Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 466 komentarzy

POLSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI.

LOWPORO - Uwolnieni w 2012r. z prywatnego, niewolniczego systemu przez Paradygmat Raport (OPPT) oraz Proklamację z 2014r. i Dekret z 2015r. Suwerena-Narodu Polskiego, bojkotujmy, ignorujmy wszystkie nielegalne organy władz świeckich i kościelnych ! wojdabejda.

SKOŃCZYĆ Z KULTEM ŻYDA !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polski Ruch Oporu nawołuje do masowego przeciwstawiania się “kultowi żyda”, przeciwstawiania się narzucaniu kultury żydowskiej przez przedstawicieli żydowskich prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe w Polsce.

 

 

 

 Co zrobić by niewolnik uwierzył że został uwolniony ?

SKOŃCZYĆ Z KULTEM ŻYDA !

Niechaj ofiary przestaną bronić swoich katów !Konieczny bojkot i wypędzenie !

 

https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1573885602924526&set=a.1515979115381842.1073741827.100009093054597&type=3&theater

 

Drodzy Rodacy !

 

Polski Ruch Oporu apeluje o masowe przeciwstawianie się “kultowi żyda”, przeciwstawianie się narzucaniu kultury żydowskiej przez przedstawicieli żydowskich prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe w Polsce.

Polski Ruch Oporu w pełni popiera stanowisko K.Cierpisza, który pisze, cyt.:

“Haniebne zachowanie Polaków w czasie okupacji niemieckiej - powszechnie narażających innych Polaków na śmierć lub obozy, a to w interesie ukrywających się żydów - wyszło już daleko poza ramy racjonalnego postępowania Polaków jako społeczeństwa odpowiedzialnego za swój los. I weszło już nieomal w obszar kultu religijnego, a co widać było w niedawnym otwarciu„Muzeum Ulmow”. Aklamacja Sejmu, nikczemne wypowiedzi Dudy Andrzeja na otwarciu tego „muzeum” – to jest już jakby formalny początek kultu żyda, który w Polsce przybiera formy urzędowe. Nie są to słabo przemyślane sprawy „okazyjne”, ale są to już utrwalane tradycją reguły funkcjonowania Państwa i społeczeństwa. Żydzizm staje się w Polsce religią państwową!

Podkreślamy, zachowanie Dudy, Sejmu, bluźnierstwa biskupów i duchowieństwa nie są jakiś aktem „pamięci” bezrefleksyjnie, świętokradczo dokonane przy okazji otwarcia „muzeum” ale były aktem świadomym wpisanym w pełni religijny kult żyda w Polsce, które to akty założycielskie mają charakter ściśle rytualny i odbywają się na osnowie śmierci polskich gojów w żydowskim interesie – ofierze życia Polaka złożonej wobec żyda. “http://www.gazetawarszawska.com/zamach/zamach-warszawski/3627-vi-rocznica-smolenska-w-obliczu-inwazji-izraela-na-polske

Cyt.: "Wreszcie ktoś oprócz mnie wspomniał o fatalnych skutkach, jakie niesie dla naszego narodu gloryfikacja tych Polaków, którzy ratowali żydów. Jeżeli każdemu z was zależy na przebudzeniu narodu, to proszę, ślijcie poniższy artykuł, gdzie tylko możecie, zwłaszcza tam, gdzie zaczyna się podkreślać filosemityzm Polaków: sukarno.neon24.pl/post/130437,dlaczego-polacy-nie-powinni-byli-ratowac-zydow"

Polski Ruch Oporu wyraża stanowczy sprzeciw wobec przekazywania jakiegokolwiek niezbywalnego mienia Suwerena-Narodu Polskiego gminom żydowskim !  


Wzywamy samorządy lokalne aby przykładem miasta Kalisza, nie dopuszczały do bezprawnego, nielegalnego przejmowania przez gminy żydowskie gruntów, majątków, funduszy, będących własnością Suwerena - Narodu Polskiego !

