blogerów ! Szubert i Bein atakują w sposób haniebny, kwalifikujący się do zamknięcia blogów ! Obelgi, rynsztokowy język to właśnie ich talmudyczna specjalność ! Ostatnio przekroczyli wszelkie możliwe granice !

 

Polski Ruch Oporu nie chce mieć nic wspólnego z antypolskim fałszywym obrońcą Polaków P.Moskwa, próbującym wyłudzać od Polaków pieniądze, obrażać Polaków z całego świata w haniebnym wpisie o wsparcie finansowe dla jego partii, która praktycznie nie istnieje, bo nie podane są dowody jej rejestracji.

Piotr Moskwa zadzwonił  08.04.2016r. do Teresy z domu Znyk z propozycją urządzenia pikiety przed gmachem prywatnej firmy handlowej  “Sąd Rejonowy” w Łowiczu,  18.04.2016r., w dniu zaplanowanej rozprawy o wykroczenie, rzekomego naruszenia porządku publicznego przez obrończynię Narodu Polskiego Teresę Wojda w dniu 25.06.2014r.http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130805,oficerowie-pokoju-udaremnia-zbrodnie-psychiatryczne

P. Moskwa zażądał od prezes Teresy z domu Znyk pokrycia kosztów przejazdu i pobytu oraz zapewnienia frekwencji. Gdy prezes stwierdziła, że sama nie ma pieniędzy na życie, nie zarabia na  działalności w Polskim Ruchu Oporu, to on stwierdził, że bez pieniędzy nie będzie pikiety. Stawianie takich warunków przez P.Moskwę wobec osoby, która od 5 lat za darmo, za swoje bardzo skromne środki,  broniła mieszkańców Łowicza i okolic jak też Polaków w Polsce, było przykrym przeżyciem.

Prezes doszła do wniosku, że nie chce żadnych pikiet, bo i tak one jej nic by nie pomogły a byłyby tylko okazją do promowania się fałszywych obrońców, nowych ruchów i partii, wbrew nawoływaniom, wskazaniom Polskiego Ruchu Oporu z siedzibą w Łowiczu. Nie czas na pikiety, protesty, demonstracje ! Polski Ruch Oporu stawia za główny cel zamianę talmudycznych sądów na Sądy Prawa Zwyczajowego oraz wypędzanie prześladowców Narodu Polskiego.  

Piotr Moskwa, podający się za dziennikarza śledczego i prowadzący stronęwww.infoexpres.pl  dopuścił się w ubiegłym roku opublikowania w internecie oszczerczego artykułu pod naszym adresem, gdzie bezpodstawnie zarzucał nam i Panu Cichockiemu  żydowskie pochodzenie. Powoływał się na rzekome dowody zebrane przez jego kolegów, dziennikarzy śledczych, ale żadnych dowodów nie przedstawił. Takim działaniem próbował się uwiarygodnić jako najaktywniejszy obrońca Polaków, objeźdzający polskie miasta i organizujący w nich pikiety przeciwko rządzącym. Obecnie ten artukuł jest niedostępny a P.Moskwa  zapiera się i oskarża nas o oszczerstwo, żąda dowodów.

 

P.Moskwa używa często wulgaryzmów i dziwnym zbiegiem okoliczności nikt mu w tym obrażaniu okupacyjnych władz nie przeszkadza. Za takie obraźliwe słowa Polak-Patriota zostałby natychmiast zaaresztowany ! Jednak Panu Moskwie jest wszystko wolno i bez żadnych problemów otrzymuje zgodę na organizowanie pikiet przeciwko rządzącym.

Dla uwiarygodnienia jego działań na obecnym etapie na jego stronie internetowej są artykuły o rzekomym jego prześladowaniu, ale nie ma na to wiarygodnych dowodów. Pan Moskwa ma do dyspozycji telewizję,(udaje biednego a skąd miał na zakup sprzętu do nagrywania ?) a dziwnym trafem nie filmuje ani karetki pogotowia, która rzekomo na niego czekała przed rozprawą, ani przebiegu rozpraw.

https://www.youtube.com/watch?v=oZkSasGsVDY

 

P.Moskwa umieścił na swojej stronie internetowej nasze ostatnie dwa artykuły z podaniem żródła ale w taki sposób, że część tekstu jest niewidoczna.

Zignorował naszą prośbę o poprawienie tekstu a przy tym nie opublikował naszych komentarzy o następującej treści:

Maria z domu Znyk

Twój komentarz oczekuje na moderację.

niedziela 10 Kwiecień 2016 o 10:34

Skoro Pan Moskwa nie chce poprawić wielkości czcionki w opublikowanych naszych materiałach, tak aby teksty były w pełni czytelne to żądamy usunięcia wszystkich naszych materiałów, łącznie ze plakatem Warszawskiego Podziemia! Pana Mozilla w niczym nie poprawia jakości wpisów ale robi szkody w komputerze i nie ma pewności czy nie służy szpiegowskim celom!

 

 1. Maria z domu Znyk

 2. Twój komentarz oczekuje na moderację.

 3. sobota 9 Kwiecień 2016 o 09:12

 4. Panie P.Moskwa, skoro Pan jest dziennikarzem, to powinien dołożyć szczególnych starań aby wszystkie artykuły były czytelne a nie jak w przypadku opublikowania tekstu autorstwa Marii z domu Znyk oraz Teresy z domu Znyk, reprezentujących organizacje o ogromnym, niepodważalnym 24-letnim dorobku w obronie Polskości, Narodu Polskiego i Polski !

 5. lowobywatel2@gmail.com

 6. http://www.wojdabejda.wordpress.com

 7. ODPOWIEDZ

 8. Maria z domu Znyk

 9. Twój komentarz oczekuje na moderację.

 10. sobota 9 Kwiecień 2016 o 09:18

 11. Napisał i opublikował Pan, Panie Moskwa, oszczerczy artykuł na nasz temat i do tej pory nie przeprosił !

 12. W tym haniebnym artykule złamał Pan prawo prasowe, nie przedstawił Pan żadnych dowodów, na które się powołuwał, nazywając nas i Pana Cichockiego Zydami ! Napisał Pan, że Pana koledzy dziennikarze śledczy mają takie dowody !

 13. Prosimy o przedstawienie nam tych dowodów !

 14. ODPOWIEDZ

 15. Maria z domu Znyk

 16. Twój komentarz oczekuje na moderację.

 17. sobota 9 Kwiecień 2016 o 09:22

 18. Skoro Pan tak bardzo afiszuje się jako Polak-Patriota, pretendujący do przewodzenia ruchem narodowym Polaków to prosze najpierw się zweryfikowac co do pochodzenia i powiązań z wrogimi służbami.

 19. Polacy musza wiedzieć kto chce ich bronić, by potem nie wykorzystał tego przeciwko nim !

 20. ODPOWIEDZ

 21. Maria z domu Znyk

 22. Twój komentarz oczekuje na moderację.

 23. sobota 9 Kwiecień 2016 o 09:26

 24. Promuje Pan na swojej stronie naszego prześladowcę P.Beina, który wszystkich po kolei aktywnych Polaków miesza z błotem, poniża , znieważa w sposób wyjątkowo ohydny, w sposób talmudyczny. Najpierw przymila się, publikuje teksty by następnie bezpardonowo zaatakować !

 25. ODPOWIED

 

Oto poniżej uniwersalny tekst  dla każdego Suwerena- Polaka, do wykorzystania, w celu przedłożenia lub przesłania do wszystkich firm handlowych symulujących instytucje państwowe w całej Polsce.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130832,zacznijmy-wypedzanie-od-sedziow-i-psychiatrow

 

Jako osoba uwolniona 25.12.2012r. z prywatnego niewolniczego światowego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, jako Suweren sprawujący bezpośrednią władzę zwierzchnią od 02.11.2014r. na mocy Proklamacji oraz  na mocy Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce, uznaję Was, szefów nielegalnych, prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe wraz z Waszymi pomocnikami za wrogów Narodu Polskiego i Polski !