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/2616-brawo-miasto-kalisz-mowi-nie-zydowskim-roszczeniom

Kopyciński: Gminy Żydowskie dostały od państwa 100 mln zł  

http://m.wprost.pl/kraj/id,448152/Kopycinski-Gminy-Zydowskie-dostaly-od-panstwa-100-mln-zl.html

Cyt: ”W zaciszu gabinetów, w tajemnicy przed społeczeństwem i poza wszelką kontrolą orga-nów władzy państwowej odbywa się czwarty rozbiór Polski – tak poseł Sławomir Kopyciński z Twojego Ruchu komentuje działalność Komisji Regulacyjnej do Spraw Gmin Wyznaniowych Żydowskich. Komisja w ostatnich latach przekazała gminom żydowskim kilkaset nieruchomości państwowych oraz samorządowych o nieokreślonej wartości. Jednocześnie wypłaciła blisko 100 milionów złotych odszkodowań. “ (koniec cytatu)

Polski Ruch Oporu informuje, że wszystkie instytucje kościelne zostały na zawsze zdelegalizowane za przestępstwa przeciw ludzkości na mocy wyroku Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa ! Ten nadal odgrywany przed nami prywatny niewolniczy światowy system upadł25.12.2012r. !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski

Zostaliśmy uwolnieni ale prawda tak trudno przedziera się przez ogrom kłamstw i manipulacji, że zamiast tworzyć od podstaw nowe systemy, tkwimy w starym !

 

Nasze nawoływania, nawoływania Polskiego Ruchu Oporu do przejmowania pokojowo majątków zdelegalizowanych władz świeckich i kościelnych pozostają bez powszechnej reakcji. Czyż tak trudno jest niewolnikom uwierzyć, że są wolni?

Więcej na:www.wojdabejda.wordpress.com

 

Drodzy Rodacy !

 

UWAGA !!!

 

Dzisiaj  przez krótką chwilę dane było nam usłyszeć fragment wystąpienia Syryjczyka na konferencji w Sejmie, stwierdził on, że  w Polsce zatrudnionych jest 40 tysięcy pracowników Mosadu !

Tak więc Mosad  za  pieniądze Suwerena-Narodu Polskiego penetruje Polskę i pilnuje interesów Izraela  w  prywatnych firmach symulujących instytucje państwowe. Są wszędzie i to napewno nie na stanowiskach sprzątaczy. Niestety nagranie zostało zablokowane ale pozostał ślad w postaci linka:http://www.wyszperane.info/2016/04/12/syryjczyk-mowi-kto-stoi-za-isis-konferencja-w-sejmie-rp/,

Oto czynny link z nagraniem Syryjczyka pana Nabil Al Malazi:

niezaleznemediapodlasia.pl/syryjczyk-mowi-kto-stoi-za-isis-konferencja-w-sejmie-rp/

 

 

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU INFORMOWAŁ  :

 

Po rozesłaniu poniższej treści do m.in  polskich “parlamentarzystów” z prywatnej firmy handlowej”Kancelaria Sejmu RP”, google bezprawnie i bezpodstawnie zlikwidowały konto Marii Bejda :mariakonstancja2@gmail.com


 

Łowicz, 09.02.2015r.

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze "Łowiczanie"

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

 

Szanowni Państwo!

https://www.youtube.com/watch?v=4Bi4Si-iBto

http://lowiczanin.info/wiki/index.php?title=S%C4%99dkowska_Karina

Polecamy piękną piosenkę utalentowanej Łowiczanki, Kariny Sędkowskiej-Staszewskiej.Piosenka ta  zawiera skargę na nędzę otaczającego nas świata a pocieszeniem i nadzieją za lepszy Świat są następujące fakty:

 • obowiązującym każdego Polaka prawem jest Proklamacja Tadeusza Cichockiego z 02.11.2014r. o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena -Naród Polski i wydaniu nakazu aresztowania dla sprawców agresji na Polskę,  zawojowania jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim.www.tcichocki.pl,http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf
 • obowiązującym każdego mieszkańca Ziemi jest uwolnienie Świata od prywatnego, niewolniczego systemu na mocy Paradygmat-Raport, Kod-UCC, co  daje nam równe prawa w dostępie do dóbr Ziemi !

"... jesteśmy już WOLNI ! „Kontrolowane przez korporacje Rządy oraz Media odmawiają ogłoszenia swojego własnego zgonu z oczywistych powodów.

…. naszym zadaniem jest zrozumienie tego co i jak się wydarzyło tak, abyśmy mogli powiadamiać innych … i w końcu rozpocząć proces zmian na skalę światową na które wszyscy czekaliśmy.” Andy Whiteley

https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/ 

 

 

Z poważaniem

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze "Łowiczanie"

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

W dniu 02.02.2015r. pisaliśmy:

 

Szanowni Państwo !

 

Podczas wizyty w Brukseli na zaproszenie Komisji Petycji Parlamentu Europejskiego na warsztaty o gazie łupkowym,  09.10.2012 r. Maria Bejda i Teresa Wojda były świadkami pikiety przed głównym gmachem Parlamentu Europejskiego, zorganizowanej przez  europoseł z Anglii. Udzieliła ona wywiadu dla stacji  telewizyjnych, informując o sukcesie na niespotykaną dotychczas  w historii świata skalę, że w wyniku  przeprowadzonych  śledztw w  bankach, bankowcy zostaną ukarani, co oznacza upadek dotychczasowego korupcyjnego systemu na świecie.

 

Informacje o upadku prywatnego systemu znajduje potwierdzenie w linku pt.: “One Peoples Public Trust wykluczyła w zgodzie z prawem z naszego świata korporacje, banki i rządy działające na rzecz niewolnictwa i prywatnych systemów pieniężnych.”

https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/

https://ujawnienie.wordpress.com/category/one-peoples-public-trust/

 

“Wszystkie tytuły, prawa własności oraz inne prawa wymienionych korporacji wraz z ich aktywami są odpowiednio zabezpieczone i utrzymywane jako depozyt do równego podziału  dla wszystkich ludzi zamieszkujących tę planetę. “

“Dlaczego nie zauważamy zmian?

Bądź cierpliwy … zobaczysz je.  Najpierw jednak musimy określić w jaki  sposób działania OPPT zmieniły obraz prawniczego krajobrazu i jak one odnoszą się do nas. Czy stary system oparty na korporacjach będzie walczył?  Oczywiście, że tak!  Kontrolowane przez korporacje rządy zachowują się tak, jakby nic się nie stało.  I jeśli zaakceptujecie ich system niewolnictwa zadłużeniowego, jestem przekonany, że „Władza Która Istniała” z radością znajdzie dla was miejsce!

 Nie dajcie się ogłupić: oni wiedzą co się stało.  Zdają sobie sprawę, że zostali wykluczeni i że gra jest skończona.  

Teraz obowiązuje prawo międzynarodowe. Posiadamy wolność, aby pokojowo nie współpracować ze starym systemem.  Nadszedł czas, aby wyćwiczyć tę nową wolność.

Jeśli wydaje się wam dziwne, że widoczne „rządy” ciągle paradują, pamiętajcie … widzialne rządy są kukiełkami korporacji i nigdy nie miały nic do powiedzenia.  W tym momencie, poprzedni właściciele chcą, abyśmy wierzyli, że „biznes działa jak zwykle”.  Mocno polegali na tajemnicy aż do tego czasu. Będą nadal udawali do samego końca.To jest po prostu ich sposób działania.”

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Na zdjęciu: Teresa z domu Znyk (Wojda) a  Maria z domu Znyk (Bejda) w roli fotografa, przed gmachem Parlamentu Europejskiego w Brukseli 09.10.2012r., na zaproszenie Komisji Petycji na warsztaty o gazie łupkowym, jako autorki petycji PE 0578/12. 

link: Teresa Wojda i Maria Bejda w Parlamencie Europejskim w 2012r. :https://www.youtube.com/watch?v=xyUEz2Qk_Xg                                                      link: Teresa Wojda i Maria Bejda w batalii o wodę i bezpieczne życie w Polsce - Parlament Europejski, 2012r.:https://www.youtube.com/watch?v=9dT5d_MRYnE

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

 

Szanowni Państwo !

W reakcji na rozesłane drogą emailową nasze powyższe  treści, zareagował Kazimierz z Kęt z następującym komentarzem:

Szanowne Panie z ŁIO.

Od jakiegoś czasu podsyłam Wam info z tego co sam robię w Najważniejszej Sprawie dla POLSKI i nie tylko. Brak od Was odpowiedzi.