 

Nie posiadacie  legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego !

Wasze działania są nielegalne, bezskuteczne, bezprawne !

Działacie na szkodę i krzywdę Suwerena-Narodu Polskiego i Polski !

Zajmujecie nielegalnie obiekty będące niezbywalną własnością Suwerena-Narodu Polskiego !

 

Żądam niezwłocznego opuszczenia bezprawnie zajmowanych obiektów, niezbywalnej własności Suwerena-Narodu Polskiego, na mocy Dekretu z 02.04.2015r. „Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa” - najwyższej rangi aktu prawnego wydanego w zgodzie z polską racją stanu w celu usunięcia z organów/urzędów osób pełniących funkcje w sposób nieuprawniony i niewłaściwie udokumentowany.

Odpowiadacie prywatnie swoim majątkiem za szkody i krzywdy wyrządzone każdemu Polakowi, za szkody wyrządzone Suwerenowi-Narodowi Polskiemu i Polsce ! Suweren-Naród Polski  pozbawia Was  praw obywatelskich !Wasze majątki, Wasze konta bankowe, przechodzą na własność Suwerena- Narodu Polskiego. Macie prawo zabrać jedną walizkę i wraz z rodzinami opuścić na zawsze terytorium Suwerena- Narodu Polskiego ! Suweren wydaje Wam i Waszym dzieciom na zawsze zakaz wjazdu na terytytorium Polski !

Aktem łaski Suwerena-Narodu Polskiego jest danie Wam ostatniej szansy uniknięcia kar poprzez oddanie się  do dyspozycji Szeryfa i Oficerów Pokoju, rezprezentujących Polski Sąd Prawa Zwyczajowego.

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/04/03/oficerowie-pokoju-udaremnia-dokonywanie-zbrodni-psychiatrycznych/ http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129917,zwyciestwo-prawdy-o-wojskowej-psychiatrii http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129944,glosiciele-prawdy-oficerami-pokoju-w-tworzeniu-ery-dostatku http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130339,polscy-oficerowie-pokoju-przejmuja-stery-w-polsce http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130691,szykany-polki-w-niemczech-a-wspieranie-terrorystow-z-isis http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130767,aktem-laski-pokojowe-nawolywanie-do-opuszczania-polski http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130805,oficerowie-pokoju-udaremnia-zbrodnie-psychiatryczne https://wojdabejda.wordpress.com/2016/04/03/oficerowie-pokoju-udaremnia-dokonywanie-zbrodni-psychiatrycznych/

 

                                               Suweren, osoba wolna,

                                              ( imię) …….....z domu (nazwisko) ………..

 

 

 


 

KOMENTARZE

 • ???
  11 ....
  Komu służą liczydła, skoro nie liczą?
 • @LOWPORO 00:40:29
  11 ....
  Komu służą liczydła, skoro nie liczą?

  Oj, liczą tylko srebrniki:)
 • @goodness 10:25:29
  To że licznik stoi to oznacza, że ten artykuł komuś się nie spodobał. Czy ktoś zgadnie komu ?
  A może ten komu się nie podoba uzasadni merytorycznie?
 • @LOWPORO 17:39:55
  Trafnie Pani informuje Fałszywi obrońcy krążą po Polsce i w internecie !

  Dodam w dziedzinie życia politycznego jest fałsz, bo liczydła, liczą w systemie dziesiętnym, więc jesteśmy okradani z czterech godzin doby.
  Gorzej, liczydła nie liczą równowagi goście/gospodarz i wielka apokalipsa się zbliża.

  Miło, że Szanowne Panie dbają o Legitymacje Suwerena-Narodu Polskiego.
  Każdy Polak w Polsce powinien być szanowany i będzie tylko musimy poprosić odpowiedzialnych za liczenie do dokładnego liczenia.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930