Jestem autorem Konstytucji- która KASUJE NWO. Brak z Waszej strony zainteresowania moim dziełem życia.

Natomiast jak widać - jesteście Panie "wszechwiedzące" o wszystkim i nikt Wam nie dorówna.

Tyle, że jesteście same sobie sterem, żeglarzem i okrętem. GRATULUJĘ.

Nie pozdrawiam - Kazimierz Józef Styrna - husarz

Dnia Wtorek, 12 Kwietnia 2016 06:37 Łowicka Inicjatywa Obywatelska <lowobywatel2@gmail.com> napisał(a)

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130954,falszywi-obroncy-kraza-po-polsce-i-w-internecie

 

Oto nasza riposta, skierowana do Kazimierza z Kęt:

 

Łowicz, 12.04.2016r.

 

Szanowny Panie z Kęt,

Odcinamy Pana złą energię i niwelujemy ją aby nie mogła nam i żadnemu Suwerenowi-Polakowi wyrządzić krzywdy ! Pana insynuacje są żałosne i godne współczucia. To właśnie do Pana nic nie dociera !

Lepiej być Suwerenem, samemu sobie sterem, żeglarzem nawet okrętem niż kolaborantem wymagającym od żydowskiego okupanta nielegalnego referendum ! Referendum do sfałszowania i odgrywania szopki, teatru iluzji, zamiast ogłoszenia upadku prywatnego niewolniczego światowego systemu ? Ośmiesza się Pan propozycją referendum, które okupant jak zwykle, tak jak wszystkie wybory, sfałszuje !

PiS , PO i wszystkie inne partie to tylko prywatne firmy handlowe żydowskiego okupanta, które udają przed Polakami troskę o Polskę, a w rzeczywistości reprezentują głównie interesy żydów z Izraela, USA, z Niemiec. Odbierają Polakom prawa ludzkie, prawo do stanowienia o własnym losie i losie Ojczyzny ! Dokonują stopniowego, podstępnego ludobójstwa na Narodzie Polskim celem wyeliminowania Polaków i zastąpienia ich żydami z całego świata, pod szyldem  pomocy rzekomym uchodźcom, czy pod szyldem nienależnych, bezprawnych odszkodowań.

Jak na ironię narzucają Polakom świętowanie rocznic klęsk i mordów ! Dają złudzenie wolności i suwerenności, która sprowadza się do noszenia flag, sztandarów oraz wykrzykiwania fałszywych haseł, promowania fałszywych obrońców Polaków, fałszywych przeciwników systemu.

Ciekawe, co Pan może widzieć w Łowiczu z wysokości Kęt, bo my z Łowicza Pana nie widzimy ! Widzi Pan tylko i wyłącznie od kilku lat swoje dzieło życia, które Pan tak nachalnie promuje, wciska w okolicznościach żydowskiej okupacji w Polsce !

Dopóki Suweren-Naród Polski nie wypędzi żydowskiego okupanta z Polski, choćby najlepsza konstytucja nie ma żadnych szans na wejście w życie !

Skoro Pana konstytucja jest tak dobra dla Narodu Polskiego to nie będzie dobra dla żydowskiego okupanta, do którego się Pan zwraca.Sam Pan stawia się po stronie żydowskiego okupanta, co jest działaniem na szkodę Narodu Polskiego i Polski !

Skandaliczne i niedopuszczalne z punktu widzenia interesu Narodu Polskiego jest Pana stanowisko aby Polską rządzili jak dotychczas żydzi udający Polaków !!!

Gdy Suweren-Naród Polski wypędzi ze swojego terytorium wszystkich obcych wtedy obowiązywać będą słowiańskie prawa naturalne Lechitów !

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

www.wojdabejda.wordpress.com ,http://polskiruchoporu.neon24.pl/,

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Poniżej wykaz wystąpień Polskiego Ruchu Oporu do Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa : http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129371,stop-talmudycznemu-wymiarowi-sprawiedliwosci-w-polsce  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129247,obrot-i-dystrybucja-energii-okrada-i-oszukuje-polakow http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129195,stop-wymuszeniom-rozbojniczym-firm-skarbowychhttp://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129139,o-odszkodowania-za-okradanie-i-zniewalanie-polakow http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129514,dosc-tuszowania-prawdy-o-wyrokach-sadu-zwyczajowego http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129723,zdemontujmy-upadly-prywatny-swiatowy-niewolniczy-system http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129809,koniec-oszustwa-zdelegalizowanych-bankow http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129917,zwyciestwo-prawdy-o-wojskowej-psychiatrii http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129944,glosiciele-prawdy-oficerami-pokoju-w-tworzeniu-ery-dostatku http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130339,polscy-oficerowie-pokoju-przejmuja-stery-w-polsce http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130691,szykany-polki-w-niemczech-a-wspieranie-terrorystow-z-isis http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130767,aktem-laski-pokojowe-nawolywanie-do-opuszczania-polski http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130805,oficerowie-pokoju-udaremnia-zbrodnie-psychiatryczne

 

https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1573887682924318&set=a.1515979115381842.1073741827.100009093054597&type=3&theater

     
 

 www.facebook.com/1758280107720909/photos/a.1760474724168114.1073741828.1758280107720909/1769366166612303/

 


KOMENTARZE

 • Pytania retoryczne
  Czy ten licznik jest aż tak ważny, że ciągle jest blokowany ?
  Kto zarabia na blokowaniu ?

  Szanowni Państwo,
  proszę nie myśleć, że LOWPORO otrzymał jakiekolwiek pieniądze od neon 24 za aktywność i oglądalność.
 • komentarz Nieustraszonej lekarki demaskatorki upadłego systemu.
  A co myślicie, że przed 1945 rokiem w Polsce żydzi nie narozrabiali wciągając "politycznie" do wojny przeciwko Rzeszy Niemieckiej ? Przecież to żydowski "rząd polski" sprowokował wojnę i po zbiórce kosztowności na "obronę kraju" zwiał !

  Trzeba najpierw pozbyć się "powojennej" propagandy hist(e)orycznej oraz bardzo wiele doczytać z neutralnych źródeł o tym, kto i po co uwikłał Polskę w wojnę, żeby z kolei wymordować zaślepionych polskich patriotów w Katyniu po ich zmyleniu, co do rzeczywistego wroga całego świata i białej rasy w szczególności !

  Uprzedzam, że w tym temacie jestem niezależna, bo jakby nie było z wieloletnim wyprzedzeniem i nie trzymam się ani "niemieckiej" powojennej ani też "polskiej" powojennej wersji wydarzeń zmanipulowanych przez czerwonych kłamców, co do przyczyn II wojny światowej. Oczywiście znam też dokładnie fakty i o I wojnie, która to właściwie jeszcze się "prawnie" nie skończyła.
 • komentarz Nieustraszonej lekarki demaskatorki upadłego systemu.
  Jak chcecie skończyć z "kultem żyda" skoro jeszcze powalająca większość Polaków wierzy, że żydowski aktor geszefciarz Wojtyła wycieczkowym "patriotą" był i Polakiem ?

  Jak chcecie skończyć z kultem żyda, skoro własne dzieci polscy rodzice sprzedają prywatnym żydowskim partiom za 500 złotych ?

  Jak chcecie skończyć z kultem żyda, skoro większość pędzi na różne promocje trującego badziewia w żydowskich geszeftach, a resztę groszy wydaje na żydowskie gry liczbowe czy loterię "państwową" ?
 • @LOWPORO 20:19:32
  Pisałem Ci że maszynkę trzeba konserwować co jakiś czas. A tak znów się spierdzieliła.
  Ale i tak masz sporo UNIKALNYCH wejść8-)))))))
 • ------- DOBRZE Panie ,że jesteście :)).
  ---LATARNIK -- taką rolę spełniacie , w blogosferze -DZIĘKUJĘ :).
 • @Husky 21:00:55
  Jak tę maszynkę naprawić i zakonserwować aby się nie zacinała ?
  Chętnie pomożemy ! Czy długopis zdrowia wystarczy? Chętnie przyślemy Panu Oparze, Astrze a może jeszcze komuś ? Prosimy o zgłoszenia.
 • 5*
  "Polski Ruch Oporu apeluje o masowe przeciwstawianie się “kultowi żyda”, przeciwstawianie się narzucaniu kultury żydowskiej przez przedstawicieli żydowskich prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe w Polsce.

  Polski Ruch Oporu w pełni popiera stanowisko K.Cierpisza, który pisze, cyt.:

  “Haniebne zachowanie Polaków w czasie okupacji niemieckiej - powszechnie narażających innych Polaków na śmierć lub obozy, a to w interesie ukrywających się żydów - wyszło już daleko poza ramy racjonalnego postępowania Polaków jako społeczeństwa odpowiedzialnego za swój los. I weszło już nieomal w obszar kultu religijnego, a co widać było w niedawnym otwarciu„Muzeum Ulmow”. Aklamacja Sejmu, nikczemne wypowiedzi Dudy Andrzeja na otwarciu tego „muzeum” – to jest już jakby formalny początek kultu żyda, który w Polsce przybiera formy urzędowe. Nie są to słabo przemyślane sprawy „okazyjne”, ale są to już utrwalane tradycją reguły funkcjonowania Państwa i społeczeństwa. Żydzizm staje się w Polsce religią państwową!

  Podkreślamy, zachowanie Dudy, Sejmu, bluźnierstwa biskupów i duchowieństwa nie są jakiś aktem „pamięci” bezrefleksyjnie, świętokradczo dokonane przy okazji otwarcia „muzeum” ale były aktem świadomym wpisanym w pełni religijny kult żyda w Polsce, które to akty założycielskie mają charakter ściśle rytualny i odbywają się na osnowie śmierci polskich gojów w żydowskim interesie – ofierze życia Polaka złożonej wobec żyda. “http://www.gazetawarszawska.com/zamach/zamach-warszawski/3627-vi-rocznica-smolenska-w-obliczu-inwazji-izraela-na-polske"

  Wreszcie ktoś oprócz mnie wspomniał o fatalnych skutkach, jakie niesie dla naszego narodu gloryfikacja tych Polaków, którzy ratowali żydów. Jeżeli każdemu z was zależy na przebudzeniu narodu, to proszę, ślijcie poniższy artykuł, gdzie tylko możecie, zwłaszcza tam, gdzie zaczyna się podkreślać filosemityzm Polaków:

  http://sukarno.neon24.pl/post/130437,dlaczego-polacy-nie-powinni-byli-ratowac-zydow

  Z wyrazami szacunku
  Sukarno
 • @LOWPORO 20:29:55
  Tylko najpierw proszę zdefiniować KTO JEST ŻYDEM.
  Jak dotychczas, czytam od Wojtasa, Kosiura, ninanonimowej, LoneStar'a, LOWPORO, itp., że "żydami" są Chrześcijanie, których należy "ZLIKWIDOWAĆ"(Kosiur) lub "KULA w ŁEB"(ninanonimowa 10.04.2016 18:00:27)
  Czy o takich "żydów" tutaj chodzi?
 • @LOWPORO 21:45:30
  Dzisiaj, po 16.00, gdy wchodziłam z innego komputera licznik ogólny wskazywał 159.200 i nagle na moci oczach zmienił się na 157.200 ?
  Szkoda, że nie zdażyłam tego zapisać, ale nie spodziewałam sie że tak nagle licznik pójdzie w dół i to aż o 2000.
 • @LOWPORO 22:46:24
  Wstrząsające,bulwersujace i haniebne.
  Czy to nie aby "robota" antysemitów
  Wszystko na to wskazuje 8-))))
 • Prosimy o odblokowanie dostępu do LOWPORO !
  Łowicz,17.04.2016r.

  Szanowni Państwo !

  Z przykrością zawiadamiamy, że dostęp do naszego bloga na Neon 24 został dla Teresy z domu Znyk bezpodstawnie zablokowany !
  Nie otrzymałyśmy żadnego ostrzeżenia ani żadnej informacji na jakiej podstawie prawnej i z jakiego powodu pozbawiono ją dostępu do współredagowania naszego bloga na Neon 24.
  Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk
  POLSKI RUCH OPORU
 • Czy tak troszke dobrze jest dobrze?
  Od jakiegos czasu pisze do was panie, na wasz email jaki podajecie, a nawet tu na Neonie, i nic.

  Owszem macie wiele wiedzy ale tez wiele niewiedzy.

  Zejdzmy sie razem i uzgodnijmy co jest co i co dalej.

  Nie kazdy sie nadaje do dzialalnosci jako aktywista. Ten co go tak propagujecie ze wyprodukowal dekret jest absolutnie nie odpowiednim czlowiekiem do prowadzenia.

  Poza tym jesli naprawde wam zalezy na dobru Polski i Polakow to https://mypolacy.neon24.pl/post/159712,ujawnienie-wroga-wybory-wolnych-polakow
  Tu jest prawdziwy wybor.
  Roboty jest wiele ale trzeba dobrze wiedziec co i jak robic.

  Nawet podniesc swiadomosc Polakow i odchamic ich to jest tez wazne bo chamstwo jest nie do zniesienia.

  O tych co proboja byc liderami. I dobrze bo ktos musi byc.

  Wyobrazmy sobie ze Kopernik dzis odkrywa to co odkryl, i oglasza.

  A przychodzi jakis tam lider wolnosciowiec i ma w d. Kopernika i mowi ze on ma lepsza racje.

  Powiem bardziej w sedno.
  Wielu gada, i nawet prawde ale to wszystko jest dziecinada.
  Nikomu nic dobrego z tej gadaniny nie polepszy sie.

  Nagle kazdy sie stal naukowcem w dziedzinie medycyny i wie lepiej niz ci co naprawde wiedza. Ale tez nie mozna powiedziec zadnemu dzialaczowi nic bo to jest zyciowe osiagniecie wolnosciowca ze mowi o sprawach medycznych o ktorych pojecia nie ma. Tak moze mowic nawet prawde, nauczyc sie slowek i zwrotow ale nie ma pojecia o co tam chodzi. Malo tego, nie zwaza na to ze slon chodzi w pokoju bo sie interesuje ze tam jest jakas mroweczka i jej sie moze stac krzywda.

  Wiem ze nikt tego nie rozumie. Mowicie o sprawach calkiem nie waznych dzis bo nie chcecie posluchac ze niedlugo wam gardlo poderzna. I po co wasze glupie gadanie?

  Trzeba patrzec na detale ale tez i spojrzec na calosc z perspektywy.

  I tu mowie do LOWOPORO i do wszystkich.

  TO ze masz 1-30% racji to co z tego? to trzeba miec blisko 100% racji.
  A sama racja tez nie wystarczy.

  Trzeba sie zjednoczyc.

  Poziom ludzi na tych forach i komentarzy jest w depresji.

  Nikt na temat nie odpowiada. Malo kto buduje pelne jasne zdania.

  A niektorzy jak te panie marnuja energie na sprawy nie warte tego.

  Mi nie jest potrzebne aby mi ktos racje przyznawal. ALe ja chce widziec ze rozumni ludzie dokonuja wyboru jak na podanym linku. I wiedza co wybieraja i dlaczego. Jak na razie nie spotkalem takiego. I to jest proste.
  A wrog czyni swoje zasady super skomplikowane i kazdy o nich rozmawia. To znaczy ze kazdy chce pozostac w niewoli.
 • sugestie
  https://www.dailymotion.com/search/zyd%20suss2%2F/videos

  Prosze popatrzec wszystkie odcinki, straszny i nudny, ale z przepieknym koncem. Oparty na faktach.
  Prosze obejrzec jak sie da obiektywnie i wyciagnac wnioski samemu. Porownac z obecnymi czasami i prosze koniecznie sie podzielic krotko a zwiezle z tym co widzieliscie.

  Sa glosy ze jest to bardzo antysemicki film (anty semicki czy to znaczy anty Palestynski?). Prosze samemu obejrzec i wyciagnac wnioski.

  Koniecznie zapisac caly film do archiwum.

  Bardzo chetnie podam swoje wnioski, ale prosze najpierw wy podajcie.
  Prosze uczmy sie nie marnowac czasu i zycia. Wyciagajmy wnioski ze wszystkiego.

  Powiem wam ze moze w jednym zdaniu bym napisal caly wniosek.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930